Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Chamstwo kierowców na polskich...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Chamstwo kierowców na polskich...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 11:27

przede wszystkim koles wyjatkowo glupi. Jakby kogos poniosly nerwy, to przywaliby mu, dlon w rekawczce motorowej dziala niczym kastet (sam uzywam na meczach). 2-3 strzaly i koles ma polamana cala twarzoczaszke, jako ze motocyklita bronil siebie i mienia, to prawodpodobnie nie dostalby z powodztwa cywilnego za obrazenia nawet zlamanego grosza....<br><hr>ble
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 11:41

szacunek dla motocyklistów. bardzo dojrzałe zachowanie. trzymam za was chłopaki. szerokości.<br><hr>artek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 14:10

Zapie.....ł na dachach w USA no i kupił grata za 2000 dolarów.
W polsce cześci nie ma no i oszalał.
Chamstwo tryska z gościa, aż kipi.
Szkoda gadać.<br><hr>USA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 14:16

To co zrobił jest kary godne. Ale to niejeden taki przypadek.
Kierowca chciał pewnie wyłudzić odszkodowanie od firmy ubezpieczającej.
Niestety udało się go nagrać przez to motocyklista może dociekać swoich praw, które względem jego zostały pogwałcone.
A kierowca za takie czyny może stracić prawko i zapłacić mandat, ale nie wiem czy nie oskarżą go o wyłudzanie odszkodowania.

I właśnie za takich i innych "dużo wiedzących" kierowców w Polsce o prawko trzeba walczyć(o zdanie tych trudnych testów).<br><hr>Caspian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 14:20

Komentatorzy napisał(a):przede wszystkim koles wyjatkowo glupi. Jakby kogos poniosly nerwy, to przywaliby mu, dlon w rekawczce motorowej dziala niczym kastet (sam uzywam na meczach). 2-3 strzaly i koles ma polamana cala twarzoczaszke, jako ze motocyklita bronil siebie i mienia, to prawodpodobnie nie dostalby z powodztwa cywilnego za obrazenia nawet zlamanego grosza....<br><hr>ble<br>
Z cywilnego nie dostałby, ale z karnego za przekroczenie granic obrony koniecznej to i karę, i grzywnę, i nawiązkę, i odszkodowanie w adhezyjnym...<br><hr>zraz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 14:29

Komentatorzy napisał(a):szacunek dla motocyklistów. bardzo dojrzałe zachowanie. trzymam za was chłopaki. szerokości.<br><hr>artek<br>
Hehe... po prostu tych sytuacji, w których dochodzi do pobicia nie umieszczają w necie. Raz na rok wpuszczą film ze sobą jako "siłą spokoju" i luz...<br><hr>michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 14:37

Komentatorzy napisał(a):przede wszystkim koles wyjatkowo glupi. Jakby kogos poniosly nerwy, to przywaliby mu, dlon w rekawczce motorowej dziala niczym kastet (sam uzywam na meczach). 2-3 strzaly i koles ma polamana cala twarzoczaszke, jako ze motocyklita bronil siebie i mienia, to prawodpodobnie nie dostalby z powodztwa cywilnego za obrazenia nawet zlamanego grosza....<br><hr>ble<br>
na szczęście Ci motocykliści zachowali na tyle spoko, że ze względu na obecność dziecka sie pochamowali...<br><hr>feni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 15:39

Komentatorzy napisał(a):Ja bym zaraz go ładował na p*** <br><hr>ja<br>
no i masz racje ;) zwłaszcza że on był sam xD<br><hr>Prophet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 15:53

gdzie to było....dajcie miejsce tego frajera...<br><hr>chwm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 16:32

po prostu zgłupiałam. jak można tak robić? facet tłumaczył się, że jeden drugiego wyprzedzał, a tam była cały czas przerywana... poza tym nie było widać by jechali z nadmierną prędkością, zwłaszcza, że wspomniany motocyklista jechał z dzieckiem. za coś takiego powinno się dać kulturalnie w mordę bez jakichkolwiek konsekwencji...
po postu żal mi takich ludzi jak ten typek w samochodzie.<br><hr>L.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 17:29

Fatalne połączenie: duży biceps, głosik lekko przeżarty gorzałą albo od nadmiaru ładowanego kosku na siłowni (pewnie stąd taki poziom agresji i zachowanie a'la szeryf), duża amerykańska fura i babeczka w mini. No to po prostu MUSIAŁ się popisać.
Pewnie jest taka dyskoteka w której jest królem i nie wiadomo jakim kozakiem.

Pewnie jak sprawa trafi do sądu i film będzie dowodem - umyślne zajechanie, groźby karalne, naruszenie nietykalności osobistej - to się skończy jak zwykle czyli na niczym. Bardzo to smutne ale najlepsze co można z takim gościem zrobić to wyrzucić kluczyki od auta (narzędzia przestępstwa) dać z liścia - bo na porządny cios pięścią to taki kolo nie zasługuje, zgłosiłby pobicie - na do widzenia i odjechać.

Poszuka kluczy, laseczka w szpilach będzie mu pomagać to na drugi raz będzie wiedział że droga to droga i do jeżdżenia służy, a nie ring albo sala sądowa gdzie komuś trzeba coś udowodnić słownictwem czy też pięścią.<br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 19:11

Na miejscu tego gościa, któremu wywrócił motocykl, nie wytrzymałbym i przyłożyłbym mu. Jak widać na naszych drogach buraków nie brakuje<br><hr>anon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 19:22

Komentatorzy napisał(a):To co zrobił jest kary godne. Ale to niejeden taki przypadek.
Kierowca chciał pewnie wyłudzić odszkodowanie od firmy ubezpieczającej.
Niestety udało się go nagrać przez to motocyklista może dociekać swoich praw, które względem jego zostały pogwałcone.
A kierowca za takie czyny może stracić prawko i zapłacić mandat, ale nie wiem czy nie oskarżą go o wyłudzanie odszkodowania.

I właśnie za takich i innych "dużo wiedzących" kierowców w Polsce o prawko trzeba walczyć(o zdanie tych trudnych testów).<br><hr>Caspian<br>
Dokładnie mój drogi przyjacielu<br><hr>Ktosiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/9/2014, 23:56

W sumie nie jestem zwolennikiem brutalnych rozwiązań ale mogli kolesia spacyfikować,nawet grupowo.
Ktoś wie jaki był finał tej sprawy?<br><hr>JD
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2014, 08:20

Komentatorzy napisał(a):W sumie nie jestem zwolennikiem brutalnych rozwiązań ale mogli kolesia spacyfikować,nawet grupowo.
Ktoś wie jaki był finał tej sprawy?<br><hr>JD<br>
Przeczytaj pierwsze (najstarsze) cztery komenarze - tam napisano o dalszym przebiegu wydarzenia. <br><hr>remusik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2014, 14:27

Komentatorzy napisał(a):Fatalne połączenie: duży biceps, głosik lekko przeżarty gorzałą albo od nadmiaru ładowanego kosku na siłowni (pewnie stąd taki poziom agresji i zachowanie a'la szeryf), duża amerykańska fura i babeczka w mini. No to po prostu MUSIAŁ się popisać.
Pewnie jest taka dyskoteka w której jest królem i nie wiadomo jakim kozakiem.

Pewnie jak sprawa trafi do sądu i film będzie dowodem - umyślne zajechanie, groźby karalne, naruszenie nietykalności osobistej - to się skończy jak zwykle czyli na niczym. Bardzo to smutne ale najlepsze co można z takim gościem zrobić to wyrzucić kluczyki od auta (narzędzia przestępstwa) dać z liścia - bo na porządny cios pięścią to taki kolo nie zasługuje, zgłosiłby pobicie - na do widzenia i odjechać.

Poszuka kluczy, laseczka w szpilach będzie mu pomagać to na drugi raz będzie wiedział że droga to droga i do jeżdżenia służy, a nie ring albo sala sądowa gdzie komuś trzeba coś udowodnić słownictwem czy też pięścią.<br><hr>etwesh<br>
Gdzie ty tam duzy biceps widzisz? Ja nie widze zeby to był jakis koks, z wygladu zwyczajny facet, z zachowania debil skonczony.<br><hr>Broda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2014, 15:41

Strasznie ten gościu bluzgał , publicznie i przy dziecku . Jak nagranie zostanie przedstawione w Sądzie z zeznaniami świadków , to tylko to za to bluzganie należy się z ART.141 KW do 1500zł grzywny ( Sąd raczej w nagany i ograniczenia wolności nie będzie się w tym przypadku "bawił").<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/9/2014, 15:43

Strasznie ten gościu "bluzgał" , publicznie i przy dziecku . Jak nagranie zostanie przedstawione w Sądzie z zeznaniami zgorszonych tym świadków , to tylko za "bluzganie" należy się z ART.141 KW np. do 1500zł grzywny .<br><hr>adam57
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2014, 18:09

Pan lekko mówiąc zdążył chyba za dużo witaminy A. Żenada z resztą ci drugi kierowca puszki nosi w sobie taką frustrację i agresję i przez takich wieśniaków giną motocykliści...<br><hr>mamaYamaha
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/10/2014, 15:22

Wszyscy jadą po kierowcy, kilka dni temu pewnie bym się dołączył ale nie teraz. Każdy słyszy jak on bluzga ale nikt nie zwrócił uwagi że ogląda swój samochód- czyli coś jest na rzeczy. "Wojna między kierowcami a motocyklistami" była mi obojętna starałem się na drodze traktować wszystkich równo. ale do rzeczy- kilka dni temu wyjeżdżałem samochodem z zatoczki autobusowej na terenie zabudowanym, droga była wolna jakieś ok 250-300m za mną jechały samochody wiec ruszyłem, nagle pojawiło się trzech motocyklistów którzy zaczeli wyprzedzać gdy pierwszy mnie dogonił zaczoł trąbic wiec zwolniłem i zjechałem na prawą stronę pasa, gdy się zrównał ze mną podjechał bliżej i kopnoł w mój samochód po czym szybko odjechał. Wiec skoro tak wszyscy narzekają na kierowców radze poszukać winy też po stronie motocyklistów- bo jakim trzeba być h.... żeby tak się zachowywać na drodze<br><hr>mir
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MrCrytek i 9 gości




na gr