Zobacz wątek - no i stalo sie
NAS Analytics TAG

no i stalo sie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Thrillco » 18/6/2006, 19:54

staryyyy...z Twoim mysleniem nie powinienem wsiadac do mojego obecnego ledwo 103konnego auta bo w przyszłości mam ochote na coś w rodzaju Subaru Impreza WRX-285KM itp....i w takim razie kat.A1 jest dla nie wiem kogo, bo każdy docelowo wlezie na coś wiekszego...zastanów się co ty tu za farmazony opowiadasz?? Lubię sport więc bedzie na przyładzie sportu-Czy Valentino Rossi, czy którykolwiek inny z wielkich mistrzów zaczynał od klasy najwyższej??NIE!!Bo do niczego by nie doszli...no, może pobili by rekord ilości kontuzji. I mylisz się jesli piszesz, że po przejściu np z GS500 musiałbyś się na CBRna nowo uczyć-konfig moto niemal identyko, chyba że mówimy o RR to nie. Aha...wyjasnij mi jedno-nie radzisz sobie z ułamkiem mocy kursowej 125tki czy 250 a chcesz sobie radzić z dużo większym ułamkiem mocy CBR600...jak??
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Kwazi » 18/6/2006, 19:54

[zt]michu napisał(a):niechce zadnego gs 500 ani cb250 bo to bedzie porazka delikatna przy moim wzroscie nierozumiem dlaczego mam kupic slabszy moto przeciez nie musze uzywac calej mocy tej cbr mozna nia jezdzic tak samo spokojnie jak cb 250 a pozatym jak sie naucze na gs500 to i tak potem na cbr bede musial sie uczyc bo to rozne motocykle jak juz sie uczyc to na tym co sie bedzie jezdzilo w przyszlosci a co do ghosta to napisalem prawde niemam nikogo w rodzinie ani w znajomych co smigaja na moto i tylko dlatego ja mam nie jezdzic??


Porazka tak??-porazke to ty robisz !!
Niemuszisz uŻywać jego całej mocy?-no niemusisz bo on sam sobie jom uzyje predziej czy puzniej PRZY TWOIM OPANOWANIU!!
Odnowa sie bedziesz musiał uczyć jak przesiadziesz sie np z GS na CBR -no tak ale UMIEJĘTNOSCI BEDZIESZ JUZ JAKIES MIAŁ !!
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ


Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 19:56

nie mialem 1 miejsce w eliminacjach rajdu peugota w rajdzie mlodych jezdzilem w kartingi sie bawilem i ogolnie po europie zrobilem bardzo duzo kilometrow poprostu mam duze doswiadczenie i obycie z samochodami a dotego w rodzinie mam warsztat samochodowy i juz od najmlodszych lat podstawowki mnie uczyli o samochodach ale nie mam zamiaru gadac o autach bo teraz mam tylko motocykle w glowie a jestem z poznania zostalo mi 7 godzin do konca kursu nieznam zadnej szkoly doskonalenia jazdy z poznania ale mam kumpla ktory jest dzialaczem czy kims tam w automobilklubie chce sie zglosic do niego i pojechac na tor i tam poszukac kogos kto by mi pomugl ogarnac moja honde
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez Thrillco » 18/6/2006, 20:00

rajdu peugeota??ja wiem o pucharze całym ale, jesli TY go wygrałeś to morzesz się spoko z imienia i nazwiska przedstawić:) A w kartingi gdzie się bawiłes, bo jak z poznania to...pewnie w poznaniu, wiec powinienes znac srodowisko równiez motocyklowe i wiedziec pare rzeczy....a nie pytać "znajomego dzialacza":)
I jeszcze jedno-wielkopolskie a szczególnie Poznań to miejsce o największym zageszczeniu motocyklistów-skąd ta opowieść o braku znajomych itp...do ludzi wyjść nie umiesz, pogadać??to proste...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Kwazi » 18/6/2006, 20:09

Thrillco-Teraz to choćby chciał pogadać to niepogada bo pewnie sie go boją i uciekają od "szleńca"... :lol:
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 20:14

to nie jest tak do konca tym tajfunem smigam nie jest zle dzisiaj normalnie jezdzilem po miescie ze wszystkimi biegami bez problemu wiem ze ludzie zaczynaja od czegos slabszego zeby przejszc w cos mocniejszego dokladnie rozumiem o co ci chodzi thrillco ale ja uznalem ze ta zwykla 600 nie jest za mocna i wydaje mi sie ze sobie poradze aczkolwiek jak wybieralem moto to chcieli mi wcisnac suzuki 1100 ale ja podziekowalem bo wiedzialem ze sie zabije wiem tez ze z dobra 750 tez nie dam rady a 600 czuje ze jest w zasiegu moich mozliwosci a te 2 wywrotki do byly typowe bledy wynikajace z niewiedzy teoretycznej bo nikt mi nie powiedzial ze motocykl tak sie zachowa na piasku a tego piasku tam bylo ze 30 cm wiec jak wiechalem to kola mi sie zakopaly i sie przewrucilem bo stracilem rownowage ale na tych bledach juz sie troche nauczylem i teraz wiem co zle zrobilem i juz tak sie nie zachowam ale chcialbym zeby mi ktos powiedzial teoretycznie jak sie zachowac w niektorych sytuacjach jak sie ulozyc na moto itd. i zeby mi pokazac i dac szanse przecwiczenia tego i to przecwiczenia na takim moto jak w najblizszych sezonach bede jezdzil zebym wiedzial jak sie zachowac
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 20:22

nie wygralem calego peugota tylko te smieszne eliminacje co byly nad malta pozniej juz nie jezdzilem a w karting to sie bawilem zupelnie amatorsko zadnych wyscigow po torze nie robilem tak rekreacyjnie jezdzilem kartem Michał Grygiel nr dowodu tez podac?? wlasnie niebardzo wiem jak sie do tego zabrac zeby wyjsc do tych ludzi co mam goscia na ulicy zaczepic i prosic zeby mnie nauczyl jezdzic na moto?napiz mi jak wrzucic jakas fotke to ci pokarze karta kturym jezdzilem i sam zbudowalem
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez Kwazi » 18/6/2006, 20:24

Ciebie się nieprzetłumaczy -to jest niewykonalne,przejżysz na oczy jak poczójesz powiew śmierci....
Powadzenia kierowco Kamikadze
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 20:28

a pozatym popatrz na to z innej strony sa ludzie ktorzy od 900 i od 1000 zaczynali i zyja jezdza mieli problemy z poczatku a teraz jakos sobie radza wiec mysle ze spokuj opanowani i wiele godzin treningu i ta600 tez dam rade ogarnac tylko potrzebuje kogos z doswiadczeniem co mi wytlumaczy co i jak
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez Amarq » 18/6/2006, 20:30

[zt]michu z Twoich wypowiedzi wnioskowalbym, ze masz 15 lat:] a ten jeden post o tym jak to jestes samotnym jezcem, tylko Ty i Twoja cbra.. ze jest Ci ciezko i nie masz wsparcia sam dumnie kroczysz i patrzysz z odwaga w przyszlosc a losowi smiejesz sie w twatrz - bardzo patetyczne i dziwne. Mniej amerycańskich filmow:]
Pozdrawiam
Amarq
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16/6/2006, 11:13

Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 20:33

nie mam 21 lat a to jest szczera prawda mam moto i niemam nikogo co by mi pomugl przy nim
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez Kwazi » 18/6/2006, 20:33

O widzisz świetny materiał na jakis melodramat...? :wink:
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 20:39

bardzo smieszne aha myslalem ze mi ktos pomoze ale widze ze wy tylko macie zamiar mi jechcac i krytykowac hyba na wasz pomoc tez niemam co liczyc :(
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez Thrillco » 18/6/2006, 20:42

CZEKAJ, CZEKAJ...30CM PIACHU NA OSIEDLOWEJ ULICZCE??I tY W TO WJECHAŁEŚ MOTOREM I NIE WIEDZIAŁEŚ ŻE MOŻNA PRZYGLEBIĆ...MOŻE JEDNAK ZACZNIJ OD ROWERU-DOWIESZ SIĘ ,ŻE W PIACHU MOŻNA PRZYGLEBIĆ, ŻE ZACIŚNIĘCIE KALMY PRZEDNIEGO HEBLA NA MAXA MOŻE WYSADZIĆ Z SIODŁA ITP.
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 21:21

dzieki za rady tylko rower mam opanowany mistrzu to jest tak ze osiedlowe uliczki ma asfaltowe a ja z niej wyjechalem i i na poboczu byl ten piach bo tam cos buduja i rozsyali go na drodze a na poboczu 30 cm bylo zrobie zdjecie jutro tego tylko niewiem jak wam je tu wkleic:(
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Postprzez Kwazi » 18/6/2006, 21:24

Halo prosze o zablokowanie tematu!!.Tego nieda sie słuchać
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez Bunny » 18/6/2006, 21:26

to wyłącz głośniki :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: się: biorą: dzieci: ?

Postprzez Kwazi » 18/6/2006, 21:29

he he ja juz zagłuszam to ostrom muzykom i nic :lol:
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez [zt]michu » 18/6/2006, 21:41

to sie czyta a nie slucha i pisz bez bledow bo hujowo mi sie czyta
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości




na gr