Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2016, 20:45

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):hehehehe :) polecam wesluka@wp.pl ktory przyjezdza do klienta i jest obecny podczas odbioru dokumentu :) i oszusci w tym momencie nie maja nic do powiedzenia :) nie dziekujcie :) robie to dla wszystkich oszukanych i na pohybel :)<br><hr>ratajczaaak00<br>
Potrzebny komplet na wczoraj proszę o kontakt 796006609 <br><hr>piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/10/2016, 20:49

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):hehehehe :) polecam wesluka@wp.pl ktory przyjezdza do klienta i jest obecny podczas odbioru dokumentu :) i oszusci w tym momencie nie maja nic do powiedzenia :) nie dziekujcie :) robie to dla wszystkich oszukanych i na pohybel :)<br><hr>ratajczaaak00<br>
Potrzebny komplet na wczoraj proszę o kontakt 796006609<br><hr>piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/10/2016, 11:46

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupię dokumenty... dowod osobisty zaswiadczenia o zatrudnieniu o dochodach i odcinek od listonosza<br><hr>ja<br>
Komentatorzy napisał(a):mam dowody jezeli jestes zainteresowany odezwij sie<br><hr>fdgegsdf<br>
Jestem zainteresowany proszę o kontakt 796006609józef<br><hr>józef
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2016, 11:54

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):poszukalem i znalazlem cos ciekawego : <a href="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=1521772561" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=1521772561</a> <br><hr>jasiekwielgosz<br>
Proszę o kpntakt 796006609<br><hr>karol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2016, 15:56

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
napisz do sebfurman@onet.eu , załatwiałem juz u niego rużne dokumenty jestem stałym bywalcem. Bez problemu ci załatwi prawo jazdy<br><hr>elvis99
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2016, 12:48

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich kturzy załatwiajom prawo jazdy potrzebuje kat b pilnie ! oto moje gg 8328032<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam opinij o gosciu czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy bartek szmaj gosc oferuje szypko i pewnie czekam na kogos kto uniego załatwiał <br><hr>franek<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam pomocpj@o2.pl<br><hr>dariusz<br>
Komentatorzy napisał(a):witam...czy juz nikt nie załatwia prwaka w tej polsce ////potrzebyje prawo jazdy kat b? oto moje namiary gg 8328032<br><hr>jezus<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo kat b .pilnie !!!!! oto moje namiary gg 8328032<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b potrzebuje !!!!!<br><hr>jon<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opini o legalneprawojazdy czy ktos uniego zalatwial prawko? piszcze<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich potrzebuje opini czy ktos uniego zalatwial prawo jazdy u tego goscia podaje legalneprawojazdy piszcze <br><hr>dar<br>
Komentatorzy napisał(a):hahah zdziwisz sie <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):czy ktos załatwiał prawo jazdy u tegro goscia pnword@gmial.com piszcze opinie <br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):ja kolego sie zawiodłem szczeże <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b ? ale z reki do reki dam nawet 4000 zl juz sie nie dam nabrac na terenie katowic<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):paulacisna14@wp.pl to jest osobą która załatwi legalne prawko bez sciemy polecam !!!!!!<br><hr>Paulina<br>
Komentatorzy napisał(a):sama sie ku....rwo polecasz!!! oszustka!!!!UWAGA OSZUSTKA!!!<br><hr>ugio<br>
Witam w jakiej kwesti panna oszukala bo tez I niej chce zrobic I mam obawy<br><hr>Radek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2016, 08:18

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich potrzebuje o gosciu opini domaniek czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy pilnie potrzebuje opinij <br><hr>helena<br>
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste złych kredytów lub dobrego kredytu łatwy kwalifikacyjnego Business lub, nie ma znaczenia z nami. 3% wniosków zostały zatwierdzone w ciągu 72 godzin. Aby zastosować, skontaktować się z nami poprzez e-mail: ramseydickson@outlook.com<br><hr>ramsey
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/10/2016, 17:44

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich kturzy załatwiajom prawo jazdy potrzebuje kat b pilnie ! oto moje gg 8328032<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam opinij o gosciu czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy bartek szmaj gosc oferuje szypko i pewnie czekam na kogos kto uniego załatwiał <br><hr>franek<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam pomocpj@o2.pl<br><hr>dariusz<br>
Komentatorzy napisał(a):witam...czy juz nikt nie załatwia prwaka w tej polsce ////potrzebyje prawo jazdy kat b? oto moje namiary gg 8328032<br><hr>jezus<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo kat b .pilnie !!!!! oto moje namiary gg 8328032<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b potrzebuje !!!!!<br><hr>jon<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opini o legalneprawojazdy czy ktos uniego zalatwial prawko? piszcze<br><hr>frank<br>
Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich potrzebuje opini czy ktos uniego zalatwial prawo jazdy u tego goscia podaje legalneprawojazdy piszcze <br><hr>dar<br>
Komentatorzy napisał(a):hahah zdziwisz sie <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):czy ktos załatwiał prawo jazdy u tegro goscia pnword@gmial.com piszcze opinie <br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):ja kolego sie zawiodłem szczeże <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b ? ale z reki do reki dam nawet 4000 zl juz sie nie dam nabrac na terenie katowic<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):za kodeks sie bierz a nie za oszustwa gamoniu 4 tysiące przyda ci sie na kałcie z aresztu gwarantuje tobie<br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy na terenie katowic kat b ale z reki do reki nie płacze oszustom ! ! ! mam pytanie czy ktos załatwiał u tego goscia legalneprawojazdy ludzie piszcze ! ! ! <br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy od reki pilnie potrzebuje oto moje gg codzienie jestem od 20 godz !<br><hr>lipa<br>
Komentatorzy napisał(a):kupie prawo jazdy kat b czy jest ktos kto chce trocge zarobi nikt nie chce kasy ?<br><hr>rypka<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuje opinij czy ktos załatwiał prawo jazdy u goscia paweł sikora pilnije !<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):nie polecam ,ale twój wybór<br><hr>anka.sz<br>
Komentatorzy napisał(a):czy to nastepnyny oszust /?<br><hr>ala<br>
Komentatorzy napisał(a):witam potrzebuje opinij czy ktos załatwiał uniego prawo jazdy oto jego dane tomasz prus pilnie !<br><hr>ela <br>
Komentatorzy napisał(a):Witam Ja osobiście załatwiłem prawo jazdy u zalewski.1972@o2.pl konkretny uczciwy facet pierwszy raz myślę jak oszust trudno ale trafiłem czekałem na prawko do odbioru chyba 23 dni ale mama z wpisem w rejest i obiecane badania lekarskie przydały mi się do pracy teraz pracuje w firmie transportowej super polecam <br><hr>marcek13<br>
Komentatorzy napisał(a):witam potrzebuje opinie o zalewski1972@o2 pl czy ktos uniego załatwiał prawo jazdy !<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):Kolego twój wybór ale nie polecam zalewski1972@o2
ja sam sie przekonałem i naprawde tak tego nie pozostawie ......<br><hr>Daria<br>
Komentatorzy napisał(a):witam potrzebuje opinj czy ktos załatwiał prawko przez autoegzamin cos takiego znalazłem bo sie ogłaszajom <br><hr>alf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam napiszcie do mnie mariuszlewski1@o2.pl nowe bezpieczne warunki bardziej korzystne dla klienta<br><hr>mariusz<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja zalatwiam prawko u zalewski.1972@o2.pl kolega mi go polecil zalatwil mu i ja tez u niego zalatwiam nie powiem bylem juz pare razy oszukany ale on mi wyslal papier egzaminatora oczywiscie zdany i czekam na prawko ja sie ciesze widac sa ludzie uczciwi<br><hr>siwy5491<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak a jak ten papier egzaminatora wygląda kolego dlaczego zwabiasz na taki haczyk ludzi co? wiemy z zalewski to pała <br><hr>OBSERWATOR<br>
Komentatorzy napisał(a):witam czy ktos załatwił u tego gscia prawko nowadziur<br><hr>felek<br>
Komentatorzy napisał(a):nowadziur to oszust<br><hr>gosc<br>
Komentatorzy napisał(a):czy zalewski kogos oszukał ? proszę o info cleannort1@o2.pl jest mnóstwo pochlebnych opinii dajcie mi znać <br><hr>cleannort<br>
Komentatorzy napisał(a):kto pomoże załatwić kat. b?<br><hr>gość<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupie prawo jazdy tylko konkretni htt27@wp.pl<br><hr>lllll<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam jaka kat. ciebie interesuje?<br><hr>SSS<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam ogloszenie4@t.pl , załatwiałm sobie u niego prawo jazdy ponad pol roku temu, raz do tej pory miałam kontrole policji i nic, czyli jest ok<br><hr>jola33<br>
A ile wplacilas zaliczki?<br><hr>rudo czarna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2016, 09:35

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam .
Mam do zaofreowania Prawo Jazdy każdej kategorii z wpisem do rejestru tanio , stosunkowo szybko
Informacje pod adresem email Marsisz_Praw@wp.pl<br><hr>MieczysLaw<br>
Komentatorzy napisał(a):Marsisz_Praw@wp.pl TO OSZUST UWAGA <br><hr>anka.sz<br>
Komentatorzy napisał(a):Mariusz Tulej to też oszust.Tanie-Prawko.com .Bierze kase i tyle go wiedzieli<br><hr>zawiedziona<br>
Brał już ktoś u tego Mariusza Tuleja prawko oszust ? Czy dobry gość ? Proszę o odpowiedź <br><hr>Sobi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2016, 20:33

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam interesuje mnie swiadectwo szkoły zawodowej lata 1978/81 jaki byłby koszt tel.511941115<br><hr>ula<br>
Witam interesuje mnie swiadectwo szkoły zawodowej lata 1979/82
Na potrzeby pracodawcy w Niemczech .<br><hr>Grzegorz Kuriata
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2016, 22:10

Pozdrowienia dla ciebie.

My Online Finance Services Direct Access oferuje zabezpieczone i niezabezpieczone pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. ! Oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacji zadłużenia, kapitał podwyższonego ryzyka działalności pożyczka, Edukacja pożyczka, kredyt mieszkaniowy lub "Kredyt z jakiegokolwiek powodu Czy masz złych kredytów nadal można apply.via: jamesmooreloanfirm@gmail.com

Skontaktuj się z nami dla aplikacji !!!

Z poważaniem,
Obsługa klienta
Bezpośredni dostęp do finansowania Online Services<br><hr>JAMES
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/10/2016, 22:10

Pozdrowienia dla ciebie.

My Online Finance Services Direct Access oferuje zabezpieczone i niezabezpieczone pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3%. ! Oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacji zadłużenia, kapitał podwyższonego ryzyka działalności pożyczka, Edukacja pożyczka, kredyt mieszkaniowy lub "Kredyt z jakiegokolwiek powodu Czy masz złych kredytów nadal można apply.via: jamesmooreloanfirm@gmail.com

Skontaktuj się z nami dla aplikacji !!!

Z poważaniem,
Obsługa klienta
Bezpośredni dostęp do finansowania Online Services<br><hr>JAMES
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/10/2016, 15:06

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):tutaj sprawdzac ! jazda.phorum.pl<br><hr>ciekawypan<br>
Komentatorzy napisał(a):sprawdzilem!!! oszust i wyludzacz!!! nic nie zalatwi oszust!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):co sprawdzales ? jak sprawdzales ? udowodnij ? bo ja zalatwiam sobie kat a i nie mam problemu z niczym, mam wygenerwowany pkk ktory jest aktywny . To ze jestes idiota i oszustem to twoj problem<br><hr>siekacz_prawi<br>
Komentatorzy napisał(a):dokładnie :) potwierdzam przedmowce jestem przykładem osoby która zalatwila dokument na <a href="http://www.jazda.phorum.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.jazda.phorum.pl</a> wiec skad panie ugio informacja ze to oszust ? bo pisze pan posty od sierpnia a forum jak dotad istnieje i ma się dobrze<br><hr>milesia<br>
Komentatorzy napisał(a):Ten ugio to jakis debil.wyzywa wszystkich od oszustow nawet hdy nie zajmuja sie dokumentami.pewnie jakis niedojeb co nie potrafi mawet prowadzic i dziei sie ze nie zdaje wiec sprobowal sobie polapac inaczej ktos widzial ze to zjeb eiec go skroil.zreszta w takich sprawach zaliczki?nie ma opcji chyba ze zaufanemu kolesuowi.osobiscie zaplacilem lata temu 2000 z góry instruktorowi zdawalem u innego u wszystko bylo ok.pewnke ugio teraz nawyzywa pierd....y hater<br><hr>szaraczek<br>
Komentatorzy napisał(a):jasne ze debil jestem bo dalem Ci sie zaliczke i spierdoliles oszuscie!!! juz wiesz kim jestem?? a znajada cie......<br><hr>ugio<br>
juz go znalezli siedzi smaciasz<br><hr>andrio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2016, 00:38

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
mozesz spokojnie kupić u konto5@t.pl POLECAM !!!!<br><hr>LidiaP
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2016, 09:30

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):mozesz spokojnie kupić u konto5@t.pl POLECAM !!!!<br><hr>LidiaP<br>
oszust i naciagacz!!!!!!!!!!!!!!SAM SIEBIE POLECA!!!!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2016, 16:55

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Ja kupiłam tutaj : szybkie.prawko@o2.pl
szybko i dyskretnie. I wcale nie aż tak drogo. Przede wszystkim PEWNE. Jeżdżę już na nim około 3 miesiące i żadnych problemów podczas kontroli. Wszystko legalnie. <br><hr>Marta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2016, 13:36

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):pani Ewo tu na forum są e-maile osób które sie polecaja lub wpisze pani w google sprzedam prawo jazdy <br><hr>rumcajs<br>
Komentatorzy napisał(a):znam kontakt do osoby ktora sie tym zajmue i chetnym moge podac. Sprawdzona osobiscie przeze mnie i przez wiele innych osob o czym przekonaja sie panstwo sami

dorian__w@wp.pl

Dysponuje tez adresami posiadaczy kont wiekszosci oszustwo w sieci ;)<br><hr>dorian<br>
Komentatorzy napisał(a):a za ile prawo jazdy proszę dp <br><hr>koza<br>
Komentatorzy napisał(a):Zdecydowanie polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net tam zalatwicie<br><hr>Darke<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja mam od prawojazdycepik@gmail.com
sprawdzone i konkretne<br><hr>macieja<br>
Komentatorzy napisał(a):Oferuje prawo jazdy kazdej kategorii z wpisem do rejestru.
Prawo jazdy jest polskie oryginalne odbierane w wydziale komunikacji.
Dostepne wszystkie kategorie.
Gwarantuje dyskrecje oraz profesionalne podejscie do sprawy.
Zainteresowanych prosze o kontatk telefoniczny :733954639<br><hr>fadas<br>
Komentatorzy napisał(a):mój e-meil darekwolski1986@wp.pl<br><hr>darekwolski1986@wp.pl<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebujesz kredytu? jeśli tak emailus na jullietfinancialaid@yahoo.com uzyskać więcej inforation z listy
Nazwa:
Wiek:
Płeć:
Kraj:
Stan:
Tel:
Zawód:
Kwota kredytu:
Okres kredytowania:
Miesięczny przychód:
Przeznaczenie funduszy:
pozdrowienia,
Julia
kontakt e-mail: jullietfinancialaid@yahoo.com<br><hr>juliet<br>
Ja polecam pana Rafala jest wszystko pozytywne bez zadnych oszustw nie ma czegos takiego jak wysylanie czy maile wszystko odbywa sie osobiscie coprawda pobiera zaliczke ale jest ok jak mowi tak robi ja tez wahalam sie myslalam ze natrafilam na kolejnego oszusta a tu okazal sie strzal w dziesiatke zadzwonilam umowilismy sie przyjechal po ok trzech tygodni dostarczyl mi dokument jestem zadowolona bo wreszcie mam spokoj i nie musze szukac dalej . Pozdrawiam i naprawde polecam tego pana bo facet jest konkretny .<br><hr>Zadowolona
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2016, 13:39

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Polecam pana Rafala - warto .<br><hr>Nowy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/10/2016, 21:06

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam mam do zaoferowania w pełni legalne uzyskanie prawa jazdy bez konieczności podchodzenia do egzaminów i żadnych zbędnych formalności, kat.a-z.Jestem urzędnikiem wydziału komunikacji w Warszawie, działamy na terenie całego kraju,koszt całkowitego zrealizowania przykładowej kategorii np.B Wynosi już od 3.600zł wszelkie pytani prosimy kierować na nr.tel. oraz e-maila załączonego do ogłoszenia.
Prosimy o kontakt tylko zdecydowanych klientów, nie jesteśmy oddziałem który naciąga klientów na ryzyko związane z osiągnięciem dokumentu .<br><hr>Janiak<br>
Prosze o kontakt<br><hr>Magdalena
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/10/2016, 20:06

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Zalatwie prawo jazdy polskie lub zagraniczne chetnych prosze o kontakt tel tylko zdecydowane osoby wszelkie info telefonicznie nie odbieram zastrzezonych i nie odpisuje na esmsy tel 690699151 caly kraj Rafal<br><hr>Rafcio<br>
kat b pocebne pilne<br><hr>michal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr