Zobacz wątek - pozdrawianie motocyklistów - skąd się to wzięło ? !
Advertisement
NAS Analytics TAG

pozdrawianie motocyklistów - skąd się to wzięło ? !

O wszystkim
_________

Postprzez spazz » 23/5/2007, 20:37

srodkowy palec wyprostowany reszta zgieta.. najlepiej pokazac pozdrowienie wiekszej grupie... np outlaws mc..
Ostatnio edytowano 23/5/2007, 20:38 przez spazz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien


Postprzez Saimek » 23/5/2007, 20:37

Nie jezdze za dlugo ale zgadzam sie z przedmowcami... Ci na chopperach praktycznie nie machaja... maja sie za lepszych i w ogole to nie beda machac byle komu... ja tam w nich wbijam szczerze mowiac. Oni mysla ze tworza jakas super elite i pewnie sobie tylko machaja :P
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Alexen » 23/5/2007, 20:40

w Lublinie to wlasciwie tak nie ma :| bynajmniej ja jak jade to szczerze mowiac harlejowcy pierwsi reke podnosza :| fakt faktem ze jak macham skuterom to zdziwieni :| a przecierz skuter to tez jednoslad :)
Avatar użytkownika
Alexen
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/3/2007, 18:29
Lokalizacja: Lublin

Postprzez freerider » 23/5/2007, 22:03

ja tam wszystkim macham,skuterom juz nie bo za duzo tego u mnie i tez nie odmachują, nie odmachuja tez dresiarze ze srebrna ketą na rece przewaznie poruszający sie na plastikach zauwazyłem hehe bo oni nie czaja klimatu,lansuja się i oddaja organy, bo umiejetnosci raczej brak.
pozdro.
let's ride
Avatar użytkownika
freerider
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25/9/2006, 22:04

Postprzez Grzybu » 24/5/2007, 08:05

spazz napisał(a):srodkowy palec wyprostowany reszta zgieta.. najlepiej pokazac pozdrowienie wiekszej grupie... np outlaws mc..

Dobre... :)

Ja macham zależnie od prędkości. Jak do ośmiu dych to się nawet lekko wychylam jakbym chciał piątkę przybić, jak szybciej to kiery nie puszczam tylko lekko odchylam dłoń. Przy większych prędkościach albo jak mijam ekipę na postoju to daje kilka krótkich sygnałów dźwiękowych.
A tych co nie odpowiadają olewam. Nie ma sensu się nad tym rozwodzić, ich sprawa.

Znam przypadek jak młody motocyklista, chciał być bardzo kulturalny, odkiwnął przed zakrętem a na zakręcie już szlifował sprzęta bo się nie zdążył złożyć i ze strachu zagryzł oba heble.
Także, czasem lepiej sobie odpuścić ;)
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez piter-111 » 24/5/2007, 09:09

freerider napisał(a):ja tam wszystkim macham,skuterom juz nie bo za duzo tego u mnie i tez nie odmachują, nie odmachuja tez dresiarze ze srebrna ketą na rece przewaznie poruszający sie na plastikach zauwazyłem hehe bo oni nie czaja klimatu,lansuja się i oddaja organy, bo umiejetnosci raczej brak.
pozdro.

Zgadzam się z tą opinią a najbardziej wkurza mnie że tacy stoją gdzieś na przedmieściach i wyglądają z kim by się tu pościgać....BEZMÓZGI
piter-111
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4/10/2006, 11:00

Postprzez karskot » 24/5/2007, 09:43

Super zwyczaj ja tam oczywiscie przy dwustu wolałbym błyknać światłami niz łapskami wtedy machać, ale zwyczaj bardzo fajny a co do skuterków to trzeba im własnie odmachiwac bo to przyszli motonici,
Proszę wiecej nie pisać do mnie tekstów na gadu "czy dobrze wyglądam w tym kasku" będę wdzięczny
Avatar użytkownika
karskot
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/4/2007, 21:43
Lokalizacja: Friedersdorf

Postprzez Honda Wawa » 24/5/2007, 11:41

Ja tam pozdrawiam wszystkich, niestety trafiają się nygusy co myślą żę są pępkiem świata ale mi to nie przeszkadza nie chce nie musi, niech tylko już nie jeździ bo przypał robi, co do choperów jeszcze mi sie nie było tak zeby nie machnął, ogólnie stosuje gest lewą ręką i a przy wiekszej top speed kiwnięcie głową. aaaa no i do skuterów nie macham od czasu jak mi machnął jakiś chłopaczek z pizzy hut :)
Hoooooonda
Avatar użytkownika
Honda Wawa
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/5/2007, 11:33
Lokalizacja: Wars&Sawa

Postprzez Grzybu » 24/5/2007, 12:01

A może kolo z PizyHat jak odstawia skutra to wsiada na swojego sprzęta i w drodze z roboty do domu już mu szacun pokazujesz bo innym gabarytem jedzie. On Cię pamięta machnie na skutrze a Ty nic :( i zdanie sobie chłopak wyrabia....

Jeśli chodzi o skutery to właśnie tym co posługują się nimi w pracy należy się większy pozdrów niż komunijnym dzieciakom co dostali skutra bo to jest teraz na topie.

Pozwolę sobie dopisać co by postów nie nabijać:
To nie znaczy, że tak bardzo jestem za machaniem skuterkowcom. Zawsze odwzajemnie pozdrowienie i tak moim zdaniem należy do tego tematu podchodzić, bo wyszukiwać kto na skuterze jeździ pierwszy sezon po komunii a kto ma etylinę we krwi to już jest trudniej...
Ostatnio edytowano 24/5/2007, 12:30 przez Grzybu, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez Honda Wawa » 24/5/2007, 12:14

jakby śmigał sprzętem to by nie pracował w pizzy hut bo z tego co wiem to nie starczyło by mu na waszke. Nie chodzi o gabaryt bo sam śmigałem skuterem kiedyś i wiem jak to jest, jak nie mielisz biegami to nie jedziesz i taka jest prawda, skuter ok. dla tych co są leniwi. Tak czy siak ja pozdrawiam tylko sprzęty z biegami i wiadomo to moja indywidualna sprawa. Szacunek mam dla skuterów ale to nie to samo....
Hoooooonda
Avatar użytkownika
Honda Wawa
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/5/2007, 11:33
Lokalizacja: Wars&Sawa

Postprzez Grzybu » 24/5/2007, 12:28

Ale jak koleś codziennie na tym nieszczęsnym skuterze popyla z pizzą i robi w sezonie (a czasem i bezsezonowo) więcej kilometrów niż niejeden z "Nas" podczas normalnego sezonu to chyba to jest też przypał, że przestałeś machać jak koleś z PizzaHut Ci machnął.
Bez urazy, ale ja to tak widzę. I już mniejsza o to czy kolo po godzinach śmiga innym sprzętem czy nie.
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez Honda Wawa » 24/5/2007, 12:32

ale co tak płaczesz, jakoś nie interesuje mnie czy on śmiga więcej czy mniej, fakt jest faktem że tego nie robie i nie będe robił do kolesi z pizzy hut, a nie o to chodzi że mi machnął kiedyś to było tylko takie stwierdzenie. Już nie odpisuj bo nie ma sensu.
Hoooooonda
Avatar użytkownika
Honda Wawa
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/5/2007, 11:33
Lokalizacja: Wars&Sawa

Postprzez Honda Wawa » 24/5/2007, 12:35

a co do tematu to pewnie pozdrowienie wzięło sie tak jak prawie wszystko z Zachodu :)))
Hoooooonda
Avatar użytkownika
Honda Wawa
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/5/2007, 11:33
Lokalizacja: Wars&Sawa

Postprzez Alexen » 24/5/2007, 14:43

a dlamnie to nie ma wiekszego znaczenia skuter nei skuter zawsze jednoslad :) fakt inne podejscie jest troche no ale niech sie nie czuja gorsi :) potem taki dzieciak wraca zajarany do domu i

"mamo mamo koles na Hondzie mi dzis reke na miescie podniosl ALE MASA "

i nie spi cala noc :)


hmmm a co robicie jak mijacie kolegow z drogowki na motocyklach ?
Avatar użytkownika
Alexen
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/3/2007, 18:29
Lokalizacja: Lublin

Postprzez harry89 » 24/5/2007, 14:53

MadboY napisał(a):Super zwyczaj! Ogolnie cala subkultura motocyklistow to fenomenalna sprawa. Niezaleznie od wieku, wyksztalcenia, czy upodoban politycznych zawsze mozna wymienic pogladami. Czy tez po prostu pozdrowic skinieniem reki na drodze. Oczywiscie sa wyjatki, ale one tylko potwierdzaja ta regule.

ooo, witam madboy. my sie chyba znamy? 8)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez simonw » 24/5/2007, 15:58

heh,

Ja jako zupelnie nowy, zaobserwowalem zjawisko nie dalej niz 3 dni temu - akurat nie mialem pod firma samochodu zadnego wiec wsiadlem na moto, w plecak rzeczy ktore mialem wziac na serwis do klienta i jade - dosc spokojnie po zakorkowanych wroclawskich drogach - w strone rynku ;)

Jedzie jeden scigacz, machnal - coz, zdazylem odmachac. Pozniej mija mnie cos innego (wyprzdza) machnal.. ok :) dalem dlugimi
Na swiatlach dojechalem do kolejnego - kiwnal glowa, ja tez ;P
Zajebiste uczucie/wrazenie :)))
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez harry89 » 24/5/2007, 16:33

Honda Wawa napisał(a):skuter ok. dla tych co są leniwi

albo tych, ktorych jeszcze nie stac na cos wiekszego, o czym juz nie byles laskaw wspomniec...
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez MadboY » 24/5/2007, 18:12

harry89 napisał(a):
MadboY napisał(a):Super zwyczaj! Ogolnie cala subkultura motocyklistow to fenomenalna sprawa. Niezaleznie od wieku, wyksztalcenia, czy upodoban politycznych zawsze mozna wymienic pogladami. Czy tez po prostu pozdrowic skinieniem reki na drodze. Oczywiscie sa wyjatki, ale one tylko potwierdzaja ta regule.

ooo, witam madboy. my sie chyba znamy? 8)

jest taka mozliwosc jesli gdzie indziej mASz inne cyferki przy nicku ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez harry89 » 24/5/2007, 19:20

MadboY napisał(a):
harry89 napisał(a):
MadboY napisał(a):Super zwyczaj! Ogolnie cala subkultura motocyklistow to fenomenalna sprawa. Niezaleznie od wieku, wyksztalcenia, czy upodoban politycznych zawsze mozna wymienic pogladami. Czy tez po prostu pozdrowic skinieniem reki na drodze. Oczywiscie sa wyjatki, ale one tylko potwierdzaja ta regule.

ooo, witam madboy. my sie chyba znamy? 8)

jest taka mozliwosc jesli gdzie indziej mASz inne cyferki przy nicku ;)

nie inaczej 8)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez cdsMarcin » 31/7/2007, 10:24

Heya jest dobre... tylko z naszymi drogami czasem trzeba te "Heya" zrobić z prędkością światła. Bo dość często można trafić na dziure w jezdni, uniesienie itd...
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê