Zobacz wątek - Obcy gosciu na moim motorze...
NAS Analytics TAG

Obcy gosciu na moim motorze...

O wszystkim
_________

Postprzez Seba_ER5 » 22/8/2009, 10:38

Tak :D do garów :P.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5221
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez valhalla » 22/8/2009, 11:03

Movi napisał(a):Do autora tematu: przypomnij sobie gdzie mieszkasz i znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię w życiu pytania :) całkiem szczerze, nie wiem czy jest mnie już cokolwiek w stanie w naszej pięknej Łodzi zszokować :)

Pozdro.


No i niby masz racje, ale ciekawi mnie troche brak instynktu samozachowawczego. Mnie sie za bardzo przestraszyc nie mozna ale jakby gosciu mial do czynienia z 2 metrowym stukilowym kolesiem to czy tez bylby taki hardy ? Pakujac sie do/na czyjas wlasnosc nalezy brac pod uwage ze wlasciciel moze byc w poblizu i moze byc porywczy i moze byc taki "pudzianowaty" :). Co wtedy ?

Ogolnie to balem sie zeby mie facet zlosliwie nie wywrocil moto, albo nie zrobil zlosliwie jakiegos qq. Generalnie chyba nie dobra dobrej rady na to.

Tak jak ktos tu napisal, kultura jest nadal towarem z wyzszej polki. Ale spoleczenstwo sie chyba edukuje, trwa to wolno ale jednak.
Innocence proves nothing...
valhalla
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4/9/2008, 10:33
Lokalizacja: Łódź


Postprzez MaRRiusz » 22/8/2009, 11:07

Łobuz napisał(a):Hm, a piękną kobietę, która usiadła na Wasz motocykl i kręci manetką, też byście przegonili? ;)


Zależy którą "manetką"chciała by kręcić :) I te tipsy, pazury... no jakby zdarła lakier to niech ją piekło, nie ważne jaka piękna by była. Oczywiście mowa o siadaniu bez pozwolenia, co innego jak się ktoś zapyta kulturalnie.
Avatar użytkownika
MaRRiusz
Świeżak
 
Posty: 369
Dołączył(a): 14/12/2008, 08:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez devxx » 22/8/2009, 11:40

mikun napisał(a):Raz miałem taką sytuację, siedząc zaledwie kilka metrów obok - włączyłem alarm pilotem, że nie zdążył nawet usiąść - ślad po gościu został jak po gumie... ubaw po pachy dookoła :twisted:


Dokładnie to chciałem napisać. Przecież alarmy mają czujniki i np. podczas siadania zaczyna wyć. A jak ktoś nie lubi przepychanek słowno-ręcznych, to z odległości odpala i już nie ma delikwenta ;)

btw, rzućcie aukcją, na której można dostać takie naklejki pls..
devxx
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 11/6/2008, 15:28
Lokalizacja: się biorą tacy debile...?

Postprzez Kedar-88 » 22/8/2009, 11:45

MaRRiusz napisał(a):
Łobuz napisał(a):Hm, a piękną kobietę, która usiadła na Wasz motocykl i kręci manetką, też byście przegonili? ;)


Zależy którą "manetką"chciała by kręcić :) I te tipsy, pazury... no jakby zdarła lakier to niech ją piekło, nie ważne jaka piękna by była. Oczywiście mowa o siadaniu bez pozwolenia, co innego jak się ktoś zapyta kulturalnie.


Pamiętam jak koleżance pokazywałem motocykl, a na tak bez pytania weszła na niego zaczęła palcami z długimi pazurskami jeździć po baku, to myślałem że mnie szlak trafi... 8)
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Radel » 22/8/2009, 12:35

devxx napisał(a):
mikun napisał(a):Raz miałem taką sytuację, siedząc zaledwie kilka metrów obok - włączyłem alarm pilotem, że nie zdążył nawet usiąść - ślad po gościu został jak po gumie... ubaw po pachy dookoła :twisted:


Dokładnie to chciałem napisać. Przecież alarmy mają czujniki i np. podczas siadania zaczyna wyć. A jak ktoś nie lubi przepychanek słowno-ręcznych, to z odległości odpala i już nie ma delikwenta ;)

btw, rzućcie aukcją, na której można dostać takie naklejki pls..


Bardzo proszę: Aukcja 1 (otwórz link), Aukcja 2 (otwórz link)
Radel
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15/6/2009, 15:19

Postprzez Łobuz » 22/8/2009, 13:53

Zależy którą "manetką"chciała by kręcić I te tipsy, pazury... no jakby zdarła lakier to niech ją piekło, nie ważne jaka piękna by była. Oczywiście mowa o siadaniu bez pozwolenia, co innego jak się ktoś zapyta kulturalnie.


Pamiętam jak koleżance pokazywałem motocykl, a na tak bez pytania weszła na niego zaczęła palcami z długimi pazurskami jeździć po baku, to myślałem że mnie szlak trafi...


Ojojoj, jakie to straszne! Biedni chłopcy, te niedobre dziewczyny Wam psują zabawki, fe! No już, nie płakusiaj :* :lol:

Dobrze, że nie miałam nigdy tipsów... Czyli co, mogę sobie beztrosko wsiadać na cudze motocykle? 8)
KOCHAM ŻELUSIA :*
Avatar użytkownika
Łobuz
Świeżak
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13/7/2009, 17:54
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań/Bayern

Postprzez SzpiceR » 22/8/2009, 13:56

mozesz siadac na bak i krzyczec wuuttutu jestem raptowny :twisted:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez turboponczek » 22/8/2009, 15:11

"hmmm.. fajnie co ? do Twojej starej też się wczoraj tak przymierzałem, wypie*dalaj !!!" :lol:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Łobuz » 22/8/2009, 15:16

SzpiceR napisał(a):mozesz siadac na bak i krzyczec wuuttutu jestem raptowny :twisted:


:lol:

Dzięki, stary. Wiesz, jak poprawić humor :)
KOCHAM ŻELUSIA :*
Avatar użytkownika
Łobuz
Świeżak
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13/7/2009, 17:54
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań/Bayern

Postprzez qadrat » 22/8/2009, 15:55

Sadzanie dzieci na motocyklu - z tym się już spotkałem, trochę mnie to drażni, ale jakoś potrafię przymknąć oko.

Ale za to w tamtym roku miałem niemiłą sytuację, motocykl postawiony na parkingu przed blokiem, wszedłem może na 15min do znajomego. Wychodzę, a na mnie już jakieś 2 panie czekały. Tyle co one się wydarły, to jeszcze nigdy nie słyszałem. Okazało się, że 5 letni synek jednej z tych pań próbował się wdrapać na motor z prawej strony i sobie całą nogę poparzył o wydech. Do tego dołączył się jeszcze jakiś przechodzień, starszy pan, prawie chciał mnie pięściami bić, leciały wyzwiska, że ja jakiś idiota, dawca itp., straszyli mnie sądami, policją (cyt. słowa tego dziadka "będziesz gnił w pierdlu). Poskutkowało dopiero głośne krzyknięcie "zamknij tą japę!", wyjęcie telefonu i udawanie, że dzwonię na policję, od razu wszyscy się migiem rozeszli...

edit.
Żeby było ciekawiej - ten incydent miał miejsce w Łodzi, bo bywam tam więcej, niż w Ozorkowie (jakieś 20km) :P
Ostatnio edytowano 22/8/2009, 15:56 przez qadrat, łącznie edytowano 1 raz
BMW F650 Funduro.
Avatar użytkownika
qadrat
Świeżak
 
Posty: 276
Dołączył(a): 21/4/2008, 21:25
Lokalizacja: Ozorków

Postprzez Dandi93 » 22/8/2009, 15:56

O motory tak się dba bo są jak kobiety, nawet lepsze, motor nie będzie ci truł jak postawisz w garażu drugi, takich powodów jest 101. A tak do tematu przydaje się alarm w pilocie, tak jak koledzy wyżej mówią można włączyć i nie ma delikwenta. Pozdrawiam, i bez obrazy panie
nsr>zzr>zx6r>r6>cbr f4i?
Avatar użytkownika
Dandi93
Bywalec
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24/5/2008, 11:43
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez sol213 » 22/8/2009, 18:17

[quote="Dandi93"]O motory tak się dba bo są jak kobiety, nawet lepsze, motor nie będzie ci truł jak postawisz w garażu drugi, takich powodów jest 101. Pozdrawiam, i bez obrazy Panie

:lol: eeeeee tam jak trafisz na odpowiednią kobietę to Ci tak truła nie będzie :) a Twoje moto będzie kochała tak samo jak Ciebie :P
Pzdr
Bądź zawsze sobą i nie bój się swoich słabości. Jeśli je pokonasz staną się twoją siłą...
sol213
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 23/7/2009, 23:11
Lokalizacja: z Wenus :))

Postprzez zadzior » 22/8/2009, 18:35

Dandi93 napisał(a):O motory tak się dba bo są jak kobiety, nawet lepsze, motor nie będzie ci truł jak postawisz w garażu drugi, takich powodów jest 101. A tak do tematu przydaje się alarm w pilocie, tak jak koledzy wyżej mówią można włączyć i nie ma delikwenta. Pozdrawiam, i bez obrazy panie


Eeeeeeee lepsze sa kobiety...
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Sth » 22/8/2009, 18:41

Deadmau5 napisał(a):
Dandi93 napisał(a):O motory tak się dba bo są jak kobiety, nawet lepsze, motor nie będzie ci truł jak postawisz w garażu drugi, takich powodów jest 101. A tak do tematu przydaje się alarm w pilocie, tak jak koledzy wyżej mówią można włączyć i nie ma delikwenta. Pozdrawiam, i bez obrazy panie


Eeeeeeee lepsze sa kobiety...


Chyba przy garach :twisted:
Sth
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 6/5/2009, 18:38

Postprzez zadzior » 22/8/2009, 18:54

Jesli nie umiesz sobie znalesc odpowiedniej, to potem musisz swoja gnac do garow.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez falconiforme » 22/8/2009, 18:56

ALARM i po sprawie.
Ja mam stig-a z czujnikiem mikrofalowym. Nikt nawet nie podejdzie do moto.

Wcześniej miałem tylko wstrząsowy czujnik i też dawał radę bez problemu (RTX).
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Łobuz » 22/8/2009, 19:02

sol213 napisał(a):
Dandi93 napisał(a):O motory tak się dba bo są jak kobiety, nawet lepsze, motor nie będzie ci truł jak postawisz w garażu drugi, takich powodów jest 101. Pozdrawiam, i bez obrazy Panie


:lol: eeeeee tam jak trafisz na odpowiednią kobietę to Ci tak truła nie będzie :) a Twoje moto będzie kochała tak samo jak Ciebie :P
Pzdr


A jak będzie moto kochała bardziej? 8)

Edit:

Najtańszy alarm, zostawić plecaczek przy motocyklu, kiedy gdzieś wychodzicie... Jak długo nie będziecie wracać to sama zacznie wyć :lol:
KOCHAM ŻELUSIA :*
Avatar użytkownika
Łobuz
Świeżak
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13/7/2009, 17:54
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań/Bayern

Postprzez sol213 » 22/8/2009, 20:38

Łobuz napisał(a):
sol213 napisał(a):
Dandi93 napisał(a):O motory tak się dba bo są jak kobiety, nawet lepsze, motor nie będzie ci truł jak postawisz w garażu drugi, takich powodów jest 101. Pozdrawiam, i bez obrazy Panie


:lol: eeeeee tam jak trafisz na odpowiednią kobietę to Ci tak truła nie będzie :) a Twoje moto będzie kochała tak samo jak Ciebie :P
Pzdr


A jak będzie moto kochała bardziej? 8)

Łobuz nie starsz chłopaka :lol:
poza tym każda kobieta wie że jeżeli bierze sobie faceta z motocyklem to moto bedzie dla niego najważniesjze :P
Bądź zawsze sobą i nie bój się swoich słabości. Jeśli je pokonasz staną się twoją siłą...
sol213
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 23/7/2009, 23:11
Lokalizacja: z Wenus :))

Postprzez Wilku111 » 22/8/2009, 21:15

Deadmau5 napisał(a):Jesli nie umiesz sobie znalesc odpowiedniej, to potem musisz swoja gnac do garow.


Piona stary!
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr