Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Kupuję litra i nie będę odwijał,...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Kupuję litra i nie będę odwijał,...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 16:42

Moje pierwsze to to r1 z 2000 roczku,potem zx-6r z 2005,ktora nawinalem ponad 27000 km,a w lipcu wyprowadzam z salonu zx-10r... Tylko rozwaga na drodze sprawia,ze jezdze do chwili obecnej,wiec na czym smigam to juz mniej wazne... Szerokiej drogi wszystkim maniakom dwoch kolek...<br><hr>manio123
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 17:27

Chłopak odkrył co potrafi sześćsetka.Eureka! A dzieci kozaczą!Litr jest dla osób o wadze około 90kg,a Honda Golddwing 1,8 litra dla słoni.Ha,ha!Jak ktoś jest kalectwem w kierowaniu motocyklem to motorynką się zabije-to prawda.Czytam komentarze i mam polewke-litr to potężna moc-ciekawe?To już podaje przykład R6-120KM,a CB1000R tych koni ma 125-zajebista różnica.Ha,ha!Można usiąść na CBR1000R i jak masz pojęcie o jezdzie,masz władną prawą gałązke i wyczuwasz obroty silnika to i nią spokojnie pojedziesz i głowy nie rozwalisz.Bierzcie jeszcze pod uwage rodzaj motocykla,mnie koleś przewiózł crosem o pojemności 70cm i miałem dość wrażeń co potrafi siedemdziesiątka.<br><hr>Yacho CB1000R
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 18:35

Komentatorzy napisał(a):A teraz moja historyjka: przeczytałem wszystkie te artykuły odradzające kupno mocnego motocykla do nauki. Przeczytałem też mnóstwo tematów na forum z poradami dotyczącymi jazdy motocyklem. Kupiłem CBR 1000F...
-pierwszy wyjazd na drogę: jedynka, w pi***, parę metrów bokiem i później dość spokojna przejażdżka
-drugi wyjazd na drogę: jedynka ostrożnie, dwójka w pi***, pare metrów bokiem i znów respekt...
-trzecia przejażdżka: totalny brak ostrożności jedynka, dwójka trójka w pi***... (wystarczyło trochę mniej szczęścia i nie pisał bym tu teraz)
Później zacząłem jeździć ostrożniej. Motocykl został potłuczony (nie przezemnie) przy prędkościach parkingowych w czasie najlepszej pogody... Po naprawach pod koniec sezonu zdecydowałem że sobie te nerwy odreaguję... No i odreagowałem, na zakręcie w który wszedłem za szybko. Teoria z forum, na temat tego, że w takiej sytuacji w zakręcie nie należy hamować, tylko jeszcze bardziej się pochylić na niewiele się przydała... Na zakręcie może i wyhamowałem ze 120 do 40, ale pojechałem prosto.... :)<br><hr>miczaw22<br>
Komentatorzy napisał(a):A potem się obudziłeś i okazało się że od nocnego fantazjowania spuściłeś się w gacie ;) Znamy wiele takich historyjek ;)<br><hr>Kondzio<br>
Komentatorzy napisał(a):A mimo wszystko jedna z nich, chociaż lepiej napisana znalazła się tu jako artykuł. Z twojej wypowiedzi wynika tylko, że jesteś jednym z tych internetowych napinaczy. W rzeczywistości również masz odwagę by odnosić się tak do ludzi?<br><hr>miczaw22<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam. Pytanie czy ty w rzeczywistości opowiadasz takie pierdy ludziom na około?<br><hr>Kondzio<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, ale to widocznie wynika z twojego wirtualnego "kozackiego" charakterku. Co do pytania: opowiadam pierdoły w zależności od poruszanego tematu, a ten artykuł porusza chyba właśnie ten temat. Jakieś jeszcze pytania? No i mam rozumieć, że unikając odpowiedzi, jednak nie masz odwagi rozmawiać w taki sposób z ludźmi w rzeczywistości?
W takim razie ciśnij ludziom w necie dalej. Nikt się tym nie przejmie, a Ty sobie ulżysz i bez "nocnego fantazjowania" :)<br><hr>miczaw22<br>
Komentatorzy napisał(a):Odpowiedziałem i to w pierwszym słowie. Ale widocznie u ciebie rozumienie i pisanie to dwie różne, trudne do pogodzenia umiejętności. Aha, i ja ci nie cisnę, sam się ośmieszasz.<br><hr>Kondzio<br>
Komentatorzy napisał(a):Faktycznie, nie zauważyłem. Troluj sobie dalej.<br><hr>miczaw22<br>
Komentatorzy napisał(a):Tym razem zacytuję sam siebie, bo od mojego poprzedniego posta nic nie uległo zmianie: "Sam się ośmieszasz" ;)<br><hr>Kondzio<br>
nie powiedzialbym ze "miczaw22" sie osmieszyl, a do tego moim zdaniem mial racje i ja rowniez absolutnie nie wierze ze oprocz internetu potrafisz mowic do ludzi tak "otwarcie"<br><hr>el Kamilos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 18:43

Komentatorzy napisał(a):Hehehehe ja na swój pierwszy moto kupiłem ZX6Ra wcześniej jeździłem tylko na GNce 250 i jakoś żyję.... a było to dobrych kilka lat temu.. teraz mam ZX10R. Jak się jest poj... to się na skuterze można zabić.<br><hr>luk<br>
szkoda ze swoich przezyc nie moze opisac ktos kto juz sie zabil na motocyklu.... ciekawe co by powiedizal ;)<br><hr>el Kamilos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 20:01

1. Ten artykuł jest śmieszny. Autor odwija ... 1,2,3,4 i ma 100 km/h. To on chyba pomylił motocykl z fiatem 126p.
2. Podczas dyskusji na temat wypadków motocyklowych należy pamiętać że olbrzymia większość z nich ma miejsce w miejscowościach bo kierowcy puszek nie są w stanie ocenić prędkości zapierdalającego motocyklisty. Wina nie jest kierowcy samochodu mimo że wymusił wina jest pana motocyklisty który nie stosuje się do przepisów ruchu drogowego.Chcesz zapierdalać jedź na TOR.
3. Jak to ze mną było: na początku epizod pożyczonym 600 f3, na pierwsze moto kupiłem 1000 k5 po 10 000 km (4mies) zmieniłem na 1000 k7.
Wnioski:
-600 lekka, łatwa miła i przyjemna, super składa się w zakrętach
-1000 cięższy i dużo, dużo trudniejszy ale bardziej elastyczny silnik gsxr 1000 fajnie idzie od dołu. Możliwość zmiany trybów A,B,C aby okiełznać sprzęt
4. 1000 na pierwsze moto to porażka ale się da.
5. Prawdopodobieństwo zabicia się na sportowym 1000 i na jawie 350 jest taka sama.
6. Do super dyskutantów: jak robicie 4000 km rocznie to po 20 sezonach będziecie ubierać pampersa na samom myśl o sportowym litrze. Zamiast płacić za internet i pisać pierdoły przeznaczcie tą kasę na paliwo i ćwiczcie do wyrzygania.
7. Ogólnie to życzę sobie i wszystkim abyśmy zawsze szczęśliwie dojechali do celu.
Aha, zapomniałbym... mam 34lata i przejechane zaledwie 32 000 km na sportowych motocyklach. Miałem kilka sytuacji które pokazały iż nie warto zapierdalać w miastach i wsiach, trzeba myśleć za innych, zanim wyprzedzisz samochód bądź pewien że jego kierowca wie iż jedziesz za nim i będziesz wyprzedzał(to trudne ale bezpieczne). Jak wyprzedzasz kolumnę aut jedź jak najbliżej lewej krawędzi, jak ktoś nie zauważy i zacznie też wyprzedzać masz szansę że w ciebie nie uderzy. Jak już jesteście przekonani o swojej zajebistości popatrzcie na jakich miejscach dojeżdżają do mety nasi najlepsi sportowi motocykliści w moto2 i wsbk a na torze nie ma samochodów, kur, pieszych, ruchu w przeciwnym kierunku, ciągnika za zakrętem...<br><hr>nurofen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 20:12

Komentatorzy napisał(a):mnie ciężko jest powiedzieć bo mam ten sam dylemat. też patrzę łakomie w stronę litra. co najgorsze... zdaję sobie świadomie sprawę z tego że to gigantyczna moc! i że takie moto nie jest po to by targać nim po mieście do 4tysiów. Pewnie dlatego większość młodych kupuje takie maszynki dla szpanu. Bo zajeb..ście wygląda, a jak się drze na ulicy! Niestety... prawda jest okrutna a lekkie drgnięcie nadgarstka przenosi obroty w błyskawicznym tempie. i Jest to agresywne przyspieszenie! Jak widać nie każdy myśli racjonalnie włącznie ze mną. Chcę takie moto bo wiem że jak wyjadę na prostą to dam dzioba w górę, przegonie na autostradzie. Jednak na same miejskie lansowanie sie po mieście jak dla mnie jest to głupi pomysł. Zależy do czego ma Ci służyć. Owszem.... Podobno można stopniowo z rozsądkiem stopniować MOC!!! Ale..! w takim razie można kupić coś słabszego... co ma wygląd sporta. Główne kryterium to przeznaczenie. Przejedź jeden sezon, sprawdź się. jak się spodoba kupisz litra jak się przestraszysz, wybierzesz coś innego. Pozdro<br><hr>Lutr<br>
To jaka szejścsetke mam kupic na 193 cm ??A może by rozmiar ramy wymyslili jak w rowerach to by było znacznie łatwiej.<br><hr>bynek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 20:15

Jaka 600 na gościa 193 polecacie .Pytam<br><hr>bynek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 20:49

Ile masz kasy i jakiego typu motocykl??<br><hr>nurofen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 21:23

Komentatorzy napisał(a):Jaka 600 na gościa 193 polecacie .Pytam<br><hr>bynek<br>
Duża:) CBF600<br><hr>Dude
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 21:40

Komentatorzy napisał(a):Jaka 600 na gościa 193 polecacie .Pytam<br><hr>bynek<br>

.CBR kupisz pojezdzisz przynajmniej sezon potem pomysl o litrze<br><hr>GrzesiekYZF1000
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 21:46

Komentatorzy napisał(a):Ile masz kasy i jakiego typu motocykl??<br><hr>nurofen<br>
-do 19 tyÅ›<br><hr>bynek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 21:48

Komentatorzy napisał(a):Ile masz kasy i jakiego typu motocykl??<br><hr>nurofen<br>
Komentatorzy napisał(a):-do 19 tyś<br><hr>bynek<br>
sport oczywiście <br><hr>bynek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 21:52

Tak samo jak moj przedmowca uwazam ten artykul za smieszny pewnie jechal wska 4 kobuzem tak zwanym o ile pamietam to one sie tak niesamowicie zbieraly ja swoim mam na 1 120km wiec trudno sobie wyobrazic jaka piekielna maszyna musial posiadac kolega hihihi<br><hr>GrzesiekYZF1000
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/4/2011, 22:07

Komentatorzy napisał(a):Jaka 600 na gościa 193 polecacie .Pytam<br><hr>bynek<br>
Komentatorzy napisał(a):Duża:) CBF600<br><hr>Dude<br>
heh naprawde duża :).choc na niej jechałem akurat i nie było żle<br><hr>bynek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2011, 06:12

ja mam litra na start, mysle ze dla pajaca co nie ma oleju w glowie to 250 jest za duza pojemnoscia...LWG!!<br><hr>Lilooo SND
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2011, 08:05

Komentatorzy napisał(a):Ile masz kasy i jakiego typu motocykl??<br><hr>nurofen<br>
Komentatorzy napisał(a):-do 19 tyś<br><hr>bynek<br>
Komentatorzy napisał(a):sport oczywiście <br><hr>bynek<br>
19 tysi wystarczy na np. gsxr 600 k7. Każda nowsza 600 będzie mala przy Twoim wzroście ale 1000 odradzam zdecydowanie na 1 moto.<br><hr>nurofen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2011, 08:08

Komentatorzy napisał(a):Jaka 600 na gościa 193 polecacie .Pytam<br><hr>bynek<br>
Komentatorzy napisał(a):Duża:) CBF600<br><hr>Dude<br>
mam 198 i CBFkę - niestety troszkę za mały gabarytowo - wyglądam jak na kozie :)<br><hr>mar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2011, 10:35

Nie lubię prawd kategorycznych jak i ludzi którym wydaje się że maja monopol na rację. Każdy człowiek jest inny, inaczej jeździ, inaczej podchodzi do zagadnienia podnoszenia swoich umiejętności. W zeszłym sezonie widziałem kilka wypadków z udziałem skuterów w trakcie jednego sympatyczny mężczyzna spływał z tylnej szyby starego mercedesa kombi (obaj jechali w korku - skuter za mercedesem)a w tym roku już widziałem wypadek skutera z furgonem kurierskim - nie znam skutera z silnikiem 1000cm3 czyli nie pojemność tylko ilość oleju w głowie są gwarancją naszego przeżycia. Widzę że autor dość ambitnie podchodzi do tematu jazdy na motocyklu ale według mnie skończenie "najlepszej" szkoły jazdy na motocyklu nie predysponuje do brania ogółu motocyklistów pod lupę i wyrażania swojej opinii jako swoistego dogmatu. Ja osobiście mam mało sexy 70konny sprzęt z cieniutką oponką 160 na tyle i jestem szczęśliwy. Ale nie potępiam rozsądnych ludzi jeżdżących na 160 konnych maszynach - a znam takich wielu. Wiem że R1 świetnie się sprawdza na torze wyścigowym - widziałem niejednokrotnie w akcji i jeżeli ktoś nie posiada góry pieniędzy i musi wybrać jedną to może być to nawet pierwsze moto.<br><hr>Nie lubię prawd kategorycznych
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2011, 11:00

Komentatorzy napisał(a):Nie lubię prawd kategorycznych jak i ludzi którym wydaje się że maja monopol na rację. Każdy człowiek jest inny, inaczej jeździ, inaczej podchodzi do zagadnienia podnoszenia swoich umiejętności. W zeszłym sezonie widziałem kilka wypadków z udziałem skuterów w trakcie jednego sympatyczny mężczyzna spływał z tylnej szyby starego mercedesa kombi (obaj jechali w korku - skuter za mercedesem)a w tym roku już widziałem wypadek skutera z furgonem kurierskim - nie znam skutera z silnikiem 1000cm3 czyli nie pojemność tylko ilość oleju w głowie są gwarancją naszego przeżycia. Widzę że autor dość ambitnie podchodzi do tematu jazdy na motocyklu ale według mnie skończenie "najlepszej" szkoły jazdy na motocyklu nie predysponuje do brania ogółu motocyklistów pod lupę i wyrażania swojej opinii jako swoistego dogmatu. Ja osobiście mam mało sexy 70konny sprzęt z cieniutką oponką 160 na tyle i jestem szczęśliwy. Ale nie potępiam rozsądnych ludzi jeżdżących na 160 konnych maszynach - a znam takich wielu. Wiem że R1 świetnie się sprawdza na torze wyścigowym - widziałem niejednokrotnie w akcji i jeżeli ktoś nie posiada góry pieniędzy i musi wybrać jedną to może być to nawet pierwsze moto.<br><hr>Nie lubię prawd kategorycznych<br>
To nie kwestia prawd kategorycznych, tylko prostej statystyki. Statystycznie młodzi niedoświadczeni motocykliści rozwalają sie najczęściej. Chcesz z tym polemizować?<br><hr>Dyzio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/4/2011, 11:25

Komentatorzy napisał(a):1. Ten artykuł jest śmieszny. Autor odwija ... 1,2,3,4 i ma 100 km/h. To on chyba pomylił motocykl z fiatem 126p.
2. Podczas dyskusji na temat wypadków motocyklowych należy pamiętać że olbrzymia większość z nich ma miejsce w miejscowościach bo kierowcy puszek nie są w stanie ocenić prędkości zapierdalającego motocyklisty. Wina nie jest kierowcy samochodu mimo że wymusił wina jest pana motocyklisty który nie stosuje się do przepisów ruchu drogowego.Chcesz zapierdalać jedź na TOR.
3. Jak to ze mną było: na początku epizod pożyczonym 600 f3, na pierwsze moto kupiłem 1000 k5 po 10 000 km (4mies) zmieniłem na 1000 k7.
Wnioski:
-600 lekka, łatwa miła i przyjemna, super składa się w zakrętach
-1000 cięższy i dużo, dużo trudniejszy ale bardziej elastyczny silnik gsxr 1000 fajnie idzie od dołu. Możliwość zmiany trybów A,B,C aby okiełznać sprzęt
4. 1000 na pierwsze moto to porażka ale się da.
5. Prawdopodobieństwo zabicia się na sportowym 1000 i na jawie 350 jest taka sama.
6. Do super dyskutantów: jak robicie 4000 km rocznie to po 20 sezonach będziecie ubierać pampersa na samom myśl o sportowym litrze. Zamiast płacić za internet i pisać pierdoły przeznaczcie tą kasę na paliwo i ćwiczcie do wyrzygania.
7. Ogólnie to życzę sobie i wszystkim abyśmy zawsze szczęśliwie dojechali do celu.
Aha, zapomniałbym... mam 34lata i przejechane zaledwie 32 000 km na sportowych motocyklach. Miałem kilka sytuacji które pokazały iż nie warto zapierdalać w miastach i wsiach, trzeba myśleć za innych, zanim wyprzedzisz samochód bądź pewien że jego kierowca wie iż jedziesz za nim i będziesz wyprzedzał(to trudne ale bezpieczne). Jak wyprzedzasz kolumnę aut jedź jak najbliżej lewej krawędzi, jak ktoś nie zauważy i zacznie też wyprzedzać masz szansę że w ciebie nie uderzy. Jak już jesteście przekonani o swojej zajebistości popatrzcie na jakich miejscach dojeżdżają do mety nasi najlepsi sportowi motocykliści w moto2 i wsbk a na torze nie ma samochodów, kur, pieszych, ruchu w przeciwnym kierunku, ciągnika za zakrętem...<br><hr>nurofen<br>
1, 2, 3, 4 to sÄ… senundy.. Baranie <br><hr>Ryba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê