Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kierowca samochodu atakuje...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kierowca samochodu atakuje...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 14:24

przydałby mu się oklep temu idiocie z volvo, chyba bym mu nie popuścił, tym bardziej że ich było dwóch. <br><hr>kosa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 14:27

Komentatorzy napisał(a):Z tego, co wiem, stawanie obok innego pojazdu przed skrzyżowaniem jest wykroczeniem. Podobnie jak wymijanie lewą stroną. Więc o co chodzi? No i jakie "pobicie"? Od kiedy opuszczenie szybki jest pobiciem? Jak się jeden z drugim nie mogą nauczyć przepisów n kursach, to trzeba im to inaczej "wbić" do głowy. Brawo dla pana z auta! <br><hr>remek<br>
jest naruszeniem prywatnosci i mienia a kto wie,moze i uszkodzeniem mienia bo tej szybki to on mu delikatnie nie zamknol ! to tak jakbym podbiegl do puszki i jebnol drzwiami . gosc w aucie to burak i cham w czystej postaci a do tego fuksiarz bo 9 na 10 innych w tym tez i ja nie wytrzymaloby i pewnie skonczylby burak na izbie przyjec a ty wbij sobie do glowy ze wszedzie na swiecie motocyklisci tak jezdza. jedz sobie do rzymu czy paryza i zobacz. roznica jest taka ze tam jest kultura a nie chamstwo i buractwo jak w tym dzikim kraju. Lewa<br><hr>SuzukiMalopolska
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:02

Komentatorzy napisał(a):Z tego, co wiem, stawanie obok innego pojazdu przed skrzyżowaniem jest wykroczeniem. Podobnie jak wymijanie lewą stroną. Więc o co chodzi? No i jakie "pobicie"? Od kiedy opuszczenie szybki jest pobiciem? Jak się jeden z drugim nie mogą nauczyć przepisów n kursach, to trzeba im to inaczej "wbić" do głowy. Brawo dla pana z auta! <br><hr>remek<br>
ależ Ty głupoty piszesz... lepiej Ty poczytaj przepisy, a dopiero później się wypowiadaj.<br><hr>miki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:05

Komentatorzy napisał(a):Z tego, co wiem, stawanie obok innego pojazdu przed skrzyżowaniem jest wykroczeniem. Podobnie jak wymijanie lewą stroną. Więc o co chodzi? No i jakie "pobicie"? Od kiedy opuszczenie szybki jest pobiciem? Jak się jeden z drugim nie mogą nauczyć przepisów n kursach, to trzeba im to inaczej "wbić" do głowy. Brawo dla pana z auta! <br><hr>remek<br>
Komentatorzy napisał(a):jest naruszeniem prywatnosci i mienia a kto wie,moze i uszkodzeniem mienia bo tej szybki to on mu delikatnie nie zamknol ! to tak jakbym podbiegl do puszki i jebnol drzwiami . gosc w aucie to burak i cham w czystej postaci a do tego fuksiarz bo 9 na 10 innych w tym tez i ja nie wytrzymaloby i pewnie skonczylby burak na izbie przyjec a ty wbij sobie do glowy ze wszedzie na swiecie motocyklisci tak jezdza. jedz sobie do rzymu czy paryza i zobacz. roznica jest taka ze tam jest kultura a nie chamstwo i buractwo jak w tym dzikim kraju. Lewa<br><hr>SuzukiMalopolska<br>
Super, znasz wiele fachowych terminów niemalże prawniczych. Mieszkałem we Włoszech i tam to dopiero jest buractwo: jeśli w uliczkę wjeżdża śmieciarka, to tuż za nią ustawia się sznurek jednośladów i wszyscy cierpliwie czekają, aż panowie skończą pracę. Nikomu nie przejdzie przez myśl, żeby ominąć ją, np. chodnikiem. Motocyklista i kierowca auta to tacy sami użytkownicy drogi, czy naprawdę tak trudno to zrozumieć? Dlaczego jeśli auto wyprzedza inny samochód to film trafia do sieci z niewybrednym komentarzem w stylu: "burak wymusza stłuczkę", "cebulak chce podreperować starą astrę czyimś kosztem", etc.?
Nie twierdzę, że każdy kierowca auta powinien w podobny sposób uczyć innych przepisów, ale uważam, że kierowcy jednośladów to chyba najbardziej niewyedukowana grupa użytkowników dróg. Z faktami nie dyskutuj, nie znajdziesz argumentów... <br><hr>remek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:07

Komentatorzy napisał(a):Z tego, co wiem, stawanie obok innego pojazdu przed skrzyżowaniem jest wykroczeniem. Podobnie jak wymijanie lewą stroną. Więc o co chodzi? No i jakie "pobicie"? Od kiedy opuszczenie szybki jest pobiciem? Jak się jeden z drugim nie mogą nauczyć przepisów n kursach, to trzeba im to inaczej "wbić" do głowy. Brawo dla pana z auta! <br><hr>remek<br>
Ale piszesz głupoty chłopaku. Wkroczeniem jest nie stosowanie się do linii ciągłej p4 i wyprzedzanie na skrzyżowaniu ale od egzekwowania przepisów jest Policja a to było porostu chamskie zachowanie ze strony kierowcy. Burak i tyle!<br><hr>taxi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:09

Komentatorzy napisał(a):Z tego, co wiem, stawanie obok innego pojazdu przed skrzyżowaniem jest wykroczeniem. Podobnie jak wymijanie lewą stroną. Więc o co chodzi? No i jakie "pobicie"? Od kiedy opuszczenie szybki jest pobiciem? Jak się jeden z drugim nie mogą nauczyć przepisów n kursach, to trzeba im to inaczej "wbić" do głowy. Brawo dla pana z auta! <br><hr>remek<br>
Komentatorzy napisał(a):ależ Ty głupoty piszesz... lepiej Ty poczytaj przepisy, a dopiero później się wypowiadaj.<br><hr>miki<br>
Które konkretnie? Może łatwiej mi będzie zrozumieć Twoje argumenty. <br><hr>remek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:11

Komentatorzy napisał(a):Z tego, co wiem, stawanie obok innego pojazdu przed skrzyżowaniem jest wykroczeniem. Podobnie jak wymijanie lewą stroną. Więc o co chodzi? No i jakie "pobicie"? Od kiedy opuszczenie szybki jest pobiciem? Jak się jeden z drugim nie mogą nauczyć przepisów n kursach, to trzeba im to inaczej "wbić" do głowy. Brawo dla pana z auta! <br><hr>remek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale piszesz głupoty chłopaku. Wkroczeniem jest nie stosowanie się do linii ciągłej p4 i wyprzedzanie na skrzyżowaniu ale od egzekwowania przepisów jest Policja a to było porostu chamskie zachowanie ze strony kierowcy. Burak i tyle!<br><hr>taxi <br>
Tak samo chamskie, jak wyprzedzanie prawą stroną, omijanie podwójnej ciągłej przed skrzyżowaniem i wjeżdżanie przed inny pojazd oraz milion innych. Jeździsz moto, więc wiesz o czym piszę. Czy burak? Nie wiem. Ja tam widzę odważnego kierowcę, który ma w poważaniu innego buraka na jednośladzie. <br><hr>remek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:15

no fajnie dodatkowo nagrali wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i podwójnej ciągłej... <br><hr>Marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:17

zawsze załuje, ze sie to czesciej mi nie zdarza...z drugiej strony podziwiam spokoj tych kolesi....<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:22

Komentatorzy napisał(a):Z tego, co wiem, stawanie obok innego pojazdu przed skrzyżowaniem jest wykroczeniem. Podobnie jak wymijanie lewą stroną. Więc o co chodzi? No i jakie "pobicie"? Od kiedy opuszczenie szybki jest pobiciem? Jak się jeden z drugim nie mogą nauczyć przepisów n kursach, to trzeba im to inaczej "wbić" do głowy. Brawo dla pana z auta! <br><hr>remek<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale piszesz głupoty chłopaku. Wkroczeniem jest nie stosowanie się do linii ciągłej p4 i wyprzedzanie na skrzyżowaniu ale od egzekwowania przepisów jest Policja a to było porostu chamskie zachowanie ze strony kierowcy. Burak i tyle!<br><hr>taxi <br>
Komentatorzy napisał(a):Tak samo chamskie, jak wyprzedzanie prawą stroną, omijanie podwójnej ciągłej przed skrzyżowaniem i wjeżdżanie przed inny pojazd oraz milion innych. Jeździsz moto, więc wiesz o czym piszę. Czy burak? Nie wiem. Ja tam widzę odważnego kierowcę, który ma w poważaniu innego buraka na jednośladzie. <br><hr>remek<br>
Przeprowadź się do Rosji bo tam jest twoje życie. Jesteś idealnym przykładem pozostałości po komunizmie. Co tu dużo mówić, cham i prostak.<br><hr>SML
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:29

do wszystkich co piszą że gość w samochodzie jest odważny i dobrze że uczy pokory motocyklistów. Na filmie widać jak Volvo zajeżdża drogę motocyklistom, widać też odległość do krawężnika i zmieściły by się na tym pasie 2 auta a nie tylko auto i moto. Wielu nie może przeboleć że stoją w korkach a ktoś sobie przejedzie szybciej bo ma taką możliwość. To teraz motocykliści stojący/jadący w deszczu powinni otwieraczem do puszek wycinać dachy aut żeby było sprawiedliwie. Każdy pojazd ma swoje zalety i nie ma co z nimi walczyć tylko z nich korzystać. Ludzie myślcie to nie boli <br><hr>Maciej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 15:48

Obaj sa winni. Motocyklista wyprzedal na przejsci dla pieszych jak idiota. Kierowca samochodu powinien darowac sobie te paralityczne ruchy rekami. Wystarczylo pojsc i powiedziec: Cieszy was wyprzedzanie na przejsciu? Ciekawe jak bedziecie kiedys tlumaczyc zaplakanej matce jak rozjechaliscie jej dziecko ktore tam przechodzilo.
Wystarczy dac do myslenia<br><hr>Korwin69
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 16:13

Komentatorzy napisał(a):Obaj sa winni. Motocyklista wyprzedal na przejsci dla pieszych jak idiota. Kierowca samochodu powinien darowac sobie te paralityczne ruchy rekami. Wystarczylo pojsc i powiedziec: Cieszy was wyprzedzanie na przejsciu? Ciekawe jak bedziecie kiedys tlumaczyc zaplakanej matce jak rozjechaliscie jej dziecko ktore tam przechodzilo.
Wystarczy dac do myslenia<br><hr>Korwin69<br>
Nie chce mi sie pisać, więc wejdź na kanał dajczu motovlog i zobacz jego film z wyjasnieniami. Polecam. Chlopak tlumaczy cale xajscie<br><hr>Sznikow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 16:22

Zgadzam się z każdą osobą która broni motocykliste ponieważ jest ofiarą w tej przedstawionej sytuacji na filmie<br><hr>Mateusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 16:29

innym razem trafi na motocyklistÄ™ z "batonem" ;)<br><hr>turt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 17:05

I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 18:04

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
tak samo jak twoja matka kiedy twojego potencjalnego ojca wyprzedzil pies na schodach<br><hr>motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 18:14

Komentatorzy napisał(a):Zgadzam się z każdą osobą która broni motocykliste ponieważ jest ofiarą w tej przedstawionej sytuacji na filmie<br><hr>Mateusz <br>
Bardzo dobrze piszesz :D <br><hr>werkoni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 18:57

Komentatorzy napisał(a):pizda cipka na motorze.... czemu mu nie najebali ja pier*** jakie cioty...<br><hr>kamil<br>
Komentatorzy napisał(a):Ehh. Downa masz czy udajesz?<br><hr>WTF<br>
dlaczego? jeszcze przy panience tą cipke tak upokorzył, co chwile tak sie dzieje, ktoś sie sra do motocyklisty, popcchnie szarpnie itd.... a te dzieci neostrady na kamerki to nagrywają i w internety wrrzucają. No żesz *** odpowiadajmy agresją na agresje, jeśli by pan z volvo chciał dyskutować na ten temat należy chłopa potraktować powanie i odpowiedzić na pytania, jeśli jest problem a w świetle prawa nic mu nie może sie stać za tego typu upokażanie, najebać dziada.... a ten chłopaczek sie obsrał i czeka... Więc nie rozumie pytanie o downa, jeśli mógłbyś wytłumacz<br><hr>Kamil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 19:04

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Absolutna racja. Rozumiem wyprzedzanie, omijanie na przerywanej, zawsze przepuszczam motocyklistów pod światła jak jest obok mnie wystarczająco miejsca... Ale takie coś również mnie doprowadza do szału. Nie wychodzę z auta, ale często trąbie... Co jeśli nagle chciałbym ruszyć, a on właśnie wjeżdżałby przede mnie? Naprawdę nic się nie stanie jeśli poczeka nie jako pierwszy pod sygnalizatorem.<br><hr>mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê