Zobacz wÄ…tek - no i stalo sie
NAS Analytics TAG

no i stalo sie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez [zt]michu » 21/6/2006, 07:23

nie tyle ze 750 zmaiast 600 tylko ze turystyk zamiast sciga ze niby turystykiem latwiej sie naucze tak??
dzwieki silnika to moja muzyka honda CBR 600f
Avatar użytkownika
[zt]michu
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17/4/2006, 12:56
Lokalizacja: poznań


Postprzez Vercef » 21/6/2006, 07:50

Mniejszą pojemnością się łatwiej nauczysz jeździć, a nie większą i cięższą maszyną. Hayabusa też turystyk :>
Dosiadam:

Cross:
Kawasaki KX 125 ccm
Honda CR 250 ccm

Yamaha Thundercat sprzedany :(

|~~|...Tomek CBR|~~| [*]
Avatar użytkownika
Vercef
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 181
Dołączył(a): 19/11/2005, 10:15
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez hefron » 21/6/2006, 08:07

Ja proponuje zamknąć ten temat bo [zt]michu tylko sobie jaja robi a wy tego nie widzicie.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Thrillco » 21/6/2006, 08:10

mnie już to zmeczyło...czytam, nie rozumiem...może rzeczywiście michu w druta leci...albo jest niedorozwinięty umysłowo.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Podziw......

Postprzez Buker_90 » 21/6/2006, 08:37

:lol: Hej... Noooo gosciu podziw dla Ciebie! Odrazu na 600??? No i dziwic sie, ze w Polsce jest duzo wypadkow!!! Dam Ci rade-zawsze ciÄ…gnij za sobÄ… trumne to szybciej Cie do niej zapakuja!!!!:) :lol: :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Buker_90
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14/6/2006, 11:21
Lokalizacja: 041, TJE.

Postprzez mar111cin » 21/6/2006, 08:53

po co się szczypać, polecam Kawasaki zzr 1400 ładny fajny turystyk, jak sprzedasz CBR to akurat starczy na pierwszą rate, o drugą już nie będziesz musiał się martwić...

skoro tak bardzo zmądrzałeś i chcesz turystyka, to to jest jedyny słuszny wybór. Inny szybko Ci się znudzi.

Terror, masz racje każdy motocykl da rade podnieść z ziemi, wiadomo jest na to technika, ale powiedz jakbyś dzisiaj poraz pierwszy zobaczył motocykl, do tego leżącą pokaźną 600setke, to wiedziałbyś jak się do tego zabrać ? (bez urazy, poprostu chodziło mi o to ze Ty już umiesz, bo masz już troche doświadczenia. Ale jak ktoś pierwszy raz widzi motor to by chyba za lusterka ciągnął)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez _Dioda_ » 21/6/2006, 08:59

mar111cin napisał(a):Terror, masz racje każdy motocykl da rade podnieść z ziemi, wiadomo jest na to technika, ale powiedz jakbyś dzisiaj poraz pierwszy zobaczył motocykl, do tego leżącą pokaźną 600setke, to wiedziałbyś jak się do tego zabrać ? (bez urazy, poprostu chodziło mi o to ze Ty już umiesz, bo masz już troche doświadczenia. Ale jak ktoś pierwszy raz widzi motor to by chyba za lusterka ciągnął)
Ja bym też chciała wiedzieć jak to się robi. Niedawno musiałam wprowadzić Zephyra 550 do garażu a po drodze było dużo kolein i raz o mało mi się nie przewrócił. Nie wiem ile to może ważyć, ale nawet niech waży ze 120 kilogramów, to i tak przy moich gabarytach byłoby to zadanie raczej niewykonalne bez pomocy innych...
Ostatnio edytowano 21/6/2006, 09:02 przez _Dioda_, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
_Dioda_
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 4/6/2006, 17:38

Postprzez Thrillco » 21/6/2006, 09:42

na zakończenie taka historyjka z poprzedniego sezonu w Białymstoku.
Był sobie koleś...powiodło się kolesiowi w życiu i rodzice kochani więc pomogli kolesiowi-kupił za swoje i częściowo za rodziców pieniądze Suzuki GSX600R SRAD 2001...super sprzecik..konkret kop, moc i wogóle cud, miód. Na ubranko zabrakło ale na szczęście wystarczyło na jakiś kask. Była to...pierwsza dwukołowa maszyna gościa więc jeździł jak to się mówi "ostrożnie". I wracając pewnego dnia do domu, m/w tak po 2 tygodniach od zakupu motorka, już był prawie w ogródku, już witał się z gąską ale...przed bramką policja stoi i suszarkuje. Kolezka nie wiedzieć czemu wpadł w lekką panike, zamiast skręcć na podwórko wyskakuje zza autobusu i (prawdopodobnie niechcący) odwija manete ile wyda, moto staje na gumie i pozbawiony sterowności motocykl i jego pasazer lądują pod autobusem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Skrecony kark na oczach grilujących w podwórku rodziców...piekny pokaz...[zt]michu....powodzenia-zawsze możesz być lepszy...sa większe pojazdy od autobusów.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Smacznego....

Postprzez Buker_90 » 21/6/2006, 11:26

Większe pojazndy??? Nooooo.... Np.czołgi :lol: To pewnie rodzicą kiełbaska smakowała, mieli lekką niestrawność :D A tak na serio to jest idealny przykład ludzkiej głupoty!!! Jeśli się nie ma zielonego pojęcia o jeżdzie na motorze, to nie należy się za nią wogóle zabierać!!! Szkoda mi tego gościa i jego starych!!!! Więc radzę: ZAMIAST KUPISZ-POMYSL O POZIOMIE SWOICH UMIEJĘTNOŚCI!!!! :x :evil: :!: :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
Buker_90
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14/6/2006, 11:21
Lokalizacja: 041, TJE.

Postprzez czarny » 21/6/2006, 11:41

rozjebales mnie ta historyjka thrillco... :roll: chyba dzisiaj sobie odpuszcze przejazdzke :roll:
czarny
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 12/2/2006, 11:13

Postprzez Manhatan » 21/6/2006, 11:46

Co dotego czołga to bym się niezgodził :wink: Chyba prędzej jakiś ciągnik siodłowy z naczepą :) A reszta jest wporządku :)

Pozdro
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Manhatan » 21/6/2006, 11:48

A co czarny, Suzi to twoje 1-sze moto?? :)
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez czarny » 21/6/2006, 12:16

nie no pierwsze nie, wczesniej jezdzilem kilka sezonow na suzuki rg80 :) pozniej jezdzilem suzuki gsx 750f ale bardzo krociutko bo musialem sprzedac..
czarny
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 12/2/2006, 11:13

OKI, OKI....

Postprzez Buker_90 » 21/6/2006, 12:24

[/b] No, oki-z tym czołgiem to był żart!!!! Szkoda sobie walić życia!!!! :evil: Nie lepiej zacząć od czegoś mniejszego???? Właśnie, SUZUKI RG 80 jest oki dla początkujących.... Po co odrazu wskakiwać na głęboką wodę???? :?: :?: :?: :!: :idea: :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
Buker_90
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14/6/2006, 11:21
Lokalizacja: 041, TJE.

Postprzez mar111cin » 21/6/2006, 16:21

ciągnik siodłowy się nie nada, bo te nowe tiry, to są same plastiki z przodu. Przy zdeżeniu nawet z osobówką cały przód potrafi sie rozpaść , a części drogie (ojciec akurat jeździ tirem).

Buker, po pierwsze to śmianie się, nie było ani troche smaczne. Po drugie wyłączyłbyś wreszcie pogrubienie bo to denerwuje.
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez motoman » 21/6/2006, 16:27

Buker naprawde, żal mi się Ciebie robi chłopcze, idz pobaw się w piaskownicy, poziom Twoich wypowiedzi jest porażający, zrób to dla dobra forum i usuń profil.
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mariusz » 22/6/2006, 00:50

Hmmm... nie no w porządku, patrzysz na mnie, bo ja faktycznie zacząłem zaraz od 600-sety i jeżdżę... (ale co z tego??) Zwróć jednak również uwage na statystyki, które ewidentnie pokazaują, że nie zawsze tak ładnie i pięknie to wszystko przychodzi..

Poza tym nawet starzy i doświadczeni kierowcy dwóch kółek niestety giną w takich czy innych okolicznościach... Którzy doskonale wiedzieli w jaki sposób zachowuje sie ich sprzęt, na co pozwolić sobie mogą oraz instynktownie wręcz reagowali na pewne wydarzenia na drodze...

Odezwałeś się do mnie na gg, opowiedziałem Ci zupełnie świeża historie chłopaka z Gniezna, który po 2 tygodniowej przygodzie z motocyklem przypłacił ją życiem i to w bardzo drastyczny sposób...

Piszesz bo oczekujesz rad, kiedy ludzi piszą co i w jakiej kolejności odbyć się powinno, traktujesz je jakby Ci chcieli na złość zrobić... I starasz się przekonać do swoich racji... Kiedy się z Ciebie wręcz śmieją po przeczytaniu Twoich wypowidzi, traktujesz to jako atak na Ciebie ludzi, którzy nie chcą podać pomocnej ręki koledze z branży :wink:

Piszesz również o tym, że właśnie uczysz się jazdy na motocyklu, a nie masz nawet konkretnego ubioru, nie wspominając bagatela o kasku... Podczas gdy ludzie, znający wręcz temat od podszewki, zawsze ubierają się jak trzeba, bowiem nigdy nie widzą co może spotkać ich na drodze... a szlif musi być zawsze wkalkulowany nawet przy light'owej przejażdżce do sklepu na Cole... pamietaj bowiem, że możesz posiadać umiejętności samego Valentino, kiedy jednak niespodziewanie z bocznej uliczki wyjedzie Ci zamyślony driver katamaranu, może być za późno na cokolwiek...
Honda CBR 600F
Avatar użytkownika
mariusz
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30/1/2006, 02:01
Lokalizacja: Września

Taaaaa.... WOW!!!

Postprzez Buker_90 » 22/6/2006, 08:06

Panowie jest demokracja i jak chcę pisać pogrubioną to będe pisał!!! :evil: :evil: :evil: :x :x :x A tak na marginesie to kłania się wasze czytanie ze zrozumieniem-było trzeba przeczytać mojego Posta dokładnie to by było widać jak na dłoni, że szkoda mi tego gościa i jego starszych :!: :!: :!: To może wy usuńcie swoje profile, bo wasze teksty do mnie są poprostu CHAMSKIE :!: :!: :!: :evil: :twisted: :x
Obrazek
Avatar użytkownika
Buker_90
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14/6/2006, 11:21
Lokalizacja: 041, TJE.

Postprzez mar111cin » 22/6/2006, 08:19

teksty są tak średnio chamskie, ale to tylko dlatego, że Ty jesteś żałosny.. Nie widzisz tego gościu? Jedyne co jest dobre u Ciebie to ortografia, nic więcej. Piszesz od rzeczy aby tylko pisać. Powtarzasz po innych ludziach i wogle udajesz że sie znasz.

Troche kultury wymaga, żebyś przystosował się do innych, i pisał tak jak inni piszą. A jak tego nie robisz, to Ty jesteś chamski.
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Fuck off!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Buker_90 » 22/6/2006, 08:30

W moim pojęciu Formu jest miejscem na którym można się wypowiedzieć i poszukać pomocy!!! Przykre jest to jak traktujecie nowych urzytkowników i poprostu traktujecie ich jak upośledzonych umysłowo!!! Nie mówie, że wszyscy tak robią, ale pare osób napewno mogę wymienić!!!!! A Ty z łaski swojej nie kwestionuj poziomu mojej wiedzy!!!! Pewnie sam jesteś zielony jak trawka na łące przed moim domem!!!! :twisted: :evil: :x :? :evil: :twisted: :x :x
Obrazek
Avatar użytkownika
Buker_90
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14/6/2006, 11:21
Lokalizacja: 041, TJE.

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na górê