Zobacz wątek - Motocykle, no właśnie gdzie one są?
NAS Analytics TAG

Motocykle, no właśnie gdzie one są?

O wszystkim
_________

Postprzez Taser » 1/3/2009, 20:09

Chlopaki czytam tak wasze posty i mnie krew zalewa, bo moj jeszcze w serwisie uspiony jest. Podobno do konca tygodnia maja go zrobic, a pogoda taka do niedzieli wiec moze sie jeszcze zalapie na nastepny weeekend.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn


Postprzez Konio » 1/3/2009, 20:27

a u mnie kurcze licha pogoda na smiganie i nikt nie jezdzi ;o
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez niesiob » 1/3/2009, 21:16

Ależ weekend piękny był, co Panowie? W sobotę zdjąłem pokrowiec z mojej kawci , kluczyk(kontrolki palą! aku nie padł :-) ), zapłon...kręci kręci i nie gada :-( i tak kilkanaście razy. a że się na mechanice nie znam już czarne myśli mnie dopadły... aż tu nagle ZAGADAŁ :-D Niedużo zrobiłem, ze 30km, ale pięknie było. okolice piastowa pod Warszawą, aleje j., rondo zesłańców syb, żwirki... Wróciłem z uśmiechem od ucha do ucha. Niestety w niedzielę nie mogłem, ale itak weekend był udany. może już śniegu nie będzie.... oby.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez wyspa19 » 1/3/2009, 22:52

Zazdroszcze wam :( Bo w Katowicach tragedia, słońca prawie wcale, zimno... a z tego co widziałem w pogodzie ma padać do końca tygodnia. W ogole sniegu kupe, niby drogi suche ale nie warto ryzykować.
Jazda na motorze jest drogą do wolności... poprzez manetkę gazu, odpływasz. Nie ważne jak jezdzisz i czym, czujesz powiew wiatru, problemy znikają, piękne uczucie... Pozdro dla motocyklistów róbmy to co kochamy....
Avatar użytkownika
wyspa19
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19/11/2008, 12:28
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Traperoso » 1/3/2009, 23:05

Taser napisał(a):Chlopaki czytam tak wasze posty i mnie krew zalewa, bo moj jeszcze w serwisie uspiony jest. Podobno do konca tygodnia maja go zrobic, a pogoda taka do niedzieli wiec moze sie jeszcze zalapie na nastepny weeekend.


Twój przynajmniej jest już w serwisie, a ja nawet nie wiem do końca kiedy kasę ogarnę na serwis... więc myśl pozytywnie :D
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kóba » 1/3/2009, 23:24

:( kwrrr... Ale Wam zazdroszczę. Czy jak Kawka stoi od końca grudnia w ogrzewanym garażu pod kocykiem, to odpali bez problemu? Nie była odpalana, ani ruszana.
My style is di bom digi bom di deng di deng digdigi...
NINJA 250R <-- myy Precioussss
Avatar użytkownika
Kóba
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 10/2/2008, 01:17
Lokalizacja: Lębork

Postprzez wyspa19 » 1/3/2009, 23:29

Kóba napisał(a)::( kwrrr... Ale Wam zazdroszczę. Czy jak Kawka stoi od końca grudnia w ogrzewanym garażu pod kocykiem, to odpali bez problemu? Nie była odpalana, ani ruszana.


powinna odpalic;) moja po miesiacu stania w nieogrzewanym garazu zalapala za pierwszym razem, wiec chyba nie powinno byc zle;)
Jazda na motorze jest drogą do wolności... poprzez manetkę gazu, odpływasz. Nie ważne jak jezdzisz i czym, czujesz powiew wiatru, problemy znikają, piękne uczucie... Pozdro dla motocyklistów róbmy to co kochamy....
Avatar użytkownika
wyspa19
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19/11/2008, 12:28
Lokalizacja: Katowice

Postprzez niesiob » 2/3/2009, 08:38

Tak jak pisałem - moja Kawcia kręciła i kręciła (na szczęście aku po prawie 4 miesiącach jak nowy!) i kręciła i kręciła i na szczęscie zagadała. po paru min na wolnych obrotach działała jak marzenie.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez adam_89 » 2/3/2009, 09:04

Pierrrrdziele jeżdzenie a taką pogode. Co z tego, że zrobiłem wczoraj ponad stówke jak teraz przeziebiony jestem, przewiany i nie mam siły na nic:(
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Pawcio415 » 2/3/2009, 09:59

A ja kolejny weekend w siodle i kolejne prawie 500 km nawiniete :)
Trzeci dobry weekend i juz 1500 km nawiniete :):):)
Avatar użytkownika
Pawcio415
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 9/3/2007, 21:52
Lokalizacja: Śląsk, Newbridge

Postprzez YZF R1 » 2/3/2009, 10:47

niesiob napisał(a):Ależ weekend piękny był, co Panowie? W sobotę zdjąłem pokrowiec z mojej kawci , kluczyk(kontrolki palą! aku nie padł :-) ), zapłon...kręci kręci i nie gada :-( i tak kilkanaście razy. a że się na mechanice nie znam już czarne myśli mnie dopadły... aż tu nagle ZAGADAŁ :-D Niedużo zrobiłem, ze 30km, ale pięknie było. okolice piastowa pod Warszawą, aleje j., rondo zesłańców syb, żwirki... Wróciłem z uśmiechem od ucha do ucha. Niestety w niedzielę nie mogłem, ale itak weekend był udany. może już śniegu nie będzie.... oby.


bierz na przyszłość aku do domku i trzymaj w cieple to zagada za pierwszym ja mam rzut beretem od piastowa to możemy kiedyś polatać...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Konio » 2/3/2009, 14:20

A ja dzisiaj pelen entuzjazmu wyprowdzilem motorek i z bananem na gebie bylem pewny ze polatam przynajmniej troche. 1 rozczarowanie to takie ze zapomnialem ze aku to zlom i trzeba wymienic wiec wzialem sie z pchanie. Pare rundek i bylem tak zgrzany jak pies. 2 problem to chyba nawet rezerwy juz nie mam- ciezko ocenic ale jak zostawialem moto wydawalo mi sie ze cos jest :P Wiec takim negatywnym akcentem zakonczylem dzisiejsze plany latania ze wzgledu ze mam zaraz wyjazd... Przynajmniej sobie paliwko zakupie :D I aku trzeba dzisiaj zamowic... A poza tym motoru trzeba sie pozbyc i na nowy czatowac
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez indor » 2/3/2009, 15:05

A ja właśnie z pracy wróciłem i idę sobie rundkę zrobić :) ... wczoraj zrobiłem 40km... trochę kapcia spaliłem :) w końcu i tak go wymieniam na nowego :P już się nie mogę doczekać codziennego jeżdżenia...
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez wasylmks5 » 2/3/2009, 15:18

Noo dzis pogoda dopisuje:) w Kielcach dziś widziałem chyba z 10 motorków jak hasają sobie po ulicach:)już sie zaczyna mania:)ja nie meoge sie doczekać kiedy poajde po swoją bryke:):)
Biegaj,skakaj,lataj,pływaj w tańcu w ruchu pij i zygaj!!
Avatar użytkownika
wasylmks5
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18/10/2008, 14:19
Lokalizacja: Kielce

Postprzez grzybol » 2/3/2009, 16:04

Ja miałem dzisiaj mały falstart sezonu :( Ubrałem się jak na wojnę, idę do garażu, w międzyczasie zdążyłem się spocić jak świnia, a tymczasem moto nie chce odpalić. Przez miesiąc nie był odpalany i myślałem że się uda, ale niestety trza było podładować aku. Samo odkręcenie kabli zajęło mi godzinę, bo jedna śruba była okrutnie zapieczona, głupia sucz. I dzisiaj z wyjazdu nici. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo dzisiaj mam ochotę kogoś zabić :)
grzybol
Świeżak
 
Posty: 172
Dołączył(a): 4/6/2008, 13:59
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Konio » 2/3/2009, 17:32

Wasylmks5 widze ze ty tez z moich okolic :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez niesiob » 2/3/2009, 19:45

YZF R1 - ja jestem z tarchomina, tyle że moto garażuję w piastowie. Aku własnie dobry był - kręcił rozrusznikiem kilkanaście razy. Cóś tam się musiało w tych kabelkach porobić że odpalić nie chciał :-) no, ale grunt że się udało i mam nadzieje że następne odpalenie w piątek wieczorem się uda. W sobotę planuję małą rundkę, ale małą, bo tylko na ursynów i zpowrotem. o ile będzie pogoda jak w miniony weekend. A za Tobą to bym pewnie nie nadążył, ja mam tylko 50 kucyków, no i skromne doświadczenie motocyklisty, więc narazie się nie wychylam.
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Taser » 2/3/2009, 21:33

YZF R1 napisał(a):
bierz na przyszłość aku do domku i trzymaj w cieple to zagada za pierwszym ja mam rzut beretem od piastowa to możemy kiedyś polatać...


Czyzbys byl z ursusa, swojego czasu czesto tam bywalem ale nigdy nie widzialem R1
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez wasylmks5 » 2/3/2009, 21:50

hehe no no Konio Kielectwo sie też kłania:):)pozdro dla Ciebie:):)można by sie kiedy na jakie piwko przykumać:)
Biegaj,skakaj,lataj,pływaj w tańcu w ruchu pij i zygaj!!
Avatar użytkownika
wasylmks5
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18/10/2008, 14:19
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Konio » 2/3/2009, 21:57

Jestem za a nawet przeciw :D Do Kielc mam 40km ale to nie problem :P
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na gr