Zobacz wÄ…tek - Suzuki GSX-R 600 dla kobiety??
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R 600 dla kobiety??

O wszystkim
_________

Postprzez Terror » 7/3/2007, 09:54

FENIX26 napisał(a):NAPOCZĄTEK TO MOŻE GS 500 NA SEZON A POTEM ZOBACZYSZ JAK Z UMIEJĘTNOŚCIAMI I DOPIERO PODEJMIJ DECYZJE BO GSXR TO NIE ŻARTY

Polecam do poczytania:
viewtopic.php?t=3
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez Pomian » 8/3/2007, 19:58

Jak ma umiejętności i jest ich pewna to niech bierze gsxr... tylko uważaj jeśli już przyjdzie co do czego!!:)
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm


Postprzez czerez » 9/3/2007, 17:48

Widzę Pomian, że nie czytałeś innych wypowiedzi koleżanki , która załozyła ten temat
kolezanka nie ma pojęcia o jeździe motocyklem , prawdopodobnie uczy sie dopiero na prawo jazdy
GSXR ? - ja stanowczo odradzam !!!
Jeżdżę motocyklem już jakiś czas i wiem co mówię

Dlaczego tak wiele osób zaczynających przygodę z motocyklem decyduje się na tak mocne sprzęty na początek ?
Czy mało jest opini typu "dawcy" ?

Może warto posłuchać tych co na motocyklach już swoje "wylatali" !!!
Może ich doświadczenie uchroni niejednego początkującego !!!
Po stracie Fazera polujÄ™ na KOTY !!! Hahahahaha
Avatar użytkownika
czerez
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22/2/2007, 23:49
Lokalizacja: Ożarów Maz.

Postprzez fandzoilisz » 9/3/2007, 21:59

moim skromnym zdaniem miejsce kobiety jest w kuchni przy garach i dzieciach a nie na motorze, wystarczy ze juz jezdza samochodami !!!
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Meciek » 9/3/2007, 23:05

i smiesz tak pisac po Dniu Kobiet!?
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez timm » 12/3/2007, 00:44

A moim zdaniem pisanie kupc cos slabszego to totalna bzdura ludzi, ktorym sie wydaje cos wiedza ewentualnie takich ktorzy wlasnie zazynali od 125 przez 250, 500, 600 750, 900 i 1000. Moim pierwszym autem byl amluch ale a kolejnym audi 2.8 teraz mam bmw 328 i co i jednyny wypadek jaki mialem to wlasnie w malczaku. Jak bym wtedy mial pieniadze od razu bym kupil conajmniej 328. Jesli ktos jest kretynem to nawet na motorynce sie zabije, jesli ktos ma wyobraznie to moze zacza od busy. Osobiscie nie znam pwenej osoby z krk ale wlasnie zaczela od 1000 mimo ze jest to watlej budowy chlopaczek. Po 1000 przesiadl sie na cos mniejszego ponieaz byl dla niego za duzy a nie za mocny i prosze przestancie opowiadac bzdury na temat ze na poczatek trzeba miec 125 czy inny slaby moto... Oczywiscie zaraz peniwe czesc osob wielce sie oburzy bo przeciez ogolna opinia nawet wsrod osob nigdy nie bedacych na motorze pasazerem jest - zaczac trzeba od slabego... Zaloze sie ze takie same bzdury byscie pisali o autach a ja nadal powtarzam i uwazam mam calkowita racje motor dobieramy do wyobrazni kierowcy a nie do jego wieku czy doswiadczenia. Ci co takie bzdury pisza niech poogladaja wypadki chlopakow bawiacych sie w stunt swietne umiejetnosci ale nie raz zalicza glebe i o czym to niby ma swiadczyc - moze maja za mocne moto wedlug was...

Kupuj ten moto i nie sluchaj nikogo a najlepiej sprobuj sie nim przejechac czy nie jest dla ciebie za ciezki. Ja mialem przerwe od motoro ladnych pare lat i nigdy nie mialem scigacza. Teraz postanowilem to zmienic niebawem powinienem stac sie wlascicielem gixera 750 lub 1000 zalezy co trafie w lepszym stanie.
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow

Postprzez mlody » 12/3/2007, 07:20

No to teraz porównałes.
2 kółka i 4
No i co z tego ze Twoje Bmw ma ok7s do setki?Po Twoim podpisie mozna stwierdzic ze to dla Ciebie prawie jak orgazm...
Motocykl przyspiesza raz szybciej i musisz tez potrafic przeniesc moc na asfalt,to juz nie 4 kółka i ponad tona wagi...
Piszesz ze jezdziles juz na moto,wiec moze masz jakies pojecia o co chodzi,ale nie wciskaj dziewczynie ze na 1 moto bedzie idealna dzika 600'setka.
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez silver » 12/3/2007, 08:38

Nie przegadacie, dziewczyna musi po prostu na jakiejś maszynie się przejechać, wtedy zrozumie co to znaczy 600 na pierwsze moto.

Zaufaj doświadczonym forumowiczom, i tym którzy ich słuchają :P Twoje pierwsze moto nie powinno mieć "R" w nazwie...

A w temacie - każde moto jest i dla mężczyzny i dla kobiety, to nie kwestia ciała, a mentalności i umiejętności :wink:

Pozdrawiam.

P.S. Odnośnie katamaranów to zgadzam się z Młodym, nijak się to na 2 kółka przekłada...

P.S.2 - fandzoilisz - bez komentarza...
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez timm » 12/3/2007, 10:04

Maruder nie oceniaj innych po sobie...

Mlody - orgazm zapewniaja mi kobiety - podobnie jak maruder nie oceniaj innych po sobie...

Apropo wysztkich zakomplekasionych Panow trzymajacych sie zasady na 1000 wsiadam po 10 sezonach radze zapoznac sie z artykulem jaki dostalem od zyczliwego uzytkownika tego forum abym go tutaj zacytowal i jak to powiedzial moze sie na chwile zamkna... http://www.scigacz.pl/Pojemnosc,silnika,,a,bezpieczenstwo,285.html (otwórz link) . Zwlaszcza radze zapoznac sie z drugim zdniem - chyba pisalem o tym w moim poprzednim poscie, ale niestety polak upartym jest jak cos sobie ubzdura to sie go nie przekona. Uwazacie dziewczyna powinna zaczac od hulajnogi - wasza sprawa ja uwazam nic nie stoin na ptrzeszkodzie aby zaczela od 600 gsxr wy macie swoje teorie poparte plotka ogolnoswiatowa ja mam swoja wiedze komu jaki motor/samochod mozna powierzyc...
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow

Postprzez timm » 12/3/2007, 11:06

Kupilem bmw poniewaz auto jest ladne, ma naped rwd niezle osiagi jak na auto seryjne oraz piekny dzwiek rzedowej 6. Co do kompleksow to maja je Ci ktorzy zawsze idiotycznie komentuja wlascicieli tej marki - najczesciej wynika to z nieuzasadnionej zazdrosci oraz wlasnei kompleksow o jakich czesto wspominasz, wlasciciel bmw nie rozni niczym od wlasciciela audi czy innej marki... Wiec nie obrazaj mnie - ja tego nie robie w stosunku do Ciebie... Moja kolezanka wlasnie kupuje 600 cbr rr wazy ponizej 60kg podnosi wiecej niz wazy wiec nie oceniaj kobiet po sobie jak juz wczesniej pisalem, bedzie to jej pierwszy moto.
Jesli artykul uwazasz za bezsadny i glupi to wez sie czep jego autora a nie mnie. Moim zdaniem ten artykul jest esencja dotyczaca mitow pojemnosci oraz dlaczego na pierwsze moto mozna kupic nawet cos bardzo mocnego.
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow

Postprzez Grubas » 12/3/2007, 11:32

Wiesz co timm
Weź wsiądź na te 600 ccm i pogadamy. Ja mam 650 w dziadku oddającym najwyżej połowę mocy względem tego co proponujesz kupić. Teoretycznie 5,2 do setki, bez masakry.
Jak zaczniesz jeździć to rurka Ci zmięknie.
JeździÅ‚em naprawdÄ™ mocnymi 4oo i nie wiele to ma wspólnego z 2oo Tam jak dasz za dużo mocy to koÅ‚a siÄ™ pokrÄ™cÄ… szybciej, trochÄ™ opony zostawisz na asfalcie i tyle. Tu moto w najlepszym wypadku wyskoczy Ci spod d…. Nie masz czasu na reakcjÄ™ i korektÄ™ bÅ‚Ä™du – przynajmniej w odczuciu poczÄ…tkujÄ…cego. SiedziaÅ‚eÅ› kiedyÅ› na koniu? Bliższe to jazdy na moto niż jazda autem.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mlody » 12/3/2007, 11:58

timm napisał(a):Witam wszystkich. Od zawsze chcialem miec motor, ale skutecznie mnie wszyscy powstrzymywali. Do tej poory bujalem sie tylko dwusladami ;p. Wydaje mi sie jednak w koncu stalem sie troche bardziej rozwazny i postanowilem zakupic najpierw jakas mala 125 a potem zobaczymy ;p. Mam nadzieje zlapie bakcyla :-).


I co załapałes tego bakcyla ogladajac filmiki na Youtube?
Czy tez moze poczytales "duzo" i kupujesz litra?
Prosze Cie....
Gdybys swoje słowa mogl poprzec własnym doswiadczniem,nie czepiałbym sie,a z tego co widze to jestes zielony w temacie...
Nastepny teoretyk,bleee<żygi>
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez timm » 12/3/2007, 12:01

Widze dyskusja z wami kompletnie nie ma sensu - nie macie racji i na sile swoje teorie probujecie wmowic innym - jak bym slyszal kociarzy... Nie bede sam prowadzil wendetty przesiw stereotypom a Ci co wiedza ze mam racje dla swietego sokoju jak widze wola sie nie wypowiadac bo wiedza ze szkoda tracic nerow na tego typu dyskusje i tak sie niektorym nie da czegos przetlumaczyc...

mlody napisał(a):
timm napisał(a):Witam wszystkich. Od zawsze chcialem miec motor, ale skutecznie mnie wszyscy powstrzymywali. Do tej poory bujalem sie tylko dwusladami ;p. Wydaje mi sie jednak w koncu stalem sie troche bardziej rozwazny i postanowilem zakupic najpierw jakas mala 125 a potem zobaczymy ;p. Mam nadzieje zlapie bakcyla :-).


I co załapałes tego bakcyla ogladajac filmiki na Youtube?
Czy tez moze poczytales "duzo" i kupujesz litra?
Prosze Cie....
Gdybys swoje słowa mogl poprzec własnym doswiadczniem,nie czepiałbym sie,a z tego co widze to jestes zielony w temacie...
Nastepny teoretyk,bleee<żygi>


Wczoraj wlasnie jezdzilem na aprilli 125 i wiem dlaczego dlaczego nigdy nie moglbym zaczac od czegos takiego... Motor pordobno mial okolo 20-25 koni...

Mlody - a Ty masz doswiadczenie od startu z motorem 1000 jesli nie to tak jak to mowi przyslowie - wygarnal kociol garnkowi...
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow

Postprzez cichy » 12/3/2007, 12:14

Nie ma co porównywać bety do sportowego litra.
TakÄ… betÄ™ wciÄ…ga nosem.
Poza tym sama mechanika jazdy jest zupełnie inna i nie nauczysz się jeździć w jeden sezon.
Ja pojedziesz swoim nowym błyszczącym motocyklem na Poznań, to ci chłopaki na Gs-ach udowodnią że, jeżeli chodzi o motocykle, to najważniejsze są umiejętności a nie kobyła.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez timm » 12/3/2007, 12:22

Napewno by tak bylo i milo uslyszec ze sa tu ludzie, ktorzy potrafia cos inteligentnego napisac... Ale w samochodzie tez sie licza umiejetnosci znam kogos kto ma dobrze utrzymanego poloneza i jak z nim czasem jade przez bora w krk w strone makro czy spowrotem bardzo zadko z kims przegrywamy na wiekszosci zakretow kazdy mistrz oprostej w mocnym aucie wymieka... Zreszta wczoraj na zakopiance nie jeden moto musial mi sie usunac na odcinku do myslenic... Co do moich doswiadczen to nie pisalem o jawkach, komarach i jawie 350 bo to nie sa zadne doswiadczenia. Jawa 350 wtedy byla dla mnie czyms bo w prownaniu do osiagow malucha byla rakita ale teraz przyszla kolej na cos co naprawde potrafi smigac...

A po co mam przegladac katalog - kolega dal mi swoj moto i powiedzial jaka ma moc... Nic mnie nie obchodzi ile mial - czy to cos zmienia zacytowalem jego slowa nie bylem na hamowni jesli rozpedza sioe do 140 licznikowo musi miec okolo 20 koni... Znam ludzi co nie maja pojecia ile ich aktualne auto ma mocy a przejechali w swoim zyciu wiecej niz mln km... Wlasciciel tej aprilli swiruje na niej a kupil ja bo nie mial pieniedzy na nic innego a nie kupil ja poniewaz miala wbita taka a nie inna moc... Mlody ile Ty masz lat ? Jesli mniej jak 30 to zmien ton wypowiedzi wobec mnie...
BMW 328 0-160 16s masakra :-(.
Na wiosne: m3 :-);'
jednoslad ;p
timm
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18/12/2006, 14:31
Lokalizacja: krakow

Postprzez mlody » 12/3/2007, 13:14

No oki timm,moge zmienic,ale na jaki ton? ma mówic Ci na pan?
Wystarczy ze zwracam sie do Ciebie z duzej litery,to forum kieruje sie innymi zasadami niz szacunek w stosunku do wieku... tutaj liczy sie doswiadczenie i mÄ…dre rady...
Wybacz ale,jak narazie nie pokazales ani jednego ani drugiego...
A swoimi wyczynami na zakopiance psujesz wlasnie wizerunek marki BMW :?
Juz widze co byloby gdyby dali Ci jakiegos supersporta :? :?
Jechales Aprilia 125,łał :twisted:
Chociaz na Gs 500 wsiadz i sprobuj(na pustej drodze oczywiscie) co to potrafi,no i wtedy polecaj 600,1000 itd.
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości




na górê