Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Komentatorzy » 2/7/2014, 13:28

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):POTRZEBUJE SWIADECTWO ZSZ JESLI MOZLIWE PROSZE O KONTAKT TEL 663640937<br><hr>2BIUROQGMAIL.COM<br>
ahtiur@gmail.com MAM TANIO<br><hr>A
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/7/2014, 13:30

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):witam, jestem w stanie zalatwic swiadectwo ukończenia szkoły sredniej ! bez zaliczek, płatne przy odbiorze! tylko konkretne osoby!! odwald @ interia.pl<br><hr>odwald<br>
Komentatorzy napisał(a):Była bym zainteresowana kupnem swiadectwa ukonczenia szkoły sredniej :-)<br><hr>Daria<br>
ahtiur@gmail.com MAM TANIO<br><hr>A
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/7/2014, 13:32

Proszę nie kopiować mojego ogłoszenia DZIĘKUJEMY ŻE CZYTASZ NASZE OGŁOSZENIE Jestem pracownikiem Wydziału Komunikacji i oferuję pomoc w uzyskaniu upawnień do prowadzenia pojazdów (każdej kat.) Jest to możliwe ze wzgledu na to że połączylismy nasze siły z zaprzyjaźnionym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców. Całkowity czas oczekiwania do 16dni roboczych, choć sam wpis juz po 7dniach. Cały proces przebiega normalnym trybem , czyli tak jak przy normalnym kursie. Koszt takiego Prawa jazdy to 4000zl, każda następna kategoria do ustalenia (+stosowne badania jak psychotesty oraz badania lekarskie ) Dokument jest z wpisem i odbierają go Państwo w Wydziale Komunikacji. Jest to jedyna poważna oferta w internecie.
NIE WYMAGAMY ZADNYCH ZALICZEK. WSZYSTKIE OFERTY ZALICZKOWE TO PERMANETNE OSZUSTWO!!!
Dbamy o bezpieczeństwo swoje i naszych klientów wiec nie masz sie o co obawiać, od nas nic nie wypłynie. Robimy to juz od 5lat, i jesteśmy profesjonalistami w tym fachu. Szukasz solidnego kontrachenta , zostałeś oszukany (napisz nam o tym) , lub masz dość złośliwych egzaminatorów i stresu który jest już spostrzegany jako część kursu... ?
Napisz ... Pomożemy Ci! U Nas nie ma stresu, strachu ... Egzamin to tylko kwestia podpisu naszego kolegi,koleżanki -egzaminatora ;) Jesteśmy elastyczni, chcesz byc informowany o wszystkim na bieżąco ? Otrzymasz od nas wszelkie informacje, jesli sobie życzysz to nawet wyślemy Ci potwierdzenie zdania twoich egzaminow. A wszystko po to abyś byl zadowolony z naszych usług. Osobom które utraciły uprawnienia po przez prowadzenie pojazdu pod wplywem... Również pomagamy.Proszę kierować się pod podany adres to jest nasz autentyczne kontakt jedyny PolskiePrawoJazdy@wp.pl <br><hr>Jerzy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2014, 13:52

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
moge potwierdzic dokumenty100@t.pl wysłał mi to co chciałem, wiec ze swojej strony moge go polecić<br><hr>f100t
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2014, 19:53

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię świadectwo ukończenia szkoły średniej. Proszę o szczegóły i ceny. pavla452@interia.pl<br><hr>pavla<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich chętnych do kupna profesionalnie wykonanych świadectw,,LO,, i TECHNIK,, drukowane w prof. drukarni, bez zaliczek ,po wykonaniu prześlę skan twojego świadectwa, następnie uzgodnimy zaplate i wysylam,pobranie z wglądem, tylko serio oferty proszę bo to ja pierwszy tracę czas i wykorzystuję materiał,druki,stęple ,cena do uzgodnienia<br><hr>ART<br>
883215188<br><hr>kolekcjoner
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/7/2014, 10:53

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
Komentatorzy napisał(a):moge potwierdzic dokumenty100@t.pl wysłał mi to co chciałem, wiec ze swojej strony moge go polecić<br><hr>f100t<br>
sam sie gnojku polecasz!!!! pisalem z toba oszuscie maile!!! wiem kim jestes...... oszuscie!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/7/2014, 12:31

Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskują Państwo gwarancję współpracy z doświadczoną firmą, działającą na rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas stworzona została szkoła jazdy oferująca kompleksową infrastrukturę lokalową, świetnie wyposażony tabor samochodowy oraz zespół cechujący się profesjonalizmem i osobistym zaangażowaniem, co owocuje możliwością prowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Kurs prawa jazdy oraz egzaminy przeprowadzane sa ze 100% zdawalnoscią nasi klienci do dyspozycji mają profesjonalny dział obsługi klienta oraz stale unowocześniany i sprawny tabor. W naszej firmie znajduje się także nowoczesna pracownia psychologiczna, w której wykonujemy badania psychotechniczne kierowców i badania psychologii pracy wiec bez trudu jest to zalatwiane.Prowadzimy szkolenia, po których uzyskać można prawo jazdy wszystkich kategorii oraz uprawnienia motorniczego, operatora wózka podnośnikowego, operatora HDS, a także zostać kierowcą zawodowym posiadającym różnorakie uprawnienia, od kwalifikacji wstępnej po przewóz materiałów niebezpiecznych. Prowadzimy również szkolenia dla instruktorów i wykładowców nauki jazdy, a niedawno uruchomiliśmy także kursy prawa jazdy kat. B dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją kończyn dolnych. Wieloletnie doświadczenie najlepszych specjalistów z branży zatrudnionych w naszej firmie oraz kilku wybranych egzaminatorów gwarantuje, że Państwa współpraca z nami będzie bezpieczna i zakończy się sukcesem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się pod Adresem E-mail Kwalifikacje@interia.eu lub pod podany nr telefonu 732-992-789<br><hr>WszystkieUprawnienia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/7/2014, 00:11

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię świadectwo ukończenia szkoły średniej. Proszę o szczegóły i ceny. pavla452@interia.pl<br><hr>pavla<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich chętnych do kupna profesionalnie wykonanych świadectw,,LO,, i TECHNIK,, drukowane w prof. drukarni, bez zaliczek ,po wykonaniu prześlę skan twojego świadectwa, następnie uzgodnimy zaplate i wysylam,pobranie z wglądem, tylko serio oferty proszę bo to ja pierwszy tracę czas i wykorzystuję materiał,druki,stęple ,cena do uzgodnienia<br><hr>ART<br>
WITAM
MA PAN JAKIS KONTAKT? i CZY sWIADECTWA MATURALNE TEZ PAN DRUKUJE?<br><hr>dAMIAN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/7/2014, 11:47

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię świadectwo ukończenia szkoły średniej. Proszę o szczegóły i ceny. pavla452@interia.pl<br><hr>pavla<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich chętnych do kupna profesionalnie wykonanych świadectw,,LO,, i TECHNIK,, drukowane w prof. drukarni, bez zaliczek ,po wykonaniu prześlę skan twojego świadectwa, następnie uzgodnimy zaplate i wysylam,pobranie z wglądem, tylko serio oferty proszę bo to ja pierwszy tracę czas i wykorzystuję materiał,druki,stęple ,cena do uzgodnienia<br><hr>ART<br>
Witam przeczytałem ogłoszenie jestem zdecydowany chodzi mi o technikum samochodowe z roku 85 proszę o kontakt <br><hr>Jan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/7/2014, 00:39

Witaj,
Jestem Pan Maurice certyfikat, renomowanych, legalne i akredytowany pieniędzy kredytodawcy. Pożyczę pieniądze do ludzi potrzebujących pomocy finansowej. Czy masz złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki? Chcę używać tego medium poinformować, że czynią rzetelną pomoc beneficjenta, jak będzie nam miło zaoferować pożyczkę. Świadczonej usługi. Kontakt email: mauricefinance@hotmail.com<br><hr>Maurice finaenc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/7/2014, 00:39

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
Komentatorzy napisał(a):moge potwierdzic dokumenty100@t.pl wysłał mi to co chciałem, wiec ze swojej strony moge go polecić<br><hr>f100t<br>
A masz moze na niego jakies namiary bo szukam kogos kto w 100% zalatwi legalne prawko.. dzieki z gory<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/7/2014, 12:06

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jestem w stanie pomóc w załatwieniu prawa jazdy szybko fachowo i konkretnie w sprawie szczegółów prosze pisać

rkunicki71@gmail.com<br><hr>Ryszard<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !potrzebuje prawo jazdy kategoria A!jaka cena?dziekuje i pozdrawiam!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):tak jak w tresci !Kupie prawo jazdy kategorii A!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie b na dogodnych warunkach pisac gorx1989@interia.eu<br><hr>pj b <br>
Komentatorzy napisał(a):Możliwość kupna prawa jazdy, kontakt na mail, dolny śląsk. <br><hr>Amil<br>
Komentatorzy napisał(a):prawo jazdy kontakt kwiatkowski1222@wp.pl<br><hr>K.<br>
Komentatorzy napisał(a):jestem w stanie załatwić prawko, swiadectwo maturalne, szkolne zaświadczenie o bierzmowaniu i inne, nie pobieram zaliczek, zdecydowanych zapraszam bartek.szmaj1981@gmail.com<br><hr>bartek<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam prowadzę szkołę jazdy i oferuje szybkie i dyskretne wyrobienie prawa jazdy z wpisem do rejestru.

Prawo jazdy jest oryginalne i odbierane w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie.

Proszę nie łudzić się, że ktoś sprzeda Wam podrobione prawo jazdy z
wpisem do rejestru i jeszcze wyśle na adres bo jest to nie możliwe,
wszystkie takie oferty to permanentne oszustwo. Prawo jazdy takie mogą
być albo podrobione (przy pierwszej kontroli zostaje to wykryte więc to
nie ma sensu) albo oryginalne z wpisem do rejestru i nie można ich
wysłać na adres, tylko właściciel może odebrać je w wydziale
komunikacji.

Wyrabianie prawa jazdy u mnie wygląda następująco:

Po dokonaniu wpłaty (co nie podlega dyskusji, ponieważ pieniądze w kasie muszą się zgadzać)

- zostajecie wpisani do komputera z 3 miesięczną datą wsteczną jako uczestnik szkoły jazdy

- wysyłacie wszystkie swoje dane poprzez sms

- po ok. 2 dniach przystępujecie do egzaminu z jazdy (oczywiście egzamin z jazdy zdany pomyślnie)

- do 10 dni dostajecie pocztą papier (informacje o ukończeniu kursu na prawo jazdy)

- udajecie się ze zdjęciem i swoimi danymi do wydziału komunikacji
i po okresie zależnym od nich odbieracie oryginalne prawo jazdy
Nie potrzeba badań lekarskich, egzaminu z teorii, wszystko jest
załatwiane u nas. Cena to 3 tyś zł jest to najniższa z możliwych cen.
Prawo jazdy tak załatwiane kosztują 6 tyś zł i tylko dla zaufanych
osób.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt atrium7788@o2.pl

Zapraszam wszystkich chętnych i ostrzegam przed oszustami którzy
oferują podrobione prawo jazdy "z wpisem", a za pobraniem przyjdzie
"ziemniak"


Pozdrawiam.<br><hr>atrium7788<br>
Komentatorzy napisał(a):witam.jestem z katowic zdajem juz 6 raz a te kukulki na wszystkim mnie oblewajom .wolałbym z ręki do ręki bo 3 patki piechotomnie chodzom .pozdrawiam<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam jestem z katowic i poszukuje egzaminatora ktury by mi pomug zdac egzamin legalnie na prawo jazdy kat b.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam pomagam w zdobyciu legalnego prawa jazdy W kijowie. WSZYSTKIE KATEGORIE - Również Zabrane / Zatrzymane.
Krótki czas =BEZ ZALICZEK= (Płatne Przy Odbiorze) Bez Konieczności Wyjazdu. Załatwiam wszystkie formalności.
(+48)515-893-450 (piecset pietnascie. osiem dziewiec trzy . cztery piec zero) prawkoukraina@wp.pl<br><hr>hnbvvnbvn<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc czytałem że prawko załatwiasz interesuje mnie kategoria b ze wpisem pozdrawiam????<br><hr>//////<br>
Komentatorzy napisał(a):jestem zajnteresowany kat b ? ile to kosztuje i jak to sie załatwia ?<br><hr>alf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam czy juz nikt nie załatwia prawo jazdy w tej polsce ?<br><hr>igła<br>
Komentatorzy napisał(a):ja też pilnie potrzebuję prawka b z wpisem,jestem z Gdańska i dość już dorabiania okropnych egzaminatorów z pordu,proszę o pomoc na maila:stenkaok@o2.pl<br><hr>stenka<br>
Komentatorzy napisał(a):spadajcie oszołomy najllepiej ogłaszczac sie na neci epsychole.........
i tak wiadomo ze reklamujecie konkurencje jesescie swinie bo i tak prawka nie idzie załatwic jestescie zjebani oszusi <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):widac konkurencja nie spi.. a problem ma jeden gosciu o IP z NETI :))<br><hr>dziadek mroz<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam oferuje prawo jazdy szybko dyskretnie bez stresu bez egzaminu nr tel723029943<br><hr>nowtomw<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzien Dobry nazywam sie Viktor. Organizuje kilku dniowe wyjazdy na Ukraine.
Pomagam przy zdobyciu prawa jazdy na każdą kategorie z wpisami do rejestru.
Załatwiam formalności i NIE POBIERAM ZALICZEK.
Krótkie Terminy i Czas Oczekiwania. (osobisty odbiór w urzędzie)

PL:(+48) 691-399-359
UA: (+38) 098-276-84-12
MAIL: prawkoukraina1@tlen.pl<br><hr>vicotr<br>
Komentatorzy napisał(a):Potrzebuję pilnie świadectwo technikum. Proszę o kontakt mwp276@gmail.com.<br><hr>vit<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje świadectwo ukończenia szkołly wyższe we Wrocławiu najlepiej martin49@onet.pl<br><hr>kamaz<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !
Potrzebujesz Prawa Jazdy? Jeśli tak to dobrze trafiłeś...
Oferuje Międzynarodowe Lub Stanowe Prawo Jazdy wydane w USA...
Bez żadnych zaliczek, płacisz dopiero przy odbiorze dokumentu...
Nie czekaj tylko zadzwoń lub napisz:
E-Mail: miedzynarodoweprawojazdy@wp.pl
Telefon: 691-944-035
Pozdrawiam !
<br><hr>PJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam macie problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ? Oferuję legalny dokument z wpisem do pwpw. Gwarantuje dyskrecje i profesionalne podejscie do sprawy. Wiecej szczegółów pod numerem tel: 884623527 <br><hr>smarwy<br>
Komentatorzy napisał(a):tak kolego zamieszczaj ogłoszenie
ja tak jak ty zamieszczałem
wysyłałem koperty etui
przez ok 1.5 roku
do cwili az mi wpadli policja do wali policja gospodarcza
noc w areszcie
zeznania
przyznałem sie
kaucia zabezpieczenie auta
dozór mam co 3 dni
i sie ciagnie bo jezdza po wszystkich co wpłacali od 140 zł
do 3200
zeznania
oni rowniesz dostana
nie wiezysz
wejdz na prokurature torun i z dnia 15.marca
ja nie wiedziałem a pisałem z policja
wiec powodzenia juz i tak cie maja a tamci co chcieli
hahahha
rowniesz wyroki
...............................................................
THE END<br><hr>BAD L <br>
Komentatorzy napisał(a):ooooo<br><hr>sonia<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupie swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej. kontakt : tycityciol@wp.pl<br><hr>JK<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam prawo-jazdy@mail.com glownie gosc prawka zalatwia ale inne dok tez, chyba najpewniejszy w necie<br><hr>darkdj<br>
Komentatorzy napisał(a):zrobie dla 2 max prawo jazdy dlatego ze to ryzykowne dla mnie i kosztowne specialny papier plastik hlony dos drogi jest dlatego ciezko go dostac wpis do rejestru tez bedzie prawo jazdy zrobie max na 2 kategorie zdane motor i samochud osobowy A i B kosz samego wyrobienia dokumentu to 12000 tys chce troche zarobic tez wpis 5000 tys watpie ze ktos iny by zrobil to za tak niska cene moj mail kropka22331@interia.pl odp tylko o 20 00 oglosenie wystawiam tylko na 3 dni<br><hr>zrobie dla 2 max prawo jazdy<br>
Komentatorzy napisał(a):pomozcie mam w piatek egzamin w word siedlce

pomiozcie mi zdac kasa nie ma znaczenia<br><hr>agga<br>
Komentatorzy napisał(a):Chcesz kupić prawko?

To wejdź na stronę poniżej:

<a href="http://prawo-jazdy-usa.freevar.com" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://prawo-jazdy-usa.freevar.com</a>/<br><hr>pj<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja też polecam prawo-jazdy@mail.com pozdrawiam<br><hr>luiss<br>
Komentatorzy napisał(a):a po cholere komu amerykanskie prawko??? jak w europie jest prawie nie wazne!!!!nastepny oszust ktory wyludza zadatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam

Gorąco polecam prawo-jazdy@mail.com odebrałam i sprawdziłam :)<br><hr>aishaasa<br>
Komentatorzy napisał(a):pierdolisz babo!!! pisalem z gosciem!!!tez chce zadatek polowy kwoty!!! oszust i nic wiecej!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Witajcie, dzis odebrane normalne polskie w uk w tluszczu od prawo-jazdy@mail.com polecam<br><hr>arturos76<br>
Komentatorzy napisał(a):Pomogę bez zaliczek itp. w UA opłata po kursie i odebraniu dokumentów .Spotkanie u mnie w domu by uzgodnić szczegóły jak ktoś woli ,pomagam zgodnie z przepisami urzędowymi więc nie mam powodu się kryć .kontakt :ukraina-kalisz2013@wp.pl <br><hr>ukraina-kalisz<br>
Komentatorzy napisał(a):hahha.... ludzie nie kupicie juz polskiego prawka a jak kupicie musicie zaplacic 10000zl, a za ukrainskie zaczynaja sie brac wiec nie dlugo moze byc wesolo... ja zalatwialem prawko z anglii, moge dac namiary jak chcecie, tylko odrazu mowie ze sprawdzamy ludzi ktorzy sie decyduja... jak cos piszcie na mojego maila sebastian-szywala@wp.pl<br><hr>bastek<br>
Komentatorzy napisał(a):az smierdzi tu oszustwem!!! w angli lewe prawko??? naciagacz i klamca i oszust!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Jakie lewe idioto? Wymienia się na Polskie w wydziale komunikacji zjebie a oszustem nazwijmy tych co naciagaja na polskie...<br><hr>bastek<br>
Komentatorzy napisał(a):Interesuje mnie prawo jazdy..
Interesuje mnie sam plastik nie musi być wpisany do rejestru.
Prawo jazdy nie będzie używane w Polsce , mieszkam za granica.<br><hr>d<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam zostałeś oszukany chcesz mieć w końcu prawo jazdy to dobrze trafiłeś jestem wstanie załatwić prawo jazdy ze wszystkimi wpisami bez żadnych zaliczek płatne przy odbiorze dokumentu.E-mail.kosa1234132@wp.pl.<br><hr>Prawko Legalne <br>
Komentatorzy napisał(a):interesuje mnie prawo jazdy na zaraz..kontakt..karolinka573@gmail.com Prosze o kontatk i cene. karolinka573@gmail.com<br><hr>KAROLINA KRUK<br>
Komentatorzy napisał(a):witam cie karolina i co udalo ci sie zaltwic pj? to jest moj e-meil.mag896@wp.pl<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):moge polecic legaldokumenty@gmail.com , sam szukałem ponad pól roku , raz wpadłem , ale teraz sie udało , dla chcacych załatwić to jest pewna osoba<br><hr>nowyforum<br>
Komentatorzy napisał(a):a jest ktoś może kto załatwi pozwolenie na użytkowanie domu jednorodzinnego wrocław
mail wozu3012@gmail.com<br><hr>Wozu<br>
Komentatorzy napisał(a):u niego też załatwiałem , ale pozwolenie na budowe 2 domow na jednej działce, to mysle ze i to ci tez załatwi legaldokumenty<br><hr>kolekcer<br>
Czy finansowo rozbić? Czy uważasz, że istnieje rozwiązanie do zmartwień finansowych? Czy jesteś gotowy na budowę kolejnego sensownego życia w tym nowym sezonie? Czy masz wiarę, że twoja modlitwa została odpowiedział? Wierzyć rozwiązanie Twoich zmartwień doszła przez was do odwiedzenia naszego Centrum pomocy finansowej, jak obiecujemy zaoferować każdy rodzaj kredytu, który chcesz od nas, a my ofertę kredytową z przystępnych cenach na poziomie 3% do 5% w zależności od kwoty kredytu trzeba od firmy. Aby mieć więcej szczegółów na ten temat można się wymagać, aby skontaktować się z nami poprzez e-mail: keturahjacob@live.com<br><hr>Keturah
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/7/2014, 19:18

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię świadectwo ukończenia szkoły średniej. Proszę o szczegóły i ceny. pavla452@interia.pl<br><hr>pavla<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich chętnych do kupna profesionalnie wykonanych świadectw,,LO,, i TECHNIK,, drukowane w prof. drukarni, bez zaliczek ,po wykonaniu prześlę skan twojego świadectwa, następnie uzgodnimy zaplate i wysylam,pobranie z wglądem, tylko serio oferty proszę bo to ja pierwszy tracę czas i wykorzystuję materiał,druki,stęple ,cena do uzgodnienia<br><hr>ART<br>
potrzebuje swiadectwo ukonczenia technikum lesne<br><hr>jorgus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 12:02

Komentatorzy napisał(a):Proszę nie kopiować mojego ogłoszenia DZIĘKUJEMY ŻE CZYTASZ NASZE OGŁOSZENIE Jestem pracownikiem Wydziału Komunikacji i oferuję pomoc w uzyskaniu upawnień do prowadzenia pojazdów (każdej kat.) Jest to możliwe ze wzgledu na to że połączylismy nasze siły z zaprzyjaźnionym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców. Całkowity czas oczekiwania do 16dni roboczych, choć sam wpis juz po 7dniach. Cały proces przebiega normalnym trybem , czyli tak jak przy normalnym kursie. Koszt takiego Prawa jazdy to 4000zl, każda następna kategoria do ustalenia (+stosowne badania jak psychotesty oraz badania lekarskie ) Dokument jest z wpisem i odbierają go Państwo w Wydziale Komunikacji. Jest to jedyna poważna oferta w internecie.
NIE WYMAGAMY ZADNYCH ZALICZEK. WSZYSTKIE OFERTY ZALICZKOWE TO PERMANETNE OSZUSTWO!!!
Dbamy o bezpieczeństwo swoje i naszych klientów wiec nie masz sie o co obawiać, od nas nic nie wypłynie. Robimy to juz od 5lat, i jesteśmy profesjonalistami w tym fachu. Szukasz solidnego kontrachenta , zostałeś oszukany (napisz nam o tym) , lub masz dość złośliwych egzaminatorów i stresu który jest już spostrzegany jako część kursu... ?
Napisz ... Pomożemy Ci! U Nas nie ma stresu, strachu ... Egzamin to tylko kwestia podpisu naszego kolegi,koleżanki -egzaminatora ;) Jesteśmy elastyczni, chcesz byc informowany o wszystkim na bieżąco ? Otrzymasz od nas wszelkie informacje, jesli sobie życzysz to nawet wyślemy Ci potwierdzenie zdania twoich egzaminow. A wszystko po to abyś byl zadowolony z naszych usług. Osobom które utraciły uprawnienia po przez prowadzenie pojazdu pod wplywem... Również pomagamy.Proszę kierować się pod podany adres to jest nasz autentyczne kontakt jedyny PolskiePrawoJazdy@wp.pl <br><hr>Jerzy <br>
Polecam super kontakt 100% zadowolenie dziękuję za wszystko Ewa<br><hr>Ewcia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 12:59

Komentatorzy napisał(a):Proszę nie kopiować mojego ogłoszenia DZIĘKUJEMY ŻE CZYTASZ NASZE OGŁOSZENIE Jestem pracownikiem Wydziału Komunikacji i oferuję pomoc w uzyskaniu upawnień do prowadzenia pojazdów (każdej kat.) Jest to możliwe ze wzgledu na to że połączylismy nasze siły z zaprzyjaźnionym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców. Całkowity czas oczekiwania do 16dni roboczych, choć sam wpis juz po 7dniach. Cały proces przebiega normalnym trybem , czyli tak jak przy normalnym kursie. Koszt takiego Prawa jazdy to 4000zl, każda następna kategoria do ustalenia (+stosowne badania jak psychotesty oraz badania lekarskie ) Dokument jest z wpisem i odbierają go Państwo w Wydziale Komunikacji. Jest to jedyna poważna oferta w internecie.
NIE WYMAGAMY ZADNYCH ZALICZEK. WSZYSTKIE OFERTY ZALICZKOWE TO PERMANETNE OSZUSTWO!!!
Dbamy o bezpieczeństwo swoje i naszych klientów wiec nie masz sie o co obawiać, od nas nic nie wypłynie. Robimy to juz od 5lat, i jesteśmy profesjonalistami w tym fachu. Szukasz solidnego kontrachenta , zostałeś oszukany (napisz nam o tym) , lub masz dość złośliwych egzaminatorów i stresu który jest już spostrzegany jako część kursu... ?
Napisz ... Pomożemy Ci! U Nas nie ma stresu, strachu ... Egzamin to tylko kwestia podpisu naszego kolegi,koleżanki -egzaminatora ;) Jesteśmy elastyczni, chcesz byc informowany o wszystkim na bieżąco ? Otrzymasz od nas wszelkie informacje, jesli sobie życzysz to nawet wyślemy Ci potwierdzenie zdania twoich egzaminow. A wszystko po to abyś byl zadowolony z naszych usług. Osobom które utraciły uprawnienia po przez prowadzenie pojazdu pod wplywem... Również pomagamy.Proszę kierować się pod podany adres to jest nasz autentyczne kontakt jedyny PolskiePrawoJazdy@wp.pl <br><hr>Jerzy <br>
Komentatorzy napisał(a):Polecam super kontakt 100% zadowolenie dziękuję za wszystko Ewa<br><hr>Ewcia<br>
debilny oszuście znów się sam reklamujesz !!!<br><hr>ewa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 15:03

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pisz do legaldokumenty@gmail., pomoze ci zalatwic prawko itp., wiem bo sam załatwiałem<br><hr>artek<br>
Komentatorzy napisał(a):dzieki za porade - tak jak pisałes szybko i bez problemow
aha no i pozytwy dla legaldokumenty@gmail.com
jeszcze raz dzięki !<br><hr>23333<br>
Komentatorzy napisał(a):debilny oszuście legaldokumenty@gmail.com pustka w głowie!!!co nikt nie chce dać się oszukać i żałośnie się w tani sposób reklamujesz:)<br><hr>paweł<br>
Komentatorzy napisał(a):bede bronił legaldokumenty@gmail.com to porządny człowiek , załatwił mi dokumenty - widać konkurencja oszustów nie może wyrobić że nie da się oszukiwać już innych, bo ktos sie wkoncu znalazł kto załatwia prawo jazdy itp. - tak jak sam pan Łukasz powiedział niech da chociaż ktoś kto wypisuje że jest oszustem jedno potwierdzenie przelania na jego konto pieniędzy ! lub przeprowadzenia z nim transakcji na portalu akkcyjnym ? , bo jeszcze nikt nie potwierdził niczego, a bzdurne komenarze każdy może napisać w niekontrolowanym forum<br><hr>broniacy<br>
Bronisz bo to pewnie ty jesteś z legaldokumenty a ja mam dowód na oszustwo i nie jedno i dowód wpłaty i wszystkie maile<br><hr>lilia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/7/2014, 17:37

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzień Dobry nazywam sie Victor. Prowadze szkole jazdy na Ukrainie. Organizuje 3-dniowe wyjazdy i Pomagam przy szybkim odbyciu kursu na prawo jazdy (każda kategoria). Zapewniam transport i sprawy formalne. Szybko i bezproblemowo. BEZ ZALICZEK (placisz dopiero przy osobistym odbiorze dokumentu W URZĘDZIE !! ). Krótkie Terminy I Czas Oczekiwania. FULL LEGAL !!

PL: (+48) 691-399-359
UA: (+38) 098-27-68-412
E-mail: prawkoukraina1@tlen.pl<br><hr>victor<br>
Jestem chetny. Jak to wyglada<br><hr>k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 07:55

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jestem w stanie pomóc w załatwieniu prawa jazdy szybko fachowo i konkretnie w sprawie szczegółów prosze pisać

rkunicki71@gmail.com<br><hr>Ryszard<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !potrzebuje prawo jazdy kategoria A!jaka cena?dziekuje i pozdrawiam!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):tak jak w tresci !Kupie prawo jazdy kategorii A!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie b na dogodnych warunkach pisac gorx1989@interia.eu<br><hr>pj b <br>
Komentatorzy napisał(a):Możliwość kupna prawa jazdy, kontakt na mail, dolny śląsk. <br><hr>Amil<br>
Komentatorzy napisał(a):prawo jazdy kontakt kwiatkowski1222@wp.pl<br><hr>K.<br>
Komentatorzy napisał(a):jestem w stanie załatwić prawko, swiadectwo maturalne, szkolne zaświadczenie o bierzmowaniu i inne, nie pobieram zaliczek, zdecydowanych zapraszam bartek.szmaj1981@gmail.com<br><hr>bartek<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam prowadzę szkołę jazdy i oferuje szybkie i dyskretne wyrobienie prawa jazdy z wpisem do rejestru.

Prawo jazdy jest oryginalne i odbierane w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie.

Proszę nie łudzić się, że ktoś sprzeda Wam podrobione prawo jazdy z
wpisem do rejestru i jeszcze wyśle na adres bo jest to nie możliwe,
wszystkie takie oferty to permanentne oszustwo. Prawo jazdy takie mogą
być albo podrobione (przy pierwszej kontroli zostaje to wykryte więc to
nie ma sensu) albo oryginalne z wpisem do rejestru i nie można ich
wysłać na adres, tylko właściciel może odebrać je w wydziale
komunikacji.

Wyrabianie prawa jazdy u mnie wygląda następująco:

Po dokonaniu wpłaty (co nie podlega dyskusji, ponieważ pieniądze w kasie muszą się zgadzać)

- zostajecie wpisani do komputera z 3 miesięczną datą wsteczną jako uczestnik szkoły jazdy

- wysyłacie wszystkie swoje dane poprzez sms

- po ok. 2 dniach przystępujecie do egzaminu z jazdy (oczywiście egzamin z jazdy zdany pomyślnie)

- do 10 dni dostajecie pocztą papier (informacje o ukończeniu kursu na prawo jazdy)

- udajecie się ze zdjęciem i swoimi danymi do wydziału komunikacji
i po okresie zależnym od nich odbieracie oryginalne prawo jazdy
Nie potrzeba badań lekarskich, egzaminu z teorii, wszystko jest
załatwiane u nas. Cena to 3 tyś zł jest to najniższa z możliwych cen.
Prawo jazdy tak załatwiane kosztują 6 tyś zł i tylko dla zaufanych
osób.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt atrium7788@o2.pl

Zapraszam wszystkich chętnych i ostrzegam przed oszustami którzy
oferują podrobione prawo jazdy "z wpisem", a za pobraniem przyjdzie
"ziemniak"


Pozdrawiam.<br><hr>atrium7788<br>
Komentatorzy napisał(a):witam.jestem z katowic zdajem juz 6 raz a te kukulki na wszystkim mnie oblewajom .wolałbym z ręki do ręki bo 3 patki piechotomnie chodzom .pozdrawiam<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam jestem z katowic i poszukuje egzaminatora ktury by mi pomug zdac egzamin legalnie na prawo jazdy kat b.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam pomagam w zdobyciu legalnego prawa jazdy W kijowie. WSZYSTKIE KATEGORIE - Również Zabrane / Zatrzymane.
Krótki czas =BEZ ZALICZEK= (Płatne Przy Odbiorze) Bez Konieczności Wyjazdu. Załatwiam wszystkie formalności.
(+48)515-893-450 (piecset pietnascie. osiem dziewiec trzy . cztery piec zero) prawkoukraina@wp.pl<br><hr>hnbvvnbvn<br>
Komentatorzy napisał(a):czesc czytałem że prawko załatwiasz interesuje mnie kategoria b ze wpisem pozdrawiam????<br><hr>//////<br>
Komentatorzy napisał(a):jestem zajnteresowany kat b ? ile to kosztuje i jak to sie załatwia ?<br><hr>alf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam czy juz nikt nie załatwia prawo jazdy w tej polsce ?<br><hr>igła<br>
Komentatorzy napisał(a):ja też pilnie potrzebuję prawka b z wpisem,jestem z Gdańska i dość już dorabiania okropnych egzaminatorów z pordu,proszę o pomoc na maila:stenkaok@o2.pl<br><hr>stenka<br>
Komentatorzy napisał(a):spadajcie oszołomy najllepiej ogłaszczac sie na neci epsychole.........
i tak wiadomo ze reklamujecie konkurencje jesescie swinie bo i tak prawka nie idzie załatwic jestescie zjebani oszusi <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):widac konkurencja nie spi.. a problem ma jeden gosciu o IP z NETI :))<br><hr>dziadek mroz<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam oferuje prawo jazdy szybko dyskretnie bez stresu bez egzaminu nr tel723029943<br><hr>nowtomw<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzien Dobry nazywam sie Viktor. Organizuje kilku dniowe wyjazdy na Ukraine.
Pomagam przy zdobyciu prawa jazdy na każdą kategorie z wpisami do rejestru.
Załatwiam formalności i NIE POBIERAM ZALICZEK.
Krótkie Terminy i Czas Oczekiwania. (osobisty odbiór w urzędzie)

PL:(+48) 691-399-359
UA: (+38) 098-276-84-12
MAIL: prawkoukraina1@tlen.pl<br><hr>vicotr<br>
Komentatorzy napisał(a):Potrzebuję pilnie świadectwo technikum. Proszę o kontakt mwp276@gmail.com.<br><hr>vit<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje świadectwo ukończenia szkołly wyższe we Wrocławiu najlepiej martin49@onet.pl<br><hr>kamaz<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !
Potrzebujesz Prawa Jazdy? Jeśli tak to dobrze trafiłeś...
Oferuje Międzynarodowe Lub Stanowe Prawo Jazdy wydane w USA...
Bez żadnych zaliczek, płacisz dopiero przy odbiorze dokumentu...
Nie czekaj tylko zadzwoń lub napisz:
E-Mail: miedzynarodoweprawojazdy@wp.pl
Telefon: 691-944-035
Pozdrawiam !
<br><hr>PJ<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam macie problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ? Oferuję legalny dokument z wpisem do pwpw. Gwarantuje dyskrecje i profesionalne podejscie do sprawy. Wiecej szczegółów pod numerem tel: 884623527 <br><hr>smarwy<br>
Komentatorzy napisał(a):tak kolego zamieszczaj ogłoszenie
ja tak jak ty zamieszczałem
wysyłałem koperty etui
przez ok 1.5 roku
do cwili az mi wpadli policja do wali policja gospodarcza
noc w areszcie
zeznania
przyznałem sie
kaucia zabezpieczenie auta
dozór mam co 3 dni
i sie ciagnie bo jezdza po wszystkich co wpłacali od 140 zł
do 3200
zeznania
oni rowniesz dostana
nie wiezysz
wejdz na prokurature torun i z dnia 15.marca
ja nie wiedziałem a pisałem z policja
wiec powodzenia juz i tak cie maja a tamci co chcieli
hahahha
rowniesz wyroki
...............................................................
THE END<br><hr>BAD L <br>
Komentatorzy napisał(a):ooooo<br><hr>sonia<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupie swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej. kontakt : tycityciol@wp.pl<br><hr>JK<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam prawo-jazdy@mail.com glownie gosc prawka zalatwia ale inne dok tez, chyba najpewniejszy w necie<br><hr>darkdj<br>
Komentatorzy napisał(a):zrobie dla 2 max prawo jazdy dlatego ze to ryzykowne dla mnie i kosztowne specialny papier plastik hlony dos drogi jest dlatego ciezko go dostac wpis do rejestru tez bedzie prawo jazdy zrobie max na 2 kategorie zdane motor i samochud osobowy A i B kosz samego wyrobienia dokumentu to 12000 tys chce troche zarobic tez wpis 5000 tys watpie ze ktos iny by zrobil to za tak niska cene moj mail kropka22331@interia.pl odp tylko o 20 00 oglosenie wystawiam tylko na 3 dni<br><hr>zrobie dla 2 max prawo jazdy<br>
Komentatorzy napisał(a):pomozcie mam w piatek egzamin w word siedlce

pomiozcie mi zdac kasa nie ma znaczenia<br><hr>agga<br>
Komentatorzy napisał(a):Chcesz kupić prawko?

To wejdź na stronę poniżej:

<a href="http://prawo-jazdy-usa.freevar.com" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://prawo-jazdy-usa.freevar.com</a>/<br><hr>pj<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja też polecam prawo-jazdy@mail.com pozdrawiam<br><hr>luiss<br>
Komentatorzy napisał(a):a po cholere komu amerykanskie prawko??? jak w europie jest prawie nie wazne!!!!nastepny oszust ktory wyludza zadatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam

Gorąco polecam prawo-jazdy@mail.com odebrałam i sprawdziłam :)<br><hr>aishaasa<br>
Komentatorzy napisał(a):pierdolisz babo!!! pisalem z gosciem!!!tez chce zadatek polowy kwoty!!! oszust i nic wiecej!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Witajcie, dzis odebrane normalne polskie w uk w tluszczu od prawo-jazdy@mail.com polecam<br><hr>arturos76<br>
Komentatorzy napisał(a):Pomogę bez zaliczek itp. w UA opłata po kursie i odebraniu dokumentów .Spotkanie u mnie w domu by uzgodnić szczegóły jak ktoś woli ,pomagam zgodnie z przepisami urzędowymi więc nie mam powodu się kryć .kontakt :ukraina-kalisz2013@wp.pl <br><hr>ukraina-kalisz<br>
Komentatorzy napisał(a):hahha.... ludzie nie kupicie juz polskiego prawka a jak kupicie musicie zaplacic 10000zl, a za ukrainskie zaczynaja sie brac wiec nie dlugo moze byc wesolo... ja zalatwialem prawko z anglii, moge dac namiary jak chcecie, tylko odrazu mowie ze sprawdzamy ludzi ktorzy sie decyduja... jak cos piszcie na mojego maila sebastian-szywala@wp.pl<br><hr>bastek<br>
Komentatorzy napisał(a):az smierdzi tu oszustwem!!! w angli lewe prawko??? naciagacz i klamca i oszust!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Jakie lewe idioto? Wymienia się na Polskie w wydziale komunikacji zjebie a oszustem nazwijmy tych co naciagaja na polskie...<br><hr>bastek<br>
Komentatorzy napisał(a):Interesuje mnie prawo jazdy..
Interesuje mnie sam plastik nie musi być wpisany do rejestru.
Prawo jazdy nie będzie używane w Polsce , mieszkam za granica.<br><hr>d<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam zostałeś oszukany chcesz mieć w końcu prawo jazdy to dobrze trafiłeś jestem wstanie załatwić prawo jazdy ze wszystkimi wpisami bez żadnych zaliczek płatne przy odbiorze dokumentu.E-mail.kosa1234132@wp.pl.<br><hr>Prawko Legalne <br>
Komentatorzy napisał(a):interesuje mnie prawo jazdy na zaraz..kontakt..karolinka573@gmail.com Prosze o kontatk i cene. karolinka573@gmail.com<br><hr>KAROLINA KRUK<br>
Hej Karolina;) jak sie masz??Skarbie mam pytanie do Ciebie? Czy zalatwilas te prawko i jak to robic krok po kroku aby nie dac sie naciagnac i nie stracic pieniedzy! Potrzebuje polskie prawko i okolo 4 kategorii...dziekuje za pomoc!!! niggro11@tlen.pl<br><hr>Jakub
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/7/2014, 21:40

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Jestem urzędnikiem w wydziale komunikacji i oferuję pomoc osobom nie mającym czasu na kurs prawa jazdy. Jestem w stanie załatwić prawo jazdy dowolnej kategorii bez wychodzenia z domu i bez żadnych formalności. Widziałem wiele ogłoszeń i sadze że połowa to bzdura. Moje prawo jazdy odbierane jest w danym wydziale komunikacji wraz ze wpisem do ewidencji także jest całkowicie legalne lecz zdobyte drogom na skróty!!!!! Koszt jednej kategorii 2500zl. O kontakt proszę tylko zdecydowane osoby tel kontaktowy 535-146-057 oraz 733-469-316<br><hr>Darek<br>
HEJ LUDZISKA PATRZCIE JAK TO FAJNIE FUNKCJONUJE DAJESZ OGLOSZENIAKA P,J OD A DO Z SUPER ZADOWOLONA KLIJETELA LAPIESZ DWOCH TRZECH MORZE 5 BURAKOW ZAWIJASZ MAJDAN I TYLE BURAKI NA KASE POPLYNELY MAJA PRAWKO NA TACZKE A GOSCIE NA WAKACJE ZAROBILI SPROBUJCIE SIE DODZWONIC DO KTOREGOS Z TYCH SUPERMENOW JAK BURONIA NIE TRAFILI TO ODBIORA WSZYSCY SA URZEDASAMI LUB ZNAJOMOSCI MAJA GOWNO PRAWDA JAK MAJA TAKIE MORZLIWOSCI TO PROSZE NIECH KASUJA JAK SPRAWDZISZ ZE W STAROSTWIE JEST GOTOWE DO ODBIORU POZATYM SCIEMA ZE PRZYSLA CI DO DOMU FANTAZJA NIE STEJ ZIEMI MORZE PRZYSLA ALE MORZESZ CO NAJWIECEJ NA TYM PRAWKU W KONIKA Z WOZEM POJEZDZIC ZWYKLA FUSZERA BEZ ZADNYCH WPISOW WIEM CO MOWIE BO SAM TAKIE ROBIE ALE UPRZEDZAM KLIJETA ZE LIPA JAK SPRAWDZA W WYDZIALE TO ****........ TAG ZE POLECAM KUPUJCIE HURTOWO OD TYCH WSZYSTKICH SUPERMENOW TO ALBO KASE STRACISZ I NAWET PLASTIKA NIE ZOBACZYSZ ALBO KASE WYDASZ I LIPE DOSTANIESZ W KOPERCIE ZYCZE SUKCESOW NAJLEPIEJ KUPIC JEST TAK ZAPISZ SIE NA KURS ZDAJ I ODBIERZ<br><hr>GRUBY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/7/2014, 06:42

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam. Jestem urzędnikiem w wydziale komunikacji i oferuję pomoc osobom nie mającym czasu na kurs prawa jazdy. Jestem w stanie załatwić prawo jazdy dowolnej kategorii bez wychodzenia z domu i bez żadnych formalności. Widziałem wiele ogłoszeń i sadze że połowa to bzdura. Moje prawo jazdy odbierane jest w danym wydziale komunikacji wraz ze wpisem do ewidencji także jest całkowicie legalne lecz zdobyte drogom na skróty!!!!! Koszt jednej kategorii 2500zl. O kontakt proszę tylko zdecydowane osoby tel kontaktowy 535-146-057 oraz 733-469-316<br><hr>Darek<br>
Komentatorzy napisał(a):HEJ LUDZISKA PATRZCIE JAK TO FAJNIE FUNKCJONUJE DAJESZ OGLOSZENIAKA P,J OD A DO Z SUPER ZADOWOLONA KLIJETELA LAPIESZ DWOCH TRZECH MORZE 5 BURAKOW ZAWIJASZ MAJDAN I TYLE BURAKI NA KASE POPLYNELY MAJA PRAWKO NA TACZKE A GOSCIE NA WAKACJE ZAROBILI SPROBUJCIE SIE DODZWONIC DO KTOREGOS Z TYCH SUPERMENOW JAK BURONIA NIE TRAFILI TO ODBIORA WSZYSCY SA URZEDASAMI LUB ZNAJOMOSCI MAJA GOWNO PRAWDA JAK MAJA TAKIE MORZLIWOSCI TO PROSZE NIECH KASUJA JAK SPRAWDZISZ ZE W STAROSTWIE JEST GOTOWE DO ODBIORU POZATYM SCIEMA ZE PRZYSLA CI DO DOMU FANTAZJA NIE STEJ ZIEMI MORZE PRZYSLA ALE MORZESZ CO NAJWIECEJ NA TYM PRAWKU W KONIKA Z WOZEM POJEZDZIC ZWYKLA FUSZERA BEZ ZADNYCH WPISOW WIEM CO MOWIE BO SAM TAKIE ROBIE ALE UPRZEDZAM KLIJETA ZE LIPA JAK SPRAWDZA W WYDZIALE TO ****........ TAG ZE POLECAM KUPUJCIE HURTOWO OD TYCH WSZYSTKICH SUPERMENOW TO ALBO KASE STRACISZ I NAWET PLASTIKA NIE ZOBACZYSZ ALBO KASE WYDASZ I LIPE DOSTANIESZ W KOPERCIE ZYCZE SUKCESOW NAJLEPIEJ KUPIC JEST TAK ZAPISZ SIE NA KURS ZDAJ I ODBIERZ<br><hr>GRUBY<br>
Troche w tym prawdy czyli że w PL z polskich wordów to nikt nie pomoże to na 100% wołaja tylko zaliczki ,ale z innych krajów na pewno TAK ,podztawa nie płacić żadnych zaliczek co by nie pisali że musi być itp.nastepnie sprawdzić przed odbiorem jak jest możliwość i to wystarcza.Nie będę nikgo reklamować bo wiadomo jak to brzmi ,po prostu szukajcie .<br><hr>ewa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr