Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kierowca samochodu atakuje...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kierowca samochodu atakuje...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 19:25

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Absolutna racja. Rozumiem wyprzedzanie, omijanie na przerywanej, zawsze przepuszczam motocyklistów pod światła jak jest obok mnie wystarczająco miejsca... Ale takie coś również mnie doprowadza do szału. Nie wychodzę z auta, ale często trąbie... Co jeśli nagle chciałbym ruszyć, a on właśnie wjeżdżałby przede mnie? Naprawdę nic się nie stanie jeśli poczeka nie jako pierwszy pod sygnalizatorem.<br><hr>mario<br>
nie rozumiem w czym problem? motocykle i wieksze skutery i tak rusza o wiele szybciej od ciebie, wiec o co chodzi?<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 19:40

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Motocyklista który nagrywał tłumaczył dlaczego złamał przepisy .. :) Wymijal na czerwonym a gdy zalalilo się zielone nie chciał się wpychac "na chama" więc stwierdził że bezpieczniej będzie wyprzedzić, nie oceniajcie po pozorach ..<br><hr>maksiu29
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 21:10

Dziwicie sie motocykliści, że "auta" was nie lubią? rok temu w podobnej sytuacji zostałem przez cyklistę potrącony... zwykłe omijanie auta "tyle" , że ustępował mi pierwszeństwa! Debile na motorach! Zgłoś na policję ten film! ja sie doliczyłem ok 750 zł mandatu dla Ciebie samego!<br><hr>kokaburra
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 21:14

A co takiego ze stanie przedemną juz nie przesadzajcie ..b jestem kierowca aut ale jak bym jechał motorem a by mi tak koleś wyskoczył to czasami by tego żałował. .cwaniak i burak bo widać ze zjeżdża drogę..<br><hr>mistrz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 22:22

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):Absolutna racja. Rozumiem wyprzedzanie, omijanie na przerywanej, zawsze przepuszczam motocyklistów pod światła jak jest obok mnie wystarczająco miejsca... Ale takie coś również mnie doprowadza do szału. Nie wychodzę z auta, ale często trąbie... Co jeśli nagle chciałbym ruszyć, a on właśnie wjeżdżałby przede mnie? Naprawdę nic się nie stanie jeśli poczeka nie jako pierwszy pod sygnalizatorem.<br><hr>mario<br>
może i motocyklista łamał przepisy jeśli chodzi o wyprzedzanie na ciągłej ale to norma ;] motor jest węższy a droga szeroka akurat w tych miejscach to wg mnie można mu wybaczyć. żeby nie było jestem kierowcą samochodu. nie mów kolego że ruszysz ze świateł szybciej niż ścigacz ;]chyba że masz z 300 KM albo lepiej to może jest sens podejmować próbę "może" ;]<br><hr>koko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/4/2015, 22:39

Jak czytam, "wyprzedzanie motocykli na podwójnej ciągłej to norma, i co z tego... bo droga jest szeroka a motocykl wąski" każdemu kto tak twierdzi powinni wziąć prawko od razu. Czysty debilizm, przepisy są dla wszystkich takie same a jak wam się nie podoba to wyjdzie do Arabów czy Hindusów tam to samowolka na drogach. Sam autor filmu tez nie jest bez winy. Widać co zrobił źle i jego tłumaczenie z żadnych tych wykroczeń nie jest usprawiedliwiony. Lubię motocykle ale debili na nich już nie. Pozdrawiam Joker<br><hr>Joker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 07:47

I dobrze BARANOWI!!!
Jak jedzie to ma czekac w kolejce tak jak kazdy uczestnik ruchu.
A jak mu to nie odpowiada to niech z buta ciagnie!!
Wtedy ominie korki,hehe...
Ja bym mu to samo zrobil, bo to on zachowuje sie jak ham<br><hr>greg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 08:03

Ruskie to było wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i pasach. Mimo wszystko życzę dużo błogosławieństawa dla wszystkich uczestników ruchu i niech każdy dba o to by samemu nie łamać przepisów to będzie ok. Bóg z Wami.<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 08:18

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):tak samo jak twoja matka kiedy twojego potencjalnego ojca wyprzedzil pies na schodach<br><hr>motocyklista<br>
pojebało cię gościu? oO<br><hr>anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 10:01

Komentatorzy napisał(a):I kto tu jest nie normalny ? ,,motocykliści'' złamali wszelkie możliwe przepisy i dziwicie się że facet się w......!? <br><hr>Robert<br>
Komentatorzy napisał(a):tak samo jak twoja matka kiedy twojego potencjalnego ojca wyprzedzil pies na schodach<br><hr>motocyklista<br>
Komentatorzy napisał(a):pojebało cię gościu? oO<br><hr>anonim<br>
spokojnie! troche satyry nie zaszkodzi!<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 11:08

Komentatorzy napisał(a):I dobrze BARANOWI!!!
Jak jedzie to ma czekac w kolejce tak jak kazdy uczestnik ruchu.
A jak mu to nie odpowiada to niech z buta ciagnie!!
Wtedy ominie korki,hehe...
Ja bym mu to samo zrobil, bo to on zachowuje sie jak ham<br><hr>greg<br>
bardzo ciekawie hmm zachowuje się jak * cham * tylko motocyklista szybciej ruszy i po problemie i nie będzie robił sztucznego korku<br><hr>Barsi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 11:28

Spoko rejestracja na filmie jest jak wół EBE9AL8, takie stare volvo to już pewno miejscowi namierza a resztę no cóż osobiście nie chciałbym być w skórze gościa oj nie ;-) <br><hr>wielkiwezyr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 11:55

JESTEM MOTOCYKLISTĄ I POTĘPIAM TAKIE ZACHOWANIA...OWSZEM KIEROWCA VOLVO NIE ZACHOWAŁ SIĘ KULTURALNIE, TO TEŻ BRAK KULTURY ALE Z DRUGIEJ STRONY AROGANCKIE ZACHOWANIE TEGO PSEUDO MOTOCYKLISTY WSKAZYWAŁO NA TO, ŻE KULTURALNE ZWRÓCENIE UWAGI PEWNIE NIC BY NIE DAŁO ALBO TAK SAMO AROGANCKO JAK GOŚĆ POTRAKTOWAŁ PRZEPISY POTRAKTOWAŁBY ZWRACAJĄCEGO UWAGĘ WIEC Z MARSZU OBERWAŁ W WIZJER, DZIWI MNIE, ŻE DALIŚCIE TO NA NETA, TAK NA PRAWDĘ FILM ŹLE ŚWIADCZY O WAS JAKO MOTOCYKLISTACH I PO CO PSUĆ NAM WIZERUNEK...CIEKAWE CO BYŚCIE ZROBILI GDYBY NAGLE OD PRAWEJ WYBIEGŁO DZIECKO...FAJNY BYŁBY FILMIK NA NETA CO...? OBJECHANIE KORKA POD ŚWIATŁA LUB PRZEJAZD TO JEDNO, ROBIENIE TEGO Z GŁOWĄ TO DRUGIE...PS. TEN KOLEŚ PEWNIE W OGÓLE NIE MA PRAWKA NA MOTO BO SPRZĘT WYGLĄDA JAK 125...CHOĆ MOŻE SIĘ MYLĘ <br><hr>MOTOCYKLISTA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 14:37

Komentatorzy napisał(a):I dobrze BARANOWI!!!
Jak jedzie to ma czekac w kolejce tak jak kazdy uczestnik ruchu.
A jak mu to nie odpowiada to niech z buta ciagnie!!
Wtedy ominie korki,hehe...
Ja bym mu to samo zrobil, bo to on zachowuje sie jak ham<br><hr>greg<br>
Szlaban się podnosi i motocykl przyspiesza szybciej. I tak nie byłbyś pierwszy i tak tępy łbie. Dla ciebie bez różnicy. Ale ty jestes ograniczony wiec jak pojąć coś takiego. W kolejce do kiosku możesz się łokciami rozpychać jak ten wiesniak z filmu<br><hr>Dan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 14:45

Co to za rumun w tym volvo (to chyba nie było po rusku)... jakby mówił w ludzkim języku to by chociaż było wiadomo o co mu chodzi. A do zwolenników kolejek mam pytanie, bo widzę po komentarzach że statystycznego puszkarza krew zalewa jak go moto w korku wyprzedza: ja wiem że Polacy nie lubią jak ktoś ma lepiej niż oni sami, ale co wy tracicie w tym że motocykl w korku sobie przejedzie między samochodami??? w końcu korek będzie krótszy o ten motocykl dzięki temu...<br><hr>bbbb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 14:56

Komentatorzy napisał(a):I dobrze BARANOWI!!!
Jak jedzie to ma czekac w kolejce tak jak kazdy uczestnik ruchu.
A jak mu to nie odpowiada to niech z buta ciagnie!!
Wtedy ominie korki,hehe...
Ja bym mu to samo zrobil, bo to on zachowuje sie jak ham<br><hr>greg<br>
Ty jesteś baran i, ham to znaczy szyneczka ,debilu<br><hr>ham
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 17:37

Komentatorzy napisał(a):Jak czytam, "wyprzedzanie motocykli na podwójnej ciągłej to norma, i co z tego... bo droga jest szeroka a motocykl wąski" każdemu kto tak twierdzi powinni wziąć prawko od razu. Czysty debilizm, przepisy są dla wszystkich takie same a jak wam się nie podoba to wyjdzie do Arabów czy Hindusów tam to samowolka na drogach. Sam autor filmu tez nie jest bez winy. Widać co zrobił źle i jego tłumaczenie z żadnych tych wykroczeń nie jest usprawiedliwiony. Lubię motocykle ale debili na nich już nie. Pozdrawiam Joker<br><hr>Joker<br>
A co wtedy jeżeli na pasie jest na tyle miejsca że spokojnie przemknie się obok samochodu nie przekraczając linii nie przeszkadzając kierowcy auta? <br><hr>Criss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 17:48

Wcurvił się , bo Nocnym Wilkom zabroniono wjazdu :D<br><hr>czesiu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 19:20

Komentatorzy napisał(a):I dobrze BARANOWI!!!
Jak jedzie to ma czekac w kolejce tak jak kazdy uczestnik ruchu.
A jak mu to nie odpowiada to niech z buta ciagnie!!
Wtedy ominie korki,hehe...
Ja bym mu to samo zrobil, bo to on zachowuje sie jak ham<br><hr>greg<br>
Komentatorzy napisał(a):bardzo ciekawie hmm zachowuje się jak * cham * tylko motocyklista szybciej ruszy i po problemie i nie będzie robił sztucznego korku<br><hr>Barsi <br>
A jakie to ma znaczenie czy on szybciej ruszy? Może wprowadzić przepis regulujący kolejność ustawiania się przed szlabanem. Od tych co mają najmniej do "setki" do tych co mają najwięcej. Niech wyprzedzają tam, gdzie jest to dozwolone. Odbiegając od tematu dyskusji.... nie róbcie afery bo gość zasłużonego pstryczka w szybkę dostał. Znając mentalność ruskich, mogło się skończyć gorzej.<br><hr>szary
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 19:59

To widać jakiś wieśniak w tym starym volwo ha ha ha aż śmieszne co ludzie robią. <br><hr>Mak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr