Zobacz wÄ…tek - Kampania "Uzyj wyobrazni"
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kampania "Uzyj wyobrazni"

O wszystkim
_________

Postprzez turboponczek » 17/4/2009, 14:29

Ale pie*dolisz Pawcio.

18 lat - prawo jazdy kat.A i latasz czym chcesz bez ograniczeń.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!


Postprzez falconiforme » 17/4/2009, 14:49

NIE POPIERAM tej akcji.
Teraz oficjalnie każdy z nas jest warzywem na drodze.

To największy policyjny kretynizm z jakim się spotkałem. Niedługo w encyklopedii synonimem do "motocyklista" będzie "dawca".

Jak teraz znajomym mam tłumaczyć swoją pasję??
Oni i tak zaczynają motocyklowy temat od pytania czy jeździsz z linką i ile miałeś wypadków.
A ciotka czy mama za każdym razem gdy mnie zobaczy zamiast mnie uściskać będzie miała łzy w oczach bo oficjalnie nie jestem członkiem rodziny tylko kandydatem do trumny.

Zamiast zrobić prawne stopniowanie mocy (np max 500-ka przez dwa lata) i zrobić prawdziwe porządne kursy to zabierają się do tematu od dvpy strony.

pier*** ten po**** kraj i tych bezmózgich chvjów którzy nim rządzą. Niech reszta tego zasranego społeczeństwa teraz zacznie rzucać mi kamienie na drogę i niech rzucają we mnie cegłami. Bo takie akcje tylko do tego doprowadzą. I **** kvrwa.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez t_racer_ » 17/4/2009, 15:39

falconiforme w pełni się z Tobą zgadzam. Tu (otwórz link) znajdziecie artykuł, który oddaje moje nastawienie do tej "akcji" antymotocyklowej.

Jestem zniesmaczony obecnością scigacz.pl na stronie tej błazenady.
Ostatnio edytowano 17/4/2009, 15:50 przez t_racer_, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Postprzez Pawcio415 » 17/4/2009, 15:47

Ponczek nie podalem stalych wytycznych ale tylko pomysl jak to powinno mniej wiecej wygladac.
Popatrz na kazdne NORMALNE ZACHODNIOEUROPEJSKIE PANSTWO.
Polska to ciemnogrod i kraj absurdu.

A poza tym to za dlugo jezdze i za wiele widzialem.
Zdania nie zmienie i klocil sie z Toba nie bede.
Szacun!
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: ÅšlÄ…sk, Newbridge

Postprzez matmax » 17/4/2009, 17:05

Może przypomnijmy o tym, że 60% wypadków motocyklistów jest z winy puszkarzy.

Można im powysyłać jako projekt
http://images48.fotosik.pl/105/04fc1aa2c7917c36.jpg
http://images49.fotosik.pl/105/4a11cf02b98e9c5d.jpg
Avatar użytkownika
matmax
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 19/8/2008, 13:08
Lokalizacja: Dębica

Postprzez sooshe » 17/4/2009, 17:19

No i pasuje :P
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez sooshe » 17/4/2009, 21:19

była kiedys taka akcja HWDP ale to sie przez "ch" powinno pisac :P
"Idzie wiosna - HWDP" :D
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez mahomet84 » 17/4/2009, 21:27

sooshe napisał(a):była kiedys taka akcja HWDP ale to sie przez "ch" powinno pisac :P
"Idzie wiosna - HWDP" :D

I jest nadal. :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez elco » 17/4/2009, 23:19

Cały ten kraj potrzebuje PSYCHOLOGA !!!
Czy tak trudno jest uzyc nieco mniej psujacych opinie, ale rownie mocno trafiajacych w podswiadomosc argumentow.
Np. takich jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=7H9BURRORMI
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Linde » 17/4/2009, 23:34

Czytając ten temat moją uwagę przykuło kilka spraw:

1. Jacy My ? Jakich Nas ?- nie istnieje żadne My i żadne Oni. Czasy kiedy słowo motocyklista coś znaczyło już minęły i nie wrócą. Dziś są tylko ludzie jeżdżący na motocyklach więc nie ma sensu dorabiać ideologii.
2. Nic tak nie integruje społeczeństw jak posiadanie wspólnego wroga- w naszym chorym kraju powinno być jedenaste przykazanie: będziesz posiadał wroga swego, będziesz nienawidził go szczerze i dozgonnie, będziesz utrudniał mu życie z całych swoich sił każdą myślą czynem i słowem. Taką mamy zaściankową mentalność że chamstwo i cwaniactwo płynie w naszych krwiobiegach.
3. Polscy kierowcy to banda idiotów- teza mocna jednak przekonuje się o jej słuszności codziennie. Na drodze ignorancja to atut. W tym kraju nie ma poszanowania dla prawa, zwyczajów, obowiązków, rozkazów i nakazów, nie ma autorytetów a polak z natury pozbawiony jest sumienia i kręgosłupa moralnego. Znam nawet przyczyny takiej sytuacji ale to temat na inną debatę.
4. Przykro o tym pisać ale tak naprawdę to motocykle którymi "jeździmy" zmuszają nas do takich zachowań. Nikt mi nie wmówi że kupuje litra żeby mieć zapas mocy przy wyprzedaniu albo żeby mieć ładny dzięk. Taki motocykl kupuje się tylko po to żeby zapierdalać.
Linde
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 28/12/2007, 19:45

Postprzez patrykmulek » 18/4/2009, 06:55

Dziwi mnie to,ze tak bardzo sie tym przejmujecie, Juz od jakiegos czasu przestalem sie przejmowac tym ze ktos na motocyklistów mowi "dawcy"itp. Jak chca niech nas tak nazywaja,
Ale musicie mi przyznać racje ze bardzo czesto motocyklisci giną z własnej głupoty i braku umiejetnosci.
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez sooshe » 18/4/2009, 07:12

Linde napisał(a):Czytając ten temat moją uwagę przykuło kilka spraw:

1. Jacy My ? Jakich Nas ?- nie istnieje żadne My i żadne Oni. Czasy kiedy słowo motocyklista coś znaczyło już minęły i nie wrócą. Dziś są tylko ludzie jeżdżący na motocyklach więc nie ma sensu dorabiać ideologii.



A ja sie nie zgodze. Dlaczego mamy zloty a puszkarze nie?? Dlaczego jak jedziesz motorem kazdy motocyklista jadacy z przeciwka pozdrowi cie machajac?? Mieszkam w bardzo malej miejscowosci a nawet tu motocyklisci z okolic zbieraja sie w pewnym miejscu zeby sie spotkac pogadac polatac na kole itp.
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez Krejzi.Mery » 18/4/2009, 08:14

Sooshe puszkarze oczywiście że mają swoje zloty. Wpisz w google nazwę jakiejś marki auta i dodaj do tego klub (ja byłam w dwóch klubach samochodowych i w obu bardzo często organizowaliśmy zloty, rekordowy na którym byłam był na kilkadziesiąt aut i lekko na sto osób). Więc brak spotów to akurat zły przykład. A machanie... Hmm ludzie tych klubów, które ja znam, pozdrawiają się na drodze, a jeśli nie zdążą na drodze, to na forum maja temat właśnie dot. "widziałem Cie tu i ówdzie" :D
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Linde » 18/4/2009, 08:32

sooshe napisał(a):
Linde napisał(a):Czytając ten temat moją uwagę przykuło kilka spraw:

1. Jacy My ? Jakich Nas ?- nie istnieje żadne My i żadne Oni. Czasy kiedy słowo motocyklista coś znaczyło już minęły i nie wrócą. Dziś są tylko ludzie jeżdżący na motocyklach więc nie ma sensu dorabiać ideologii.



A ja sie nie zgodze. Dlaczego mamy zloty a puszkarze nie?? Dlaczego jak jedziesz motorem kazdy motocyklista jadacy z przeciwka pozdrowi cie machajac?? Mieszkam w bardzo malej miejscowosci a nawet tu motocyklisci z okolic zbieraja sie w pewnym miejscu zeby sie spotkac pogadac polatac na kole itp.


1.To jest relikt jak kły, zakończenie kręgosłupa czy paznokcie . Cywilizowany człowiek nie rozrywa mięsa zębami, nie używa ogona jako stabilizatora a paznokcie nie służą mu jako "narzędzie" do ataku i obrony (z małymi wyjątkami). Włosy na ciele człowieka to też nie futro więc o czym mowa...

2.Obecnie zloty to festyny a "puszkarze" też je mają np. zlot właścicieli BMW, Fita Panda czy chociażby zloty samochodów zabytkowych. Kiedyś motocykli było za mało żeby je dzielić na kategorie obecnie ten trend jest coraz bardziej widoczny również w świecie motocykli np. zlot DR czy Goldasów. Nawet zloty Enduro potwierdzają moją tezę.

3. Nawet na tym forum można znaleźć potwierdzenia tego o czym pisałem. Bo na 100% klika z zarejestrowanych tu osób nie ma motocykla i co najwyżej planuje takowy zakupić. Niektórzy nawet nie mają prawa jazdy i dopiero planują je robić. Zatem takie fora niczym nie różnią się od "Naszej Klasy" i innych podobnych gniotów. "Forum motocyklowe" jest to po prostu miejsce gdzie nieznani sobie ludzie wymieniają poglądy a lejtmotywem jest motocykl...

4. Drzewiej każdy posiadacz motocykla czuł się w obowiązku znać wszystkich motocyklistów i wszystkie motocykle w swojej okolicy tak jak zna się rodzinę. Dziś to wszystkich wali i nawet w obrębie małych miast nikt nikogo nie zna.

5. Dziś na podstawie motocykla można stworzyć portret psychologiczny właściciela. Jak ja zaczynałem jeździć eksperymentowało się rodzajem motocykla. Świadczy to o tym koleś który dziś kupuje motocykl nie kocha idei maszyny a chce ją wykorzystywać zgodnie z jej powołaniem.

6. Jeśli chodzi o społeczność motocyklistów to jest to twór utopijny który istnieje tylko w świecie wirtualnym w realu nie ma czegoś takiego. Wynika to z faktu że pod koniec XX wieku np. Szlifiery stały się dodatkiem do dresu adidasa i BMW. Goldas i Armatura to sposób na zbliżającą się impotencję i szalejący kryzys.. wieku średniego. Enduro jest dla frustratów nie szanujących cudzej własności itd itp. Więc w społeczności powstają izolowane frakcje i tak ja z pierwszymi nie mam o czym gadać, drudzy nie chcą za mną gadać bo czują się lepsi z racji posiadania konta gdzie sumy są sześcio-- i siedmiocyfrowe, trzeci nie mają nic do powiedzenia bo i po co gadać.
Linde
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 28/12/2007, 19:45

Postprzez sooshe » 18/4/2009, 10:27

No dobra, jest rozpad i tak dalej ale jest sporo ludzi dla ktorych motocykl to sposob na zycie. Moze ty siedzisz w domu nie masz znajomych i nie jezdzisz na "spyndy" ale ja mieszkam w bardzo malej miejscowosci i podwaze twoj punkt 4. U nas jest zupelnie odwrotnie. Moze to jest twoje zdanie nie mam prawa go negować ale nie wszyscy zyja jak ty i postrzegaja swiat jak ty. W moim otoczeniu to wyglada troche inaczej.
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez Krejzi.Mery » 18/4/2009, 10:38

Moim zdaniem ta kampania ma być "terapią wstrząsową" do buraków, do których inne metody perswazji nie docierają. Rozsądny człowiek rozumie jakie są zagrożenia; rozsądny człowiek uczy się całe życie i nigdy nie uważa, że już wszystko umie i jeśli rozsądny człowiek jest też motocyklistą., to takie akcje nie są mu potrzebne, bo on jest już tego wszystkiego świadom.
Przy okazji: jestem przeciwko temu, żeby pod akcją widniało logo Ścigacza. Skoro mamy być portalem ludzi rozsądnych i dobrych kierowców, taka akcja jest po prostu poniżej poziomu portalu, który może uważać się za pioniera w szerzeniu "zdrowego" motocyklizmu ;)
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez fool » 18/4/2009, 10:40

elcommendante napisał(a):Cały ten kraj potrzebuje PSYCHOLOGA !!!
Czy tak trudno jest uzyc nieco mniej psujacych opinie, ale rownie mocno trafiajacych w podswiadomosc argumentow.
Np. takich jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=7H9BURRORMI


elcommendtante, wczoraj chwilę szperałem żeby znaleźć ten filmik i pokazać jak powinna wyglądać dobrze zrobiona akcja tym, którzy twierdzą że ta zoorganizowana przez naszą policję jest cool i że co niektórzy się obrażają i są jacyś przewrażliwieni. A u nas geniusze dzięki swojej głupocie i kretyńskim hasłom tylko będą utwierdzać w przekonaniu resztę społeczeństwa (która i tak w większości jest negatywnie do nas nastawiona), że motocykliści są psycholami... W tym kraju nawet najprostsze rzeczy potrafią zyebać.

Poniżej drugi filmik z tej akcji - równie dobry:
http://www.youtube.com/watch?v=Aor-nhAh ... re=related
Ostatnio edytowano 18/4/2009, 11:08 przez fool, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
fool
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6/9/2008, 12:16

Postprzez sooshe » 18/4/2009, 10:46

najlepszy filmik jaki widzialem znajduje sie na scigaczu:
http://filmy.scigacz.pl/how_close
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 18/4/2009, 12:08

Na TVP1 w "Wiadomościach" mowili o tej akcji ;p nie wiem dlaczego pokazali stunt xD
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez t_racer_ » 18/4/2009, 12:30

Kampania skierowana do brytyjskich żołnieży jest przykładem odpowiedzialnie i profesjonalnie przygotowanej akcji. Nikogo te filmy nie obrażają, nie kreują obrazu bezmózgiego idioty motocyklisty, który jak tylko zacznie sezon to zaraz doprowadzi się do stanu warzywa. W tych filmach identycznie można by użyć samochodów i każdy kierowca zostałby zmuszony do refleksji. To czym próbują do nas "dotrzeć" nasi policjanci to przykład braku kwalifikacvji i umiejętności w kreowaniu postaw prospołecznych ( do takich zaliczam odpowiedzialne zachowanie się na drodze ).

To hasło jest ostre, mocne, może trochę przesadzone a nawet przerysowane. Żeby jednak przebić się w dzisiejszych czasach z przekazem, musimy używać takich środków
Zbigniew Korytnicki, KMP Gdańsk


Ten cytat jest przykładem braku kompetencji i umiejętności komunikacyjnych naszej policji. Tania wymówka mająca ukryć bezradność i niemożność dotarcia do kogokolwiek bez używania "mocnych" i agresywnych argumentów.
Avatar użytkownika
t_racer_
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 427
Dołączył(a): 9/1/2007, 23:11
Lokalizacja: Warmia

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê