Zobacz wątek - Trudne Sprawy - w wykonaniu forumowych histeryków
NAS Analytics TAG

Trudne Sprawy - w wykonaniu forumowych histeryków

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez rosiboj » 6/4/2013, 20:47

Moja cierpliwosc do go pro wisi na ostatnim wlosku, po tym jak filmiki ktore nagrywalem na snowboardzie okazly sie byc rozowa wizja predatora niz zapisem wydarzen, go pro wypielo sie na mnie pomimo , iz problem ten jest wada fabryczna http://discussion.gopro.com/gopro/topic ... o_was_pink
A jako, ze moja kamera ma ponad rok czasu mam dwie opcje, odesle im swoja , ktora czasami sie nie wlacza, czasami kreci na rozowo i jest moja 3 (slownie Trzecia) kamerka po tym jak mialem problemy z poprzednimi i otrzymanie z wielkiej lachy 20% discount na nowa gopro z seri 3 . Oczywiscie wiecej dostane jak sprzedam na aledrogo. Opcja druga to isc sie palowac bo oni nie prowadza servisu naprawczego, czyli jak kupicie sobie gopro i po roku czasu wam padnie a takich ludzi sa cale rzesze mni ja (google gopro wont turn on) to mozecie kupic sobie drugie gopro i nakrecic nim jak strzelacie do poprzedniej kamerki z pistoletu albo po niej skaczenie lub spuszczacie w muszli klozetowej. Biora pod uwage , ze mam 2 gopro i wszystkie akcesoria jakie wypuscili, ten obrot spraw troszke mnie zagotowal. Dobra rada, jesli chcecie kupic kamerke to zanim zdecydujecie sie na gopro, zobaczcie ilu ludziom padla ( nie mowiac o tym ilu nie napisalo, ze im padla na forum) i zastanowcie sie 2x czy chcecie sie pakowac w takie G. Czekam na ich koncowa odpowiedz i pewnie zwine zabawki i pojde do drift-a HD
Ostatnio edytowano 6/4/2013, 21:27 przez rosiboj, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez kogut. » 6/4/2013, 21:11

Też mnie nerwy biorą na moja na moje gopro.. ja narazie kilka zdjęć wyszło mi różowych, filmy jak na razie ok. Ale wiesza się bardzo często nie ważne jaka rozdzielczość i jaki tryb pracy... aktualizacje softu nic nie dają. Nie pakujcie się w gopro
http://www.bikepics.com/members/tugok (otwórz link)
954rr & RSV1000R
Avatar użytkownika
kogut.
Bywalec
 
Posty: 561
Dołączył(a): 11/11/2006, 14:27
Lokalizacja: WLKP


Postprzez nabudi » 6/4/2013, 21:21

a takie to rozreklamowane... a tu prosze same problemy
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Poprzednia strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê