Zobacz wątek - Suzuki gs 500 - czy taki silnik był montowany ??
NAS Analytics TAG

Suzuki gs 500 - czy taki silnik był montowany ??

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez spider88g » 14/1/2007, 18:00

no akurat ten motor co ja ogladlem to ciekl mu amor i raczka lewa byla jakby nizej i poorysowany z obu stron wiec chyba jednak walony byl, szkoda gadac
Avatar użytkownika
spider88g
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13/1/2007, 12:00


Postprzez Inku » 14/1/2007, 18:02

Michaek napisał(a):Inku to że motocykl jest z 92r to mozemy byc pewni po tym ze jest takie malowanie.


Z tym siÄ™ zgodzÄ™, masz racjÄ™.

Michaek napisał(a): A to ze motocykl jest bezwypadkowy to chyba łatwo jest stwierdzic, bo w motocyklu powypadkowym beda ciekły lagi albo po puszczeniu kierownicy bedzie on nam schodził w którąś ze stron.


Z tym się akurat nie zgodzę. Mógł być zglebowany i nie będzie Cię sciągać. No chyba, że dostanie np. rama to owszem. A możesz mieć po glebie wymienione uszkodzone części i nawet możesz o tym nie wiedzieć bo będzie jeździł w porządku. A mimo wszystko już nie będzie bezwypadkowy. Więc określenie motocykla bezwypadkowym przez któregoś z kolei właściciela uważam za przynajmniej na wyrost.
Poza tym nie wierzÄ™ w 15 letnie motocykle bezwypadkowe tym bardziej u nas w kraju. :)

Michaek napisał(a):IA po za tym uważam ze motocykle sprowadzane sa lepsze niz jezdzone przez cały swój żywot w polsce gdyż Niemcy to troche bogatszy kraj i tam jak sie cos popsuje to nie lepią jak to u nas czesto mozna zobaczyc po niektorych sprzetach, tylko wymieniaja na nowe.


Najczęściej pewnie tak, choć nie zawsze. U nas też są naprawde ładne sprzęty, serwisowane jak trzeba.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania


Postprzez Michaek » 14/1/2007, 21:51

Inku moje moto nie przejawia akurat zadnych symptomow wypadkowosci wiec jak go nawet tir walna ale zostal tak zrobiony ze nie ma najmniejszego sladu wypadku to mi to i tak jest bez roznicy.
Michaek
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 29/11/2006, 19:59

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê