Zobacz wątek - A może by tak same kobietki pogawędziły? ;)
NAS Analytics TAG

A może by tak same kobietki pogawędziły? ;)

O wszystkim
_________

Postprzez kamus » 21/6/2006, 18:16

_Dioda_ napisał(a):Pewnego razu siedzę na PKP, w zeszłym tygodniu i widzę gościa, który podjechał CBRką. Zatrzymał się, zdjął kask i stoi. Myślę: czeka na kogoś, pewnie dziewczynę. No i miałam rację :wink: Gdy ją zobaczyłam, sama uśmiechnęłam się do swoich myśli, bo wyglądała zupełnie tak jak sobie wybobrażałam - rózowa bluzeczka ze stójką, obcisłe jeansiki, szpileczki - słowem landryneczka jak się patrzy.
Nie ma w tym nic dziwnego, sama lubię się tak czasami ubrać, tyle, że zastanowiłam się nad jednym - czy "stać" by go było na nią gdyby nie jego CBR :lol:
Może wyda się wam, że przesadzam, ale wielu facetów marząc o moto wiąże to z zajebistym powodzeniem u płci przeciwnej :lol:


heheh...no ja wlasnie mialam taka sytuacje z moim znajomym.Koles nie nalezy do dzialu "przystojni faceci", nie jest wogole atrakcyjny dla kobiety (przynajmniej dla mnie) a wyrwal sobie extra blondyneczke-szpile, roz i te sprawy, no i oczywiscie pomponiara :) ktorych jakos nie darze sympatia...no ale co sie okazalo, chlopak przejzal na oczy po setnym uslyszeniu ze jest puszczalska no i jak sie dowiedzial ze rozchylila "łodyżki" do innego :) Final dziefczynki byl taki ze znajomy ja rzucil a tamten zwyzywal od najgorszych, a ta jeszcze przyszla do znajomego i zaczela mojemu kumplowi wciskac ze jest z nim w ciazy hahah myslalam ze walne jak to uslyszalam...
Plota poszla po calym miescie i klijentka zostala zmuszona do chodzenia po "kanalach"...moje miasto jest malutkie i tu sie praktycznie wszyscy znaja, jeden przez drugiego, wiec z jakims przypalem do rozpuszczenia po miescie nie ma problemu :)
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Kaja » 21/6/2006, 18:24

kto to jest pomponiara?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez kamus » 21/6/2006, 18:46

cheerleader'ka...u mnie jest jeden zespol "Arabeski", ktore nie maja zbyt pieknej opinii.Uznawane sa za puszczalskie lalunie.Po kazdym meczu maja imprezki z kolesiami z roznych druzyn koszykarskich :] szkoda slow na nie...
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez _Dioda_ » 21/6/2006, 18:47

Kaja napisał(a):kto to jest pomponiara?
Pewnie chirliderka :wink:
A ta laska nie wsiadła na moto, tylko pojechała miejskim :lol: Pewnie bała się, że fleki jej pospadają, jak chłopczyk da po garach :lol:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Kaja » 21/6/2006, 18:58

tia zapomniałam, że u nas mała america się robi

kiedyś byłam w dwóch kołach, było już bardzo późno koło 2 w nocy.
Zostałam sama z facetem, barman, dwóch lanserów (wiecie ścigacze, kombi pod kolor itd.) i dwie wymalowane laski - szpilki i cala reszta plus jedna była w mini. Dosiadły się do nich, gadka szmatka i oni zaraz wyszli odpalać motóry, laski za nimi, ale zaraz wróciły. Popiszczały przy drzwiach, poplotkowały, jedna drugą popchnęła i podeszły do baru. Miały zapytanie czy mogą kaski pożyczyć patrząc się nad bar
a tam co ... jeden żółty taki jak na budowie, drugi biały podobny, trzeci z dziurą na świeczkę

:lol: :lol: :lol: :lol:

wzięły i pojechały :D

to siÄ™ nazywa DESPERACJA
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez _Dioda_ » 21/6/2006, 19:06

Kaja napisał(a):tia zapomniałam, że u nas mała america się robi

kiedyś byłam w dwóch kołach, było już bardzo późno koło 2 w nocy.
Zostałam sama z facetem, barman, dwóch lanserów (wiecie ścigacze, kombi pod kolor itd.) i dwie wymalowane laski - szpilki i cala reszta plus jedna była w mini. Dosiadły się do nich, gadka szmatka i oni zaraz wyszli odpalać motóry, laski za nimi, ale zaraz wróciły. Popiszczały przy drzwiach, poplotkowały, jedna drugą popchnęła i podeszły do baru. Miały zapytanie czy mogą kaski pożyczyć patrząc się nad bar
a tam co ... jeden żółty taki jak na budowie, drugi biały podobny, trzeci z dziurą na świeczkę

:lol: :lol: :lol: :lol:

wzięły i pojechały :D

to siÄ™ nazywa DESPERACJA
:shock: :shock: :shock: -> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -> moja reakcja tak właśnie wyglądała
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Diana » 21/6/2006, 22:26

jest wiele glupich lasek
ale szkoda na nich słow
jak dla mnie panny lecÄ…ce na moto czy auto to po prostu puste "blachy"
i podobnie faceci którzy myślą że swoim "przedłużeniem męskości" zdobędą każdą laskę to tylko gogusie i nieudacznicy
tyle
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez _Dioda_ » 21/6/2006, 22:33

Właśnie, Diana. Zostawmy buraków a zajmijmy się prawdziwymi facetami :twisted:
Jakich facetów preferujecie? Chudych, grubych, dużych, małych, przystojnych, czy inteligentnych :lol: sorki za okrutny żart...
Poprostu podajcie wasze typy... :wink:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Hey_lady » 22/6/2006, 19:43

żeby był wyższy ode mnie, potrafił gotować, masować i nie wypić przed jazdą... i żeby umiał się śmiać, i często to robił... :wink:
Avatar użytkownika
Hey_lady
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15/6/2006, 18:48
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Diana » 22/6/2006, 19:47

Hey_lady napisał(a):żeby był wyższy ode mnie, potrafił gotować, masować i nie wypić przed jazdą... i żeby umiał się śmiać, i często to robił... :wink:


Hmmm prawie jak Coyot :lol: :lol:
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez _Dioda_ » 22/6/2006, 20:11

Diana napisał(a):
Hey_lady napisał(a):żeby był wyższy ode mnie, potrafił gotować, masować i nie wypić przed jazdą... i żeby umiał się śmiać, i często to robił... :wink:


Hmmm prawie jak Coyot :lol: :lol:
Kto? :roll:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Diana » 23/6/2006, 01:10

Coyot fotograf (masażysta) :mrgreen: z redakcji Scigacza :D :wink:

A tak powżnie jeżeli chodzi o mnie to nie mam jakiegos konkretnego typu
tzn, ogólnie lubie wysokich brunetów(ale to chyba taki syndrom córki,
której podobają się mężczyźni na wzór jej ojca), bo akurat mój jest taki
ale tak naprwade liczy siÄ™ to jaki facet jest z charakteru, jakie ma zainteresowania
jaki jest na codzień, musi to być facet "z jajami", który umie zadbać o swoją kobietę i ją szanować
a tak własciwie to nie wiem jaki powinien on być
musi mieć w sobie to coś co mnie do niego przyciągnie i przekona
i chyba nawet znam takiego... :wink:
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez Hey_lady » 23/6/2006, 20:20

Hmm, jeśli Coyot jest taki, tp koniecznie muszę poznać... :wink: chociaż wątpię czy by chciał się narażać, mój ostatni amant za granicę uciekł 8)
Avatar użytkownika
Hey_lady
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15/6/2006, 18:48
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez _Dioda_ » 24/6/2006, 15:04

Hey_lady napisał(a):Hmm, jeśli Coyot jest taki, tp koniecznie muszę poznać... :wink: chociaż wątpię czy by chciał się narażać, mój ostatni amant za granicę uciekł 8)
Mój były też jest za granicą... Ale nie przeze mnie :P

Diana masz rację, musi mieć jaja :lol: przysłowiowe oczywiście, chociaż te zwykłe też są mile widziane :wink: :lol: :lol:
Mojemu ostatniemu tego właśnie brakowało, pomimo tego, że miał wygląd mordrcy :lol:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Motorynka=D » 24/6/2006, 15:22

Hej dziewczyny:D Jestem tu nowa:D narazie nie wiem co napisac:) poozniej cos naskrobe...miłego dnia:D:D:D
Avatar użytkownika
Motorynka=D
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24/6/2006, 09:56
Lokalizacja: łóDź

Postprzez Hey_lady » 24/6/2006, 21:25

oki oki, niezłe :lol:
Avatar użytkownika
Hey_lady
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15/6/2006, 18:48
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Diana » 25/6/2006, 19:04

No i co dziewczyny, koniec?
To tyle z naszych pogawędek?
Tak nie może być
...pogoda piękna, wakacje pewnie co niektórym z was się zbliżają..
....jakie plany?

Bo jezeli o mnie chodzi to niestety wakacji nie bede miala, jak od 3lat zresztÄ… :cry:
ale to nic ,zdążyłam sie przyzwyczaić
Zaczynam od jutra nową pracę, więc nie "pofikam" sobie z urlopem
Natomiast jezeli chodzi o plany:
to po pierwsze jestem w trakcie robienia prawka na bike'a
i mam nadzieje,że już pod koniec wakacji uda mi się choć troszke pojeździć
a poza tym mam w planach wyjazd na mega wypasionÄ… motocyklowÄ… imprezÄ™ (raczej zawody freestyle'u)"Burns Day" do Francji,ale to jeszcze nic pewnego 8)

Piszcie jak wy siÄ™ zaopatrujecie na tegoroczne wakacje :D :D
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa

Postprzez _Dioda_ » 25/6/2006, 19:14

Ja w czereśnie idę :lol:
Będę jeździć nad Jezioro Białe (takie większe jeziorko w okolicy) - super atmosfera i mnogo ludzi. A dupeczków tysiące z dziarami z henny :lol:
Tam gdzie mieszkam nie ma zbyt wielu atrakcji, ale za to jest skuterowy gang złożony z dzieci do lat osiemnastu :lol:
Diana zazdroszczę Ci tych wyjazdów, ja jestem skazana na siedzenie w domu, za granicą byłam raz - jedną nogą na Śnieżce :lol:
Jak widać, nie mam fascynującego wakacyjnego życia :lol:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Kaja » 25/6/2006, 21:19

ja się zaopatruje na wakacje w dużą ilość alkoholu :lol:

poważnie to ja pojęcia zielonego nie mam co będzie z urlopem
w tym roku. Planuje wyjechać do Hiszpanii, ale co, jak, kiedy to jeszcze
nic nie wiem.

Dioda co masz to wydziarganych lasek, he?! :wink:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez _Dioda_ » 25/6/2006, 21:37

Nic nie mam do dziar. Sama mam ale śmieszy mnie prawie dwumetrowy facet, wypakowany, pomykający wolnym zamaszystym kroczkiem z tribalem z henny, w dodatku już blednącym... :lol:
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê