Zobacz wÄ…tek - KÄ…cik pakera.
Advertisement
NAS Analytics TAG

KÄ…cik pakera.

O wszystkim
_________

Postprzez kravec » 9/9/2014, 11:46

Kanapki na zajęcia :) Jak dziewczyna zrobi...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez CalibraHunter » 15/9/2014, 13:09

W kąciku alkoholika większa frekwencja jak tutaj... :lol: Czester, pytasz, bo sam coś tam przerzucasz żelastwa?
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez Czester » 15/9/2014, 13:49

Widac wiecej tu pijakow niz pakierow ale na szczescie ja jestem uniwersalny i odnajde sie w prawie kazdym gronie :D

No w sumie mozna tak powiedziec, ze przerzucam zelastwo ;)

A jak tam u Ciebie Patty, pakujesz troche cycki? :lol:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez kravec » 15/9/2014, 15:42

Ja do siłowni jakoś zawsze mam nie po drodze, ale w domu jakaś pompka, brzuszek wchodzi.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Czester » 15/9/2014, 21:11

No wlasnie zeszlo bo miedzy innymi cyckow nie ma ;-)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez kravec » 15/9/2014, 23:00

ale 100 targniesz bez problemu chyba?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez CalibraHunter » 16/9/2014, 12:42

CzesterTX napisał(a):Widac wiecej tu pijakow niz pakierow ale na szczescie ja jestem uniwersalny i odnajde sie w prawie kazdym gronie :D

No w sumie mozna tak powiedziec, ze przerzucam zelastwo ;)

A jak tam u Ciebie Patty, pakujesz troche cycki? :lol:

A i owszem, coś tam się tego złomu przewala regularnie, teraz to już leci 6x siłówka i 6x cardio w tygodniu (uroki redukcji) :roll:

senekkorzenna napisał(a):A ja od wiosny do końca jesieni uprawiam regularnie areobik 8) ale z kosiarką :evil:
Jak by ktoś chciał wpaść i poćwiczyć to i piwo postawię. : :?

Ja za browara podziękuję (chyba, że bezalkoholowy) ale na trening chętnie kiedyś wpadnę, rozruszać Cię trochę, cobyś potem tydzień nie mógł chodzić od zakwasiorów :lol:

Aeroby dobrza rzecz, lepszy rydz niż nic, hehehe

kravec napisał(a):ale 100 targniesz bez problemu chyba?

Udało mi się to jedynie na świńskiej masie, wytargane trzykrotnie w martwym ciągu :wink:


Moim skromnym zdaniem każdy motocyklista powinien regularnie, niekoniecznie często, ale powiedzmy minimum te 2-3x w tygodniu trenować siłowo. Czy to w domu (też można z powodzeniem) czy to na siłowni. Godzinka FBW i gicior. Dobra forma, stosowna tężyzna fizyczna, siła, moc i energia nieporównywalnie podnoszą komfort i wygodę poruszania się jednośladem (pomijając aspekty konstrukcyjne samej maszyny ;) .

Także chłopcy, do boju! Lato się kończy, koniec ze śmieciowym żarciem, bierzemy się za robienie dobrej formy na przyszły sezon :twisted:
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez kravec » 16/9/2014, 17:24

W domu i bez przyrządów można się dobrze styrać :)

Już dawno ograniczam (choć mam momenty że nie ograniczam) śmieciowe żarcie. W roku akademickim gotuje codziennie sam, staram się dawać mało tłuszczu (co prawda stosuję śmietanę 30%, ale małe ilości- według mnie lepsze to niż wilki kubek 18%, a smaczniejsza). Ostatnio idę w kierunku potraw gotowanych, pieczonych, gotowanych na parze. Muszę tylko ogarnąć temat sałatek bo jakoś nie mam do nich weny :D

Nie zmienia to faktu że z raz na tydzien/dwa... czasami trochę rzadziej dobrego kebaba z baraninką przyjmę (mam w mieście genialny). Czasami i do restauracji pod złotymi łukami się wpadnie :)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez suhy-19 » 16/9/2014, 17:40

no ja się tez wziąłem trochę za pakowanie bo głupio mi się zrobiło jak zobaczyłem ze CalibraHunter ma większego bica ode mnie :D ale na pewno nie zrezygnuje ze śmieciowego żarcia :P
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez CalibraHunter » 17/9/2014, 17:41

kravec napisał(a):Nie zmienia to faktu że z raz na tydzien/dwa... czasami trochę rzadziej dobrego kebaba z baraninką przyjmę (mam w mieście genialny). Czasami i do restauracji pod złotymi łukami się wpadnie :)


Ależ cóż złego w kebabie z baraniną? Potreningowo czas od czasu jak wpadnie taka buła z mięchem i warzywami to tylko zbawienne dla organizmu skutki :wink:

suhy-19 napisał(a):no ja się tez wziąłem trochę za pakowanie bo głupio mi się zrobiło jak zobaczyłem ze CalibraHunter ma większego bica ode mnie :D ale na pewno nie zrezygnuje ze śmieciowego żarcia :P


Już chciałam pytać, skąd wiesz jakiego mam bajcepsa, ale już skojarzyłam 8) dawno mnie tam nie było, trzeba będzie się przypomnieć, bo wszystkie ostatnie wrzuty mocno się już zdezaktualizowały :twisted:

senekkorzenna napisał(a):Patty ja się do tyrania żeby mieć zakwasy nie dam zmusić. :?
Mam taki mały zagajnik na działce i jestem w stanie się w nim tak schować że wnuki nie mogą mnie znaleźć mimo że bywają u mnie często to tym bardziej Ty mnie nie dopadniesz.
Scenariusz jest taki: nagle kosiarka gaśnie a Senek gdzieś przepadł a Tobie pozostaje ogarnąć resztę.
Moja żona też nie potrafi mnie znaleźć to pozostanie Wam kawka z ciasteczkiem i cierpliwe czekanie aż raczę się pojawić dobrze wyspany i wyleżany :D a babskie narzekania już nie robią na mnie wrażenia 8) za duży mam staż w byciu z tą dziwna odmiana człowieka. 8)


Moim zdaniem sytuacja będzie taka, że zanim się zorientujesz kto naciera w Twoją stronę, zanim puścisz tę kosiarkę i ruszysz skostniały tyłek w kierunku zagajnika, zanim zdążysz w przerażonym umyśle obrać jakąś trasę ucieczki i zanim zaczniesz nią w ogóle kroczyć, to ja już będę stać pod drzewem, o którym nawet jeszcze nie pomyślałeś, i czekać na ciebie z jednorazową wejścióweczką do najbliższej siłowni.

A ta dziwna odmiana człowieka, która zawsze czekała na ganku z kawą i ciasteczkiem, tym razem będzie czekać z plecakiem, w który już wcześniej spakowała Ci adidaski, dresik, butelkę wody i batona. Czule pomacha Ci na odchodne, jak będziesz jeszcze panicznie próbował namawiać ją do wstawienia się za Tobą przeciw drodze na rzeź.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez kravec » 18/9/2014, 14:31

CalibraHunter napisał(a):
kravec napisał(a):Nie zmienia to faktu że z raz na tydzien/dwa... czasami trochę rzadziej dobrego kebaba z baraninką przyjmę (mam w mieście genialny). Czasami i do restauracji pod złotymi łukami się wpadnie :)


Ależ cóż złego w kebabie z baraniną? Potreningowo czas od czasu jak wpadnie taka buła z mięchem i warzywami to tylko zbawienne dla organizmu skutki :wink:


Jednak trochę tłuszczu jest- choćby w sosach.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 18/9/2014, 15:41

Ja też lubię dobrze zjeść, jednak jak chcę utrzymać wagę na poziomie 72-73 kg przy 182-183cm wzrostu muszę zwracać uwagę czy nie przeginam zbyt często. Lubię opitolić tabliczkę czekolady po obiedzie, lubię WieśMaca, lubię dobry kebab, ale między tym staram się używać mało tłuszczu, a dni kiedy jem tłusto i niekoniecznie niskokalorycznie staram się ograniczać.

A i bez tłuszczu można smacznie- ostatnio jadłem wolno gotowany (wtedy jest soczysty) schab z sosem koperkowym- dla mnie niebo w gębie.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez suhy-19 » 18/9/2014, 16:02

a ja jem co chce i ile chce i waga caly czas na tym samym poziomie :P
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez CalibraHunter » 19/9/2014, 13:37

Waga nie jest wyznacznikiem - można ważyć 80kg i mieć 20% tłuszczu (%BF - Body Fat), a można ważyć tyle samo i mieć tylko 10%... różnica w sylwetce przy tym samym wzroście i wadze jest wręcz spektakularna. Dużo jeść i dużo się ruszać, trenować siłowo i forma będzie plażowa :twisted: samopoczucie na plus, siła na plus, samoocena na plus, wytrzymałość na plus, żona będzie zadowolona... :twisted:

Tłuszcz w sosie to znikome ilości. Im więcej aktywności fizycznej tym mniejsze przywiązywanie uwagi do tak marginalnych wartości.

Suhy, waga wagą, może być na stałym poziomie, ale mięsień spada a tłuszcz z wodą rośnie... Pozornie ważysz tyle samo, ale niekoniecznie musisz wciąż tak samo wyglądać :wink: j.w.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez suhy-19 » 19/9/2014, 14:16

ja mam bardzo dobrÄ… przemiane materi :D takze tluszczu u mnie jak na lekarstwo :P
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Czester » 22/9/2014, 08:12

Patty, poka cy... eee, znaczy foty 8)
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Czester » 23/9/2014, 20:10

senekkorzenna napisał(a):CzesterTX czy Ty masz kobietę która nie ma piersi :? czy masz syndrom nie dokarmionego piersią niemowlaka :? że tak o te cycki wołasz. :lol: :lol: :lol:
A wejdź Ty na jakąś stronę ze zdjęciami i se pooglądasz do woli :?
Ja pierdziele :? blacharz erotoman :lol: :lol: :lol:

Senku, czy Ty całe życie tak na poważnie? Wiek wiekiem ale nieco luzu by nie zaszkodziło :wink: Poważni będziemy w trumnach.
Cycki to przecież taka tradycja forum. Jeszcze nikt nigdy nie pokazał :)
No cóż, nie każdy odbiera jak trzeba mego specyficznego poczucia humoru. Na szczęście co do Patty nie mam obaw :)


Echhhh... po co ja się w ogóle tłumaczę? :roll:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez CalibraHunter » 25/9/2014, 09:23

CzesterTX napisał(a):
senekkorzenna napisał(a):CzesterTX czy Ty masz kobietę która nie ma piersi :? czy masz syndrom nie dokarmionego piersią niemowlaka :? że tak o te cycki wołasz. :lol: :lol: :lol:
A wejdź Ty na jakąś stronę ze zdjęciami i se pooglądasz do woli :?
Ja pierdziele :? blacharz erotoman :lol: :lol: :lol:

Senku, czy Ty całe życie tak na poważnie? Wiek wiekiem ale nieco luzu by nie zaszkodziło :wink: Poważni będziemy w trumnach.
Cycki to przecież taka tradycja forum. Jeszcze nikt nigdy nie pokazał :)
No cóż, nie każdy odbiera jak trzeba mego specyficznego poczucia humoru. Na szczęście co do Patty nie mam obaw :)


senekkorzenna napisał(a):CzesterTX to nie powaga tylko żart :? przestań proszę i nie patrz na mnie przez pryzmat wieku.
Ja sobie po prostu w ten sposób dworuję a nie piszę poważnie. :?
A swoją drogą faktycznie jeszcze na forum nie było odważnej aby to zrobiła :D zato co niektórzy to już mieli obsesję wklejania cycków jak to Ty nazywasz i to nie swoich :lol: :lol: :lol:


Senek po prostu ma przesilenie, bo się sezon aerobowy z kosiarką kończy :lol: taki żarcik :*:*:*

A pragnę przypomnieć Panowie, że były tu takie Panny, co cycki wywalały na każdym kroku, ba, powiem więcej - nie pamiętacie jednej Pyry, co swoją pipkę modom wysyłała na PW? :lol: :lol: :lol:

epic

Czester, kiepski moment na fotę - te, co mam są już mocno zdezaktualizowane, bez obecnej definicji mięśniowej, albo robione wodą z kolana i mało co widać. Jak już mam się pokazywać, to z p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.c.i.e.m :twisted: Już niedługo, potrzebuję na dniach paru zdjęć do obróbki pod konkursy producentów supli, więc lada dzień pomotam coś aktualnego. Sama potrzebuję.

EDIT: zatłuszczony plegar z Avka. Niech będzie przedsmak 8)
Załączniki
CAM02093.jpg
CAM02093.jpg (54.49 KiB) PrzeglÄ…dane 7143 razy
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Walenty » 25/9/2014, 20:18

Masakra. Marit Bjorgen.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Walenty » 25/9/2014, 21:06

senekkorzenna napisał(a): potrafi dogryź jak nikt na tym forum. :lol: :lol: :lol:


Nie ma powodu 8)
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê