Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Jak jeżdżą Polacy - oczami motocyklisty
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Jak jeżdżą Polacy - oczami motocyklisty

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 24/8/2014, 07:54

a ja mam cisnieniena pier#$%## CWANIACZKOW którzy swoimi pseudo Harleyami jada cala szerokoscia pasa. Jak chcesz takiego ch... wyprzedzić dodaje gazu. Z A J E B I S C I M O T O C Y K L I S C I !!! ale innym uwagę zwracać to potrafią<br><hr>gizmo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 17/9/2014, 23:52

Przecież po tych 20-stu godzinach jazdy, czy ile ich tam jest, powinno się mieć pewność siebie na tyle by poruszać się w ruchu miejskim z prędkością 50 km/h. W ogóle jak to jest, że egzaminator nie uzna jazdy z szybk. 28 km/h za zagrażającą bezpieczeństwu? Ja zdawałem egzamin na prawko (B) w DK w wozie cywilnym bez żadnym napisów a instruktorka uczulała mnie, by nie jechać zbyt wolno, bo nic z egzaminu nie będzie. Jechałem tak jak inni tutejsi uczestnicy ruchu: z max. dozwoloną prędkością, gdzie inni jechali może +/- 5km/h. Sprawą podrzędną jest zerowy respekt do L-ek w Polsce - wyprzedzanie na w miejscach niedozwolonych tych pojazdów jest na porządku dziennym, nawet gdy jadą max. przepisowo. <br><hr>mieszkaniec Danii
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/10/2014, 09:35

Komentatorzy napisał(a):to i ja coś napisze. Mój ulubiony temat: niedzielni motocykliści. 17.08 - ostatni dzień długiego "łikentu". Droga z Żywca w kierunku Kent. Jedzie ośmiu "niedzielnych twardzieli" na chopperach, fun po ch**ju... 45km/h!!! Z czego jeden holowany, bo przez cały tydzień lanserski grzbiet nie miał czasu, żeby na niedzielny wypad dwa razy do roku doprowadzić swojego metalowego rówieśnika do stanu umożliwiającego przejechanie całej doliny Soły. Za nimi kolumna samochodów w sile około 40szt. równie wściekle zapier***la 45km/h. Kręta, górska droga, nijak ich wyprzedzić bo chłopcy zajmują cały pas, a kolumna ma z 50m długości. I teraz prawdziwy dramat, w Czańcu łapie ich deszcz! 20km/h, Ja pier***le!!!<br><hr>buu<br>
O żesz... ale się uśmiałem... :)))) Powaga, muszę pożyczyć na fejsa :) thx<br><hr>bastek00
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/10/2014, 14:14

Coś w tym jest że na południu kraju jeździ się jakoś wolniej niż gdziekolwiek indziej , sam mieszkam w woj. Śląskim (ale już nie na Śląsku) jednak z uwagi na specyfikę mojego zawodu zdarza mi się przemieszczać po całym kraju i nigdzie ruch nie idzie tak ślamazarnie jak w moim mateczniku. I nie chodzi tu tylko o prędkości przelotowe ale też o zwykłe ruszanie spod świateł w całej Polsce wiara rusza jak tylko zapali się zielone , w moim mieście zielone jest sygnałem że należy zacząć szukać lewarka zmiany biegów ... efekt jest taki że pierwszy samochód mija sygnalizator po kilku sekundach od zaświecenia się zielonego światła i tym sposobem na jednej "zmianie" przejedzie max 5-6 samochodów a reszta ? Reszta czeka na następne zielone i dla nikogo niczego dziwnego w tym nie ma... Sytuacja jest do tego stopnia absurdalna że kiedyś usłyszałem na CB "patrzcie na tego ściganta w Prelude tylko patrzeć jak w coś zapierdoli" dlaczego ? bo ruszyłem równo z zielonym i szybko osiągnąłem dopuszczalne 50 km/h (pięćdziesiąt !!) <br><hr>Dexxx900
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2015, 00:13

Komentatorzy napisał(a):a ja mam cisnieniena pier#$%## CWANIACZKOW którzy swoimi pseudo Harleyami jada cala szerokoscia pasa. Jak chcesz takiego ch... wyprzedzić dodaje gazu. Z A J E B I S C I M O T O C Y K L I S C I !!! ale innym uwagę zwracać to potrafią<br><hr>gizmo<br>
A niby dlaczego ten harley miałby jechać poboczem? Toż to kawał maszyny, a nie hulajnoga... I zapewniam Cię, że 70% tych harleyów gdyby tylko chciała się z Tobą ścigać to by Cię zjadła na większości dystansów<br><hr>AWOL
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2015, 09:28

Komentatorzy napisał(a):Coś w tym jest że na południu kraju jeździ się jakoś wolniej niż gdziekolwiek indziej , sam mieszkam w woj. Śląskim (ale już nie na Śląsku) jednak z uwagi na specyfikę mojego zawodu zdarza mi się przemieszczać po całym kraju i nigdzie ruch nie idzie tak ślamazarnie jak w moim mateczniku. I nie chodzi tu tylko o prędkości przelotowe ale też o zwykłe ruszanie spod świateł w całej Polsce wiara rusza jak tylko zapali się zielone , w moim mieście zielone jest sygnałem że należy zacząć szukać lewarka zmiany biegów ... efekt jest taki że pierwszy samochód mija sygnalizator po kilku sekundach od zaświecenia się zielonego światła i tym sposobem na jednej "zmianie" przejedzie max 5-6 samochodów a reszta ? Reszta czeka na następne zielone i dla nikogo niczego dziwnego w tym nie ma... Sytuacja jest do tego stopnia absurdalna że kiedyś usłyszałem na CB "patrzcie na tego ściganta w Prelude tylko patrzeć jak w coś zapierdoli" dlaczego ? bo ruszyłem równo z zielonym i szybko osiągnąłem dopuszczalne 50 km/h (pięćdziesiąt !!) <br><hr>Dexxx900<br>
ja się takimi komentarzami w ogóle nie przejmuję, a ludzie tak mówiący muszą mieć za****** nudne życie...<br><hr>pln
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2015, 09:29

Artykuł jałowy, nic nie wnoszący, stronniczy i pisany na kolanie.<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2015, 14:08

Coooo ty gadasz :D Właśnie w Polsce każdy kto tylko może to zapie****a. Wolno to jeżdżą np w Szkocji.<br><hr>Halabala
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2015, 21:08

Po takim artykule nic dziwnego ze ludziom przyjdzie do glowy: Trąbić, blyskac, zajezdzac droge takim tepuym ciotom jadacym z predkoscia 50% dopuszcalnej.<br><hr>pragmatyczny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2015, 12:06

Komentatorzy napisał(a):Artykuł jałowy, nic nie wnoszący, stronniczy i pisany na kolanie.<br><hr>Tomek<br>
Dokładnie. Czytałam z niesmakiem.<br><hr>Karolina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê