Zobacz wÄ…tek - no i stalo sie
NAS Analytics TAG

no i stalo sie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez PajÄ…k » 18/6/2006, 21:57

michu pożycz od kogoś simsona 50 enduro i przelataj nim 2 dni non stop po lasach i jeśli skończysz bez jednej gleby to jesteś naprawdę kozak a jak im się udało wysypać 30 cm piachu na asfalto to ja nie wiem ale wiem ze po większym piachu jechałem gsx-r 750 i to pod górke i z górki ;)
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław


Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 22:09

te 30 cm to na poboczu bylo tam gdzie wjechalem na ulicy tylko troche bylo i bylo slizgo i sie nie zatrzymalem i wjechalem w te 30 cm i gleba czytaj dokladnie nie napisalem ze na asfalcie tylko na poboczu bylo 30cm
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań


Postprzez Amarq » 18/6/2006, 22:19

[zt]michu skoro juz sie czepiasz bledow, to przeanalizuj ze slownikiem swoje wypowiedzi, w ostatniej np napisales, ze bylo sliZgo, ale wczesniej tez jest kilka takich wpadek. Moze glupio sie kazdy Ciebie czepia, ale jezeli naprawde chcesz sie pouczyc to sie ucz, przewracaj itp, chlopaki daja Ci rady, a Ty i tak robisz swoje i piszesz, ze nikt Ci nie pomaga. Przeciez nie naucza Cie przez internet jezdzic na motorze, tak jak ciezko byloby zrobic dziecko na sexczacie. W Poznaniu jest pelno motocyklistow, najpierw zrob prawko, poucz sie jazdy na czyms mniejszym, wtedy do nich uderz, na pewno Ci pomoga, to taki specyficzne srodowisko, cos jak narciarze, tez kazdy udzieli Ci paru wskazowek
Pozdrawiam
Amarq
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16/6/2006, 11:13

Postprzez Manhatan » 19/6/2006, 12:05

I kup sobie kask tak na poczÄ…tek :P :wink:

POZDRO
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Arai » 19/6/2006, 13:04

[z] michu moze ty sie pomyliłes Pewnie masz honde cbr 125 i to nazywasz demonem szybkosci i narazie boisz sie wrzucic na 2. Ale nie martw sie za 20 lat napewno wrzucisz
GPZ 500
Avatar użytkownika
Arai
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 5/5/2006, 09:37

Postprzez pirat! » 19/6/2006, 14:35

czytam i niewierze ze wy wierzycie :)
az musialem sie zarejestrowac.

michu: niewiele kupuje z twoich opowiesci. masz duze doswiadczenie w jezdzeniu autem i startowales w rajdach tak?

a wsiadasz bez kasku na "sportowy" motocykl i wywracasz sie jezdzac po osiedlu??? albo klamiesz, albo nie masz wyobrazni i umiejetnosci. powinienes zrezygnowa chcyba z moto. wywracasz sie na kursie na jakims 125, niby kazdemu moze sie zdarzyc. ale to co piszesz i sposob w jaki to robisz to wszystko naprawde przeraza :)
Avatar użytkownika
pirat!
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 19/6/2006, 14:26

Postprzez hefron » 19/6/2006, 14:45

Nie wierze wlasnym oczom co tu się wypisuje. Bez kasku, bez prawa jazdy i juz na motorze? Po pierwsze to powiedz gdzie jeździsz na tej cbr bez prawka i bez kasku. Resztą juz się zajmą służby. Stwarzasz niebezpieczeństwo dla siebie - ok, Twoja sprawa, ale możesz skrzywdzic innych. Tylko tyle skomentuje bo juz chyba wszystko zostalo powiedziane a i tak nie dociera
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Thrillco » 19/6/2006, 14:55

ufff...chociaz raz nie okazałem się kontrowersyjny :D...no nie raz:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez mar111cin » 19/6/2006, 16:00

Thrillco chyba nie Ty jeden kupiłeś najpierw kask, ja zrobiłem tak samo najpierw kupiłem nowy kask airoha za 500zł a potem kupiłem sobie simsona (tylko nie zdzierać ze mnie ;P )

a co do Micha:P chłopie Twoja ortografia poraża, naprawde. Robisz wrażenie 13 letniego gówniarza ze swoją poprawną polszczyzną....

Opowieści z krypty to chyba na innym kanale grają.

btw Poznań, osiedle, a Ty śmigasz bez prawka na cbrce (właśnie, zapomniałeś dopisać że jeszcze nie jest zarejestrowana i opłacona, nada to troszke smaku Twojej opowieści =] ) jakoś nie wierze żeby po takim osiedlu nie kręcili się gliniarze... W pierwsze dwa dni by Ciebie za ten numer mieli. btw pare dni temu zrobiłem takie coś : chciałem zaprowadzić na podwórze motor który stał pod domem, nie ubrałem kasku, a żeby się dostać na podwórko to najlepiej przejechać 15 metrów chodnikiem. No to ja prędkością wolniejszą od pieszych tocze się tym motorem, a na samym wjeździe na podwórko właśnie wjechał dzielnicowy. Zawołał mnie do siebie i wyliczył mi mandat 100zł za brak kasku i 500zł za jazde po chodniku. Cudem go ubłagałem żeby nie dawał mi tego mandatu... Ledwo co mi uszło, był bardzo zawzięty żeby go wystawić. Nawet już po tym jak mnie spisał i stałem na samym wjeździe na podwórko, to nie pozwolił mi jechać, dopiero musiałem iść do domu po kask, inaczej powiedział że może zadzwonić po lawete, a sąd grodzki mam zapewniony (nie był zbyt pobłażliwy). Dlatego jakoś ciężko mi uwierzyć żeby w poznaniu Ciebie jeszcze to nie spotkało...


Opowieść swoją dopracuj, szczególnie zamotałeś sie na tym 30 centymetrowym piasku. Ja osobiście nie wyobrażam sobie jazdy na cbr na jedynce, to jest praktycznie samobójstwo... szczególnie jak ktoś nie umie jeździć i omcknie mu się dłoń na gazie...

A i jeszcze jedno, gratuluje siły pudziań :] nigdy nie miał motoru, a tutaj jeszcze zaraz wyjdzie że CBRe sam podniósł z ziemi =] mi by to się raczej nie udało...
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Arai » 19/6/2006, 16:25

A ja tam wierze w to co on tutaj pisze :lol:
GPZ 500
Avatar użytkownika
Arai
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 5/5/2006, 09:37

Postprzez Thrillco » 19/6/2006, 17:39

co do podnoszenia to...wszystko jest sprawÄ… techniki:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kaja » 19/6/2006, 18:50

Thrillco to zdradź jaka to technika
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Szafa » 19/6/2006, 19:32

Ta technika nazywa się ,,wedwóch" i polega na tym że kolega [zt]michu podnosi motocykl z tatusiem i na dodatek płacze
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Amarq » 19/6/2006, 19:59

hehe dobra technika, ale chyba troche przesadzacie, mozna podniesc motor, samemu. widzialem jak gosc podnosil kawe zx9r ktora wazy mniej wiecej tyle samo, albo jest ciezsza (wieksza i wiekszy silnik). Gosc jechal moze 5km/h i zjezdzal na parking kolo jeziora i sie wypieprzyl:] sam dzwignal z trudem motor, a jakas dziewczyna podala mu lusterko:] fajnie wygladal, taki zdziwiony, powiedzial 'dzieki' a lusterko schowal do kieszeni:]
Amarq
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16/6/2006, 11:13

Postprzez Szafa » 19/6/2006, 20:19

No dobra ale ja mu nie wierze że jeździ CBRką .Przeciez on nawet nie umie dobrze na tym Tajfunie a co dopiero na cebrze
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez mlody » 19/6/2006, 20:27

A ja mu tam wierze i jeszcze bardzoej to jest przerazające niz jakby sobie ta historie wymyslil.Tylko czekac az wpadnie na pomysl by o polnocy bez swiatel i w kąpielówkach wypasc na miasto...- bo tak modnie i wygodnie...matko i córko co za gość :evil: :!: :!:
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Szafa » 19/6/2006, 20:33

I jeszcze wrzuci dwójke. To dopiero bedzie masakra!!! Może ma nadzieje że napiszą o nim w gazecie lub pokżą w telewizji.HEHEHEHE
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez [zt]michu » 19/6/2006, 23:02

sluchajcie chlopaki nienawidze jednego jesli ktos mi nie wierzy!! prosze jesli ktos z forum jest z poznania zrobie wszystko zeby sie z nim spotkac i pokazac mu a co do wypowiedzi kolegi chce sie z nim spotkac poswiece swoja cbr polozymy ja na boku tak jak lezala i sam ja podniose a ty oddasz mi szacunek idziesz na to powiedzcie mi jak wrzucic filmik jakis bo kumpel nagral na telefonie 3 krutkie filmiki jak jade ta honda w pierwszy dzien jade co prawda 20 km na godzine ale wioze jeszcze siostre a co do policji to kreca sie po osiedlu ale bardziej w glebi na boisku na ul buczka bo tam rozne rzeczy sie dzieja a ja jezdze raptem po 6 ulicach w obrebie mojego domu to nie jest tak ze bez tego kasku to ja 60 na godzine latam tylko tak powoli max do 6 tys wiec to jest wolno tak spokojnie
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez [zt]michu » 19/6/2006, 23:09

a tak pozatym troche przemyslalem to bolace kolano i odstawilem honde do garazu skoncze kurs i prawko sadze ze miesiac mi na to zejdzie kupie kask i za nastepna wyplate kupie ubranie to bedzie ok 15 sierpnia z prawkiem i ubrany sprobuje wyjechac poza osiedle i poszukac pomocy u jakis motocyklistow podobno pod stadionem w niedziele spotykaja sie ci na pierdzi kolkach (skuterkach) ale przyjezdzaja tam tez kozaki na scigach co wariuja po calym parkingu przed stadionem moze mi cos pomoga wiem ze zle zrobilem zaczynajac od tak ostrego sprzetu i zrozumialem ze nalezy mi sie skarcenie przez was za to ale skoro juz tak zrobilem i wkladam w to cale swoje serce to prosze jesli ktos moze niech pomoze mi w nauce mimo ze mam za mocny sprzet:( ale niechce go sprzedac zrozumcie mnie to moj pierwszy moto na zime chyba go do domu wstawie:)
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez [zt]michu » 19/6/2006, 23:11

jeden post byl tez o tym zeby sprobowac zablokowac ta cbr na takie cos bym bym sie zgodzil powiedzcie czy to ma sens w jaki sposob sie odbywa taki blokowanie i czy to bedzie drogie z gory dzieki
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości




na górê