Zobacz wÄ…tek - Suzuki GSX-R 600 dla kobiety??
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R 600 dla kobiety??

O wszystkim
_________

Postprzez Manhatan » 13/3/2007, 14:35

Evil, a twój syn, już lata z tatą po Posen czy jeszcze go niepuszczałeś?
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE


Postprzez timm » 13/3/2007, 14:51

Aby zobaczyc jak wyglada moja jazda to najlepiej sie ze mna przejechac :-)... Wiadomo nie jade caly czas z pedalem w podlodze ale przyznam kiedy jade w bmw a to nie jest moje jedyne auto zadko mnie ktos wyprzedze - nie tylko na autostradzie... Co do wieku to juz minelo kilka lat od zakonczenia studiow ;-).
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow


Postprzez Magik » 13/3/2007, 16:52

A siÄ™ wtrÄ…cÄ™.... A co..... ;-)

Nie będę prawił mądrości w stylu (j na pierwszy moto kupiłem hayabuse i było wypas.... teraz mam hayabuse turbo....)

Opowiem wam historię mojej (świętej pamięci) znajomej. Gdy miała 24 lata kupiła sobie motocykl, był nim suzuki Bandit 600N, dziewczyna średniej postury (175 cm wzrostu, ważyła koło 60 kg.) wyglądała na bandziorze całkiem spoko, radziła sobie z nim jeszcze lepiej, a jeździła naprawdę turystycznie. Po dwóch latach postanowiła zwiększyć pojemność i zakupiła sobie Kawasaki zzr 1100. wszyscy jej odradzali bo to spory motocykl, duży i silny, a prędkość którą rozwija ( koło 300km/h) już nie jest zabawą. Niestety nikogo nie posłuchała i kupiła. wraz z zmianą klasy motocykla, zmienił się jej sposób jazdy. Zaczęła jeździć strasznie agresywnie, zaczęła odkręcać. Niestety los nie był dla niej łaskawy, przy sporej prędkości (koło 170) poleciała w las...

Morał z tego taki, że sportowy charakter motocykla może zmienić sposób w jaki się z nim obchodzimy... Choć przyznam się że dla mnie zzr jest szybkim wygodnym turystykiem, to dla niewielkiej kobiety może stać się iście sportową maszyną.

Można kupić sobie dużą pojemność ale na początek zdławioną wersję, po nabraniu doświadczenia i ogłady można szybko bez zmiany motonga odblokować i mieć "nowy" silniejszy motocykl.

Moje osobiste zdanie. Każdy i tak zrobi to co chce i jeśli się uprze to żaden znak na ziemi i niebie mu nie przeszkodzi.

Myślę że nie ma co dyskutować, bo jest to temat rzeka. Jest to jak rozmowa o tym co komu się podoba. Każdy ma swoją koncepcje jazdy i swoich wyborów. Jak widać timm preferuje szalenie na drodze... A więc ja bym mu nawet malucha nie dał do ręki...

Pozdrawiam Magik.

Ps. sorki że tak obszernie.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Wombat » 14/3/2007, 09:46

Teoretycznie mozna by zaczac od jazdy sportowa 600... tylko ze czas nauki jazdy wydluzy sie z kilku sezonow do kilkunastu conajmniej i jest ryzykowny... taka prawda....


timm napisał(a):... ale przyznam kiedy jade w bmw a to nie jest moje jedyne auto zadko mnie ktos wyprzedze - nie tylko na autostradzie...



... tej wiosny widzialem juz 3 czarne worki w rowie - 2 razy przez takich pseudo kozakow jak ty....... ktorych tez nic nie wyprzedzało.......i nie tylko na autostradzie..... :(


timm napisał(a):Zreszta wczoraj na zakopiance nie jeden moto musial mi sie usunac na odcinku do myslenic...


... a co zepchneles ich do rowu...? Czy sami ci sie usuneli? Jesli tak to dobrze swiadczy o ich kulturze na drodze a niestety niezadobrze o twojej kulturze i szacunku do motocykli i motocyklistow.... ja w samochodzie ustepuje miejsca motocyklistom i nie przepycham sie pomiedzy nimi, mysle ze kazdy z nas, jezdzacych motocyklem wie czym grozi twoje zachowanie na drodze.... Zreszta motocyklista sie jest... nawet jesli chwilowo jedziemy katamaranem. To caly styl zycia i filozofia. Nie sadze jednak bys to pojal, jak mniemam na podstawie twoich wczesniejszych postow....... pasujacych zreszta idealnie do stereotypu uzytkownika bejcy....... (na szczescie dobrze, ze to tylko stereotyp....)

i na koniec... musze ci pogratulowac - twoje posty to idealna onetowa prowokacja.... zastanawiam sie kto sie kryje pod twoim nickiem... moze sie znamy haha. Tym niemniej... jesli tak nie jest. to co napisalem jest wciaz w mocy heh.
pozdro
Ostatnio edytowano 14/3/2007, 10:18 przez Wombat, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez polsky » 14/3/2007, 10:09

Timm a moze bys tak maluchem (126p) na KJS wystartowal?
Tam bedzie bezpieczniej i prawdziwa konkurencja.

To,ze cie nikt nie wyprzedza to oznacza,ze nie stosujesz sie do przepisow.Ale to Twoja wola... i Twoje zycie ale uszanuj rowniez innych uzytkownikow drog.
Co niektorzy wiedza czym ja sie zajmuje.
Czesto jezdze autami,ktore maja ponad 500KM
Ale nie staram sie byc zawsze z przodu...
To naprawde poplaca.

A jak masz RWD o okolo 200KM to wstaw jakis inny kolektor,zmien most i pojedz na jakies zawody driftingowe. Tam wykaz sie umiejetnosciami.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez timm » 14/3/2007, 10:51

Ktos mial pewien madry opis dotyczacy trola dlatego ja juz przestaje karmic trola i nie bede na idiotyczne zaczepki odpowiadal - masz racje dobrze o nich swiadczy ale gdybysmy byli w angli - w Polsce mamy ruch prawostronny a nie lewostronny...


Wombat napisał(a):...a co zepchneles ich do rowu...? Czy sami ci sie usuneli? Jesli tak to dobrze swiadczy o ich kulturze na drodze a niestety niezadobrze o twojej kulturze i szacunku do motocykli i motocyklistow...


Mozesz mi to logicznie wytlumacz bo Cie kompletnie nie rozumiem...............

Jak jade w niemczech na autostradzie nie mam problemu z omijaniem wolniej jadacych - tam kazdy wie do czego sluzy lewy pas - niekiedy faktycznie prawy pas w polsce jest fatalny, ale bardzo czesto kierowcy po prostu jada sobie lewym pasem bo taki maja nawyk - niestety motocyklistow to rowniez dotyczy i wykluczam tutajk sytuacje kiedy prawy pas w zasadzie nie nadaje sie do jazdy z powodu kolein...

Moze przypie***cie sie do evila, ktory pozwala dziecku smiegac autem - i sie tym oficjalnie chwali. Osobiscie tez jezdzilem jak bylem mlody a jak moje dzieci dorosna wystarczajaco aby moc kierowc tez im bede pozwalal co nie oznacza nalezy to tolerowac, chyba ze evil jest tutaj na innych prawach... Evil do Ciebie nic nie mam bo piszesz rozsadnie a nie prowokujaco, ale cala ta dyskusja z 3-4 forumowiczami zaczyna mnie coraz bardziej irytowac...

Co do stereotypu bmw - odejdz kiedys od komputera i zobacz co robia na ulicy wlasciciele maluchow oraz przedewszystkim bialych sc, a ostatnio coraz czesciej fordow wzietych w leasing i potem bedziesz komentowal bmw... Dla mnie znacznie wiekszym zagrozeniem jest jazda na czerwonym swietle niz z duza predkoscia...
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow

Postprzez Grubas » 14/3/2007, 11:35

evil napisał(a):timm, czy będziesz tak miły i podasz mi 7 osytatnich znaków z numeru VIN Twojego auta? zobaczymy, czym jeździsz...


ROTFL
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Traperoso » 14/3/2007, 12:31

Gdzie sie podzial moj post?
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Terror » 14/3/2007, 13:03

Traperoso napisał(a):Gdzie sie podzial moj post?

Tam gdzie się powienien znaleźć. Zmień słownictwo
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Terror » 14/3/2007, 13:05

Evil, zapomniałeś o skórzanej kierownicy :twisted:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Wombat » 14/3/2007, 13:58

timm napisał(a):... Dla mnie znacznie wiekszym zagrozeniem jest jazda na czerwonym swietle niz z duza predkoscia...


Stary, skoro jest duzym zagrozeniem dla ciebie taka jazda to po jaki kij jezdzisz na czerwonym ?!? :lol: :lol: :lol:
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez timm » 14/3/2007, 14:26

Wombat napisał(a):
timm napisał(a):... Dla mnie znacznie wiekszym zagrozeniem jest jazda na czerwonym swietle niz z duza predkoscia...


Stary, skoro jest duzym zagrozeniem dla ciebie taka jazda to po jaki kij jezdzisz na czerwonym ?!? :lol: :lol: :lol:


Mialem przestac karmic trole - ale tym razem nie da rady - jestes obciazony genetycznie czy moze nie potrafisz czytac... ?
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow

Postprzez Terror » 14/3/2007, 14:43

Panowie, przestańcie robić off topa, PLS.
WÄ…tek nic nie wnosi, a na pewno nie odpowiada na pytanie czy Gixxer 600 siÄ™ nadaje dla kobiety
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Magik » 14/3/2007, 16:34

Może jakiś wspólny werdykt?

Sumując... Jeśli ma to być twój pierwszy moto to szczerze odradzamy... Szkoda marnować życia. Natomiast jeśli nie jest to twój pierwszy motocykl i potrafisz jeździć spokojnie... To sobie kup i do spotkania w trasie.


No to YO.

Ps. Genialny spam kolegi poniżej \/
Ostatnio edytowano 14/3/2007, 16:49 przez Magik, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez neptyk » 14/3/2007, 18:03

a ja tam myśle że gsxr to idealny wybór dla kobiety pod warunkiem że...siedzi na tylnym siedzeniu:)))
jawa50>>>jawa175>>>3xjawa350ts>>>cbr1000>>>zzr1100...wreszcie upragniona hayabusa :))
neptyk
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 10/3/2007, 21:47
Lokalizacja: szczecinek

Postprzez torowiec » 14/3/2007, 20:15

a ja mysle ze wszystko zalezy od rozsadku kierowcy bo wzgledy bezpieczenstwa przemawiaja za: lepsza porecznosc, prowadzenie, hamulce i mniejsza waga od tzw. spokojniejszych sprzetow a dobre pszyspieszenie tez wplywa na zwiekszenie czynnego bezpieczenstwa .odkrecanie manetki do konca nie jest obowiazkowe :wink:
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez maanu » 14/3/2007, 23:46

I proszę, krótko, zwięźle i rzeczowo. Torowiec - całkiem niezły wywód i chyba trafny. Pozdrawiam
maanu
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14/1/2007, 20:08

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości




na górê