Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Odmowa wypłaty odszkodowania - AXA w...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Odmowa wypłaty odszkodowania - AXA w...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 11/10/2013, 22:44

zalozyc sprawe z KC i po roku wygrana :( ot polska wlasnie<br><hr>autor_ytet
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/10/2013, 06:30

Komentatorzy napisał(a):W czym problem? Kierujący motocyklem potwierdził, że poruszał się na jednym kole. Mają prawo nie wypłacić moim zdaniem.
Albo potwierdził, albo AXA kłamie. Jeśli kłamią to sprawa do prokuratora.<br><hr>fastviper<br>
Ja nie wiem, ale kolega chyba zatrzymał się w rozwoju na poziomie pantofelka. Czytać potrafisz i dostosować całość do zaistniałej sytuacji ? "Mają prawo nie wypłacić moim zdaniem. Albo potwierdził, albo AXA kłamie." chłopie, proste że potwierdził, ale była to ostatnia faza hamowania. Sytuacja jak dla mnie klarowna, po prostu ubezpieczyciel łapie się wszystkich kruczków jakich może by tylko nie wypłacić odszkodowania. I tyle w temacie<br><hr>aRt
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/10/2013, 10:56

Nie wierzę, że można by takim debilem ...<br><hr>kuba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2013, 11:37

To jest normalne zachowanie Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Nie tylko AXA ale każdego. Dlatego powstały firmy, które też się przy takich okazjach karmią np. Ograbieni. Każdy chce zarobić. Niestety.<br><hr>xsa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2013, 13:08

miałem podobną sytuację, gówniarz jadący Corsą od tatusia z ekipą na dyskotekę zajechał mi drogę, aby w niego nie wjechać odbiłem w lewo i niestety nie ustałem, przez co motocykl wywalił się na lewą stronę, wygramoliłem się i pobiegłem za nim... o dziwo zatrzymał się, spisaliśmy protokół w którym przyznał się do winy. Po kilku dniach zgłosiłem się do PZU, w którym zgłosiłem całą sprawę uprzednio robiąc wycenę w serwisie Yamaha (koszt naprawy 5700zł), po kilunastu dniach przyszło pismo z odmową wypłaty gdyż nie było kontaktu fizycznego pomiędzy Corsą a moim motocyklem. Wniosek z tego taki, że miałem się dać przejechać...<br><hr>Tomasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2013, 13:39

Motocyklista używał motocykla niezgodnie z przeznaczeniem bo jechał na przednim kole, chłopak pomyślał wychodząc z domu "dzić cały dzień będę jeździł na przednim kole bo mogę", zastanawia mnie tylko jaki motocykl to potrafi? Na tylnym to rozumiem, ale na przednim nie jest zwykła jazda a jedynie mocne hamowanie więc opisując w odwołaniu podstawy techniki jazdy bezproblemowo powinien udowodnić że hamując jak to miał wskazane w piśmie od axa uderzyłby ze znacznie większą siłą niż w sposób w jaki to zrobił.<br><hr>hansrpg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/10/2013, 17:21

Komentatorzy napisał(a):Motocyklista używał motocykla niezgodnie z przeznaczeniem bo jechał na przednim kole, chłopak pomyślał wychodząc z domu "dzić cały dzień będę jeździł na przednim kole bo mogę", zastanawia mnie tylko jaki motocykl to potrafi? Na tylnym to rozumiem, ale na przednim nie jest zwykła jazda a jedynie mocne hamowanie więc opisując w odwołaniu podstawy techniki jazdy bezproblemowo powinien udowodnić że hamując jak to miał wskazane w piśmie od axa uderzyłby ze znacznie większą siłą niż w sposób w jaki to zrobił.<br><hr>hansrpg<br>
Co do pierwszej części wypowiedzi pełna zgoda, chętnie usłyszałbym od Axy jak sobie wyobrażają jazdę non stop na przednim kole.
Ale nie można się zgodzić z twierdzeniem, że hamując tak, że tylne koło unosi się na więcej niż 1cm nad ziemię samo hamowanie jest skuteczniejsze. Jakby tak było to wszyscy w wyścigach motocyklowych przed co drugim zakrętem robiliby stoppie:). Najsilniejsze hamowanie ma miejsce wtedy, gdy jesteśmy na granicy utraty przyczepności przez tylną oponę (nie dotyczy chopperów). <br><hr>sojers1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/10/2013, 21:59

Komentatorzy napisał(a):Mam propozycje. Niech redakcja zaprosi przedstawiciela axa do siebie, najlepiej tego co splodzil ta opinie. A jak ten idiota juz sie pojawi, w towarzystwie uznanego speca od techniki jazdy motocyklem prosze tego axadebila przewalkowac na oklicznosc wiedzy w temacie, w jakim sie urzedowo wypowiedzial.<br><hr>S-Fighter<br>
Dobry pomysł. Masz like'a ode mnie XD.<br><hr>rafik54321
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2013, 00:23

Komentatorzy napisał(a):Motocyklista używał motocykla niezgodnie z przeznaczeniem bo jechał na przednim kole, chłopak pomyślał wychodząc z domu "dzić cały dzień będę jeździł na przednim kole bo mogę", zastanawia mnie tylko jaki motocykl to potrafi? Na tylnym to rozumiem, ale na przednim nie jest zwykła jazda a jedynie mocne hamowanie więc opisując w odwołaniu podstawy techniki jazdy bezproblemowo powinien udowodnić że hamując jak to miał wskazane w piśmie od axa uderzyłby ze znacznie większą siłą niż w sposób w jaki to zrobił.<br><hr>hansrpg<br>
Komentatorzy napisał(a):Co do pierwszej części wypowiedzi pełna zgoda, chętnie usłyszałbym od Axy jak sobie wyobrażają jazdę non stop na przednim kole.
Ale nie można się zgodzić z twierdzeniem, że hamując tak, że tylne koło unosi się na więcej niż 1cm nad ziemię samo hamowanie jest skuteczniejsze. Jakby tak było to wszyscy w wyścigach motocyklowych przed co drugim zakrętem robiliby stoppie:). Najsilniejsze hamowanie ma miejsce wtedy, gdy jesteśmy na granicy utraty przyczepności przez tylną oponę (nie dotyczy chopperów). <br><hr>sojers1<br>
W hamowaniu awaryjnym jest ciężko utrzymać oba koła w przyczepności. Przy ostrym hamowaniu często zdarza się również podniesienie tyłu. Nie każdy jest mistrzem kierownicy i umie idealnie hamować.<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2013, 00:25

Bojkot AXY to będzie najlepsza nagroda za tego typu działania.<br><hr>MAH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2013, 00:30

Co za debile... A co jeśli np. samochód podczas próby uniknięcia wypadku wpadnie w poślizg? Czy AXA też stwierdzi, że auto poruszało się "niestandardowo", gdyż po ulicy jeździ się na wprost, a nie bokiem?<br><hr>LOL
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2013, 07:19

<a href="https://www.facebook.com/JakOszukali" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.facebook.com/JakOszukali</a>
Pierwszy obrazek...<br><hr>Beee
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2013, 14:25

Komentatorzy napisał(a):Co za debile... A co jeśli np. samochód podczas próby uniknięcia wypadku wpadnie w poślizg? Czy AXA też stwierdzi, że auto poruszało się "niestandardowo", gdyż po ulicy jeździ się na wprost, a nie bokiem?<br><hr>LOL<br>
Dobre:-)<br><hr>KG
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/12/2013, 16:02

Komentatorzy napisał(a):Motocyklista używał motocykla niezgodnie z przeznaczeniem bo jechał na przednim kole, chłopak pomyślał wychodząc z domu "dzić cały dzień będę jeździł na przednim kole bo mogę", zastanawia mnie tylko jaki motocykl to potrafi? Na tylnym to rozumiem, ale na przednim nie jest zwykła jazda a jedynie mocne hamowanie więc opisując w odwołaniu podstawy techniki jazdy bezproblemowo powinien udowodnić że hamując jak to miał wskazane w piśmie od axa uderzyłby ze znacznie większą siłą niż w sposób w jaki to zrobił.<br><hr>hansrpg<br>
Komentatorzy napisał(a):Co do pierwszej części wypowiedzi pełna zgoda, chętnie usłyszałbym od Axy jak sobie wyobrażają jazdę non stop na przednim kole.
Ale nie można się zgodzić z twierdzeniem, że hamując tak, że tylne koło unosi się na więcej niż 1cm nad ziemię samo hamowanie jest skuteczniejsze. Jakby tak było to wszyscy w wyścigach motocyklowych przed co drugim zakrętem robiliby stoppie:). Najsilniejsze hamowanie ma miejsce wtedy, gdy jesteśmy na granicy utraty przyczepności przez tylną oponę (nie dotyczy chopperów). <br><hr>sojers1<br>
Komentatorzy napisał(a):W hamowaniu awaryjnym jest ciężko utrzymać oba koła w przyczepności. Przy ostrym hamowaniu często zdarza się również podniesienie tyłu. Nie każdy jest mistrzem kierownicy i umie idealnie hamować.<br><hr>ja<br>
Dlatego warto uczyć się stoppie, wtedy motocyklista idealnie wyczuje hamulce...

Choć mając ułamki sekundy na reakcję, instynktownie wciskasz heble. Oba. I tył leci w górę.

Autora pisma wsadziłbym na moto, rozpędził do 100 i kazał nacisnąć klamkę hamulca z całej siły. Zobczyłby jak to jest.

A nie. Szkoda moto....<br><hr>K
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/2/2014, 19:52

Komentatorzy napisał(a):miałem podobną sytuację, gówniarz jadący Corsą od tatusia z ekipą na dyskotekę zajechał mi drogę, aby w niego nie wjechać odbiłem w lewo i niestety nie ustałem, przez co motocykl wywalił się na lewą stronę, wygramoliłem się i pobiegłem za nim... o dziwo zatrzymał się, spisaliśmy protokół w którym przyznał się do winy. Po kilku dniach zgłosiłem się do PZU, w którym zgłosiłem całą sprawę uprzednio robiąc wycenę w serwisie Yamaha (koszt naprawy 5700zł), po kilunastu dniach przyszło pismo z odmową wypłaty gdyż nie było kontaktu fizycznego pomiędzy Corsą a moim motocyklem. Wniosek z tego taki, że miałem się dać przejechać...<br><hr>Tomasz<br>
Witaj Tomasz mielem identyczna sytuacje z axa i tak samo odmowa wyplaty odszkodowania podstawa jest taka po dokladnej analizie zgromadzonej w sprawie dokumentacji ustalono iz do zgloszonych uszkodzen pojazdu marki yamaha r6 nie doszlo w deklarowanych przez zglaszajacego okolicznosciach -smieszni sa w tych uzasadnieniach
moje pytanie brzmi jak rozwiazales ta sprawe i czy otrzymales pieniadze ?
czy moze zleciles to ktorejs z firm zajmujacej sie sciaganiem odszkodowania
z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam sebastian<br><hr>sebastian82
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/4/2015, 07:22

Odmowa odszkodowania ?? U mnie to nie problem pomoge w takiej sytuacji <a href="http://www.krystiankubach.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.krystiankubach.pl</a> tel 889220990<br><hr>Krystian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/4/2015, 08:06

Komentatorzy napisał(a):miałem podobną sytuację, gówniarz jadący Corsą od tatusia z ekipą na dyskotekę zajechał mi drogę, aby w niego nie wjechać odbiłem w lewo i niestety nie ustałem, przez co motocykl wywalił się na lewą stronę, wygramoliłem się i pobiegłem za nim... o dziwo zatrzymał się, spisaliśmy protokół w którym przyznał się do winy. Po kilku dniach zgłosiłem się do PZU, w którym zgłosiłem całą sprawę uprzednio robiąc wycenę w serwisie Yamaha (koszt naprawy 5700zł), po kilunastu dniach przyszło pismo z odmową wypłaty gdyż nie było kontaktu fizycznego pomiędzy Corsą a moim motocyklem. Wniosek z tego taki, że miałem się dać przejechać...<br><hr>Tomasz<br>
Komentatorzy napisał(a):Witaj Tomasz mielem identyczna sytuacje z axa i tak samo odmowa wyplaty odszkodowania podstawa jest taka po dokladnej analizie zgromadzonej w sprawie dokumentacji ustalono iz do zgloszonych uszkodzen pojazdu marki yamaha r6 nie doszlo w deklarowanych przez zglaszajacego okolicznosciach -smieszni sa w tych uzasadnieniach
moje pytanie brzmi jak rozwiazales ta sprawe i czy otrzymales pieniadze ?
czy moze zleciles to ktorejs z firm zajmujacej sie sciaganiem odszkodowania
z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam sebastian<br><hr>sebastian82<br>
Sebastian uzasadnienie podobne napisali, nic z tym dalej nie robilem niestety, a teraz sprawa chyba juz sie przedawnila. No coz jude znow sa do przodu o niewyplacone pieniadze:(
Pozdrawiam.<br><hr>Tomasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości




na górê