Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Przebieg kursu na prawo jazdy...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Przebieg kursu na prawo jazdy...

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Komentatorzy » 13/10/2015, 18:05

Komentatorzy napisał(a):Witam wszystkich serdecznie mam na imię Józef moją pomoc kieruję do osób które chcą mieć uprawnienia jestem w stanie wam pomóc i myślę że jestem jedyną osobą która może to wszystko załatwić bez żadnych problemów i stresu wszystkie kategorie bez żadnych zaliczek jestem poważna osobą pomogę również tym którzy stracili swoje prawo jazdy w zamian oczekuję dyskrecji. Więcej pod numerem telefonu 733-075-807 lub pod podanym adresem e-mail Jozef-kazimierczak@wp.pl<br><hr>Jozef<br>
Serio?<br><hr>szaraczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 13/10/2015, 19:27

Komentatorzy napisał(a):Witajcie potrzebujecie pilnie prawa jazdy lub straciliscie uprawnienia za przekroczona ilość punktów karnych? Pomogę uzyskać uprawnienia wszystkich kategorii oraz świadectwa szkolne wszystko legalne i w szybkim czasie bez żadnych zaliczek tylko konkretne osoby więcej informacji udzielę telefonicznie 791-032-657 jeżeli jesteś zainteresowany (a) na pewno się dogadamy i każdy będzie zadowolony mam wszelkie dojścia także o nic nie trzeba się martwić.<br><hr>Daniel<br>
Komentatorzy napisał(a):OSZUST!! NACIAGACZ I OSZUST ! LUDZIE TU NIKT NIE ZALATWI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Ugio z Ciebie to taka peace-da ze hey.Zamknijnjuz klamor idz odrob lekcje albo kPucyna walnij sobie<br><hr>szaraczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 14/10/2015, 15:30

Komentatorzy napisał(a):Witajcie potrzebujecie pilnie prawa jazdy lub straciliscie uprawnienia za przekroczona ilość punktów karnych? Pomogę uzyskać uprawnienia wszystkich kategorii oraz świadectwa szkolne wszystko legalne i w szybkim czasie bez żadnych zaliczek tylko konkretne osoby więcej informacji udzielę telefonicznie 791-032-657 jeżeli jesteś zainteresowany (a) na pewno się dogadamy i każdy będzie zadowolony mam wszelkie dojścia także o nic nie trzeba się martwić.<br><hr>Daniel<br>
Komentatorzy napisał(a):OSZUST!! NACIAGACZ I OSZUST ! LUDZIE TU NIKT NIE ZALATWI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ugio z Ciebie to taka peace-da ze hey.Zamknijnjuz klamor idz odrob lekcje albo kPucyna walnij sobie<br><hr>szaraczek<br>
szaraczku jebnij sie w ten pusty leb to przestaniesz oszukiwac i naciagac ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/10/2015, 16:40

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzień dobry nazywam się Stanisław pomagam w uzyskaniu prawa jazdy wszystkich kategorii,Dowodów osobistych oraz świadectw szkolnych tym którzy mają już dość oszustów zapraszam do rozmowy tylko poważne osoby.Nie miałem jeszcze osoby która byłaby nie zadowolona z moich usług nie wymagam żadnych pieniędzy przed rozpoczęciem pracy jedyny,uczciwy odpowiedni Człowiek na tym forum proszę kontaktować się na podany poniżej adres E-mail PrawoJazdy-BezStresu@wp.pl<br><hr>Stanisław<br>
witam chcialbym zakupic prawo jazdy kategori b czy jest to mozliwe ze bd wszystko wporzadku i nie bd zadnych problemow z policja i ogulnie z wpisem <br><hr>Prawo Jazdy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2015, 10:46

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):jak to sobie wyobrarzasz ja mieszkam w krakowie a ty czeladzi ! ! !<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam szukam kogos kto bymi pomug zdac egzamin na prawo jazdy kat B! ! ! BO nie kcem kupywac lewego jestem z katowic.<br><hr>jogi<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kupie prawo jazdy kat B .na terenie katowic<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. SZUKAM KOGOŚ Z OKOLIC KATOWIC KTO ZAŁATWIA PRAWO JAZDY KAT B.NIE PŁACZE ZALICZEK .<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):witam ja tez kupie prawo jazdy od konkretnej osoby kat B.<br><hr>piter<br>
Komentatorzy napisał(a):zdecydowanie pomocpj@o2.pl<br><hr>batman<br>
Komentatorzy napisał(a):ile to kosztuje kat b.?<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):pomocpj@o2.pl to oszust i naciagacz nie polecam<br><hr>domin<br>
Komentatorzy napisał(a):witam kolego ale ludzie są pojebani nie ma opcji żeby załatwić hurtem prawko 10 czy więcej gościom to jest nie realne ale tu pojeby i lewusy piszą bzdury żeby wyjebać kogoś na Parę złoty i na ćpanie mieć weszłam tu przypadkiem i tak patrze co za ciule bzdury piszą a oni dają się robić jak małe dzieci .po pierwsze jak załatwiasz komuś z innej miejscowości to nie potrzebujesz żadnych danych z dowodu czy z innych dokumentów tylko potrzebny jest dokument o wyjeżdżonych godzinach żebyś niby mógł przystąpić do egzaminu to podstawa a reszta zależy kogo się zna ja załatwiałem Parę razy to znam to od podstawy a te ciule co piszą że coś załatwią to pierdola bzdury i nie słuchajcie tych pojebów bo to same wałkarze są i jeb*** cwaniaczki myślą że znajdą paru frajerów i będzie na Parę dni imprezy nie ma opcji że gościu załatwi prawko ludziom z różnych stron polski bez pewnej wiedzy na czym to polega żeby się nie wpierdolić do puchy to bzdury co ci pojeby tu wypisują .narka<br><hr>danek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .szukam kogoś kto załatwia prawo jazdy z wpisem do rejestru z terenu katowic lub dąbrowy górniczej .<br><hr>edek<br>
Komentatorzy napisał(a):witam .kupie pilnie prawo jazdy kat b ?od reki z wpiszem<br><hr>olaf<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. kupie prawo jazdy kat b.wpiszem do rejestru legalne moj adres . cynamon361@wp.pl . czekam na oferty<br><hr>aga<br>
Komentatorzy napisał(a):Dzień dobry nazywam się Stanisław pomagam w uzyskaniu prawa jazdy wszystkich kategorii,Dowodów osobistych oraz świadectw szkolnych tym którzy mają już dość oszustów zapraszam do rozmowy tylko poważne osoby.Nie miałem jeszcze osoby która byłaby nie zadowolona z moich usług nie wymagam żadnych pieniędzy przed rozpoczęciem pracy jedyny,uczciwy odpowiedni Człowiek na tym forum proszę kontaktować się na podany poniżej adres E-mail PrawoJazdy-BezStresu@wp.pl<br><hr>Stanisław<br>
Komentatorzy napisał(a):witam chcialbym zakupic prawo jazdy kategori b czy jest to mozliwe ze bd wszystko wporzadku i nie bd zadnych problemow z policja i ogulnie z wpisem <br><hr>Prawo Jazdy<br>
ogolnie sie nie da zalatwic prawka!!!! zadnego dokumentu nie zalatwi nikt!!! tylko oszusci i naciagacze oferuja swoja pomoc!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2015, 17:40

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
czemu sobie nie załatwisz u pewenej osoby, tylko na oszusta o ktorym piszą,
ja załatwiałęm u isoce@t.pl kat.BE jest legalen z wpisami sprawdzałem,
jak co polecam ci ta osobe, bez sensu szukac kogoś innego, jak mnie załatwił to i tobie też<br><hr>autor100
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/10/2015, 17:42

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Oferuje możliwość załatwienia świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego, liceum zawodowego, maturę. średnie wykształcenie i matura do załatwienia od ręki. Możliwość odbioru osobistego! kontakt: jery.ko@wp.pl
dyskrecja!. Proszę tylko o przemyślane oferty i nie oczekiwać zaproszenia na uroczyste rozdanie świadectw :)
Dyskrecja i Uczciwość wymagana po obu stronach!<br><hr>JK<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej potrzebuje kupic świadectwo ukończenia liceum ile to kosztuje?prosze o szybką odp pozdrawiam<br><hr>Agnieszka<br>
Komentatorzy napisał(a):potrzebuję swiadectwo ukonczenia szkoły średniej 696595816<br><hr>nagel<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam prawo jazdy kat.B swiadectwo ukonczenia technikum handlowego wraz z.matura i dyplomemem
513 218 505<br><hr>pilne<br>
siema ja załatwiałam sobie mature u isoce@t.pl polecam szybko , jak co wiem że załatwia tez prawo jazdy jezeli kogos to interesuje, nie chciał sie spotkac osobisce nie wiem czemu, daleko od siebie nie mieszkamy (po za tym byłam i widziałam tego gościa) ,wysłał mi dokument kurierem.<br><hr>mirka_pl19
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2015, 08:43

Komentatorzy napisał(a):Witajcie potrzebujecie pilnie prawa jazdy lub straciliscie uprawnienia za przekroczona ilość punktów karnych? Pomogę uzyskać uprawnienia wszystkich kategorii oraz świadectwa szkolne wszystko legalne i w szybkim czasie bez żadnych zaliczek tylko konkretne osoby więcej informacji udzielę telefonicznie 791-032-657 jeżeli jesteś zainteresowany (a) na pewno się dogadamy i każdy będzie zadowolony mam wszelkie dojścia także o nic nie trzeba się martwić.<br><hr>Daniel<br>
Komentatorzy napisał(a):OSZUST!! NACIAGACZ I OSZUST ! LUDZIE TU NIKT NIE ZALATWI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ugio z Ciebie to taka peace-da ze hey.Zamknijnjuz klamor idz odrob lekcje albo kPucyna walnij sobie<br><hr>szaraczek<br>
Komentatorzy napisał(a):szaraczku jebnij sie w ten pusty leb to przestaniesz oszukiwac i naciagac ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1<br><hr>ugio<br>
Ugio zrozum ze wprowadzasz niepottzebnke na forum panike2.sa ludzie ktorzy pottzebuja lewnego zdodla i kstnieja takie nawet wsrod instruktorow tylko do takich dzialan pottzeba dyskrecji.to wiem na pewno bo sam dokupowalem lata temu kat e po 2 egzami ie z pospiechu do wymazonej pracy.dalem sobie nick szaraczek bo jestem zwyklym zjadaczem chleba aba nie mam pusyego bo pottafie zarobic uczciwie na rodzine w 3 dni a nie w miesiąc.
Przepraszam nesli Ciebke urazilem.jak wodzisz nie oferuje dokumentów bo sie tym nie zajmuje i w tej chwili tez nie mam pewnego kontaktu a potrzebuje kat a. Ez egzaminow porabanych mtore nke odnosza sie nijak do realii prowadzac na drodze motocykl.
Nauczylem ske sam jeździć ale pottzebne pfawko zeby przekroczyc spokojnie granice.
Jesli mtos Ciebie oszukal to lacze sie z Toba w bólu<br><hr>szaraczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2015, 13:24

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):czemu sobie nie załatwisz u pewenej osoby, tylko na oszusta o ktorym piszą,
ja załatwiałęm u isoce@t.pl kat.BE jest legalen z wpisami sprawdzałem,
jak co polecam ci ta osobe, bez sensu szukac kogoś innego, jak mnie załatwił to i tobie też<br><hr>autor100<br>
oszustQ sam sie polecasz oszuscie!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2015, 13:29

Komentatorzy napisał(a):Witajcie potrzebujecie pilnie prawa jazdy lub straciliscie uprawnienia za przekroczona ilość punktów karnych? Pomogę uzyskać uprawnienia wszystkich kategorii oraz świadectwa szkolne wszystko legalne i w szybkim czasie bez żadnych zaliczek tylko konkretne osoby więcej informacji udzielę telefonicznie 791-032-657 jeżeli jesteś zainteresowany (a) na pewno się dogadamy i każdy będzie zadowolony mam wszelkie dojścia także o nic nie trzeba się martwić.<br><hr>Daniel<br>
Komentatorzy napisał(a):OSZUST!! NACIAGACZ I OSZUST ! LUDZIE TU NIKT NIE ZALATWI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ugio z Ciebie to taka peace-da ze hey.Zamknijnjuz klamor idz odrob lekcje albo kPucyna walnij sobie<br><hr>szaraczek<br>
Komentatorzy napisał(a):szaraczku jebnij sie w ten pusty leb to przestaniesz oszukiwac i naciagac ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ugio zrozum ze wprowadzasz niepottzebnke na forum panike2.sa ludzie ktorzy pottzebuja lewnego zdodla i kstnieja takie nawet wsrod instruktorow tylko do takich dzialan pottzeba dyskrecji.to wiem na pewno bo sam dokupowalem lata temu kat e po 2 egzami ie z pospiechu do wymazonej pracy.dalem sobie nick szaraczek bo jestem zwyklym zjadaczem chleba aba nie mam pusyego bo pottafie zarobic uczciwie na rodzine w 3 dni a nie w miesiąc.
Przepraszam nesli Ciebke urazilem.jak wodzisz nie oferuje dokumentów bo sie tym nie zajmuje i w tej chwili tez nie mam pewnego kontaktu a potrzebuje kat a. Ez egzaminow porabanych mtore nke odnosza sie nijak do realii prowadzac na drodze motocykl.
Nauczylem ske sam jeździć ale pottzebne pfawko zeby przekroczyc spokojnie granice.
Jesli mtos Ciebie oszukal to lacze sie z Toba w bólu<br><hr>szaraczek<br>
bede wprowadzal w panike oszuscie !!!! i naucz sie po polsku pisac bo pewnie nawet podstawowki nie ukonczyles???? teraz pewnie bezrobotny jestes i postanowiles sobie ,,dorobic ,, zalatwiajac prawka.... mam nadzieje ze nikt nie uwierzy w to co piszesz oszuscie!!!!!!!!!!! <br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/10/2015, 14:35

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam antoniego żetelna osoba, 0 sciemy. antonii754@interia.pl<br><hr>aa<br>
mam pewnego sprzedawce od prawo jazdy i swiadectwo szkolnych,
załatwimł mi dokumenty jakie potrzebowałem, wszystko sprawdziłem i jest ok, jak ktoś chce coś załatwić to tylko u niego
POLECAM: ogloszenie4@t.pl<br><hr>f3f3fj9f
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 08:51

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Zdecydowanie i w 100% polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net chyba jedyny ktory naprawde zalatwia<br><hr>archwlad<br>
Czy ktoś może potwierdzic że kontakt dokumenty.kontakt@safe-mail.net jest wstanie załatwic prawko?
Czy komus załatwił?Prosze o kontakt<br><hr>Prawko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 08:57

Komentatorzy napisał(a):Witajcie potrzebujecie pilnie prawa jazdy lub straciliscie uprawnienia za przekroczona ilość punktów karnych? Pomogę uzyskać uprawnienia wszystkich kategorii oraz świadectwa szkolne wszystko legalne i w szybkim czasie bez żadnych zaliczek tylko konkretne osoby więcej informacji udzielę telefonicznie 791-032-657 jeżeli jesteś zainteresowany (a) na pewno się dogadamy i każdy będzie zadowolony mam wszelkie dojścia także o nic nie trzeba się martwić.<br><hr>Daniel<br>
Komentatorzy napisał(a):OSZUST!! NACIAGACZ I OSZUST ! LUDZIE TU NIKT NIE ZALATWI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ugio z Ciebie to taka peace-da ze hey.Zamknijnjuz klamor idz odrob lekcje albo kPucyna walnij sobie<br><hr>szaraczek<br>
Komentatorzy napisał(a):szaraczku jebnij sie w ten pusty leb to przestaniesz oszukiwac i naciagac ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1<br><hr>ugio<br>
Komentatorzy napisał(a):Ugio zrozum ze wprowadzasz niepottzebnke na forum panike2.sa ludzie ktorzy pottzebuja lewnego zdodla i kstnieja takie nawet wsrod instruktorow tylko do takich dzialan pottzeba dyskrecji.to wiem na pewno bo sam dokupowalem lata temu kat e po 2 egzami ie z pospiechu do wymazonej pracy.dalem sobie nick szaraczek bo jestem zwyklym zjadaczem chleba aba nie mam pusyego bo pottafie zarobic uczciwie na rodzine w 3 dni a nie w miesiąc.
Przepraszam nesli Ciebke urazilem.jak wodzisz nie oferuje dokumentów bo sie tym nie zajmuje i w tej chwili tez nie mam pewnego kontaktu a potrzebuje kat a. Ez egzaminow porabanych mtore nke odnosza sie nijak do realii prowadzac na drodze motocykl.
Nauczylem ske sam jeździć ale pottzebne pfawko zeby przekroczyc spokojnie granice.
Jesli mtos Ciebie oszukal to lacze sie z Toba w bólu<br><hr>szaraczek<br>
Komentatorzy napisał(a):bede wprowadzal w panike oszuscie !!!! i naucz sie po polsku pisac bo pewnie nawet podstawowki nie ukonczyles???? teraz pewnie bezrobotny jestes i postanowiles sobie ,,dorobic ,, zalatwiajac prawka.... mam nadzieje ze nikt nie uwierzy w to co piszesz oszuscie!!!!!!!!!!! <br><hr>ugio<br>
Dobra idioto.skonczmy juz ta bajke bo ty nestes jednostka niereformowalna.pisownia jest z braku czasu na poprawki klawiatura z androida czasem szwankuje.roboty to mam akurat strasznie.nie zajmuje sie prswo kazdy tylko dzialam w branzy spa inwellness.niech to wreszcie doyrze do twojej tepej paly.pisz sobie co chcesz znikam z tego forum bo wkurwiaja mnie twoje beznadziejne komenty z klapkami na oczy.do feszty forumlwiczow...sa mozliwosci trzeba pytac i szukac.a ty ugio moze skoncz najpierw jakas szkołę.<br><hr>szaraczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 09:00

Poszukuje osoby która uczciwie pomoże załatwic prawko Kat B
bez zaliczek i krecenia kontakt profesjonmieszk@wp.pl<br><hr>prawko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 09:02

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Zdecydowanie i w 100% polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net chyba jedyny ktory naprawde zalatwia<br><hr>archwlad<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktoś może potwierdzic że kontakt dokumenty.kontakt@safe-mail.net jest wstanie załatwic prawko?
Czy komus załatwił?Prosze o kontakt<br><hr>Prawko<br>
Pewnie ten pojeb ugio poywierdzi ze to oszust.pewnie wszedxie byl i wszystko zalatwial i wszyscy go oszukali.
Nie wiem czy tu sie da czy nie ale mozliwosci na pewno są.
Ja nie zajmuje sie tym wiem tylko ze trzeba sie naszukac i nke raz trafi sie na takiego pedala jak ugio i odechciewa sie szukac bo wprowadza zament tylko.administratorzy zbanujcie go i tyle<br><hr>szaraczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 09:03

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Zdecydowanie i w 100% polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net chyba jedyny ktory naprawde zalatwia<br><hr>archwlad<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktoś może potwierdzic że kontakt dokumenty.kontakt@safe-mail.net jest wstanie załatwic prawko?
Czy komus załatwił?Prosze o kontakt<br><hr>Prawko<br>
Pewnie ten pojeb ugio poywierdzi ze to oszust.pewnie wszedxie byl i wszystko zalatwial i wszyscy go oszukali.
Nie wiem czy tu sie da czy nie ale mozliwosci na pewno są.
Ja nie zajmuje sie tym wiem tylko ze trzeba sie naszukac i nke raz trafi sie na takiego pedala jak ugio i odechciewa sie szukac bo wprowadza zament tylko.administratorzy zbanujcie go i tyle<br><hr>szaraczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 09:09

Komentatorzy napisał(a):Sprzedam: prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

Dokumenty są legalne z wpisami, krótki czas oczekiwania, kontakt: 2biuro@gmail.com<br><hr>2biuro<br>
Komentatorzy napisał(a):Sprzedam świadectwa maturalne, świadectwa ukończenia technikum; różne specjalizacje... itp...
e-mail: sprzedamswiadectwo@onet.pl
tel: 534-868-659<br><hr>sprzedamswiadectwo<br>
Komentatorzy napisał(a):polecam antoniego żetelna osoba, 0 sciemy. antonii754@interia.pl<br><hr>aa<br>
Komentatorzy napisał(a):mam pewnego sprzedawce od prawo jazdy i swiadectwo szkolnych,
załatwimł mi dokumenty jakie potrzebowałem, wszystko sprawdziłem i jest ok, jak ktoś chce coś załatwić to tylko u niego
POLECAM: ogloszenie4@t.pl<br><hr>f3f3fj9f<br>
nic nie jest OK! sam sebie polecasz oszuscie!!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 09:11

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Zdecydowanie i w 100% polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net chyba jedyny ktory naprawde zalatwia<br><hr>archwlad<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktoś może potwierdzic że kontakt dokumenty.kontakt@safe-mail.net jest wstanie załatwic prawko?
Czy komus załatwił?Prosze o kontakt<br><hr>Prawko<br>
Komentatorzy napisał(a):Pewnie ten pojeb ugio poywierdzi ze to oszust.pewnie wszedxie byl i wszystko zalatwial i wszyscy go oszukali.
Nie wiem czy tu sie da czy nie ale mozliwosci na pewno są.
Ja nie zajmuje sie tym wiem tylko ze trzeba sie naszukac i nke raz trafi sie na takiego pedala jak ugio i odechciewa sie szukac bo wprowadza zament tylko.administratorzy zbanujcie go i tyle<br><hr>szaraczek<br>
hahahahahah widze ze niezly zament wprowadzilem!!!! haahhaha!!! mam nadzieje ze nikogo juz nie oszukasz!!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 09:13

Komentatorzy napisał(a):Witam prowadze szkole jazdy oferuje tanio szybko i dyskretnie prawo jazdy. Prawo jazdy jest orginalne oczywiscie z wpisem do rejetru. Odbior prawa jazdy tylko w wydziale komunikacji tak jak przy zdanym egzaminie(NIE MOZLIWE JEST WYSLAC PRAWKA POCZTA JESLI MA BYC Z WPISEM DO REJESTRU)nr kontaktowy to 695761513 (z oczywistych wzgledow tylko sms) pisac prosze w godzinach od 15 do 22<br><hr>dyskretnie <br>
Komentatorzy napisał(a):gdzie moge kupic prawo jazdy od pewnej osoby pilnie potrzebuje <br><hr>ewa<br>
Komentatorzy napisał(a):Zdecydowanie i w 100% polecam dokumenty.kontakt@safe-mail.net chyba jedyny ktory naprawde zalatwia<br><hr>archwlad<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy ktoś może potwierdzic że kontakt dokumenty.kontakt@safe-mail.net jest wstanie załatwic prawko?
Czy komus załatwił?Prosze o kontakt<br><hr>Prawko<br>
oszust!! naciagacz!!! wplacisz zaliczke i kontakt sie urwie....<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/10/2015, 09:14

Komentatorzy napisał(a):Poszukuje osoby która uczciwie pomoże załatwic prawko Kat B
bez zaliczek i krecenia kontakt profesjonmieszk@wp.pl<br><hr>prawko<br>
nie ma takich osob!!! wszyscy to oszusci! a wogole to nie da sie zalatwic nic!!<br><hr>ugio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr