Zobacz wątek - Kampania "Uzyj wyobrazni"
NAS Analytics TAG

Kampania "Uzyj wyobrazni"

O wszystkim
_________

Postprzez Kaja » 16/4/2009, 21:07

a ja uważam, że połowa z nich jest brzydka po prostu
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez melvin » 16/4/2009, 21:09

Kaja napisał(a):a ja uważam, że połowa z nich jest brzydka po prostu

ale one chyba nie mają być ładne, to nie są obrazki na ścianę czy wzory na koszulki... :roll:


btw. akcja już osiąga sukces, posłuchajcie faktów z 22.00...

http://www.rmf.fm/
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Kaja » 16/4/2009, 21:12

melvin napisał(a):
Kaja napisał(a):a ja uważam, że połowa z nich jest brzydka po prostu

ale one chyba nie mają być ładne, to nie są obrazki na ścianę czy wzory na koszulki... :roll:


btw. akcja już osiąga sukces, posłuchajcie faktów z 22.00...

http://www.rmf.fm/


jasne, ale wyglądają mało profesjonalnie

poza tym sorry ale ta dupa na cbrce to już żenuła
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Invi » 16/4/2009, 21:14

Bo to nie ma zwiększyć bezpieczeństwa tylko się dobrze sprzedać!

Swoją drogą ile jest wypadków w których giną motocykliści? W sezonie 2007 było to 193 osób. Odliczmy wypadki spowodowane przez puszki (bo na to chyba nic żadna akcja nie da), odliczmy te spowodowane przez coś innego niż prędkość, wyjdzie że z powodu nadmiernej prędkości ginie jakieś 20 osób (wzięte z sufitu) przy <br>największym optymizmie</br> ta akcja uratuje może jedną z tych osób (pomijając to że w poprzednim poście napisałem że może być nawet odwrotnie). Może to i zimne, podłe, bezduszne kalkulacje ale czy to się opłaca? Nie lepiej środki zaangażowane w tą całą akcje przeznaczyć na załatanie kilku dziur, czy drobną zmianę w jakimś idiotycznym skrzyżowaniu? Chyba bardziej prawdopodobne że to kogoś uratuje niż że zrobi to jakaś akcja.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez melvin » 16/4/2009, 21:15

wiedziałem że któraś przedstawicielka płci pięknej to skomentuje :P
ogólnie to policja ma słabych grafików, chociażby pani która powieliła kiedyś torebkę z narkotykami na jednym ze zdjęć zrobionych w kontrolowanym aucie...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Kaja » 16/4/2009, 21:20

bo zrobili jej cos dziwnego na głowie
poza tym mogli dać jakiego czopera albo cos a nie sporta

ciekawe kto pomyślał o drugiej stronie medalu.
Jak odbierają hasło z warzywami ludzie, którzy stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Faktycznie ktoś miał rację, znowu bicie piany, posłuchalam tej audycji ... wariaci na plastikach. Mi to juz nawet nie chce się o tym słuchać
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez rzeźnik » 16/4/2009, 21:21

kto tu kogo chce oklamywac? to jest logiczne, ze ktos kupuje sporta zeby zapierdalac :) jakbym chcial jezdzic 50kmh to kupilbym sobie 20 letniego harleja i mial po na kazdym nawionietym kilometrze banana na twarzy.kupuje szybkie moto, by odkrecac manete, a wtedy banan sam sie robi na mordzie.oczywiscie sa tez dziani lanserzy, ktorzy kupuja sporta zeby dupy mialy kisielowato w stringach na ich widok, ale taki nie odkreca do konca manetki.najczesciej jak juz odkreci, to pozniej moze odkrecac srubki z wozka, badz przykrecac srubki w trumnie.
;]
Avatar użytkownika
rzeźnik
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 25/3/2009, 15:22

Postprzez sooshe » 16/4/2009, 21:22

Jak tylko uslyszalem wiadomosci w RMF o 22 odrazu po powrocie do chaty odpalam kompa ale temat juz ktos zalozyl :D zagdzam sie z Invinciblee na nas to nie wplynie prawie wcale za to wszyscy w kolo beda powtarzac dawcy i warzywka. Takie akcje sa chore nie dzialaja na nas tylko na spoleczenstwo i to jak spoleczenstwo nas postrzega. Mam za to pomysl moze z pomoca scigacza stworzymy jakas akcje typu puszkarze patrzcie 2 razy - motocykle sa wszedzie. Byl taki filmik jak kolo nie spojrzal 2 razy i wyjechal motocykliscie, napewno widzieliscie. Ja jak bym zadzwonil do lokalnego radia moze udalo by sie cos wskrzesic. Tak samo reszta ludu. Mala pomoc scigacza i mamy swoja wlasna akcje "Idzie sezon - Mordercy w puszkach wychodza na łowy..." zamiast jakies glupie teksty o warzywkach...
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez Invi » 16/4/2009, 21:27

Ta już widzę jak jakieś nawet lokalne radio nazwie 99% swoich słuchaczy 'mordercami'. Tu chodzi o kasę. Jeśli komuś nie chodziło to dawno upadł.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez sooshe » 16/4/2009, 21:32

Nie ze mordercami ale "uwazajmy na motocyklistow sa wszedzie" itp... poza tym taki temat to raczej sluchalny i przyciaga kazdego wiec raczej słuchalnosc by mieli :P
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez OvertakeR » 16/4/2009, 21:37

Invinciblee, a teraz policz ile procentowo wypadkow powoduja puszki, a ile motongi. Smutmna prawda - wiekszosc motocyklistow to smutni pozerzy kupujacy 600 albo 1000 na pierwszy sprzet jezdzacy tylko dla lansu. Wiec nie ma sie co dziwic, ze uwazaja nas za takich, a nie innych.

A pod akcja podpisuje sie "nogamy i rencamy". Swietne, moze niektorzy wreszcie rusza glowa, zamiast zaliczac dzwony.
Energie ist nichts ohne Steuerung.


Nie jest dla mnie ważna Twoja ranga na forum, staż, ilość wypisanych postów, dla mnie jesteś człowiekiem i tylko w takich kategoriach Cię postrzegam.
Avatar użytkownika
OvertakeR
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21/12/2008, 13:53

Postprzez Invi » 16/4/2009, 21:46

OvertakeR napisał(a):Invinciblee, a teraz policz ile procentowo wypadkow powoduja puszki, a ile motongi. Smutmna prawda - wiekszosc motocyklistow to smutni pozerzy kupujacy 600 albo 1000 na pierwszy sprzet jezdzacy tylko dla lansu. Wiec nie ma sie co dziwic, ze uwazaja nas za takich, a nie innych.

A pod akcja podpisuje sie "nogamy i rencamy". Swietne, moze niektorzy wreszcie rusza glowa, zamiast zaliczac dzwony.


Wybacz ale:
Pierwsze zdanie:
Nie widzę związku. Z niczym.

Drugie:
Też nie. Jeździ dla lansu - powoli (żeby wszyscy zdążyli zobaczyć) najwyżej kręcąc manetką na sprzęgle, jeśli odkręca to pierwsza gleba nakłania go do sprzedaży, dzięki czemu my możemy kupić tanie moto po lekkim szlifie 8)

Trzecie:
Nie mam pojęcia jak z dwóch poprzednich doszedłeś do tego (a "Wiec" by na to wskazywało).

Czwarte:
Kurde pisze sobie długie posty żeby wykładając możliwie łopatologicznie że jednak nie ruszą, a przyjdzie taki i napisze że jednak ruszą. Bo tak!

:wink:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Kaja » 16/4/2009, 22:11

a ten plakat z czarną dziurą

zamiast wydawać kasę na bzdety przynajmniej kilka dziur by załatali

faktycznie, słuszna koncepcja zwracać uwagę jakie to chu... drogi mamy :?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Invi » 16/4/2009, 22:24

Ale przecież te dziury na drodze to wina pędzących na kole dafcuf!
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez turboponczek » 16/4/2009, 23:15

Przecież to wszystko jest oczywiste.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez mokuso » 17/4/2009, 08:38

Ja uwazam, ze pomysl z kampania dobry, bo z roku na rok motocyklistow jest coraz wiecej, wiec zaczynaja cos w tym kierunku robic, zeby uswiadomic kierowcom, ze jestemy na drogach razem z nimi.
Faktycznie, niektore hasla sa przesadzone i wplywaja negatywnie na obraz motocyklisty w oczach nie motocyklistow.
Zobaczymy jak kampania bedzie w toku, kwiecien - czerwiec to miesiace przeznaczone dla motocyklistow.
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez simonw » 17/4/2009, 13:08

Osobiscie akcje poprzec musze bo nic innego i ciekawego nie ma, jednak uwazam ze skutek moze byc zgola inny. Mlodociani zagniewani beda jeszcze bardziej zasuwac, media jeszcze bardziej rozdmuchaja sprawe, opinia sie jeszcze bardziej pogorszy.

Czarne wizje? Byc moze

Pamietaj ze 200 na gumie pod prad to juz nic ciekawego, teraz nalezy leciec 300 po pijaku, pod prad, bez przegladu i najlepiej zeby zadnym kolem nie dotykac ziemi ;) To sie sprzeda o wiele lepiej


I pamietajcie, noga z gazu xD
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Miczab » 17/4/2009, 13:20

http://www.tvn24.pl/-1,1595998,0,1,idzi ... omosc.html

TVN nie lepszy... ciekawe co zapoda TVP w tym roku... ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez inzynier » 17/4/2009, 13:46

RMF juz od rana o tym trabi
Życie jest po to by śmigać na moto!
Honda CM 400
HONDA VFR 750F (aktualnie)
RC24 & RC36
Avatar użytkownika
inzynier
Świeżak
 
Posty: 385
Dołączył(a): 20/12/2006, 17:15
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Pawcio415 » 17/4/2009, 13:53

Lepiej by zrobili gdyby sie zajeli zmiana w przepisach.
24 lata zeby miec duzy motocykl???!!!
Najwieksza glupota jak dla mnie bo czym sie rozni niedoswiadczony 18-latek od niedoswiadczonego a jeszcze bardziej spragnionego jazdy 24-latka??!!
NICZYM!!!
Niech to zrobia stopniowo:
13-14 lat - karta motorowerowa
17 lat - A1
18-19 lat- cos troszke wiekszego ale nie porazajacego moca
Bo tu nie chodzi o pojemnosc tylko o moc!
Nowe sporty o pojemnosci 600 maja po 130 koni a chopper 600?? Ma ok 50 konikow.
Kazdy zachodnioeuropejski kraj ma takie przepisy i jakos nie ma tylu wypadkow co u nas.
a to tego ceny ubezpieczen powinny byc wyzsze dla laikow chcacych dosiadac mocne maszyny.
Ja jak chcialem 2 lata temu ubezpieczyc CBR F4i w Irlandii to wyliczyli mi 5400 EURO!!!!! ubezpieczenia!

Najpierw ludzie musza sie nauczyc jezdzic na malych motocyklach zeby stopniowo wskakiwac na mocniejsze.To prawo kazdego cywilizowanego kraju tylko NIE Polski.
AMEN!

Wrrr...!!!
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości




na gr