Zobacz wÄ…tek - UFO, obce cywilizacje, zjawiska paranormalne.
NAS Analytics TAG

UFO, obce cywilizacje, zjawiska paranormalne.

O wszystkim
_________

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 2/9/2008, 22:43

House MD napisał(a):
Piankowy Marynarzyk napisał(a):Mi ukradli radio kolo 2.10 to by sie zgadzalo.

to dobrze ,że o 2.10 bo 3 godzina jest gorsz to i poloneza by Ci skroili (joke) :lol:


Jak si wydarlem na skurczybyka to spieprzal jak glupi ,glebe by zaliczyl xD

Wracajac do UFO lub zjawisk ,to chcialem kiedys wyprobowac stan wyjscia z ciala czy jakos tak ,osoba sie relaksuje i skupia na jednej rzeczy np zapalonej swiecy ,czytalem o czyms takim ,ale teraz gadam z czapy ;)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez kagiva » 2/9/2008, 22:43

Martwię się trochę o simona bo chyba za dużo książek się naczytał i skoro dobrze zrozumiałem to nasz kolega wywnioskował że kiedyś żyły cyklopy itp. i były one nie udanym eksperymentem aż powstał człowiek w pół udany eksperyment? A kto tak eksperymentuje? Bóg tak się zabawia? Z ciekawości jak tylko pójdę odebrać siostrę z pracy wsiadam na kompa znowu i zobaczę co simon napisze w nowej książce.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód


Postprzez turboponczek » 2/9/2008, 22:43

stary jestes zakręcony jak ruski termos 8)
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez House MD » 2/9/2008, 22:45

Pewnie tak ,dlatego wolę być prostym 'ludziem', żyć na luzie i brykać na moto. Biblioteka watykańska to jest skarbnica wiedzy ,ale są też inne pierdoły massoni ( pozdrowienia dla radia ojca Tadeusza) ,Księga Tajemnic Prezydenta USA i wiele wiele innych.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez Rike » 2/9/2008, 22:49

Osobiscie to USA mam w du*** bardziej by mnie interesowalo co tam kaczki skrywaja w swojej wielkiej ksiedze Kaczogrod... ich to ja sie boje bardziej niz chinoli...Strach mnie ogarnal po wypowiedzial naszego ,,prezydenta" w Gruzji..., ktos mu powinnien dac inne wskazowki jak zwalczyc swoj kompleks mniejszosci....
cbr900rr--->niestety po przesiadce z motocykla kazde auto bedzie sie mulic :(
Avatar użytkownika
Rike
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:56
Lokalizacja: Gorzów//Szczecin

Postprzez House MD » 2/9/2008, 22:54

Nie wiem dlaczego wszczynają tyle burd i prowokują?? Może wiedzą,że nie dostaną kasy na kampanię wyborczą PiSu i już teraz ją nadrabiają. praktycznie teraz z każdej strony jest zagrożenie terroryzm, Iran, Chiny, Korea Północna ,ogólnie coraz gorzej.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez kagiva » 2/9/2008, 23:23

Błagam koledzy tylko nie rozpoczynajcie gadki o polityce. USA, Chiny, Rosja, Bush, Kaczory itd. naprawdę dajcie sobie z tym spokój bo to jest naprawdę cięższe do wytłumaczenia niż istnienie życia poza ziemskiego.

Szkoda że simon nie odezwał się w sprawie tych cyklopów i ocenzurowanych Biblii. Ja tu specjalnie poszedłem po siostre do pracy i przychodzę jak nigdy włączając jeszcze kompa a tu nic. Szkoda. Może jutro coś poczytam bo naprawdę interesuje mnie to co napisał i chciałbym poznać więcej szczegółów.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez DetoX » 3/9/2008, 00:05

Co do filmu Jaime Maussana to nie jest raczej tak, że to wszystko jest kiepskiej jakości, w ogóle wszelkie bajki o U.F.O wypuszczone w media to nie jest ściema ? Moim zdaniem gdyby materiały takie jak zdjęcia, filmy czy ślady o szarych czy zielonych ludzikach były prawdziwe to wątpię by rząd wypuścił to w publikę. Nie oszukujmy się, w internecie nie ma wolności i raczej co by było prawdziwe czy oryginalne na takie masowe tematy miało by bytu :wink: ?

Religi nie ruszam, boje się, że te wszystkie filmy o kodzie Leonarda, Egzorcyzmach Emili Rose np. mogą mieć odrobinę krzty wspólnego z rzeczywistymi faktami to które miały miejsce ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
DetoX
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 18/6/2008, 21:58
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez elco » 3/9/2008, 13:09

za pieniadze i dla pieniedzy mozna zrobic wszystko...
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez SzpiceR » 3/9/2008, 14:06

z reszta co to nas obchodzi co oni tam kryja.. byle sie dobrze zylo i apokalipsy niebylo :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez kagiva » 3/9/2008, 14:30

Apokalipsa będzie tylko w tedy kiedy jakiemuś człowiekowi odbije i zrzuci atom lub zatruje ludzi.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez herbatkowy » 3/9/2008, 18:14

senekkorzenna napisał(a):Nie bardzo wierze w UFO i IT a to z tej prostej przyczyny ze w moim rozumowaniu ludzkim zawsze coś ma określony cel ,a jaki to cel miało by UFO latając w nasza przestrzeń truj wymiarową.
Jeszcze jedno;nasz system kontroli lotów i obserwacji kosmosu jest tak naszpikowany elektroniką kontrolną że przynajmniej to co jest widziane gołym okiem zostało by zlokalizowane teleskopami elektronicznymi.


Sadzisz ze amerykanie nie wiedza o tym ze jakis spodek latal na niebie? I czy naprawde sadzisz, ze o wszystkim nam opowiedza ? :D Bo ja niezbyt tak naprawde nie mowi sie nam nic o sprawach UFO, a cholera wie ilu ufoludkow maja ludzie z nasa, i czy wogole jakichs maja, mozliwe ze to jedna wielka bujda. Jednoznacznej odpowiedzi i bezsprzecznych dowodow nie znamy. Wniosek nasuwa sie sam, trzeba chwilke pomyslec zeby domyslic sie komu i po co potrzebne jest ufo, i kto na tym najlepiej zarabia.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez komancz4 » 3/9/2008, 19:43

Czytam z zaciekawieniem i niewiem dlaczego oczekujecie aby kosmici przylecieli i chcieli się z nami kontaktować. Czy wy podchodzicie do psa czy konia ,przedstawiacie się mu "cześć jestem człowiek to i tamto ?"
Komancz
komancz4
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 27/8/2008, 11:38

Postprzez gelo007 » 3/9/2008, 19:45

Cześć jestem człowiek

Cześć jestem koń rafał.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez savage80 » 3/9/2008, 19:46

Swojego czasu bajke o ufo wymyslili amerykanie podczas zimnej wojny aby ruscy zbyt szybko sie nie domyslili ze to amerykanskie samoloty szpiegujace, a co do prawdziwego ufo nikt tak naprawde do konca nie wie kim lub czym sa i co tu robia no moze kilku nielicznych, prawda jest ze nawet gdyby cos bylo a moze nawet jest to i tak nie dowiemy sie prawdy chyba ze sie nam na glowe to cos zwali, tak wiec nie mysle nad tym zbyt wiele i jednak wole patrzec na droge kiedy sobie smigam niz na niebo wypatrujac " mimozemstanow " :lol:
Avatar użytkownika
savage80
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/2/2008, 16:43

Postprzez greddy » 3/9/2008, 20:45

gelo007 napisał(a):Cześć jestem człowiek

Cześć jestem koń rafał.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez MarciNe » 6/9/2008, 22:48

Oglądłem film na Discovery i tam zostało wyjaśnione, że prace nad latającymi spodkami podjął już Hitler..., po rozpadzie III Rzeszy część Niemieckich naukowców została przejęta przez USA, a częśc przez Rosjan. Badania nad nimi nie zostały zakończone i powstawały różne prototypy...także co do spodków to raczej ludzki twór i pokaz najlepszej techniki, o której zwykli śmiertelnicy dowiadują się z 50 letnim opóźnieniem;)
Przy dzisiejszej technice, photoshopach i reszcie trudno uwierzyć w coś widząc samą fotografię, także nie wiem co myśleć o 'obcych'.
A co do egzorcyzmów Emiliy Rose, to film jest oparty na faktach proponuje na youtube wpisać Anneliese Michael, są tam nagrania (audio) z modlitw o odpędzenie...trochę przerażające..., ale to, że zło istnieje jest niepodważalne. Rozmawiałem ostatnio z księdzem, który napotkał na takie właśnie pprzypadki opętania, ciekawa sprawa, ale podobno 99% ludzi przychodzących do egzorcysty odsyła się do psychiatry, ale ten 1%... Wracając do Annieliese to jest nakręcony dokument, można go również w częsciach zobaczyć na youtube;)
"Noga z gazu" :lol:
MarciNe
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 28/6/2008, 16:58

Postprzez mar111cin » 7/9/2008, 00:05

hmmm a mnie do dzisiaj zastanawia jedna rzecz.
był to dzień 08-08-08 ; ) czyli 8 sierpnia tego roku ; )

godzina tak po 20 żeby nie powiedzieć że 20:28 ?

ide sobie miastem i jakoś tak ogłoszenie na słupie czy coś spowodowało ze Girl popatrzyła w góre i co zobaczylismy, coś na wzór samolotu, ale z tyłu jakby miało jakieś dopalacza, czy coś tam świeciło, w każdym razie nie to było najdziwniejsze, najdziwniejsze jest to z jaką prędkością to coś się poruszało... a było to naprawde bardzo szybko, tak na oko z 5x szybciej od samolotu. Widziałem jak latają F16 i przy tym to ślimaki. A w ogóle myśliwca nad naszymi terenami to ja już od ponad 10lat nie widziałem.


Ktoś wie co wtedy latało nad Polską? bo jak wiecie data jest specyficzna, wtedy Rosja robiła porzadek w gruzji.
Teraz zerkłem na filmik nagrany telefonem, ale niestety zbyt krótki i zbyt mała rozdzielczość żeby cokolwiekzobaczyć. (jedynie co to date tym sposobem sprawdziłem)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Proxa » 7/9/2008, 09:26

to ze cos jest w kosmosie jest pewne i kazdy naukowiec powie to samo, jest to tak duze ze nie ma innej opcji zeby cos tam jeszcze sobie zylo... no i ok.

druga sprawa spodkow itp. jesli ktos sie interesuje to wie ze nawet w polsce sa konstruowane proste konstrukcje spotkow... wygladaja jak ufo ale ta konstrukcja musi tak miec dlaczego to musialbym sie tu rozpisywac jest masa ksiazek itp jak ludzie kombinuja :) w skrocie powietrze jest zasysane od gory pozniej rownomiernie rozkladany na okraglym skrzydle... ale o tym to duzo gadania :)

reasumujac duzo fotek ufo to zdjecia ludzi ktorzy sami cos sobie takiego wybudowali . Mysle ze jesli ufo by instnialo i nas odwiedzalo to:
1. robili by to w taki sposob zeby nam cos powiedziec i ujawniliby sie.
2. skoro dolecieliby na ziemie ich technologia bylaby duuuuzooo wyzsza od naszej co oznacza ze pewnie nawet bysmy ich nie zobaczyli :)
3. moze to wszystko matrix :)

polecam poczytanie ksiazek o polskich konstruktorach ufo itp :) mozna sie niezle zdziwic ze robia talerze ktore lataja :) moze nie na x kilometorow ale moga latac nad ziemia i to jest fajne :D
Avatar użytkownika
Proxa
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 20/5/2008, 19:03
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa

Postprzez Rike » 7/9/2008, 09:38

Hmmm cos mi sie wierzyc nie chce, ze nasz rzad z kaczorami na czele cos takiego bylby w stanie wybudowac, skoro kawalka prostej, dobrej drogi nie potrafia zlozyc....
cbr900rr--->niestety po przesiadce z motocykla kazde auto bedzie sie mulic :(
Avatar użytkownika
Rike
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:56
Lokalizacja: Gorzów//Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê