Zobacz wątek - Trudne Sprawy - w wykonaniu forumowych histeryków
NAS Analytics TAG

Trudne Sprawy - w wykonaniu forumowych histeryków

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez amahay » 3/4/2013, 19:06

Black-Ghost napisał(a):Kaai nie kupił bym motocykla nie w oryginale. Z malowanym moto zawsze są problemy. A co do samego białego koloru na ZX-10R jakoś mi się nie podoba. Wole czarne albo zielone ;) Do białego złote dodatki tak fajnie nie pasują.

Angler są gusta i guściki. Mi dźwięk R4 najbardziej się podoba. Ale mogę powiedzieć że Singiel nie brzmi jak V2 które zaraz ktoś kojarzy z armaturą a na niej starego brodatego dziada :lol:


Tak tak tak ... Wszyscy wiemy ty i twoje kawasaki <3 !! :D
Przyznam się jednak że nigdy kawasaki nie zachwyciło mnie dźwiękiem . Mówię to na podstawie mojej reakcji na przejeżdżające motocykle . Któreś świeższe R1 brzmią tak jak motocykl brzmieć powinien , aż chce się obrócić (zwykle jestem przekonany że jedzie rsv) . Nie mówiąc już o RSV i Panigale .
Poza tym wypraszam sobie . moje V2 nie ma nic wspólnego z dziadkami na czopkach .Wprawdzie przy jeździe bez wydechów staram się omijać wioski starców coby nie myśleli że bombowce lecą ale mi to całkowicie odpowiada . Z wydechami też fajnie pierdzi , bynajmniej nie jak rozsypujący się rzęch .
Ostatnio edytowano 3/4/2013, 19:13 przez amahay, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Angler » 3/4/2013, 19:08

Black-Ghost ten motocykl zyskał na zachodzie popularność dzięki prymitywności. Nawet chyba od 1992 był sprzedawany na zachodzie wyłącznie z bębnem z przodu.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz


Postprzez nabudi » 3/4/2013, 19:12

a to ja sie pochwale że kupilem nowe ferrari z racji ze musze miec czym od A do B pojechac jak snieg trzyma....
git opony
alarm
radio
ladnie utrzymany xD
tak prosze panstwa! fiat uno! który kosztował mniej niz kask sharka s900 co chce kupic :O
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez amahay » 3/4/2013, 19:16

nabudi napisał(a):a to ja sie pochwale że kupilem nowe ferrari z racji ze musze miec czym od A do B pojechac jak snieg trzyma....
git opony
alarm
radio
ladnie utrzymany xD
tak prosze panstwa! fiat uno! który kosztował mniej niz kask sharka s900 co chce kupic :O

Też teraz męczę ten temat :/ . Mimo wszystko szukam czegoś bardziej reprezentatywnego ,z całym szacunkiem do Ciebie . Problem pojawił się taki że zbierałem pieniążki na jakieś lepsze auto aż tu nagle okazało się że muszę je kupić już teraz . Więc jestem zmuszony kupić jakiś szmelc jeżdżący .

Poza tym dzisiaj zacząłem nową , stałą , pełnoetatową robotę ;) .
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez nabudi » 3/4/2013, 19:24

amahay ależ spoko :D sam sie smieje z tego auta :P sam fakt ze ma nowy aku i jezdzi a konstrukcja jest prosta jak budowa cepa... i jak sie cos zwali to dla mojego dziadka bedzie frajdą naprawic go to malina :) o to chodzilo zeby kupic cos co jest najtansze, nie daleko od domu, i jezdzi i bedzie jezdzic... kupilem od starszego pana co kupil je 2 letnie i mieszkał 30km odemnie ... i od tego momentu je miał :) to auto bedzie robilo przebieg moze max 40km na tydzien... tyle co do kumpli dojechac czy cos :) wiec szkoda mi było wydac wiecej niz 3 cyfrową sume :)))
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez amahay » 3/4/2013, 19:52

nabudi napisał(a):amahay ależ spoko :D sam sie smieje z tego auta :P sam fakt ze ma nowy aku i jezdzi a konstrukcja jest prosta jak budowa cepa... i jak sie cos zwali to dla mojego dziadka bedzie frajdą naprawic go to malina :) o to chodzilo zeby kupic cos co jest najtansze, nie daleko od domu, i jezdzi i bedzie jezdzic... kupilem od starszego pana co kupil je 2 letnie i mieszkał 30km odemnie ... i od tego momentu je miał :) to auto bedzie robilo przebieg moze max 40km na tydzien... tyle co do kumpli dojechac czy cos :) wiec szkoda mi było wydac wiecej niz 3 cyfrową sume :)))

W zasadzie nawet z uno można zrobić fajnego szpszenta . obciąć trochę sprężyny i na szeroką stal (oczywiście pomalowaną na różne kolory) naciągnąć oponiszcze do granic możliwości :D . I masz fajny młodzieżowy samochód .
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez madcap » 3/4/2013, 19:54

huuuuuuuura
wiosna idzie, bo juz widać kretowiska na asfalcie
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Kaai » 3/4/2013, 19:57

Jeśli mowa o uno, to full głos i hymn puszczać!:
http://www.youtube.com/watch?v=_JXgHqUg6Qw
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Walenty » 3/4/2013, 20:15

amahay napisał(a):
nabudi napisał(a):amahay ależ spoko :D sam sie smieje z tego auta :P sam fakt ze ma nowy aku i jezdzi a konstrukcja jest prosta jak budowa cepa... i jak sie cos zwali to dla mojego dziadka bedzie frajdą naprawic go to malina :) o to chodzilo zeby kupic cos co jest najtansze, nie daleko od domu, i jezdzi i bedzie jezdzic... kupilem od starszego pana co kupil je 2 letnie i mieszkał 30km odemnie ... i od tego momentu je miał :) to auto bedzie robilo przebieg moze max 40km na tydzien... tyle co do kumpli dojechac czy cos :) wiec szkoda mi było wydac wiecej niz 3 cyfrową sume :)))

W zasadzie nawet z uno można zrobić fajnego szpszenta . obciąć trochę sprężyny i na szeroką stal (oczywiście pomalowaną na różne kolory) naciągnąć oponiszcze do granic możliwości :D . I masz fajny młodzieżowy samochód .


Jakby stało w miejscu, to może i fajnie by wyglądało, ale na naciągu nie ma jazdy, przynajmniej dla mnie.
No bo gdzie i jak? :lol:
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Black-Ghost » 3/4/2013, 20:30

amahay napisał(a):
Black-Ghost napisał(a):Kaai nie kupił bym motocykla nie w oryginale. Z malowanym moto zawsze są problemy. A co do samego białego koloru na ZX-10R jakoś mi się nie podoba. Wole czarne albo zielone ;) Do białego złote dodatki tak fajnie nie pasują.

Angler są gusta i guściki. Mi dźwięk R4 najbardziej się podoba. Ale mogę powiedzieć że Singiel nie brzmi jak V2 które zaraz ktoś kojarzy z armaturą a na niej starego brodatego dziada :lol:


Tak tak tak ... Wszyscy wiemy ty i twoje kawasaki <3 !! :D
Przyznam się jednak że nigdy kawasaki nie zachwyciło mnie dźwiękiem . Mówię to na podstawie mojej reakcji na przejeżdżające motocykle . Któreś świeższe R1 brzmią tak jak motocykl brzmieć powinien , aż chce się obrócić (zwykle jestem przekonany że jedzie rsv) . Nie mówiąc już o RSV i Panigale .
Poza tym wypraszam sobie . moje V2 nie ma nic wspólnego z dziadkami na czopkach .Wprawdzie przy jeździe bez wydechów staram się omijać wioski starców coby nie myśleli że bombowce lecą ale mi to całkowicie odpowiada . Z wydechami też fajnie pierdzi , bynajmniej nie jak rozsypujący się rzęch .


Kogo byś nie zapytał na ulicy i puścił by posłucham dźwięk V2 będzie mu się kojarzył z dziadkiem na armaturze :lol: Albo z fiatem ciunquecento na dziurawym wydechu :lol: Do sportowego motocykla taki dźwięk nie pasuje. Musi być tradycyjny screamer 8) 8) 8) 8)

Ten filmik z Fiatem uno zniszczył mi system :lol: :lol: hahahaha to będzie kultowa piosenka.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Harakiri 7 » 3/4/2013, 20:37

Black-Ghost napisał(a):Kogo byś nie zapytał na ulicy i puścił by posłucham dźwięk V2 będzie mu się kojarzył z dziadkiem na armaturze ... Do sportowego motocykla taki dźwięk nie pasuje. Musi być tradycyjny screamer 8) 8) 8) 8)


Dokladnie,

I dlatego w SBK Ducaty bija z regoly przez dluge lata rzedowe 4 - ki :mrgreen:

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez amahay » 3/4/2013, 20:38

Black-Ghost napisał(a):Kogo byś nie zapytał na ulicy i puścił by posłucham dźwięk V2 będzie mu się kojarzył z dziadkiem na armaturze :lol: Albo z fiatem ciunquecento na dziurawym wydechu :lol: Do sportowego motocykla taki dźwięk nie pasuje. Musi być tradycyjny screamer 8) 8) 8) 8)

Ty tu jesteś panem i wiesz lepiej ... Ja nie mam V2 którym się wszyscy zachwycają .
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Black-Ghost » 3/4/2013, 20:42

Harakiri 7 co ty porównujesz SBK do drogowych motocykli.. Ostatnio mówili podczas wyścigu na philip island ile kosztuje jeden superbike około 800tyś zł rzeczywiście ma coś wspólnego z drogowym motocyklem. ;) Czemu w Testach te dukaty nie brylują?

Amahay trzeba kiedyś zrobić ankietę jaki dźwięk silnika podoba się bardziej. Aż ciekaw jestem wyniku :roll:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Kaai » 3/4/2013, 20:47

o gustach siÄ™ nie dyskutuje.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez nabudi » 3/4/2013, 20:49

u kurde piosenka o mnie ! dobre Kai! nagram sobie na kasete i bede puszczał laską w moim UNO! szkoda ze radio na kasety jest ; (
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez Black-Ghost » 3/4/2013, 20:50

Specjalnie założyłem ankietę. Panowie no to głosujemy :lol:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez amahay » 3/4/2013, 20:59

I w ankiecie jest : jaki dźwięk silnika Ci się bardziej podoba ? r4 czy r4 w kawasaki BG ? :P
daj linka bo ja poza ten temat nie wychodzÄ™ , bojÄ™ siÄ™ :D .
I uważajcie bo jak nie zagłosujecie na kawasaki r4 to dostaniecie bana .
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez nabudi » 3/4/2013, 21:04

hue hue ^,..,^
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez Black-Ghost » 3/4/2013, 21:05

R4 mają w swojej ofercie wszystkie liczące się marki. ;) V2 są dla dziadków :lol: Temat masz w HP.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez amahay » 3/4/2013, 21:30

jestem prawie 22 letnim dziadkiem w rurkach ! Jupi jeee Tak się wstydzę swojego motocykla że go wrzucę do odry zara ...
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê