Zobacz wÄ…tek - Wybory Prezydenckie
NAS Analytics TAG

Wybory Prezydenckie

O wszystkim
_________

Postprzez Czester » 11/6/2010, 23:46

landrynka napisał(a):Po wyborach będziesz krzyczał najgłośniej ze wszystkich jaka to władza jest ble.

Nawet nie mam zamiaru. Średnio obchodzi mnie sfera polityki. Bez różnicy który wygra to i tak będzie to miało znikomy wpływ na moją dalszą egzystencję.


landrynka napisał(a):Grzegorz Napieralski to kandydat na którego mam zamiar głosować. Dla niego nie liczy się płeć, wyznanie czy...

Bla, bla, bla... a łyżka na to niemożliwe... a świstak siedzi i zawija w te sreberka... a może frytki do tego?
Kiełbasa wyborcza jak każda, każdy obiecuje ale z wywiązaniem się jest zawsze tak samo. Nie jaram się tymi ich programami wyborczymi bo to nic więcej jak marketing i PR. A nawet jeśli jakimś cudem będąc prezydentem Napieralski chciałby się z przedwyborczych obietnic wywiązać to sam nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać (najwyżej co nieco przyblokować). SLD niestety nie będzie mogło go wesprzeć gdyż zostało permanentnie pogrzebane przez Millera i Oleksego kilka lat wstecz i w kolejnych wyborach nie wróżę im sukcesu. Pragnę tu nadmienić, iż sam kiedyś na SLD głosowałem i kibicowałem tej partii lecz niestety okazali się takimi samymi oszustami jak cała reszta hołoty... a jak wiadomo raz stracone zaufanie ciężko odzyskać...


Odnośnie Kaczora to w pełni się zgadzam.



P.S. Chyba jednak pójdę i oddam głos na Korwina. Wszak każdy marny głos się liczy. W razie jego wygranej przynajmniej nie będzie tak sztywno i nudno jak do tej pory i będzie w końcu nadzieja, że może cokolwiek się w naszym kraju zmieni.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez mar111cin » 12/6/2010, 00:19

landrynka napisał(a):W 8 dni zbudować dom? Drobiazg. Spłodzić syna? Nic prostszego. Toż to full czasu



biedny kot :lol:




nie no tak namawiacie, że chyba sam zagłosuje na JKM, już ja widze ten kabaret na wiejskiej :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez madcap » 12/6/2010, 07:45

sex przed ślubem?
przecież od razu straci poparcie "radia ma głośnik"

a co do kardiochirurga to akurat problem ojroposła Ziobry

innym problemem jest to, że to człowiek potwornie zakompleksiony i lubiący takimi się otaczać.

btw
szacunek dla Kluzik-Rostkowskiej za jej pijar (niebo lepszy od Bielana i spółki) oraz fakt, że potrafiła bulteriery wepchnąć do piwnicy

boję się co będzie, gdy one znowu z tej piwnicy zostaną wypuszczone, a nie daj los na dodatek do pałacu prezydenckiego

a kandydat na którego z chęcią byłbym głosował niestety nawet nie próbował brać udziału w wyborach
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Invi » 12/6/2010, 09:16

mar111cin napisał(a):nie no tak namawiacie, że chyba sam zagłosuje na JKM, już ja widze ten kabaret na wiejskiej :lol:


Nikt cię nie namawia. Ale faktycznie, działo by się :D

landrynka napisał(a):
CzesterTX napisał(a):Ja chyba nie pójdę wcale bo nie widzę godnego kandydata.


Po wyborach będziesz krzyczał najgłośniej ze wszystkich jaka to władza jest ble. Demokracja to władza ludu, ale nie tego, który zostaje w domu!


Chyba nigdy nie zrozumiem takiego p**********. :evil: Jak ktoś nie chcę iść do wyborów to po co go zmuszać/piętnować/namawiać? To chyba lepiej jak osoby które niezbyt orientują się w polityce, mają to gdzieś i nie głosują na przypadkowe osoby? Oczywiście w telewizji mówią co innego, no ale co mają mówić skoro to dzięki tym niezbyt zdecydowanym osobom mają władzę.

Ja tam wolę jak zagłosuje 5% uprawnionych (pod warunkiem że będą to osoby świadome), niż gdyby frekwencja miała wynieść 100% a wynik byłby odbiciem serwowanej nam propagandy.

landrynka napisał(a):Grzegorz Napieralski to kandydat na którego mam zamiar głosować. Dla niego nie liczy się płeć, wyznanie czy orientacja seksualna.


Ta... biedne uciskane w Polsce kobiety i geje :lol: Mamy równouprawnienie (ba! nawet kobiety mają więcej praw!) dalsze zwiększanie uprawnień gejów co najwyżej wk**** ludzi, w skrajnym przypadku wszyscy homoseksualiści (nie tylko geje - przypominający swoją drogą feministki) będą uciekać daleko stąd.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Materialmord » 12/6/2010, 09:24

landrynka napisał(a):
Grzegorz Napieralski to kandydat na którego mam zamiar głosować. Dla niego nie liczy się płeć, wyznanie czy orientacja seksualna. To szansa na pełne równouprawnienie obywateli Polski. Chce odłączyć sprawy państwa od spraw Kościoła. Chodzi tutaj o brak ingerencji Kościoła w politykę, wycofanie religii ze szkół, nie wydawanie pieniędzy państwowych na kościół katolicki. Lewicowy prezydent to również szansa na walkę z homofobią i różnymi uprzedzeniami uprzedzeniami. To tylko kilka z kryteriów, które zachęciły mnie do głosowania na tego człowieka. Po więcej odsyłam http://www.napieralski.com.pl/program



Zobacz co zakłada program SLD, co zakłada program Napieralskiego i MOŻE zrozumiesz, że to co on " chce" jest niemożliwe.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez gelo007 » 12/6/2010, 14:56

A ja tam głosuje na SLD :). Wcześniej byłem non stop za PO ale PO sprzed 5 lat to nie PO teraźniejsze. Niech spadają na bambus :)
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez turboponczek » 12/6/2010, 16:36

Janusz Korwin-Mikke.
Wolność i praworządność.

Bo... chciałbym pójść sobie na chilloucie do Cannabis Dispenser'a, napchać towaru w kiejdy a potem w miejscu publicznym rozkoszować się tym darem natury.

Samo to że JKM afiszuje się że jest ZA legalizacją Konopii świadczy o tym że naprawde ma jaja i pie*doli zasady. Przecież to jest jawne wypowiedzenie wojny firmą farmaceutycznym. A pan Tadeusz Dorda prezes Polmosu to już w ogóle chyba zjedzie na zawał. "Jak to ?! Jak to k*rwa ? Będą palić sweet sensi zamiast zachlewać mordy ?"

No i legalizacja broni.

Swoją drogą uważam że JKM ma świetne zadatki na dyktatora, przywódce jakim był A.Hitler.
Kto wie, może akurat wygra wybory, poruszy serca tlumów a potem wszystkie laski znów zaczną krzyczeć podczas szczytowania "JAAA, DAS STIMMT MEIN FUHRER JKM".
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Czester » 12/6/2010, 20:28

Ponczek żyje! :D
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez madcap » 12/6/2010, 22:05

organicznie nie trawiÄ™ tych, co sÄ… za dawaniem komuÅ› czegoÅ› za darmo
już raz był okres w historii, że wszystko miało być wspólne, w efekcie skoro niczyje, to mogę zabrać sobie....
opowiem bajeczkę w formie pytań
co robi w afryce murzyn w XXI wieku nakarmiony przez białego, który nie ma telewizji?
po co ma zająć się pracą, skory przyjdzie dobry biały pan i znowu napcha mu brzuch?
co myślą jego dzieci, skoro widzą, że ojciec nic (poza jednym) nie robi i przychodzi dobra biała człowiek i daje ojcu papu?
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez turboponczek » 13/6/2010, 13:07

Tu siÄ™ zgodzÄ™ z TobÄ… madcap.

Wg mnie Polska powinna skolonizować Afrykę. Napewno lepiej możnaby było spożytkować ich landy.

Tak jak powiedziałeś - mamy XXI wiek a oni nadal lepią domy z g*wna, jedzą łożyska zwierząt, wylizują waginę krowy wierząc że poprawi im to płodność i pozwoli wyhodować ogromne jądra.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez SzpiceR » 13/6/2010, 18:40

podzielic afryke na w miare równe częsci podzielic wsród krajów kumatych :) (oprócz żółtków)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez lonewolf » 13/6/2010, 18:53

landrynka napisał(a):Grzegorz Napieralski to kandydat na którego mam zamiar głosować. Dla niego nie liczy się płeć, wyznanie czy orientacja seksualna. To szansa na pełne równouprawnienie obywateli Polski. Chce odłączyć sprawy państwa od spraw Kościoła. Chodzi tutaj o brak ingerencji Kościoła w politykę, wycofanie religii ze szkół, nie wydawanie pieniędzy państwowych na kościół katolicki. Lewicowy prezydent to również szansa na walkę z homofobią i różnymi uprzedzeniami uprzedzeniami. To tylko kilka z kryteriów, które zachęciły mnie do głosowania na tego człowieka. Po więcej odsyłam http://www.napieralski.com.pl/program


Nie broniąc Kaczyńskiego, piszesz takie same złe rzeczy o nim i o PiSie, a weź spojrzyj się na to jakie przepiękne machlojki i krętactwa odbywały się za rządów Sojuszu Lewych Dochodów. Ale jak widać po raz kolejny wyborcy mają bardzo krótką pamięć i znowu będą głosować na tych krętaczów. I tak w kółko. Powiem jeszcze raz: nie zapomnijcie potem na nich narzekać, jak zawsze zresztą.

Banda czworga musi odejsć.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez Materialmord » 13/6/2010, 19:59

Ja w ogóle nie wiem jak w dobie internetu można być tak głupim i głosować na te same mordy, które żrą przy korycie od 20 ? 30 lat ? Każdy ma możliwość wklepania w gugla nazwiska kazdego z kandydatów i dogłębnie go sprawdzić, sprawdzić jego " dokonania " jego program, czym się zasłużył itp itd. Jak widać dla niektórych to jest za dużo i wolą słuchać pijaru z TVP i to im wystarczy do ocenienia ichniejszego kandydata.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez Invi » 14/6/2010, 21:13

Ja chciałem tylko dodać, że biorąc pod uwagę to że Kaczy i Komoruś mają pewne wejście do drugiej tury to głosowanie na nich w pierwszej turze jest głosem straconym :wink:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez gelo007 » 15/6/2010, 11:28

Jak Kwachu był prezydentem to było lepiej! xD
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez herbatka » 15/6/2010, 11:56

Tylko Janusz Korwin Mikke. Reszta to jedna banda. Jedyne co mnie martwi? Ze w tym kraju dorosli ludzie potrafia glosowac przez 20 lat na te same mordy. To wszystko co gadaja na wyborach to kielbasa wyborcza, tak jak zawsze. Jedyne roznice miedzy Komorem, Kaczuchem, I Orzechem to roznice medialne, oni maja wszyscy taki sam program. Najwiecej jest gadania.. a roboty? Czynow? Zmian? Zero. Jak ktos zastanawia sie nad glosem na jednego z tych czterech laleczek pokazywanych w telewizji jako glowni kandydaci na prezydenta, niech zastanowi sie co tak naprawde zmienilo sie w tym kraju, i w jaka strone ten kraj zmierza. Ja powiem tylko tyle. Benzyna, chleb, alkohol, papierosy, czynsz, energia ROSNĄ i to w oszałamiajacym tempie. Prad ma podrozec o 100% wiecie o tym? I co? Mieli obnizyc podatki, mialo byc tanie panstwo i co ?! Te skurwysyny dbaja tylko i wylacznie o swoje stolki! Ceny, podatki wzrastaja z roku na rok, nic nie potanialo, a nawet jezeli to kosztem innego produktu.

Wiec jezeli tym razem znowu zostanie wybrany wiekszoscia glosow jakis idiota ze starych komunistycznych partii (kaczor, komorowski etc.) To bedzie mi wstyd byc polakiem. Tak, bede sie tego wstydzic. Bo bedzie to narod skretynialy do ostatecznosci. Ile razy mozna sie nabierac? Ile razy mozna sprzedac swoj kraj? Wg. mnie tylko raz. I jezeli kolejny raz wybierzemy opasla czerwona malpe na urzad prezydenta to Polska bedzie narodem KRETYNÓW Pierwszego Stopnia. Koniec tematu.
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez Traperoso » 15/6/2010, 12:22

Jestem za PO, odkąd prezydentem miasta jest kandydat PO - Kszystek, w moim mieście (Szczecin) po prostu tyle rzeczy się dzieje, że ja pier*** nowe drogi, poprawa stanu starych i to na całkiem dużą skalę jakby nie było, inwestycje tu i tam, poprawa stanu wyglądu miasta w dużym stopniu. Po prostu jestem w szoku i pozytywnie zaskoczony.

Po drugie, nawet jeśli Komorowski nic nie zmieni w kraju, to przynajmiej za granicą nie zrobi nam wstydu jaki to uczyni Kaczyński, który jeszcze spowoduje pogorszenie relacji np. z Rosją, co nam z pewnością nie jest potrzebne. Pozdro
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez herbatka » 15/6/2010, 15:26

Tak? No nie wiem Komorowski tez juz pokazal kilka fajnych numerow. A potem wyuzdanie tlumaczyl sie z tego "Taki bylem, i jestem, niczego nie udaje"... Zreszta mnie nawet smerfy moglyby reprezentowac. Ja chce miec mozliwosc zarabiania przyzwoitych pieniedzy, chce placic za benzyne tyle ile kosztuje, nie chce zakazow, fotoradarow. Chce poprostu normalnie zyc w kraju gdzie nikt nie sprawdza co mam w kieszeniach, i nikt nie rozlicza mnie z tego ile zarobilem SWOJA ciezka praca. A taki kraj oferuje TYLKO Janusz Korwin Mikke. Wybor jest Nasz.
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Postprzez falconiforme » 16/6/2010, 07:10

Komorowski ciągle kłamie.
Najpierw mówi że gaz łupkowy dewastuje środowisko naturalne, potem że trzeba się temu przyjrzeć.
Oskarża SLD że wysłało ludzi do Iraku a tak naprawdę "z odpowiedzialnością" w pełni ich poparli.
Mówi że nie chce prywatyzować szpitali, a program i ustawy "komercyjnych" szpitali swoją droga idzie.

Jak mam być tak okłamywany przez niego następne kilka lat to się wyprowadzam z tego kraju.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez herbatka » 16/6/2010, 09:26

Stary daj spokoj, czy ktorys prezydent do tej pory procz Keneddy'ego nie klamal? 8)
CBR 600 F4i
Avatar użytkownika
herbatka
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:45

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê