Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2015, 18:24

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Witam Chcialabym uzyskac swiadectwo szkoly sredniej. Proszę o więcej informacji i jaka cena. <br><hr>Vanessa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/2/2015, 14:05

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam Chcialabym uzyskac swiadectwo szkoly sredniej. Proszę o więcej informacji i jaka cena. <br><hr>Vanessa<br>
oddbij se na ksero idiotko !!!!hahahahahahhaahhahaah<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/2/2015, 19:25

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzień Dobry, nazywam sie Andriej i organizuje kursy prawa jazdy na Ukrainie (5 lat) na wszystkie kategorie, z Wpisem Do Rejestru. Masz zabrane? Zastrzymane? Duplikaty? - POMOGE ! Zapewniam sprawy urzędowe: Meldunek, Szkola jazdy, Egzamin, (możliwy Osobisty odbiór w urzedzie), Transport, (ewentualna wymiana) !! NIE POBIERAM ZALICZEK !! Płatne Przy Odbiorze !! Krótkie terminy ! Sprawnie ! Bezproblemowo !
PL:(+48) 691-775-587 UA: (+38) 098-286- 871-218 m@il: prawkoandrzej@tlen.pl<br><hr>Andriej<br>
Komentatorzy napisał(a):HAHAHAHHAH zaraz putin zajmnie Kijow i cie wtedy wyrucha w twoja usrana dupe oszuscie !!hahahahha<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ty kretynie zamknij tez głupi ryj. Żal ci dupe ściska pizdo czy co ?<br><hr>barton<br>
Komentatorzy napisał(a):jasne debilu ze mi zal dupe sciska oszuscie jeb***!!<br><hr>ugio<br>
DOBRZE pisze kolega ! trza skórwieli oszóstó z polski wyjebać siedź na ukrainie i tam prawka sprzedawaj po 3000zł Palancie koniowale ! <br><hr>CHWDUkraincowi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/2/2015, 13:24

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzień Dobry, nazywam sie Andriej i organizuje kursy prawa jazdy na Ukrainie (5 lat) na wszystkie kategorie, z Wpisem Do Rejestru. Masz zabrane? Zastrzymane? Duplikaty? - POMOGE ! Zapewniam sprawy urzędowe: Meldunek, Szkola jazdy, Egzamin, (możliwy Osobisty odbiór w urzedzie), Transport, (ewentualna wymiana) !! NIE POBIERAM ZALICZEK !! Płatne Przy Odbiorze !! Krótkie terminy ! Sprawnie ! Bezproblemowo !
PL:(+48) 691-775-587 UA: (+38) 098-286- 871-218 m@il: prawkoandrzej@tlen.pl<br><hr>Andriej<br>
Komentatorzy napisał(a):HAHAHAHHAH zaraz putin zajmnie Kijow i cie wtedy wyrucha w twoja usrana dupe oszuscie !!hahahahha<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ty kretynie zamknij tez głupi ryj. Żal ci dupe ściska pizdo czy co ?<br><hr>barton<br>
Komentatorzy napisał(a):jasne debilu ze mi zal dupe sciska oszuscie jeb***!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):DOBRZE pisze kolega ! trza skórwieli oszóstó z polski wyjebać siedź na ukrainie i tam prawka sprzedawaj po 3000zł Palancie koniowale ! <br><hr>CHWDUkraincowi<br>
gnojki chcca nie 3000 a 10.000 zloty za ukrainskie prawo jazdy!!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/2/2015, 17:55

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):uwaga oszust jego gg 39537031 <br><hr>alekszander<br>
Witam!
Oferuje załetwienie dokumentu prawa jazdy
wszystkich kategorii oraz świadectw kwalifikacyjnych
legalne z wpisem do rejestru nie wysyłam rzadnych papierków pocztą
zainteresowanych proszę o kontakt (Jaguar.1962@prokonto.pl)<br><hr>Jaguar.1962@prokonto.pl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/2/2015, 18:08

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię świadectwo ukończenia szkoły średniej. Proszę o szczegóły i ceny. pavla452@interia.pl<br><hr>pavla<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich chętnych do kupna profesionalnie wykonanych świadectw,,LO,, i TECHNIK,, drukowane w prof. drukarni, bez zaliczek ,po wykonaniu prześlę skan twojego świadectwa, następnie uzgodnimy zaplate i wysylam,pobranie z wglądem, tylko serio oferty proszę bo to ja pierwszy tracę czas i wykorzystuję materiał,druki,stęple ,cena do uzgodnienia<br><hr>ART<br>
Jestem zaiteresowana swiadectwem ukonczenia liceum z roku 2003, nie misu byc z matura. Prosze o kontakt.<br><hr>Anna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/2/2015, 21:21

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Pomoge z prawo jazdy, unijne. Kontakt rymanski@interia.pl<br><hr>rym<br>
Komentatorzy napisał(a):a jakie jest prawo jazdy unijne??oszuscie nie ma takiego!!! kazde panstwo ma swoje prawo jazdy!! tak samo jak dowody i pazporty!!!kogo chcesz znowu naciagnac na pare 1000?? oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Oferuje możliwość załatwienia świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego, liceum zawodowego, technikum, zasadnicza szkołe zawodową oraz mature /starą/. Czas realizacji do 2 tygodni. Mozliwosc odbioru osobistego. kontakt: odwald@interia.pl
dyskrecja gwarantowana, uczciwość wymagana!.
Nie oszukuje ludzi! Nie pobieram zaliczek.<br><hr>Tomasz<br>
Hey potrzebuje swiadectwo Technikum chemiczne dla doroslych w szczecinie Lub wriclaw z roku 1999 nie musi back Orginal pozdrawiam<br><hr>Meggi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/2/2015, 16:01

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Potrzebujesz wykształcenia? Jestem w stanie pomóc i załatwić oryginalne świadectwa ukończenia: Liceum Ogólnokształcącego, Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych, Liceum Profilowanego. Krótki czas realizacji, nie pobieram zaliczek! ODBIÓR OSOBISTY Osoby konkretne i zdecydowane zapraszam! Kontakt e-mail: DrukiTomasz@interia.pl
TYLKO KONKRETNE I ZDECYDOWANE OSOBY!! Świadectwa oryginalne z kuratorium zgodnie z wzorami "MEN" Kontakt e-mail: DrukiTomasz@interia.pl NIE ZAŁATWIAM MATURY!! TYLKO SWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY ŚREDNIEJ!!!<br><hr>tomasz<br>
Prosze o pomoc claudiazaragoza@interia.pl<br><hr>Klaudia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2015, 13:37

Dzień dobry zajmuję się całą organizacją tylko u mnie wszystkie uprawnienia bez żadnego stresu
bez żadnych zaliczek płacisz po odbiorze wszystkie kategorię więcej udzielę telefonicznie pod numerem
731-713-908 lub poprzez adres E-mail Arkadiusz-Cichocki-PrawoJazdy@wp.pl<br><hr>Arkadiusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2015, 14:10

Komentatorzy napisał(a):Dzień dobry zajmuję się całą organizacją tylko u mnie wszystkie uprawnienia bez żadnego stresu
bez żadnych zaliczek płacisz po odbiorze wszystkie kategorię więcej udzielę telefonicznie pod numerem
731-713-908 lub poprzez adres E-mail Arkadiusz-Cichocki-PrawoJazdy@wp.pl<br><hr>Arkadiusz<br>
uwaga oszust!! falszywe nazwisko!!! oszust i naciagacz!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/2/2015, 11:32

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich kturzy załatwiajom prawo jazdy potrzebuje kat b pilnie ! oto moje gg 8328032<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam opinij o gosciu czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy bartek szmaj gosc oferuje szypko i pewnie czekam na kogos kto uniego załatwiał <br><hr>franek<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam pomocpj@o2.pl<br><hr>dariusz<br>
Komentatorzy napisał(a):witam...czy juz nikt nie załatwia prwaka w tej polsce ////potrzebyje prawo jazdy kat b? oto moje namiary gg 8328032<br><hr>jezus<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo kat b .pilnie !!!!! oto moje namiary gg 8328032<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b potrzebuje !!!!!<br><hr>jon<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opini o legalneprawojazdy czy ktos uniego zalatwial prawko? piszcze<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich potrzebuje opini czy ktos uniego zalatwial prawo jazdy u tego goscia podaje legalneprawojazdy piszcze <br><hr>dar<br>
Komentatorzy napisał(a):hahah zdziwisz sie <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):czy ktos załatwiał prawo jazdy u tegro goscia pnword@gmial.com piszcze opinie <br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):ja kolego sie zawiodłem szczeże <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b ? ale z reki do reki dam nawet 4000 zl juz sie nie dam nabrac na terenie katowic<br><hr>ala<br>
Dobry Dzień, jestem Natan i prowadzę kursy na prawo jazdy we Lwowie na Ukrainie. Pomagam przy zdobyciu uprawnień na wszelkie kategorie oraz innych dokumentów. Jest możliwość osobiście odebrać dokument w urzędzie z wpisem i zameldowaniem. Zapewniam hotel oraz formalności z ewentualną wymianą. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK !
Płatne Przy Odbiorze !
UA: +38 093-833-845-291 PL: +48 695-173-171 mail: natanprawko@mail. ru<br><hr>natan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/3/2015, 14:54

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):da sie zalatwic :) jesli nie wierzysz pogadac z dawidem pjabcd@yahoo.pl :) i nie kazdy jest oszustem sprawdz sobie i rozwiej watpliwosci :) <br><hr>demeterr<br>
Potwierdzam powyższą opinie pjabcd@yahoo.pl faktycznie moze pomoc . Dla zainteresowanych koszta nie sa wielkie bynajmniej przy kategorii b <br><hr>pecekk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/3/2015, 15:01

Komentatorzy napisał(a):pilnie kupie prawo jazdy z wpisem kategorii B.<br><hr>grazka<br>
warto napisac do universe_200@wp.pl duze kolejki ale warto bynajmniej nie zostanie sie oszukanym <br><hr>kamiska
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/3/2015, 15:07

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
polecam pjabcd@yahoo.pl spotkalem sie z nim osobiscie nie placilem zaliczki sympatyczny gosc wszystko na spokojnie wytlumaczyl objasnil pozostaje czekac . place dopiero po odbiorze dokumentu gosc przyjezdza pod wskazany urzad ( odplatnie ) ja biore dokument i place calosc do reki polecam bo mysle ze warto<br><hr>rajan3
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/3/2015, 00:26

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jestem w stanie pomóc w załatwieniu prawa jazdy szybko fachowo i konkretnie w sprawie szczegółów prosze pisać

rkunicki71@gmail.com<br><hr>Ryszard<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !potrzebuje prawo jazdy kategoria A!jaka cena?dziekuje i pozdrawiam!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):tak jak w tresci !Kupie prawo jazdy kategorii A!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie b na dogodnych warunkach pisac gorx1989@interia.eu<br><hr>pj b <br>
Komentatorzy napisał(a):Możliwość kupna prawa jazdy, kontakt na mail, dolny śląsk. <br><hr>Amil<br>
Komentatorzy napisał(a):prawo jazdy kontakt kwiatkowski1222@wp.pl<br><hr>K.<br>
Komentatorzy napisał(a):jestem w stanie załatwić prawko, swiadectwo maturalne, szkolne zaświadczenie o bierzmowaniu i inne, nie pobieram zaliczek, zdecydowanych zapraszam bartek.szmaj1981@gmail.com<br><hr>bartek<br>
Komentatorzy napisał(a):stracilem prawko kat.B . Pilnie poszukuje kogos kto mi zalatwi nowe.
moj imeil adres
experiencestukadoor@gmail.com<br><hr>experiencestukadoor@gmail.com <br>
przeciez w Polsce mozna legalnie kupic sobie prawko samemu:) wysradczy zainteresowac sie dokuemnatmi kolecjonerskimi. polecam zajrzeć na szybkieprawojazdy.pl<br><hr>wallander
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2015, 23:09

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):proponuje napisac do universe_200@wp.pl tam sobie zalatwisz kategorie legalnie<br><hr>moglikaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):gowno prawda ze oszust zastanawiam sie kto pisze te komentarze jestem przykladem universe_200@wp.pl gdzie nie bral ani zlotowki i pomogl mi przy kat c <br><hr>noworoczny15<br>
Komentatorzy napisał(a):a kiedy załatwiałeś?<br><hr>lex<br>
bo mi nic nie załatwił wpłaciłem mu łącznie 4500 i brak kontaktu
na razie nic nie sugeruje ale źle to wygląda<br><hr>lex
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/3/2015, 23:18

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):<a href="http://brumot.phorum.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://brumot.phorum.pl</a> :) tutaj kupisz :) NIE DZIEKOWAC !! PREZENT<br><hr>mikolaj<br>
Komentatorzy napisał(a):+10 rowniez zalatwiam u gostka to chyba ten sam pan m_strzyzyk ? Moj wpis pojawil sie po 20 dniach bez zaliczki .. fenomenalny<br><hr>majkek2011<br>
Komentatorzy napisał(a):za ile zalatwia?<br><hr>ty67<br>
mwitkowski100@gmail.com w 100% polecam co co na niego piszą pewnie jakaś konkurencja, ma zarejstrowane wszystko - pracuje w banku zweryfikowałam dane przez wpłata, i wszystko poszło wporządku, załatwił mi prawo jazdy kat.B , bo juz nie miałam siły zdawać kolejny raz - sprawdziłam to nie żadna podróbka<br><hr>miki27
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2015, 11:45

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):proponuje napisac do universe_200@wp.pl tam sobie zalatwisz kategorie legalnie<br><hr>moglikaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):gowno prawda ze oszust zastanawiam sie kto pisze te komentarze jestem przykladem universe_200@wp.pl gdzie nie bral ani zlotowki i pomogl mi przy kat c <br><hr>noworoczny15<br>
Komentatorzy napisał(a):a kiedy załatwiałeś?<br><hr>lex<br>
Komentatorzy napisał(a):bo mi nic nie załatwił wpłaciłem mu łącznie 4500 i brak kontaktu
na razie nic nie sugeruje ale źle to wygląda<br><hr>lex<br>
gratuluje naiwnosci!! ale sie teraz oszust cieszy!!!hahahhaha debil jestes i tyle!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2015, 11:47

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):<a href="http://brumot.phorum.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://brumot.phorum.pl</a> :) tutaj kupisz :) NIE DZIEKOWAC !! PREZENT<br><hr>mikolaj<br>
Komentatorzy napisał(a):+10 rowniez zalatwiam u gostka to chyba ten sam pan m_strzyzyk ? Moj wpis pojawil sie po 20 dniach bez zaliczki .. fenomenalny<br><hr>majkek2011<br>
Komentatorzy napisał(a):za ile zalatwia?<br><hr>ty67<br>
Komentatorzy napisał(a):mwitkowski100@gmail.com w 100% polecam co co na niego piszą pewnie jakaś konkurencja, ma zarejstrowane wszystko - pracuje w banku zweryfikowałam dane przez wpłata, i wszystko poszło wporządku, załatwił mi prawo jazdy kat.B , bo juz nie miałam siły zdawać kolejny raz - sprawdziłam to nie żadna podróbka<br><hr>miki27<br>
sam sie oszuscie polecasz!!!! juz policja Cie szuka!!!! oszust!!!ludzie nie dajcie sie nabrac!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2015, 21:23

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Prawo jazdy na Ukrainie . Bez pośredników . Zainteresowani prosze pisac na gg . Pozdrawiam GG 34071421<br><hr>darek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupię p.j. kat D - płacę 10000zł. żadnych zaliczek, skanów dokumentów czy przesyłek pocztowych.

anikaa27@o2.pl<br><hr>an<br>
Komentatorzy napisał(a):Ok 10 000 wchodzę w to <br><hr>Kruk<br>
Komentatorzy napisał(a):heheh co za idioci<br><hr>madzia<br>
Komentatorzy napisał(a):SAMI OSZUŚCI CI CO CHCĄ KUPIĆ I ci co sprzedają OSZUST ROBI W KONIA OSZUSTA HAHAH<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich. Jestem rzetelnym i konkretnym człowiekiem. Załatwiam wszystkie kategorie z wpisem i bez. Transkacja przebiega szybko bezproblemowo, pełna dyskrecja. Proszę pisać na e-mail: sikora1711@wp.pl<br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):to chłopie twoje warunki ty oszuscie witam oto moje warunki,


Zaliczka w kwocie 1000 zł na konto 15 1140 2004 0000 3702 7140 6623
Paweł Sikora
ul. Fałata 5
Koszalin
reszta po sprawdzeniu osobiscie dokumentow kolejna 2 tyś

1. Czy kiedykolwiek miał/a pan/i do czynienie z autem ?
2.Czy kiedykolwiek miał/a pan/i wypadek samochodowy ""jeśli tak to co
było powodem tego"" ? proszę pisać
szczerze bo jestem w stanie to sprawdzić

3.ile już pan/i jezdzi autem ?
4.Jaka wiedza jest na temat auta ?

PONIŻEJ PODAJE NIEZBĘDNE DANE JAKIE BĘDĄ MI POTRZEBNE :

IMIĘ -
NAZWISKO -
DATA URODZENIA -
ADRES ZAMELDOWANIA -
SKAN PANA ZDJĘCIA MINIATURKĘ TAKIE JAK SIĘ WYRABIA DOWÓD OSOBISTY -
SKAN WŁASNEGO PODPISU NAJLEPIEJ NA CZYSTEJ BIAŁEJ KARTCE -

SIKORA TO OSZUST NIE MA TAKIEGO ADRESU UWAGA <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):Ludzie, jednak jest mozliwe zalatwienie prawka,lecz napewno nie przez gosci oglaszajacych sie na forach.Sam mialem zalatwiane przez kolesia ktory mieszka w Anglii,lecz zanim sie zaja moim przypadkiem trwalo to kilka tygodni.Dotarcie do goscia zajelo mi ok 2 miesiecy.Konkretni ludzie nie potrzeboja reklamy w sieci-pomyslcie-szczesliwy posiadacz pj<br><hr>kierowca juz<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz mi podac wiecej info jestem zainterespwana <br><hr>aaaa<br>
Komentatorzy napisał(a):zapraszam do mnie na email <br><hr>sikora1711<br>
Komentatorzy napisał(a):pawel_czyzowski@wp.pl

Kupię PRAWKO kat.B . BEZ ZALICZEK !! !! Jak ktos uczciwy to nie przyjmie zaliczek a pieniązki tak czy siak mu sie zwroca za Dokument . Pozdrawiam i czekam na INFO :


pawel_czyzowski@wp.pl<br><hr>Czarodziej<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jestem w stanie pomóc w załatwieniu prawa jazdy szybko fachowo i konkretnie w sprawie szczegółów prosze pisać

rkunicki71@gmail.com<br><hr>Ryszard<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam !potrzebuje prawo jazdy kategoria A!jaka cena?dziekuje i pozdrawiam!<br><hr>Bogdan Bełej<br>
Komentatorzy napisał(a):proponuje napisac do universe_200@wp.pl szybko i z wpisem<br><hr>link400<br>
Komentatorzy napisał(a):potwierdzam rowniez tam zalatwiam i jestem na etapie koncowym czyli sledzenia pwpw rowniez polecam universe_200<br><hr>kraman<br>
Komentatorzy napisał(a):potwierdzam autentycznosc universe_200@wp.pl a panu powyzej przeszkadza pewnie uczciwa konkurencja :) <br><hr>polak<br>
Bzdura nic nie załatwi oszukał mnie na kilka tysięcy a w zamian dostałem podrobiona stronę infocar

OSZUST!!!!! 1000%<br><hr>IGOR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr