Zobacz wÄ…tek - Piractwo komputerowe (podzielony)
Advertisement
NAS Analytics TAG

Piractwo komputerowe (podzielony)

O wszystkim
_________

Postprzez simonw » 26/2/2008, 22:47

Wiesz Th. po prostu ja uzywam 2 typow oprogramowania.

Bardzo drogiego, bo musze...
oraz open source, bo jest wygodne, czasami uczestnicze w jakis projektach itp... a na codzien uzywam *nixow roznych (nie tylko linuxa, czy bsd - raczej linuxa nie lubie) i po postu naturalne jest ze na windowsie nie bede uzywal np notepada kiedy moge miec swojego "joe" :) czy vima...

natomiast nie uswiecam sie:)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Terror » 26/2/2008, 23:24

Thrillco napisał(a):
gelo007 napisał(a):Sekcja Gospodarcza Wojewódzkiej Komendy Policji raczej nic doktórowi nie zrobi... :lol:. Prędzej studentom, którzy korzystają z tego oprogramowania...


Włąsnie że da rade i zrobi, bo to nie studenci uzywaja tylko sa wrecz naklaniani przez pana doktura-sytuacja niemalanalogiczna do tej opisywanej przez Simona...i takie cos powinno być usuwane błyskawicznie i tłumione w zarodku to może na kilku konkretnych przykladach za pare lat dorobimy sie swiadomego społeczenstwa.
Ja bym sie nie bawił... przy kolejnej okazji nagralbym wypowiedź pana doktora po czym na jego oczach zadzwonil i zgłosił, zeby nie było watpliwości.

i nic by się nie stało - wierz mi - powodów nie ujawnię.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê