Zobacz wÄ…tek - Wybory Prezydenckie
NAS Analytics TAG

Wybory Prezydenckie

O wszystkim
_________

Postprzez kkkkski » 9/6/2010, 12:28

A ja jestem i bede za PIS oraz za Jaroslawem Kaczynskim to jest jedyny czlowiek, ktory niejest przekupny jak reszta same pozytywy walczy o prawdziwa Polsce a nie jak Tusk i Komorowski ruskie i niemieckie pacholy.

POZDRAWIAM
Suzuki GSX-R 600
Avatar użytkownika
kkkkski
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19/2/2007, 20:42
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez SzpiceR » 9/6/2010, 13:07

kkkkski napisał(a):A ja jestem i bede za PIS oraz za Jaroslawem Kaczynskim to jest jedyny czlowiek, ktory niejest przekupny jak reszta same pozytywy walczy o prawdziwa Polsce a nie jak Tusk i Komorowski ruskie i niemieckie pacholy.

POZDRAWIAM



widac ze znasz sie stosunkahc miedyznarodowych jak na uprawie chmielu w Jaszewnikach SlÄ…skich...
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez gelo007 » 9/6/2010, 14:17

Szpicer no to podobnie jak i Ty! LOL.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Trener » 9/6/2010, 15:50

A zna sie kto z was na uprawie konopii ? To dopiero ponoć jest dochodowy interes :D
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez SzpiceR » 9/6/2010, 16:01

gelo007 napisał(a):Szpicer no to podobnie jak i Ty! LOL.


co T wiesz o zabijaniu ekonomisto :twisted:
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez mar111cin » 9/6/2010, 16:12

JKM robi z siebie idiote i to jeszcze publicznie :lol:
komorowski ma tą przewage nad kaczyńskim że posiada żone xD

ogólnie dobre stwierdzenie że pełna władza w rękach PO i niech pokażą co potrafią, dopiero będzie śmiesznie jak nie będą mieli na kogo zwalać wine :lol:


PS a jak w kilku poprzednich wyborach mówiłem że PiS nie, ale PO jeszcze bardziej nie, to wszyscy się na mnie patrzyli jak na kosmite :lol: mówię w co wy wierzycie, że to jest partia młodych itp? a guzik prawda, marketing i nic więcej. Liczyli że jak wybiorą PO to niewiadomo jakie korzyści będą z tego mieli.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Matyj713 » 9/6/2010, 18:24

mar111cin napisał(a):hmm jak słysze o JKM, to jego pomysły przerastają jego głupote. Najlepsze obietnice wyborcze miał kilka lat temu "jak wygram wybory to paliwo będzie po 2zł za litr" jakby to od niego zależało :lol:

on tego nie zrobi ale jezeli on wygral by wybory to znaczylo by ze ludzie chca takiego czegos i logiczne ze glosowali by na wolnosc i praworzadnosc, a wtedy to juz by mogl robic co by mu sie podobalo.
ze niby jest glupi? poprostu kontrowersyjny, jego poglady znacznie roznia sie od tych przyjetych jako 'dobre' i moze niektorym ciezko jest sobie wyobrazic jak by to bylo jakby bylo inaczej. jkm ma przynajmniej konkretny plan dzialania, pomysl na zmiane, inni dalej brna w to socjalistyczne gowno.
Matyj713
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1/5/2007, 19:15

Postprzez mar111cin » 9/6/2010, 18:45

pomysł to za mało... pszcze gadanie i nic wiecej.

aaa i ja też dużo rzeczy chcę i co dostanę je?
pomyślny chciałbym żeby nie było vatu, paliwo było tańsze od wody, pensję ministra. To co na kogo mam głosować żeby było wiado że tego właśnie chcę ? :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez zadzior » 9/6/2010, 19:44

Na mnie sir!
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez lonewolf » 9/6/2010, 20:51

Traperoso napisał(a):
mar111cin napisał(a):hmm jak słysze o JKM, to jego pomysły przerastają jego głupote. Najlepsze obietnice wyborcze miał kilka lat temu "jak wygram wybory to paliwo będzie po 2zł za litr" jakby to od niego zależało :lol:


Właśnie miałem to napisać, ten kandydat to klaun, a dlaczego? Ewidentnie sobie jaja robi, ma kasę i prawdę mówiąc, nie wiem czy Ci co tu o nim wspominają mówią serio czy żartem.


Klauny to komorowski i kaczyński. Głosujcie sobie na faworytów mediów, proszę bardzo. Potem narzekajcie na nich przez 5 lat i tak w kółko, bo nic się w kraju nie zmieni. Nigdy się nie zmienia bo ludzie właśnie w ten sposób myślą. Zagłosują na komorę albo kaczkę bo... w telewizji byli ;D brawo dla was.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez mar111cin » 9/6/2010, 21:09

dziękuję dziękuję, widze że czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

jkm też jest w telewizji to raz.
dwa nie powiedziałem że zagłosuje na któregoś z panów K.

ale JKM robi z siebie wariata i to widać. Legalizacja twardych narkotyków :] ten facet w ogóle nie wie co mówi.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Kula07 » 9/6/2010, 21:24

głosowałbym na Olechowskiego, bo wkurzają mnie potyczki między PO i PiS, a najbardziej wkurzają mnie różne dziwne zagrywki PO, niestety głos oddany na Olechowskiego będzie głosem wyrzuconym w błoto, dlatego trzeba wybrać mniejsze zło...
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez Invi » 9/6/2010, 21:31

Co masz do legalizacji twardych narkotyków? JKM jest nieco ekscentryczny, ale wydaje się taki głównie dlatego że z twojego punktu widzenia prezentuje jakieś "dziwaczne" poglądy. Wydają się ci dziwaczne bo są inne niż te które za pomocą różnych słów wciskają wszystkie partie od '89. Jakoś w stanach nikogo nie dziwą poglądy Rona Paula, bo ten kraj w przeciwieństwie od Polski ma prawicowe tradycje. Podczas gdy u nas od odzyskania niepodległości prawdziwej prawicy nie było u władzy ani razu.

W PRL pewnie to samo napisał byś o działaczach Solidarności? Że to nierealne i chłopaki robią z siebie wariatów.

Jak napisałem JKM jako jedyny zamiast PR'owej papki serwuje dyskusję solidnie podpartą logiką. Ale jak widać zamiast tego wolisz argumenty w stylu:"ale JKM robi z siebie wariata i to widać." Bo tak. Po co to argumentować, przecież to jak mówił pan K "oczywista oczywistość". :roll:

Kula07 napisał(a): niestety głos oddany na Olechowskiego będzie głosem wyrzuconym w błoto, dlatego trzeba wybrać mniejsze zło...


Kiedy wy się wreszcie nauczycie do czego służy pierwsza tura wyborów?
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Kula07 » 9/6/2010, 21:39

możliwe, że nigdy, możliwe, że wiemy, a możliwe, że nie zrozumiałeś przenośni :roll:
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez mar111cin » 9/6/2010, 22:03

Invinciblee, ale my sie chyba nie rozumiemy, ja co post pokazuje czym się JKM ośmiesza, może tego nie zauważyłeś, ale powtórze:
-benzyna po 2zł (i co może mi powiesz że to od niego zależy tak?)
-legalizacja twardych narkotyków (o ile do miękkich nic nie mam, o tyle tutaj gość przegiął i to na całej lini, co on gówniarstwo chce zachęcić do głosowania na niego?)
-likwidacja ZUS, (no ok, ale już widze jak raptem pada cała ta instytucja, projekt raczej na całe lata i raczej on nie ma pomysłu jak to zrobić)

temu człowiekowi to tylko zaczarowany ołówek kupić, to będzie mógł swoje wizje urzeczywistnić. :lol:

brakuje jeszcze kononowicza, razem by stworzyli idealnÄ… pare prezydenckÄ….
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Leitho » 9/6/2010, 22:13

I jak ma byc tu dobrze, jak Admin nie potrafi zachowac dobrego tonu w spokojnej wypowiedzi :lol:
BTW za 25 lat ZUS i tak sam upadnie :lol::lol::lol:
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Invi » 9/6/2010, 22:32

mar111cin napisał(a):-benzyna po 2zł (i co może mi powiesz że to od niego zależy tak?

Po wywaleniu z niej wszystkich podatków. Czemu nie?

mar111cin napisał(a):-legalizacja twardych narkotyków (o ile do miękkich nic nie mam, o tyle tutaj gość przegiął i to na całej lini, co on gówniarstwo chce zachęcić do głosowania na niego?)


Tu można dyskutować. Ale trudno znaleźć kandydata z którym będziemy się w 100% zgadzać. A chodzi mu o ideę wolności. W stylu: jak mam ochotę zaćpać się na śmierć, to mam do tego prawo i żadnemu urzędnikowi nic k**** do tego.

mar111cin napisał(a):-likwidacja ZUS, (no ok, ale już widze jak raptem pada cała ta instytucja, projekt raczej na całe lata i raczej on nie ma pomysłu jak to zrobić)


Skąd wiesz że nie ma na to pomysłu? Masz wgląd w jego myśli? Zresztą, lepiej jak koś to nawet byle jak, ale uczciwie zlikwiduje niż ma sam paść ciągnąc za sobą całą gospodarkę. A jest w gorszej formie niż Titanic po uderzeniu w górę lodową.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Czester » 10/6/2010, 06:50

gelo007 napisał(a):Ja chciałem zaglosować na Radosława Sikorskiego. Prezydent w Polsce pełni głównie rolę reprezentacyjną i myślę, że Sikorski byłby najlepszym kandydatem. Wykształcony, zna języki obce etc. :) Niestety wyszło jak wyszło.

Też żałuję, że on nie startuje bo w pełni podzielam to co napisałeś. Dołożę do tego jeszcze jedną ważną zaletę tego gościa - jest on baaardzo bogaty więc raczej pewne byłoby, że nie byłby pazerny na kasę tak jak zdecydowana większość przy korycie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez lonewolf » 10/6/2010, 09:10

mar111cin napisał(a):-benzyna po 2zł (i co może mi powiesz że to od niego zależy tak?)


Jak zdejmiesz podatki to wyjdzie cena na pewno lepsza niż tak, którą teraz widujesz na stacji. Mnie osobiście ch*j strzela jak widzę ~4,80 za litr, tym bardziej że mój gixxer trochę wd*pia.

mar111cin napisał(a):-legalizacja twardych narkotyków (o ile do miękkich nic nie mam, o tyle tutaj gość przegiął i to na całej lini, co on gówniarstwo chce zachęcić do głosowania na niego?)


Prawo wyboru powinien mieć każdy. Ludzie którzy sięgają po używki są dla mnie ludźmi słabymi. Skoro sami chcą się zaćpać/zapić na śmierć, to proszę bardzo. Ja nie mam zamiaru płacić za ich leczenie z moich podatków, tak jak to jest w chwili obecnej. Chcesz się zabić? Zabij się. A nie, żeby było tak, że ktoś chce się powiesić albo skoczyć z mostu a jacyś kretyni chcą tego kogoś na chama "uratować". Kompletny bezsens.

mar111cin napisał(a):-likwidacja ZUS, (no ok, ale już widze jak raptem pada cała ta instytucja, projekt raczej na całe lata i raczej on nie ma pomysłu jak to zrobić)


Sam osobiście wolałbym mieć prawo wyboru czy chcę to płacić czy też nie. Dlaczego ktoś non stop chce nas zmusić do płacenia? To samo z OC. Jak dla mnie to powinno się tylko podpisywać zgodę że jest się świadomym zagrożenia jakie jest na drogach publicznych i że liczę się z konsekwencjami które z tytułu tego ryzyka mogę ponieść (śmierć, uszczerbek na zdrowiu, strata kasy). Ograniczenia poza miastem bym wywalił. Wszystkie ciepłe kluchy i inni niedzielni kierowcy poodpadali by sami w trosce o swoje bezpieczeństwo, a zostaliby sami wytrawni kierowcy. Cioty zlikwidowałyby się same. Proste.

Widzę, że nie ma sensu ani dyskutować w sumie, bo wy wszyscy i tak macie tak głęboko zakorzenione odbieranie sobie wolności na rzecz pseudo-bezpieczeństwa, że tego się wykorzenić nie da. Dalej będziecie głosowali na bandę czworga czyli na "mniejsze zło". Super tutaj była jedna wypowiedź od kolegi motocyklisty że w pierwszej turze zdaje mi się a olechowskiego, a w drugiej na mniejsze zło. No sorry, ale wydawało mi się, że głosuje się nie dlatego, że jest presja i że MUSISZ zagłosować, tylko głosuje się z przekonania - wybiera się kandydata który reprezentuje te same bądź podobne poglądy. A tutaj jest tak, że zagłosuję na A, a potem na B bo co mi tam, a iść muszę na drugą turę bo potem mi będą wytykać, że nie mam prawa narzekać bo nie głosowałem ;DDD Gratuluję logiki.

Troszkę się rozpisałem, ale może ktoś wyciągnie wnioski w końcu i zda sobie sprawę z tego, że wolność jest cały czas konsekwentnie ograniczana, i że trzeba coś z tym w końcu zrobić. Także zanim zagłosujecie na konserwatystę bądź pseudo-liberałów to dwa razy pomyślcie. A jak macie wybierać mniejsze zło to lepiej wcale nie idźcie. Takie rozumowanie jest po prostu chore i tacy ludzie nie powinni mieć w ogóle prawa głosu. Dlatego się boicie korwina bo chce z wami zrobić porządek. Wszystko w temacie.
Avatar użytkownika
lonewolf
Bywalec
 
Posty: 588
Dołączył(a): 29/5/2008, 19:48

Postprzez mar111cin » 10/6/2010, 11:14

powiedz mi jak on zrobi paliwo po 2zł? no jak , jak w innych krajach europy paliwo utrzymuje tą samą cenę ? wyobrażasz sobie co by było, gdyby było nawet tutaj paliwo po 2zł? krach na giełdach już pomijam, ale niemcy masowo by do nas przyjeżdżali po paliwo, cysternami by je wywozili.
tak że swoje wizje niech opublikuje w jakiejś książce, zawstydzi fantastyke :lol:


co do narkotyków, jeszcze nie zauważyłeś że społeczeństwo jest ograniczone? dosłownie ograniczone, bo inaczej się tego nie da nazwać. NIektórymi ludźmi to trzeba wprost sterować, bo sami nie umieją nic myśleć. Tak że w kraju zrobiła by się anarchia, jakby był dostęp do narkotyków. Skończyło by się jak ostatnio z zawodnikami MMA, że się powybijali. Zresztą pokaż mi kraje w których twarde narkotyki są legalne.

Co do OC, nie wiem czy chciałbyś żebyś żeby jakiś dziadek skasował ci motocykl/auto za naprawde grube pieniądze, bo co wtedy zrobisz? cała kasa psu w dupe. Który z rozwiniętych krajów nie ma obowiązku OC? bo teraz taki pomysł walnełeś że JKM byłby z niego dumny, w jego stylu.



Naprawde uważam że prawo po coś jest, wiem że nieraz ogranicza, ale uwierz że bez tego by było jeszcze gorzej. Jakby każdy robił co mu się podoba to była by dopiero anarchwia. W moim otoczeniu już zostało zabitych zbyt wielu ludzi, a niby takie prawo rygorystyczne, jednak nie wystarczyło żeby do tego nie dopuścić.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê