Zobacz wątek - Kącik pakera.
NAS Analytics TAG

Kącik pakera.

O wszystkim
_________

Postprzez olo113 » 18/8/2008, 18:07

oj michał, jeszcze wiele rzeczy musisz zrozumieć.
Ten nadmiar objawia się tylko przy jednarazowym spożyciu w granicach 50g, na 2h. A wiesz ile jedno jajo ma g białka..nawet 5? Nie ma szans w posiłku przekroczyć. Nie ma to do tego nerek mieszać. Nie jesteś wyczynowcem, nie masz 100kg mięśni, nie potrzebujesz dużo białka.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona


Postprzez MICH4Ł » 3/9/2008, 22:33

Glukozamina działa czy sciema? brał ktoś? mam problem ze stawem
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15


Postprzez Bostorn » 3/9/2008, 22:43

a tak odrywając sie od tematu czy czytaliscie ostatnio na o2.pl temat o kolesiu który przedawkował jakis suplement czy tam coo poszukam to moze znajdę
i porobiły mu sie straszne wypryski na ciele??

wyglądało to jak wrzody, pękająca sqra strasznie to wyglądało pisali tam że gdyby nie dostał antybiotyku na czas było by z nim źle.

kojarzycie takie cos??
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Krejzi.Mery » 3/9/2008, 22:54

MICH4Ł napisał(a):Glukozamina działa czy sciema? brał ktoś? mam problem ze stawem


Działa. Brałam od stycznia, przez 2 mce i do tego poniedziałku miałam spokój. Ale idzie jesień, pogoda się zmienia i kolanka bolą. Brałam Olimpu z wit. C http://www.olimp-labs.com/pl/produkty/s ... art41.html
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez blazej1901 » 3/9/2008, 23:10

Też brałem glukozamine ale ona cudów nie zdziała jak nie rozpiszesz sobie lżejszego planu i nie dasz trochę zregenerować się stawom. Na lipiec i sierpień zawsze pisałem sobie lżejszy plan i wtedy glukozaminkę i dużo galaretki z zimnych nóżek z octem <mniam>
...:::Audi Klub Polska Member:::...

FZS 600 2003
Avatar użytkownika
blazej1901
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 4/6/2006, 14:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez Krejzi.Mery » 3/9/2008, 23:12

No ja nie uprawiam żadnych sportów, moje stawy zniszczyła choroba.
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez MICH4Ł » 3/9/2008, 23:27

Bostorn napisał(a):a tak odrywając sie od tematu czy czytaliscie ostatnio na o2.pl temat o kolesiu który przedawkował jakis suplement czy tam coo poszukam to moze znajdę
i porobiły mu sie straszne wypryski na ciele??

wyglądało to jak wrzody, pękająca sqra strasznie to wyglądało pisali tam że gdyby nie dostał antybiotyku na czas było by z nim źle.

kojarzycie takie cos??


jakies sterydy, przyznam ze dobrze znam to środowisko i nigdy na cos takiego sie nie natknelem albo jakiś alergik albo brał jakieś leki dla zwierząt, rózne mlotki są

Merry ja dopiero zaczełem brać , mam naturell

blazej1901 napisał(a):Też brałem glukozamine ale ona cudów nie zdziała jak nie rozpiszesz sobie lżejszego planu i nie dasz trochę zregenerować się stawom. Na lipiec i sierpień zawsze pisałem sobie lżejszy plan i wtedy glukozaminkę i dużo galaretki z zimnych nóżek z octem <mniam>


zmniejszyłem obciażenia i niektorych cwiczeń nie wykonuje bo nie chce pogłebiać tej kontuzji, co do galaretki oj nie rudze tego a na ocet mam odruch wymiotny nie nawidze tego zapachu, kiedys w wojsku mi taki matoł wysmarował mundur octem jak sie obudziłem myslałem ze kur,,,, dostane skończyło sie to dla niego bardzo nieprzyjemnie :)
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez turboponczek » 3/9/2008, 23:36

a co powiecie na temat Gene Rychlak który wyciska 458 kg na klate ?

http://pl.youtube.com/watch?v=TQlRw0fcPn8

:shock:
potwór!!
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez MICH4Ł » 3/9/2008, 23:44

nie wazne ile podnosi tylko róznica miedzy tym ile podnosi a ile waży, dla mnie on wyglada jak pokemony vel' zapasiony warchlak

Takim samym pokemonem jest Greg Valentino
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez Prese » 3/9/2008, 23:53

Valentino pokemonem byl odkad poszly kosmiczne dawki syntholu w ramiona,wczesniej jako mlodzieniec mial naprawde kozacka sylwetke :)

Rychlak cisnie taki wynik w kilkuwarstwowej koszulce specjalnej,ktora przy dobrej technice daje mu paredziesiat kilo wiecej wycisku niz mialo by to miejsce bez owej koszulki,do tego dochodzi typowy plan pod wyciskanie,odpowiednia 'suplementacja' i masz potwora :)
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez SzpiceR » 4/9/2008, 08:02

a daj se siana po co mu to? moze conajwyezj bez lewarka w Seiecento kola zmieniac :D



fuck 1 W-F po wakacjach i mam zakwasy od niczego xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez MICH4Ł » 4/9/2008, 13:40

nie wiem Szpicer czy ty udajesz czy juz taki naiwny jesteś? pewnie dla kasy mu to tak jak pudzianowi
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez SzpiceR » 4/9/2008, 14:41

sma naiwyny jestes... co on zarobi z samej klaty? musi byc niezle naszprycowany a o stawach nie wspomne
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez MICH4Ł » 4/9/2008, 16:31

szpicer? matko :p myslisz ze jezeli wyciskasz na klatke to tylko te miesnie pracują? zresztą nie wiem co w twojej głowie sie tli ale myslisz ze on sobie tak dla siebie cwiczy w domu? za frajer? widać ze nie masz pojecia o sportach siłowych bo nie odrazu sie podnosi 400kg :lol: jego nadgarstek wyglada pewnie jak twoje udo tak na marginesie to nie wiem w jakiej on dyscyplinie startuje pewnie do wyciskania jest tez martwy ciag i przysiad
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez turboponczek » 4/9/2008, 16:58

A moze poprostu to lubi ?
Moze to jego hobby, pasja ?
Chce sie czuć najlpeszy ?
Moze nie ma w tym celu ?
Moze wie ze jest w tym dobry i lubi to robic ?
Moze chce byc sławny ?
Moze jest od tegu uzalezniony ?
Moze wyzwala w nm to zwierzece instynkty ?
Moze lubi cynić przed suniami ile moze pocisnac ?
Moze walczy w ten sposób z alkoholizmem ?
Moze żona mu kazała ?

jest wiele powodów dla których moze to robic, nie ma co spekulowac.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Dominik_YZF » 4/9/2008, 19:39

MICH4Ł napisał(a):[...]Takim samym pokemonem jest Greg Valentino[...]


Dlaczego pokemonem? Robi co chce i to jego wybór. Tak samo moge powiedziec, ze Ty jestes pokemonem bo jeździsz motocyklem..
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez SzpiceR » 4/9/2008, 19:57

Dominik daj se siana on przecierz najmONdrzejszy jest ;]
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez MICH4Ł » 4/9/2008, 20:43

Dominik_YZF napisał(a):
MICH4Ł napisał(a):[...]Takim samym pokemonem jest Greg Valentino[...]


Dlaczego pokemonem? Robi co chce i to jego wybór. Tak samo moge powiedziec, ze Ty jestes pokemonem bo jeździsz motocyklem..


bo wyglada jak cieć, to nie są miesnie tylko olejek sobie wstrzykuje to nawet nie ma kształtu miesni dla mnie to załosne by aż do takich sposobów sie uciekać mega cienias http://pl.youtube.com/watch?v=q1pTN4KqolY

hahaha głupi amerykanie http://img241.imageshack.us/img241/8290 ... 812ka2.jpg
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez Bostorn » 4/9/2008, 22:25

http://pl.youtube.com/watch?v=Elg8WCKzY ... re=related czy aby na pewno to jest prawdziwe?

a z tego co wiem nie ważne jest to ile wpi******* suplementów jesli jestes cieciem to i przy 1kg dawce tygodniowo białka nie bd wiecej dzwigał

jesli nie jestes specjalnie zbudowany nie masz w dna czegos tam albo nie masz dodatkowego zebra np jak moj ojciec wykazywał sie nadzwyczajną siłą dla tego był w zapaśnictwie itp był najlepszy swych czasów
nie dała mu to siłownia tylko natura nie białka nie inne gawna powiem tyle ze to było jeszcze za komuny jak był młodzikiem
a jak wiecie za komuny nic nie było nie było nic :D

tak więc to czy dźwigasz 20kg czy 200 na klate zalezy od tego jak jestes zbudowany od dna i warunków fizycznych a dopiero na 2gim planie są suplementy


tak wiec panowie nie ma co sie kłócić nie raz bo to tylko wielki bajzel sie robi

a co do tego zasranca wygląda jak pomidorek z korzonkiem góra szeroka dół króciutki i malutki
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez kagiva » 4/9/2008, 22:39

Z tym cielskiem to ludzie przesadzają. Wyglądają do d*py i są żałośni po prostu. Zero estetyki. Jak wyrabia się mięśnie to wszystkie partie i mają one być wyrzeźbione i się wyróżniać jak u atlety a nie ku**a jakieś napompowane specyfikami.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na gr