Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kierowca samochodu atakuje...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kierowca samochodu atakuje...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 21:19

Komentatorzy napisał(a):JESTEM MOTOCYKLISTĄ I POTĘPIAM TAKIE ZACHOWANIA...OWSZEM KIEROWCA VOLVO NIE ZACHOWAŁ SIĘ KULTURALNIE, TO TEŻ BRAK KULTURY ALE Z DRUGIEJ STRONY AROGANCKIE ZACHOWANIE TEGO PSEUDO MOTOCYKLISTY WSKAZYWAŁO NA TO, ŻE KULTURALNE ZWRÓCENIE UWAGI PEWNIE NIC BY NIE DAŁO ALBO TAK SAMO AROGANCKO JAK GOŚĆ POTRAKTOWAŁ PRZEPISY POTRAKTOWAŁBY ZWRACAJĄCEGO UWAGĘ WIEC Z MARSZU OBERWAŁ W WIZJER, DZIWI MNIE, ŻE DALIŚCIE TO NA NETA, TAK NA PRAWDĘ FILM ŹLE ŚWIADCZY O WAS JAKO MOTOCYKLISTACH I PO CO PSUĆ NAM WIZERUNEK...CIEKAWE CO BYŚCIE ZROBILI GDYBY NAGLE OD PRAWEJ WYBIEGŁO DZIECKO...FAJNY BYŁBY FILMIK NA NETA CO...? OBJECHANIE KORKA POD ŚWIATŁA LUB PRZEJAZD TO JEDNO, ROBIENIE TEGO Z GŁOWĄ TO DRUGIE...PS. TEN KOLEŚ PEWNIE W OGÓLE NIE MA PRAWKA NA MOTO BO SPRZĘT WYGLĄDA JAK 125...CHOĆ MOŻE SIĘ MYLĘ <br><hr>MOTOCYKLISTA<br>
Jeden rozsądny komentarz... Skoro mamy tylu buraków na motorach którzy robią to co właśnie widzieliśmy to nie ma się co dzwić, że póżniej samochody zajeżdzają nam drogę...<br><hr>Piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 21:56

Komentatorzy napisał(a):Spoko rejestracja na filmie jest jak wół EBE9AL8, takie stare volvo to już pewno miejscowi namierza a resztę no cóż osobiście nie chciałbym być w skórze gościa oj nie ;-) <br><hr>wielkiwezyr<br>
dobrze zrobil a jak by tak ktos szedl przez pasy ! pajace na motorach zajebane sam mam motor i wyprzedzam ate wtedy kiedy można a nie tak jak oni i przez to mamy my Motocyklisci taka opinie jaka mamy<br><hr>gggggggg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 22:34

RIP kultura zawsze idzie w parze z RIP przepisy...tak sie zastanawiam ciekawe czy jak na pasach by ktos przechodzil to by dali inny nagłówek ?:)<br><hr>traffi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 22:50

Od kiedy to motocyklistom wolno wyprzedzać na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych? Komuś się zarzuca brak kultury samemu łamiąc przepisy. Aniołki się znalazły, a to zwykłe buraki siedziały na tych motocyklach. Myślą że im wolno wszystko. Jak to się mówi karma.
ps. pozdrawiam normalnych motocyklistów szkoda że takie pustostany psują wam reputację... <br><hr>Kriss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 23:50

Komentatorzy napisał(a):Od kiedy to motocyklistom wolno wyprzedzać na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych? Komuś się zarzuca brak kultury samemu łamiąc przepisy. Aniołki się znalazły, a to zwykłe buraki siedziały na tych motocyklach. Myślą że im wolno wszystko. Jak to się mówi karma.
ps. pozdrawiam normalnych motocyklistów szkoda że takie pustostany psują wam reputację... <br><hr>Kriss<br>
Można wyprzedzać na podwójnej ciągłej, chyba że jest zakaz. Nie wolno przekraczać podwójnej ciągłej i tyle.<br><hr>jakub
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 00:11

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Absolutna racja. Rozumiem wyprzedzanie, omijanie na przerywanej, zawsze przepuszczam motocyklistów pod światła jak jest obok mnie wystarczająco miejsca... Ale takie coś również mnie doprowadza do szału. Nie wychodzę z auta, ale często trąbie... Co jeśli nagle chciałbym ruszyć, a on właśnie wjeżdżałby przede mnie? Naprawdę nic się nie stanie jeśli poczeka nie jako pierwszy pod sygnalizatorem.<br><hr>mario<br>
Komentatorzy napisał(a):może i motocyklista łamał przepisy jeśli chodzi o wyprzedzanie na ciągłej ale to norma ;] motor jest węższy a droga szeroka akurat w tych miejscach to wg mnie można mu wybaczyć. żeby nie było jestem kierowcą samochodu. nie mów kolego że ruszysz ze świateł szybciej niż ścigacz ;]chyba że masz z 300 KM albo lepiej to może jest sens podejmować próbę "może" ;]<br><hr>koko<br>
jesli to dla ciebie norma to natychmiast powinni ci abrac prawo jazdy zanim zabijesz kogos na pasach<br><hr>bejzkik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 08:44

Komentatorzy napisał(a):JESTEM MOTOCYKLISTĄ I POTĘPIAM TAKIE ZACHOWANIA...OWSZEM KIEROWCA VOLVO NIE ZACHOWAŁ SIĘ KULTURALNIE, TO TEŻ BRAK KULTURY ALE Z DRUGIEJ STRONY AROGANCKIE ZACHOWANIE TEGO PSEUDO MOTOCYKLISTY WSKAZYWAŁO NA TO, ŻE KULTURALNE ZWRÓCENIE UWAGI PEWNIE NIC BY NIE DAŁO ALBO TAK SAMO AROGANCKO JAK GOŚĆ POTRAKTOWAŁ PRZEPISY POTRAKTOWAŁBY ZWRACAJĄCEGO UWAGĘ WIEC Z MARSZU OBERWAŁ W WIZJER, DZIWI MNIE, ŻE DALIŚCIE TO NA NETA, TAK NA PRAWDĘ FILM ŹLE ŚWIADCZY O WAS JAKO MOTOCYKLISTACH I PO CO PSUĆ NAM WIZERUNEK...CIEKAWE CO BYŚCIE ZROBILI GDYBY NAGLE OD PRAWEJ WYBIEGŁO DZIECKO...FAJNY BYŁBY FILMIK NA NETA CO...? OBJECHANIE KORKA POD ŚWIATŁA LUB PRZEJAZD TO JEDNO, ROBIENIE TEGO Z GŁOWĄ TO DRUGIE...PS. TEN KOLEŚ PEWNIE W OGÓLE NIE MA PRAWKA NA MOTO BO SPRZĘT WYGLĄDA JAK 125...CHOĆ MOŻE SIĘ MYLĘ <br><hr>MOTOCYKLISTA<br>
Derbi GPR napis pojemności zdarty więc pewnie 50-ka, albo 125 rejestrowane na 50.
Obaj i ten na Derbi i filmujący przekraczają podwójną ciągłą i zmieniają pas na przejściu. Takie wyczyny kosztują 200 za linie i coś koło 300 za przejście, punktów nie pamiętam.<br><hr>mufka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 08:51

dobrze ich tez przepisy dotycza niech stoja jak kazdy inny ja tez tak z pacanami robie <br><hr>sas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 09:00

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):tak samo jak twoja matka kiedy twojego potencjalnego ojca wyprzedzil pies na schodach<br><hr>motocyklista<br>
Uśmiałem się...dobry tekst !<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 14:44

Komentatorzy napisał(a):Od kiedy to motocyklistom wolno wyprzedzać na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych? Komuś się zarzuca brak kultury samemu łamiąc przepisy. Aniołki się znalazły, a to zwykłe buraki siedziały na tych motocyklach. Myślą że im wolno wszystko. Jak to się mówi karma.
ps. pozdrawiam normalnych motocyklistów szkoda że takie pustostany psują wam reputację... <br><hr>Kriss<br>
Komentatorzy napisał(a):Można wyprzedzać na podwójnej ciągłej, chyba że jest zakaz. Nie wolno przekraczać podwójnej ciągłej i tyle.<br><hr>jakub<br>
Dodam jeszcze, że wg. polskiego prawa należy trzymać się "możliwie blisko" prawej krawędzi jezdni - jazda przy lewej krawędzi pasa, nie uwzględniając wyprzedzania jest też niezbyt zgodna z prawem.

A co do wyprzedzania na pasach odbywa się to na skrzyżowaniu ze światłami, gdzie, za głowy nie dam, ale tak mi się wydaje, wyprzedzanie jest dozwolone.<br><hr>nn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 15:12

Komentatorzy napisał(a):dobrze ich tez przepisy dotycza niech stoja jak kazdy inny ja tez tak z pacanami robie <br><hr>sas<br>
Widać że jestem nie dojebem
Po to są motocykle aby miedzy innymi nie stac w korku na miejscu tego motocyklisty zszedłbym z maszyny i tak wj..al temu facetowi ze własne zęby by połknął .widac ze mu dupsko sciska bo Pan Pikuś musi stac z tyłu<br><hr>alwaro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 17:05

Bełchatowski burak w Piotrkowie tryb. przy tym przejeździe nie jedno można zobaczy.<br><hr>SS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 19:04

Wole miejsce przed rogatka bylo, to sie tam ustawili. Motocykl to nie czolg wiec sie zmiescili obaj bez problemu. Fakt linia podwojna ciagla byla co kodeksu nie powinno sie przekraczac, ale ludzie na drogach nie takie rzeczy odwalaja.
Natomiast za naruszenie cielesne jakie doposcil sie ten gruby wieprz z Volvo musi beknac. Obaj goscie powinni zsiasc z "bajkow" kaski w reke i NALEZYCIE faceta UKARAC.<br><hr>Suzu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 19:44

Komentatorzy napisał(a):dobrze ich tez przepisy dotycza niech stoja jak kazdy inny ja tez tak z pacanami robie <br><hr>sas<br>
Komentatorzy napisał(a):Widać że jestem nie dojebem
Po to są motocykle aby miedzy innymi nie stac w korku na miejscu tego motocyklisty zszedłbym z maszyny i tak wj..al temu facetowi ze własne zęby by połknął .widac ze mu dupsko sciska bo Pan Pikuś musi stac z tyłu<br><hr>alwaro<br>
Na twoim miejscu zszedłbym po słownik, bo poziomem intelektualnym pewnie dorównujesz temu Panu, którego tak chcesz bić...<br><hr>asd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 20:24

Komentatorzy napisał(a):Wole miejsce przed rogatka bylo, to sie tam ustawili. Motocykl to nie czolg wiec sie zmiescili obaj bez problemu. Fakt linia podwojna ciagla byla co kodeksu nie powinno sie przekraczac, ale ludzie na drogach nie takie rzeczy odwalaja.
Natomiast za naruszenie cielesne jakie doposcil sie ten gruby wieprz z Volvo musi beknac. Obaj goscie powinni zsiasc z "bajkow" kaski w reke i NALEZYCIE faceta UKARAC.<br><hr>Suzu<br>
Jak chłopak po Warszawie jeździł tak biała bmw m3 to była afera a co drugi pajac posiadający motor tak jezdzi to jest ok. To tak samo jak z przyzwoleniem na jeżdżenie samochodem po wypiciu alkoholu w Polsce przez innych ludzi ale jak by komuś z was taki pijany potracił dziecko to byście inaczej mówili. A inna sprawa czy by wyprzedzali na pasach np. Radiowóz? Inaczej by sie filmik skończył. Pozatym właśnie widać brak kultury u obydwu motocyklistów jak to w Polsce se jak tylko zostawisz sobie trochę miejsca przed swoim autem to ktoś sie tam wciśnie. Zgłoście sprawę na policję pokazując cały film ze wszystkimi waszymi dokonaniami.<br><hr>Damian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 21:15

Niech jeżdżą zgodnie z przepisami, ma szczęście że wpier..ł nie dostał cwaniaki jak większość<br><hr>pab
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 06:48

Komentatorzy napisał(a):Wole miejsce przed rogatka bylo, to sie tam ustawili. Motocykl to nie czolg wiec sie zmiescili obaj bez problemu. Fakt linia podwojna ciagla byla co kodeksu nie powinno sie przekraczac, ale ludzie na drogach nie takie rzeczy odwalaja.
Natomiast za naruszenie cielesne jakie doposcil sie ten gruby wieprz z Volvo musi beknac. Obaj goscie powinni zsiasc z "bajkow" kaski w reke i NALEZYCIE faceta UKARAC.<br><hr>Suzu<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak chłopak po Warszawie jeździł tak biała bmw m3 to była afera a co drugi pajac posiadający motor tak jezdzi to jest ok. To tak samo jak z przyzwoleniem na jeżdżenie samochodem po wypiciu alkoholu w Polsce przez innych ludzi ale jak by komuś z was taki pijany potracił dziecko to byście inaczej mówili. A inna sprawa czy by wyprzedzali na pasach np. Radiowóz? Inaczej by sie filmik skończył. Pozatym właśnie widać brak kultury u obydwu motocyklistów jak to w Polsce se jak tylko zostawisz sobie trochę miejsca przed swoim autem to ktoś sie tam wciśnie. Zgłoście sprawę na policję pokazując cały film ze wszystkimi waszymi dokonaniami.<br><hr>Damian<br>
Słuchaj, droga jest obiektem publicznym. Każdy ma prawo się po niej poruszać. Jak jest miejsce to je biorą. Na Policję to zgłoś zaginięcie swojego mózgu. Może kiedyś go znajdą. <br><hr>maniek54
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 06:57

Prawdę mówiąc nie popieram załatwiania spraw siłą.
Ale z prymitywem słowem nie wygrasz.
W takich sytuacjach liczy się siła ludzi dobrych.
Panowie mogli wyłączyć kamerę i sprostować tok myślenia młotka z volvo.
Zapewne następnym razem by się dwa razy zastanowił zanim kogokolwiek zaatakuje.<br><hr>chuck
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 13:23

Witam,zawodowo smigam samochodem po europie i w kazdym cywilizowanym kraju to norma,ze jak się stoi na swiatłach czy w korku to robi sie miejsce dla motocyklisty zeby sobie podjechał jak najdalej,bo wiadomo,ze wystartuje raz dwa, no ale jak widac powyzej, kultura nie wszedzie dotarła.....<br><hr>gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 21:34

"To było RUSKIE"?! Co za durny komentarz. Nie ma to jak walczyć ze stereotypami samemu się nimi posługując. <br><hr>edekbezkredek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości




na gr