Zobacz wątek - Suzuki GSX-R 600 dla kobiety??
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX-R 600 dla kobiety??

O wszystkim
_________

Postprzez Grubas » 15/3/2007, 08:06

Gówno prawda, niedoświadczony nie okiełzna rumaka przez pierwsze tysiące kilometrów. Magik ma racje. Albo nie siedzieliście nigdy na moto albo skończcie z masłem i zażywajcie lecytynkę, bo wasza pamięć szwankuje.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Wombat » 15/3/2007, 10:02

Tak czytam i czytam, i chyba piszecie cos w co bardzo chcecie wierzyc...... takie dorabianie filozofii i teorii do czegos co nie dziala i na dodatek, i tak wszyscy o tym wiedza...
Ja tam szczerze i uczciwie powiem ze po latach jazdy i tak 50% nawet, tej sportowej 600 nie wykorzystam, głównie chyba dlatego ze w zasadzie od razu wskoczylem w duze pojemnosci... Kobieto kup cos co okielznasz i nad czym bedziesz w stanie zapanowac w 100%... nauka potrwa kilka sezonow... a tak, kupisz power sporta haha i bedziesz sie kulac motocyklem w jego 20% mozliwosci przez bardzo dlugi czas z prostego powodu....... bo bedziesz walczyla o zycie hehehe.... kupisz cos slabszego, zjezdzisz to dobrze i po jakims czasie wsiadziesz na ta zajefajna 600 i dasz mu w palnik na 80% jego mozliwosci......
Tu chodzi o nauke - przeciez nie koniecznie zabijesz sie od razu majac przyslowiowe R1 jak tez posiadanie kibla RG pojemnosci 80ccm nie zagwarantuje Ci zycia.....
Gruby - nie do konca trafna diagnoza - to nie od masla hahah tylko od TV - zaduzo teledyskow i glupich amerykanskich shitoprodukcji. Jak tam w Poznaniu? Tez wiosna? :D:D:D
pozdro
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin


Postprzez Grubas » 15/3/2007, 10:07

Wiosna! wiosna!

Nie chodzi mi o wykorzystanie 100% maszyny, bo to na ulicy chyba nie możliwe. Ale jak rumak zbyt narowisty, to się nie słucha właściciela. Szarpie, ucieka itp. Nie ma frajdy tylko walka z materią.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez maanu » 15/3/2007, 18:32

Gratulacje dla Ciebie Wombat i Grubas dla Ciebie tez. Jak to jest, że macie mozgi, a wykorzystujecie je w 30% ?. Kierujac sie waszymi pogladami mozna stwierdzic, ze sa wam niepotrzebne i sie marnuja. Jakbys Wombat czytal to zauwazysz, ze tez kupilem gsxr i jest to moj pierwszy motor. Jesli chodzi o TV , to raczej nie ogladam albo sporadycznie. A co do masla i lecytyny to sie nie bede wypowiadal, bo niesamowicie smieszy mnie kiedy ktos pisze glupoty.
maanu
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14/1/2007, 20:08

Postprzez Grubas » 15/3/2007, 18:40

Wiesz widocznie raz po raz śpię, albo odpoczywam dlatego tak mało myślę. Tak jak piszesz najwyżej 30%. A Ty jedziesz zawsze na max?. Mała miejska uliczka, a Ty pełen łogień i dohamowanie na ostatnią chwilę, by postać dłużej na światłach?

To teraz będę tłumaczył jak mojej 8-letniej córce:
Masełko i lecytyna to taka przenośnia, jak ktoś ma słabą pamięć, albo o czymś zapomniał to się tak mówi.

A co do gsxr na pierwsze moto, to jeszcze raz przypominam, że nie wszyscy, a właściwie prawie nikt nie jest tak wspaniały jak Ty. Dla ludzi troszkę mniej wspaniałych to nie jest dobry wybór. Jedyne co dziwne, że tacy wspaniali jak Ty nie dochodzą do wyników w sporcie. Ci, co mają wyniki, jakoś tak po kolei przechodzili naukę. No, ale z faktami to na pewno zaraz podyskutujesz.

Dla mnie EOT
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez torowiec » 15/3/2007, 18:47

Wombat , Grubas chyba mnie nie zrozumieliscie.
napisalem ze wbrew pozorom to sprzet bezpieczniejszy (uzasadnienie powyzej) co nie znaczy ze go polecam jako pierwsze moto bo nie ma sensu kupowac czegos czego osiagow nie wykorzysta sie nawet w 20%ale jesli ktos jest rozsadny i nie ponosi go fantazja to wykorzysta bezpieczenstwo czynne jakie ten sprzet oferuje.
to nie zmienia faktu ze to nie jest dobra opcja na pierwsze moto bo zawsze moze zwyciezyc brawura
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez maanu » 15/3/2007, 19:06

Grubas, czytales co pisalem powyzej? Nie uwazam sie za ponadprzecietna osobe, ale posty typu jak kupisz sportowa 600 napewno sie zabijesz rozbrajaja mnie. Tez wyzej napisalem, ze dziewczynie nie polecam, ale to tylko moje zdanie i nie jest skierowane przeciwkokomukolwiek.
maanu
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14/1/2007, 20:08

Postprzez Grubas » 15/3/2007, 20:30

torowiec – źle zrozumiałem – przepraszam

maanu – nie pisałem nic o kobietach. Płeć nie robi tu różnicy. Nie pisałem tez nic o zabiciu się. Looknij na mój post z godziny 10, a właściwie na 2 ostatnie zdania.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez polsky » 15/3/2007, 21:36

Maanu przypuszczam,ze duzo moglbys sie od Wombata nauczyc i liczyc na jego pomoc zarowno i od Grubasa ale twierdzac,ze uzywaja oni 30% swoich mozgow przegiales...

Akon a Ty znow odwracasz kota ogonem...
Dla mnie temat sie juz zakonczyl i wyczerpal cala zawartosc merytoryczna.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez maanu » 15/3/2007, 21:46

Polsky, ja wcale nie przecze, ze moglbym. Tylko widzisz te 30% to naukowy fakt dowiedziony badaniami a nie obraza kogokolwiek. Nie napisalem niczego, zeby kogokolwiek urazic. To tylko i wylacznie porownanie, a Ty wyrwales je z kontekstu. Co do wypowiedzi, ze nie proponuje dziewczynie gsxr na pierwszy motor - nie miala to byc wypowiedz meskiego szowinisty. Moja dziewczyna jezdzi samochodem lepiej niz wiekszosc mezczyzn, a sama przyznaje ze na drodze irytuje ja styl jazdy kobiet. Wiec moze zbyt zgeneralizowalem swa wypowiedz, tylko zastanawiam sie nad indywidualnym podejsciem do tego tematu. Nie zapominajecie tez, ze jest to tylko rozmowa aby inni mogli wyciagac swoje wnioski.(ja mam nadzieje tez)
maanu
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14/1/2007, 20:08

Postprzez silver » 15/3/2007, 22:04

Rzeczywiście przegiął, wątpię, żeby ktokolwiek wykorzystywał możliwości swojego umysłu w choćby tych 30% :wink: (ja tam może 10% po pijaku wyciągnę :lol:).

Wyluzujmy trochę, nie chwytajmy się za słówka. Ja rozumiem Panowie, że temat odwieczny i kontrowersyjny, ale nie ma co się zapędzać :wink:.

600 sportowa na pierwsze moto? Zależy od człowieka... Ale w gruncie rzeczy serdecznie odradzamy, bo i tak na początku każdy myśli, że jest super mega wafel urodzony do tego sportu, co wszystko okiełzna, bo "ma wyczucie i rozum"...

Powtarzamy się...

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wombat » 15/3/2007, 22:51

Akon napisał(a):
nierozumiem twojej wypowiedzi Wombat calkiem niedawno twierdziłeś ze 600 sport to idealny sprzet do nauki jazdy i ze brackiemu bys taki kupił by sie uczyl a tutaj piesz to co inni by chcieli uslyszeć, wytłumacz mi to prosze
ps z moich obserwacji wynika ze kobiety rozważniej jezdzą od facetów


Gosciu wez nie sciemniaj... ze ci tak kabaretowo odpowiem....

Moj bracki jezdzi niezgorzej - mimo to kupilbym mu 600 zeby sie poduczył.... Swoja droga ciekawi mnie na ile znam Twoja akon-outlaw-thores historie.... po jaki wrzod sie Ty wypowiadasz np w kwesti maszyn litrowych co? nie prowokuj mnie .... bo jest taki jeden tekst w filmie "superprodukcja" co by sie nadał jako zywo.....

Ja uwazam ze jak kobieta zacznie od spokojnej 500 albo 400 to sie nauczy szybciej niz jak wskoczy na mocna 600. swoje zdanie wyrazilem... i jak powiedział juz Polsky, ktorego zdanie bardzo szanuje, co mialo zostac powiedziane zostało powiedziane.... tym samym mowie ze dyskusje w tym temacie heh zakonczyłem jako nic nie wnoszaca poza offtopami.
pozdro ludziki. Jak bedziecie w lubelskim motami - zapraszam na grill
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Magik » 16/3/2007, 07:12

Akon.... Spróbuję Ci to jakoś wyjaśnić.

Wiesz na czym polega różnica pomiędzy 600-tką a 600-tką? Jeśli nie wiesz to się nie odzywaj następnym razem...

Można polecić komuś np. Yamahe xj600S jako idealny motocykl do nauki, dlaczego? Bo jest wolna, ociężała, nie ma dziury na obrotach, jest wygodna, łatwa w prowadzeniu a pozycja za kierownicą pozwala utrzymać te 200 kg nawet najmniejszej i najsłabszej osobie.
Teraz weźmy takiego GSX R600 który jest o wiele silniejszy, ma dziurę wchodząc na obroty ( spokojnie, spokojnie a tu nagle ogień...), pozycja za kierownicą jest sportowa, i wiele innych czynników których nie znam... Co z tego że ma lepsze hamulce, że ma większe bezpieczeństwo pasywne, co z tego że będzie jeździć powoli... TAKIE MOTOCYKLE NIE WYBACZAJĄ BŁĘDÓW!!!!!!!! Ludzie zrozumcie to w końcu.

A jeśli nie chcecie tego zrozumieć to nie piszcie takich głupich tematów "Kupuję litra, ale nie wiem czy dam rade", my napiszemy że taki kolo nie da rady, a on nam odpisze że jesteśmy głupi i tak kupuje tego litra...

Albo posłuchajcie się kogoś kto ma jakieś doświadczenie, albo nie zadawajcie takich pytań.
A ci co myślą że coś wiedzą niech najpierw pojeżdżą, poczytają, porozmawiają, dopiero po przeanalizowaniu niech się wypowiadają.

Tyle ode mnie.

Myślę że temat można zamknąć, bo dziewczyna dostała odpowiedź i już wystarczająco ludzie zaczynają sobie jechać z thoresem=badboyem=outlawem=akonem i Bóg jeden jeszcze wie z kim na czele!

Papa.
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez siekson » 16/3/2007, 08:37

Magik napisał(a):Myślę że temat można zamknąć, bo dziewczyna dostała odpowiedź
Papa.


Ten temat powinien byc zamkniety jakies 3 strony temu
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kwazi » 16/3/2007, 09:11

Ciekawi mnie bardzo na co czekaja i pewnie beda jeszcze czekac modowie?
hhhhhhhmmmm ostatno poleciał Thrillco,były mroczne apele modostwa ze od tej chwili wszelkie zachowanie ponizej poziomu bedzie karane banami,i co...??
...i nic,Akon ma juz 4-5 wcielenie, robi syf jak zawsze i nic...
Modowie sobie nieradza,raz na jakis czas dostanie ktos bana(bo wymusza to forumowicze-np;Thores(obecnie Akon?),albo podpadnie samemu modowi-Thrillco).Ogulnie trwa taka zabawa,nie miesiac tylko juz ponad puł roku.
Zwerbujcie jakiegos konkretnego forumowicza,który niebedzie sie szczypał i bawił w kotka i myszke, tylko działał,wtedy badzie porzadek o KTÓRYM CAŁY CZAS TAK TRABICIE.

Panuje opinia ze na Stuntpoland.net panuje brak kultury... no moze tak :wink: ale tam modowie sie nie szczypiom!.
Evil to potwierdzi bo jest jednym z nich( cwaniak,szczesciasz jeden... :wink: )

Ochlałem sie,czy mam racje? :wink:
Jesli przestane bywac na forum,to znaczy ze mnie juz wykosili... :lol:
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez silver » 16/3/2007, 13:24

Jeden wielki off-top, temat do zamknięcia.

Aha, i jeżeli mogę prosić o rzeczy takie jak kulturalne i poprawne wysławianie się to byłbym wdzięczny :wink:

Pozdrawiam.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Terror » 16/3/2007, 14:46

To ja się wtrącę
1. Temat ląduje gdzie jego miejsce, czyli w Hydeparku.
2. Propozycja od redakcji, a przynajmnije części. Zamieszczajcie w podpisach jakimi sprzętami lataliście i latacie. I nie wliczajcie w to sprzętów kolegów, bo niektórym by pewnie zabrakło miejsca, a takie doświadczenie niewiele jest warte. To da oglad kto naprawdę ma doświadczenie a kogo doświadczeniem są google.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr