Zobacz wątek - Odszedł jeden z naszych
 
NAS Analytics TAG

Odszedł jeden z naszych

O wszystkim
_________

Postprzez Oyster » 20/6/2007, 21:01

Kurcze, nie wiem jak wy, ale ja odejście Radka czuję tak jakby odszedł mój ojciec... Mam więc małą prośbę do którejś z osób wybierających się na jego pogrzeb: proszę, zapalcie ode mnie dla niego znicz... Bardzo chciałbym pojechać razem z Wami, ale niestety nie mogę.

Będę bardzo wdzięczny tej osobie która to uczyni...

[*] :cry:
Jest lytr - jest impreza! :D
Oyster
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22/2/2007, 18:08
Lokalizacja: Augustów


Postprzez Manhatan » 20/6/2007, 21:18

Podobnie jak ja. Wprawdzie nie znałęm go osobiście, jedynie przywitałem się z nim na EXPO, a mimo to czuję jakby był moim najlepszym kumplem. Do tej pory nie potrafię sobie wyobrazić tego, że już nigdy tutaj nic nie napisze :(

Również, proszę o pamiętanie o mnie. Niestety mieszkam na drugim krańcu Polski i nie mam możliwości, czego bardzo żałuję :(

['] ['] [']
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE


Postprzez Szafa » 20/6/2007, 21:22

Nie dam rady dojechać, nie znałem osobiście ale widziałem go na Extrememoto... Prosze , jeśli możecie zapalcie znicza ode mnie.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez SensitivE91 » 20/6/2007, 21:53

Dinerwana >> Pieknie to napisalas ... az mi łezka sie zakreciłą w oku....
Avatar użytkownika
SensitivE91
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 1/3/2007, 16:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez gumis » 20/6/2007, 22:23

nom pieknie napisane...i z ta gwiazdka to tez taki ciekawy motyw...a moze by zrobic jakas ksiege pamiatkowa z wpisami min. z tego postu i dac rodzica Radka? aby wiedzieli, ze pamietamy o nim, ze jest mnustwo ludzi, ktorzy cierpia i smuca sie po jego stracie...to bylby chyba taki dosc mily gest w ich strone...z logiem Scigacza na glownej stronie...co wy na to?
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez kamp » 20/6/2007, 23:22

gumisss to bardzo dobra inicjatywa.
ehhh chociaż nie miałem przyjemności poznać Lowlo od kilku dni myślę o jego tragedii. Nie rozumiem dlaczego tak jest, ale łącze się z jego rodziną i przyjaciółmi w bólu. [*]
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Oyster » 20/6/2007, 23:56

Ja również popieram pomysł gumisss'ia.

A do mnie wciąż nie może dotrzeć to że nie ma już z nami Radka... W sumie to jest duchem i czuwa nad nami wszystkimi, więc tak jakby wciąż z nami jest...
Jest lytr - jest impreza! :D
Oyster
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22/2/2007, 18:08
Lokalizacja: Augustów

Postprzez Red Lady » 21/6/2007, 00:30

W niedziele wieczorkiem dzwonil do mnie Radek z Jackiem, ze siedza i pija tymbarki w 2kolach i zebym wpadla to polatamy sobie... Nie moglam...a teraz strasznie zaluje -gryze sie z myslami, ze moze to by cos zmienilo... :( :( :(

Radka znalam od niedawna ale przez wspolna pasje czuje jak bym go znala od zawsze... Dlatego ciezko jest pogodzic sie z tym, ze tak wspanialego, usmiechnietego i pelnego zycia i pasji czlowieka zabiera sie nam z ziemi... Zostawiajac ogromna pustke, smutek i zal... :cry: :cry: :cry: :cry:

Quem di diligunt adolescens moritur-
"Ulubieńcy bogów umierają młodo"



Glebokie wyrazy wspolczucia dla Ciebie Kasiu i dla Waszej Rodziny. Trzymajcie sie cieplo i pamietajcie, ze starzy przyjaciele jak rowniez nowi znajomi i nawet nieznajomi Radka "Lowlo" sa z Wami w tej ciezkiej dla Was chwili.

[*] [*] [*]

S.A.


ps: co do "ksiegi kondolencyjnej" to moglabym sie tego podjac (jezeli nikt nie zglosi sprzeciwu). Kupilabym jutro "album/ksiege" i moglabym spisac Wasze kondolencje a z osobami z wwy moglabym sie umowic na osobisty wpis. Logo "scigacz.pl" by kolega przerysowal ze str. Tak zeby ta ksiege zawiesc na pogrzeb -jak myslicie ?!?!
Red Lady
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/6/2007, 23:17
Lokalizacja: W-wa

Postprzez DonDiego » 21/6/2007, 07:54

Pomysł jak najbardziej git [*]
CBR F4i Sport
VW Golf MK I GTI Pirelli 2.0 16v
Avatar użytkownika
DonDiego
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 28/5/2007, 09:56
Lokalizacja: 100-lica i nie z importu

Postprzez gelo007 » 21/6/2007, 07:55

Jeżeli już ktoś by to logo miał przerysować to lepiej sam kask bez napisu ścigacz.pl
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez simonw » 21/6/2007, 10:10

Wszystko wskazuje iz niestety nie bede mogl pojawic sie w okolicy, bardzo bym prosil o jeden znicz wiecej w moim imieniu...
bede wdzieczny
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Michalos » 21/6/2007, 10:11

[*]Lowlo Nie znalem Go Ale Myśle Ze Tam Na Góże Są Autortrady
(Spieszmy Się Kochać Ludzi Tak Szybko Odchodzą)
R.I.P

Lowlo Kochamy CiÄ™ !!!!

Prosze Postawcie Znicz Odemnie

[*][*]

:wink:
Nie dlugo Yamaha DT 80/50 :))))))

PozdRo!!!
Michalos
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18/6/2007, 19:12

Postprzez Michalos » 21/6/2007, 10:46

johnmichael napisał(a):kiedy przyjechalem do anglii i zaczalem zaraciac pieniadze, zaczalem myslec o moim pierwszym motocyklu.zakochalem sie w Bandicie.ciagle o tym rozmawialem ciagle o tym z moim tata.on tez sie zapalil i zaczal przebakiwac ze moze tez by sobie cos kupil.mial ochote na Yamahe Drag Stara 600.niestety nie mialem okazji z nim pojezdzic.odszedl w lutym.mial raka pluc z przerzutami do watroby i kregoslupa.pustki jaka po nim pozostala nie da sie niczym wypelnic.tak samo jak nie da sie wypelnic pustki po Lowlo.
jedyne co dodalo mi sie to pewnosc, ze po drogiej stronie jest lepiej.pewnosci tej nabralem po przeczytaniu ksiazki "zycie po zyciu" Raymonda A. Moody'ego.mowi ona o tym, jak autor zaczal zglebiac wiedze na temat przezyc w stanach bliskich smierci.czyli zaczal szukac i wysluchiwac przezyc ludzi, ktorzy otarli sie o smierc, lub przezyli smierc kliniczna.
to jedyn rzecz jaka upewnila mnie w tym, ze istnieje zycie po smierci i ze moj ojciec ma tam napewno lepiej niz tu mial jako zywy(cielesnie).Lowlo tez juz tam jest i napewno jest mu wspaniale.to jest dla mnie pocieszajace.w ksiaze jest opisane to ze po drogiej stronie spotkamy sie z tymi ktorzy odeszli wczesniej, wiec moj ojciec i Lowlo juz tam na nas czekaja.po lekturze tej ksiazki przestalem sie bac mojej smierci.boje sie jedynie tego, ze rowniez pozostawie pustke i cierpienie dla moich bliskich.
pustki to nie wypelnia ale uspokaja.
polecam ta ksiazke wszystkim ktorych blisy odeszli.



Współczuje Ci[*]
Ale Kto Wie Może Twój Tata Kupil Tam Na górze tą Yamahe I Jezdzi Razem Z Lowlo ?:)

[*]
Nie dlugo Yamaha DT 80/50 :))))))

PozdRo!!!
Michalos
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18/6/2007, 19:12

Postprzez gumis » 21/6/2007, 12:14

Red Lady wiec zajmie sie kolezanka ta ksiega kondolencyjna? pomysl Galeo aby na okladce bylo tylko logo uwazam za dobry pomysl...w Wawie jest sporo osob, ktore napewno chetnie by ci w tym pomogly chocby np Domarcia i Kaja jesli mialyby czas...jesli mialabys jakies wieksze wydatki w zwiazku z ta ksiega to tez mysle, ze jakos moglibysmy ci zwrocic pieniadze...ale jakbys podjela sie tego to napewno wszyscy bylibysmy ci naprawde wdzieczni zwlaszcza, ze wiele osob chcialoby udac sie na pogrzeb Radzia ale z roznych przyczyn nie moze wiec taki prezent dla jego rodziny napewno bylby super...widzieliby ze nie zostali sami, ze jest cala rzesza ludzi, ktorzy go kochali i zawsze beda o nim pamietac

Lovtza napisał(a):
DonDiego napisał(a):Czytając posty, żałuję, że nie miałem możliwości poznać Waszego Kolegi wcześniej. Widać, że był z niego równiacha..............


Radek to właśnie taki typ czlowieka, którego nie da się nie lubić. Jego lubił każdy, kto go znał. Chyba właśnie dlatego Lowlo jest bliski każdemu, kto miał okazję się z nim zetknąć.


racja...ja go poznalem ostatnio na zlocie w Wawie i widzialem sie z nim pierwszy raz i wydal sie bardzo otwartym czlowiekiem...zadawalem mu mnustwo pytan odnosnie jazdy motocyklem i na kazde mi cierpliwie odpowiadal, tlumaczyl i nie wkurzaly go czasami dosc glupie i laikowe pytania....
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez kravec » 21/6/2007, 12:22

rowniez popieram pomysl z "ksiega kondolencyjna"... niestety na pogrzebie nie bede mogl byc... :(

lacze sie w zalu z rodzina i przyjaciolmi Radka... szczegolnie wzruszyl mnie post Dinerwany... zaluje ze nie znalem Lowlo... jedynie widzialem go na Expo... jest mi ogromnie przykro ze zginal nasz forumowy kolega... oby tam mial lepiej... i zeby nigdy nie braklo mu winklii :(:(:(
[*][*][*][*][*]
Ostatnio edytowano 21/6/2007, 20:39 przez kravec, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez szczygiw » 21/6/2007, 12:40

Nie ma mnie teraz w Warszawie i nie bedzie mnie rowniez na pogrzebie, ale tak jak juz pisalem bede z Wami myslami. Potraktujcie ten post jako moj wpis do ksiegi pamiatkowej.

Znalem Radka krótko, ale tak jak mówi tez większość osób, poznałem go jako bardzo otwartego i wesołego człowieka, przed którym życie dopiero się zaczynało. Pamiętam jak rozmawialiśmy o tym że chce kupić drugi motocykl to stuntu. Że chce wziąć udział w Extrememoto3... Wierzę że gdziekolwiek teraz jest, juz trenuje do kolejnego Extreme i jeszcze nam pokaże co potrafi...

Lovlo [*] spoczywaj w spokoju
Obrazek
Avatar użytkownika
szczygiw
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 20/5/2007, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bond » 21/6/2007, 15:17

[*]:(
bond
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 27/2/2007, 17:12

Postprzez Red Lady » 21/6/2007, 16:22

Ja juz mam ta ksiege wiec piszcie albo tu albo wysylajcie maile z waszymi wpisami. Oczywiscie osoby, ktore beda na pogrzebie wpisza sie osobiscie.
1 str ksiegi bedzie zawierac rysynek "kasku" i napis "Lowlo"
Jezeli sa jakies sugestie, rady albo checi pomocy to piszcie.
Red Lady
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/6/2007, 23:17
Lokalizacja: W-wa

Postprzez gumis » 21/6/2007, 17:12

no ja proponuje aby przepisac wpisy wlasnie z TEGO tematu...ci co beda na miejscu wpisza sie dodatkowo ale procz tego aby byly tez z tego postu...procz wpisow fajnie byloby jakby bylo pare zdjec grupowych na ktorych jest Lowlo i cala paczka...
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez SensitivE91 » 21/6/2007, 18:10

Red Lady >> odemnie prosze dodac to.. DziekujÄ™


"Był Najlepszym przyjacielem wszystkich motocyklistów"
Szczere kondolencje dla calej rodziny Radka przesyla Jacek z Lublina.. "Odszedł z pasja dla pasji..."
Avatar użytkownika
SensitivE91
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 1/3/2007, 16:35
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê