Zobacz wątek - pozdrawianie motocyklistów - skąd się to wzięło ? !
NAS Analytics TAG

pozdrawianie motocyklistów - skąd się to wzięło ? !

O wszystkim
_________

Postprzez dawid 89 » 5/8/2007, 15:02

wybaczcie mi że tutaj o tym, ale nie chciałem zakładać nowego tematu, niektórzy zaczeliby sie troche unosić, na co mam wyjeb..... ale sam nie lubie tematów z d..... więc pisze tutaj....

więc.. od pewnego czasu nurtuje mnie pewno pytanie, czy są na tym forum jacyś ludzie z wlkp??? :roll: dokładniej okolice poznania... smutno tu tak samemu :cry: większość forumowiczów widze z okolicy warszawy, wrocka, organizujecie sobie wypady itp, a u nas sie nic nie dzieje... jakiś czas temu zjazdy w Lubaszu, które zamknięto z powodu bałaganu, a teraz nudy, czy wiara z wlkp ma swoje forum którego ja nie znam czy poprostu tak mało ludzi ma tu moto :roll: pozdrawiam
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła


Postprzez Szafa » 5/8/2007, 16:19

Skąd dokładnie jesteś ?
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn


Postprzez leo » 5/8/2007, 19:45

evil napisał(a):
Labiss napisał(a):Widzę,że internet hools się włączają i szukają zaczepki na forum.


uważaj, jeszcze kilka postów i obudzisz się z pieczącym ujściem kiszki stolcowej... :twisted:



Labiss, nie dziw sie ze Evil cie tak zaatakowal, i tak puzno...
ja jak pierwszy raz zobaczylem twoj obrazek to myslalem ze bedziesz reklamowal cos gejowskiego.
Avatar użytkownika
leo
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 3/7/2006, 21:14

Postprzez dawid 89 » 5/8/2007, 21:42

Szafa napisał(a):Skąd dokładnie jesteś ?


dziura, 3000 mieszkańców, miejscowość gminna 8) nic pozatym, z 20 lata na własnych maszynach... ja tymczasowo nie, co sie zmieni za miesiąc,góra 2... jak by Ci to wytłumaczyć, jak sie jedzie z poznania na kołobrzeg, nie przez piłe, tylko odbijając w obornikachwlkp, tam jeszcze kawałek i jest moja "mieścina" , do poznania przy dobrych wiatrach dojade w 35-40 minut :twisted: pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez kildow » 5/8/2007, 22:10

dawid 89 napisał(a):
Szafa napisał(a):Skąd dokładnie jesteś ?


dziura, 3000 mieszkańców, miejscowość gminna 8) nic pozatym, z 20 lata na własnych maszynach... ja tymczasowo nie, co sie zmieni za miesiąc,góra 2... jak by Ci to wytłumaczyć, jak sie jedzie z poznania na kołobrzeg, nie przez piłe, tylko odbijając w obornikachwlkp, tam jeszcze kawałek i jest moja "mieścina" , do poznania przy dobrych wiatrach dojade w 35-40 minut :twisted: pozdr



co za dokładność :)
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dawid 89 » 5/8/2007, 22:12

kildow napisał(a):co za dokładność :)


jak szaleć to szaleć, no nie?? a tak na serio to nawet gdybym podał nazwe to nikt by nie wiedział :twisted:
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez kildow » 5/8/2007, 22:17

maps.google.com by wiedziało ;)
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez johnmichael » 5/8/2007, 22:33

wlasnie Dawid.net wszystko wie :P. wiec nie pi**dol tylko dawaj nazwe :)
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez Szafa » 5/8/2007, 22:46

Podaj nazwe bo ja tam sie na mapie nie orientujÄ™ :P
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez marky » 5/8/2007, 23:02

Jak wszystko, tak i pozdrowienia motocyklistów przywÄ™drowaÅ‚y do nas zza oceanu. A byÅ‚o to tak. Dawno, dawno temu, na dzikim zachodzie, wodzowie wrogich sobie plemion, podczas nielicznych dni pokoju okazywali sobie wzajemny szacunek unoszÄ…c reke w gore (bo to honorowi goscie byli). Kiedy dotarly tam blade twarze i zaczely wymieniac grzmiÄ…ce kije na rÄ…cze rumaki, chcÄ…c nie chcÄ…c musieli zaprzyjaźnić siÄ™ z tubylcami przyjmujÄ…c ich zwyczaje. Z czasem blade twarze zamienily peÅ‚nokrwiste rumaki na dymiÄ…ce stalowe pierdopedy, przemierzajÄ…c na nich kontynent od alaski po meksyk. Przyzwyczajenia pozostaly i dalej siÄ™ pozdrawiali sami nie wiedzac dlaczego. Kiedy pierwsi emigranci z IV RP… a nie, to nie ta bajka, wtedy jeszcze jej nie bylo (to byÅ‚y czasy). Kiedy pierwsi emigranci z Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej zatÄ™sknili za ojcowizna, nie chcÄ…c wracać jak goÅ‚odupce, bo na cala wies bylby wstyd, przywozili ze soba dogorywajÄ…ce stalowe zwloki z wymalowanym na baku napisem Indian, twierdzac, ze Indianie teraz tak wyglÄ…dajÄ… i wlasnie udalo im siÄ™ jednego upolowac. Wraz z nimi przywÄ™drowaÅ‚ do III RP ten dawny zwyczaj czerwonoskórych. A machali lapami, bo zdawalo im siÄ™, ze tak siÄ™ pogania toto, żeby poruszalo siÄ™ do przodu (jak woÅ‚ali „wio” to Indianin nie reagowal, a jak podniesli lewa lape do gory – puszczajc przy tym sprzÄ™gÅ‚o – to ruszaÅ‚ z kopyta).

P.S. w PRL taki zwyczaj nie mogl się narodzic, bo każdy motocyklista, puszczając kierownice swojej WFM kończyłby w rowie. Zreszta, trzymając ja kurczowo i tak mieli klopoty z utrzymaniem obranego kierunku jazdy.
Avatar użytkownika
marky
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 21/4/2007, 22:07

Postprzez johnmichael » 5/8/2007, 23:35

niezla opowastka marky :D.kierowcy autobusow sie pozdrawiaja, TIRowcy sie pozdrawiaja.tylko mali puszkarze sie nie pozdrawiaja bo by im reka uschla i juz prawie kazdego stac na swoje zblachowane 4 kola.i nikt nie ma strachu przed wsiadaniem do auta.bo ma stalowa klatke, ktora go ochroni w razie W.motocykl jest specyficzny i zadszy niz puchy i to moze dlatego.jest pelno zlotow motocyklowych w polsce.moze by sprobowac to porownac ze zlotami samochodow.ciekawe jaki bylby stosunek?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez simonw » 5/8/2007, 23:46

Hehe, John :) Ja ostatnio lecialem okolo 1000 km na CB po polsce i na koniec drogi bylismy (ja i wspolpodroznik z firmy) na kawie z TIRowcami ktorzy nas puszczali :)

A wszystkie Octavki, Focusy itp mimo iz na CB nawet na wywolanie nie odpowiadali, sk* syny :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Labiss » 6/8/2007, 17:45

Osobówki w większości mają CB jak czegoś potrzebują.W przeciwnym razie głucho.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez leo » 6/8/2007, 18:32

evil napisał(a):... ale kolega ma jakieś fobie i rzuca się, jk pchła po psie... :twisted:

mlody jest i "napompowany" :wink: :lol: :lol: :lol:
pozdrowienia dla Labiss-a
Avatar użytkownika
leo
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 3/7/2006, 21:14

Postprzez Labiss » 6/8/2007, 18:40

I będę jeszcze większy.Lubię to.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez R1 » 6/8/2007, 18:46

z większości tematów na forum, po kilku wypowiedziach na temat robi się TOTAL OFFTOP !!!!

Problemy robicie z byle góówna, nie wiadomo po co... :(

Jest temat, to rozwijamy temat na maxa i to wszystko- czy to takie trudne ?

Pozdr
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez kildow » 6/8/2007, 18:50

Każdym swoim postem zmuszasz niejako wszystkich na forum do ogladania ciebie nago, a to już raczej nie wszyscy lubią...

chyba, że jest jakaś opcja "ukryj avatar Labiss'a".


PS... i żeby nie był TOTAL OFFTOP to mi sie podoba to pozdrawianie motocyklistów skądkolwiek by się to nie wzięło :)
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez R1 » 6/8/2007, 19:52

ale teraz Ty znowu szukasz zaczepki i go obrażasz !!! Kuurwa spokój ma być !!
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez kildow » 6/8/2007, 19:57

R1 napisał(a):ale teraz Ty znowu szukasz zaczepki i go obrażasz !!! Kuurwa spokój ma być !!


Czy ja kogoś obraziłem? To Ty chyba masz jakiś filtr i nie widzisz np postów evil'a.
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leo » 6/8/2007, 19:59

Labiss napisał(a):I będę jeszcze większy.Lubię to.

nawet nie zajarzyles... :roll:
skoro to lubisz to niech cie pompuja... :lol:




u mnie w miescie pozdrawiaja sie tylko na trasie (poza miastem) i to tylko scigi.byc moze jest to spowodowane duza iloscia ridersow.
Avatar użytkownika
leo
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 3/7/2006, 21:14

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê