Zobacz wątek - Trudne Sprawy - w wykonaniu forumowych histeryków
 
NAS Analytics TAG

Trudne Sprawy - w wykonaniu forumowych histeryków

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Walenty » 1/4/2013, 17:54

Odśnieżają pewnie...
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez Angler » 1/4/2013, 17:54

Rozkoszuję się błogim spokojem po wyjeździe mego brata wraz z jego narzeczoną. Jak to mawiają włosi: "Goście są jak ryba, po 3-ech dniach zaczynają śmierdzieć."
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz


Postprzez fzr » 1/4/2013, 17:56

Angler napisał(a): "Goście są jak ryba, po 3-ech dniach zaczynają śmierdzieć."


Angler - mistrz ciętej riposty
ps. to dobrze że wyjechał ze swoją dziewczyną, nauka zna tez inne przypadki 8)
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez Angler » 1/4/2013, 17:57

fzr napisał(a):
Angler napisał(a): "Goście są jak ryba, po 3-ech dniach zaczynają śmierdzieć."


Angler - mistrz ciętej riposty
ps. to dobrze że wyjechał ze swoją dziewczyną, nauka zna tez inne przypadki 8)

Swojej nie mam, więc innej opcji nie było.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez fzr » 1/4/2013, 17:59

kolega singiel... to widzę że razem możemy się napić za tych, którzy nie moga się już cieszyć tym szczęściem :D
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez froeverfree » 1/4/2013, 18:03

Szczęściem w nieszczęściu chyba :P
Avatar użytkownika
froeverfree
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4/11/2012, 19:43
Lokalizacja: SBI/SK

Postprzez fzr » 1/4/2013, 18:05

froeverfree a czemuż to w nieszczęściu :P
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez froeverfree » 1/4/2013, 18:06

Ja widzę i plusy i minusy bycia singlem :P Ale co ja tam wiem, dopiero się przyzwyczajam do życia w samotności :lol:
Avatar użytkownika
froeverfree
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4/11/2012, 19:43
Lokalizacja: SBI/SK

Postprzez fzr » 1/4/2013, 18:12

Jest różnica pomiędzy byciem singlem a singielką :D
single maja lepiej :D
plusy - 1. ZwiÄ…zki monogamiczne sÄ… nudne, a seks z tylko jednÄ… osobÄ… na dÅ‚uższÄ… metÄ™ nie jest dobrym pomysÅ‚em, zaczynamy fantazjować o innych kobietach i rozglÄ…damy siÄ™ na boki. Dla Scarface’a dzieÅ„ bez seksu z nowÄ… kobietÄ… to dzieÅ„ stracony.

2. Nawet Otwarte Związki są znacznie lepsze od Stałych, eliminują całkowicie takie pojęcia jak Zdrada, Zazdrość i Zaangażowanie. Na marginesie dodam tylko, Otwarte Związki i seks z przyjaciółką są faktycznie bardzo dobrym pomysłem, ale tylko i wyłącznie na krótką metę. Im bardziej w przyjaciółce dostrzegamy nie kumpla a kobietę, tym bardziej zależy nam na niej i na tym co nas łączy.

3. Nikt nie budzi ciÄ™ w Å›rodku nocy debilnym pytaniem w stylu „Ty też nie możesz zasnąć?” Nikt ci nie zabiera koÅ‚dry, nie chrapie i nie wierci siÄ™ obok, gdy ty próbujesz w koÅ„cu spokojnie zasnąć po ciężkim dniu pracy. Scarface jest sam i dobrze mu z tym. Zawsze Å›pi sam. Po seksie wychodzi, nie zostaje nigdy do rana. Unika poranków bo we wszystkich porankach, gdy budzimy siÄ™ obok Niej, kryje siÄ™ zawsze realna groźba tego, że popeÅ‚nimy najgorszy z bÅ‚Ä™dów i siÄ™ zakochamy. A tego Scarface unika jeszcze mocniej niż StaÅ‚ych ZwiÄ…zków.

4. Decyzje podejmujesz sam za siebie, nie musisz się liczyć ze zdaniem drugiej osoby, z jej harmonogramem i z tym czy Ona ma ochotę w tej chwili dokładnie na to samo co ty.

5. Będąc singlem ma się więcej czasu dla siebie i na realizowanie swoich marzeń, planów i pasji. Związki niszczą to wszystko oraz zabierają czas i fundusze, które przeznaczone powinny być na spełnianie NASZYCH marzeń.

6. Wieczne kłótnie, wrzaski, niedomówienia, wymówki i ciche dni. BÄ™dÄ…c w ZwiÄ…zku caÅ‚y czas dochodzi do sprzeczek, o cokolwiek. Do tego dochodzi sam moment Rozstania który nastÄ™puje zawsze, prÄ™dzej czy później. Każde rozstanie zawsze boli, równie mocno jak pierwsze. Scarface na szczęście nie ma tego problemu. Nigdy. JeÅ›li dochodzi miÄ™dzy nim a potencjalnÄ… „kobietÄ… Scarface’a” do jakiejkolwiek sprzeczki i kłótni, Scarface automatycznie mówi jej subtelne „wyp***” a potem wchodzi do łóżka nastÄ™pnej. Scarface nie lubi konfliktowych suk. A tÄ™pe dziewczyny nigdy siÄ™ nie koÅ„czÄ…, choćby nie wiem jak mocno w nich przebieraÅ‚. A przebiera sporo, gÄ™sto i czÄ™sto.

7. „Pójdźmy na kompromis” czyli ty musisz zrezygnować z czegoÅ› co lubisz/kochasz bo Jej siÄ™ to nie podoba i ma odmienne zdanie co do tego, jak powinno wyglÄ…dać twoje życie. Scarface żyje po swojemu, wedÅ‚ug wÅ‚asnych zasad i reguÅ‚, kto siÄ™ do nich nie dostosowaÅ‚, zniknÄ…Å‚, przepadÅ‚ i usÅ‚yszaÅ‚ od niego subtelne „wyp***”.

8. Single są atrakcyjniejsi i po prostu ładniejsi, bardziej dbają o siebie i o wygląd zewnętrzny, ludzie w związkach z czasem robią się brzydcy, grubi i zaniedbani-nie muszą się już starać bo niby po co i dla kogo. Kobiety w związkach są o wiele rzadziej adorowane przez własnych partnerów, a przecież każda kobieta jest łasa na komplementy i okazywanie zainteresowania, stąd mamy dookoła aż tyle zdrad. Kobiety kochają być kochane. Nawet przez jedną noc. Scarface im w tym pomaga.

9. Będąc samotnymi lepiej poznajemy samych siebie, swoje oczekiwania i potrzeby, wiemy czego nam brakuje a czego dopiero teraz mamy pod dostatkiem.

10. Kiedy jesteśmy w Związku, nawet takim który przetrwał już wiele lat, cały czas mamy nieustanne wątpliwości na temat tego, czy to jest TO, czy na pewno ona jest Tą Jedyną, czy może jednak nie stać mnie na więcej. Będąc singlem mamy wybór, poznajemy setki kobiet i możemy je porównywać ze sobą. Im więcej ludzi poznajesz, tym lepsze wyobrażenie masz o swoim Ideale i o tym jakie cechy powinien on mieć a jakich nie. Scarface nadal jest niepoprawnym romantykiem i mimo tych wielkich tłumów bezimiennych kobiet, przewijających się przez jego życie, nadal szuka kobiety która go pokocha, dokładnie takim jaki jest i zaakceptuje wszelkie jego wady i negatywy. Póki co, taka odważna się jeszcze nie pojawiła w jego życiu, więc Scarface sobie spokojnie poczeka. Najpewniej umilając sobie czas kolejnym przygodnym seksem. Bo jest singlem, a singlowi wolno wszystko.

minusy - samemu trzeba prasować koszule 8)

ach takie tam :)
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez Angler » 1/4/2013, 18:15

fzr przydało by się tylko kiedyś dochować syna, dwóch, no tak góra 12-tu.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez fzr » 1/4/2013, 18:18

Angler mój sasiad kiedyś powiedział, że będzie miał drużynę futbolową - na razie ma 7 napastników - z którymi to codziennie chodzi do MOPS po zupę, także ja wolę jednego, którego będę mógł godnie utrzymać, niż 12 i chodzić razem z sąsiadem ;) no ale powodzenia, ja to bym moze nawet nie dał rady ... no ten 8)
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez Angler » 1/4/2013, 18:24

Statystycznie rzecz ujmując - każda para powinna się dochować min 3 lub 4-ki dzieci, żeby miał kto na emerytury robić.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez fzr » 1/4/2013, 18:27

Angler zasadniczo to statystyki są zawyżane :D
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez Angler » 1/4/2013, 18:34

fzr zasadniczo, to jeśli zachód Europy nie zacznie dzieci Robić, to Polska będzie graniczyć z islamistami.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez fzr » 1/4/2013, 19:10

ale tu jakoś nudno i cicho.... spadający płatek śniegu można usłyszeć :roll:
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez Boshi » 1/4/2013, 19:38

Angler napisał(a):fzr zasadniczo, to jeśli zachód Europy nie zacznie dzieci Robić, to Polska będzie graniczyć z islamistami.


Jeżeli w Polsce będą warunki jakie są "zielona wyspa" to nikt nie będzie rodził dzieci bo kto je utrzyma?
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Kaai » 1/4/2013, 19:58

nabudi napisał(a):kai z fbka nie dal ale idąc za modą wczoraj zrobilem krolika ze sniegu i dodalem na fbka....

kupiles vergon moto juz ?


dał z fejsbuka. widać po linku
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Harakiri 7 » 1/4/2013, 20:23

Angler napisał(a):Statystycznie rzecz ujmując - każda para powinna się dochować min 3 lub 4-ki dzieci, żeby miał kto na emerytury robić.


To mooze pochwal sie ile to juz dzieci wychowales ?

Moze zamiast robic dzieci wziasc sie za robote i zarobic tyle aby nie byc zdanym na emeryture ?

:wink:
Harakiri 7
Bywalec
 
Posty: 553
Dołączył(a): 1/4/2013, 12:48
Lokalizacja: wies

Postprzez Vergon » 1/4/2013, 20:29

@nabudi

Nie kupiłem jeszcze :?
W sumie to mi nawet pasuje ta pogoda, przynajmniej mnie szlag nie trafia, że nie mam czym latać.

edit. Ogarnia ktoś grafikę wektorową? Jest jakiś stosunkowo prosty program, w którym będę mógł spróbować swoich sił jako zupełny laik?
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Black-Ghost » 1/4/2013, 20:56

Ale paździerz jutro do roboty :x
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê