Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [+18]
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [+18]

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez rosiboj » 29/4/2015, 09:08

stareRadio napisał(a):a jeździe z włączonymi światłami mówię TAK

A co ci te swiatla daja? Ponad polowa swiata jezdzi bez swiatel i maja mniejszy wskaznik wypadkow ... Ta teoria ze swiatlami to nic innego jak ze strony panstwa leczenie syfilisu plastrem. Zamiast budowac infrastrukture wlaczmy swiatla, postawmy fotoradary i progi zwalniajace .... ooo juz bezpiecznie i w ten sposob wciskaja ciemnocie ,ze tak musi byc bo tak lepiej.

A co do pasow i kaskow, to znam osobiscie przypadek mlodego chlopaka wazywka, oczywiscie przejzdzka pod blokiem na komarku z kolega to nie zadne szybkie winkle ani dawanie w rure ale pech to pech, glowa walaca o kraweznik czy drzewo bez zadnej oslony to najlepszy przepis na obrzek mozgu i "wegetarjanizacje". Nie trzeba dodawac, ze to samo sie dzieje jak ci ludzie wypadaja przez okna, spoko moze wyciagnie rece, moze nie, moze zachaczy glowa o ramke przy wypadaniu a moze nie .... loteria ... z pasami przynajmniej wiesz ze bedziesz siedzial gdzie siedziales a jesli masz tico czy pande i loisz 130 to nie spodziewaj sie cudow.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Angler » 29/4/2015, 09:25

Rosidad uwierz mi, obowiązek włączenia świateł to w niektórych przypadkach jedyny sposób ograniczenia ludzkiego debilizmu. Sam kiedyś widziałem gościa w srebrnym aucie, we mgle ograniczającej widoczność do 100m, który jechał bez świateł...
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz


Postprzez Invi » 29/4/2015, 10:20

lagiboy napisał(a):w rajdach i wyścigach używają pasów.


Ale majÄ… klatki, albo prawie niezniszczalne monokoki.


Rosidad napisał(a):A co do pasow i kaskow, to znam osobiscie przypadek mlodego chlopaka wazywka, oczywiscie przejzdzka pod blokiem na komarku z kolega to nie zadne szybkie winkle ani dawanie w rure ale pech to pech, glowa walaca o kraweznik czy drzewo bez zadnej oslony to najlepszy przepis na obrzek mozgu i "wegetarjanizacje".


Ale co z tego? Jak ktoś jest debilem to niech sobie jeździ bez kasku, ćpa codziennie i skacze z 8 piętra. Po cholerę im tego bronić, co to dzieci są?
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Walenty » 29/4/2015, 11:09

Rosidad napisał(a):
stareRadio napisał(a):a jeździe z włączonymi światłami mówię TAK

A co ci te swiatla daja? Ponad polowa swiata jezdzi bez swiatel i maja mniejszy wskaznik wypadkow ... Ta teoria ze swiatlami to nic innego jak ze strony panstwa leczenie syfilisu plastrem. Zamiast budowac infrastrukture wlaczmy swiatla, postawmy fotoradary i progi zwalniajace .... ooo juz bezpiecznie i w ten sposob wciskaja ciemnocie ,ze tak musi byc bo tak lepiej.


Dają i to dużo.
Motocykle już w ogóle stałyby się niewidzialne bez świateł.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez suhy-19 » 29/4/2015, 13:39

rosidad chyba nigdy nie jechales pod slonce
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Czester » 29/4/2015, 14:14

Bo w Anglii nie ma słońca :twisted:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez suhy-19 » 29/4/2015, 15:58

:lol:
Obrazek
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez madcap » 29/4/2015, 17:37

Invi napisał(a):Ale co z tego? Jak ktoś jest debilem to niech sobie jeździ bez kasku, ćpa codziennie i skacze z 8 piętra. Po cholerę im tego bronić, co to dzieci są?


tylko jest jedno ale.
jak sobie sami qq zrobią to można mieć to gdzieś. prawo doboru naturalnego.
gorzej jak przy okazji robiÄ… komuÅ› krzywdÄ™.
bo smutna prawda jest taka, że wolność oznacza odpowiedzialność.
a niestety w tym naszym grajdołku nadwiślańskim wolność przekładana jest na brak odpowiedzialności, kretyńskie zachowania (popisy uliczne), bo mam większe jeździdło, więc inni z drogi, etc...
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Walenty » 29/4/2015, 18:06

suhy-19 napisał(a)::lol:
Obrazek


A co Ty zrobiłeś? :shock:
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Glenroy » 29/4/2015, 19:19

Rosidad napisał(a):A co ci te swiatla daja?


Dają dużo, może nie są konieczne w każdej sytuacji, w Niemczech nie ma obowiązku, ale może dlatego, że tam kierowcy wiedzą, że kiedy jest mgła, opady czy rażące słońce, światła trzeba włączyć i każdy się do tego jakoś potrafi zastosować, u nas jest jakieś upośledzenie umysłowe wśród kierowców, pada deszcz - żaden matoł nie włączy świateł, bo on ma chińskie DRL-e, to samo we mgle, już nie raz miałem ciepło, bo we mgle przed maską wyłonił mi się samochód bez świateł...ale do jazdy dziennej z przodu ostro świecą..., zapierdzielanie na światłach pozycyjnych to też jakaś plaga, bo qurfa szkoda 50 zł na żarówki raz na pół roku wydać, jazda na halogenach przeciwmgłowych w nocy przy dobrych warunkach widoczności, etc. nasz naród jest po prostu za głupi, żeby dać nam wolność wyboru, więc nakłada się obowiązki.

Co do pasów, Panowie ja nie wiem czy wiecie, ale żeby pasy spełniły swoją rolę, trzeba też potrafić je poprawnie zapiąć, jadąc w kurtce trzeba ją przynajmniej rozpiąć, pas biordowy powinien być jak najbliżej ciała, tak więc pod kurtką, bluzą etc. najlepiej dokopać się do samego t-shirta, koszuli, czy co tam macie bezpośrednio na skórze, jak sobie pomacacie miednice, to z przodu po bokach macie takie wypustki, i właśnie pod nie powinien wcisnąć się pas biodrowy, jak już uporacie się z tym, to pas poprzeczny łapiecie na wysokości klatki piersiowej i za niego szarpiecie, tak żeby naciągnąć pas biodrowy. Po poprawnym zapięciu pasa, ten na prawdę mocno i ciasno trzyma w fotelu.
Większość ludzi zapina pas, po prostu przeciągając przez ciało, robiąc klik i ogień, po czymś takim w razie uderzenia, pas nie może nas zatrzymać, bo pas biodrowy, który powinien w tym momencie trzymać tyłek w fotelu, nie może spełnić swojej roli, ponieważ najzwyczajniej się spod niego wysuwamy. Poprawne zapięcie pasa, to 15 sekund roboty, mi już weszło w nawyk i robię to po prostu odruchowo, a bez pasa? Bez pasa nie potrafię jeździć, lata się po fotelu jak szmata, ani komfortowo, ani wygodnie, ani bezpiecznie, do dupy... ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Walenty » 29/4/2015, 19:33

Glenroy napisał(a): jazda na halogenach przeciwmgłowych w nocy przy dobrych warunkach widoczności,


Lubię i czasem jeżdżę.
Nieraz udało się zobaczyć zwierzaki w polach nieco wcześniej.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez cioracz » 29/4/2015, 20:13

Invi napisał(a):Jak? :lol: Pomijając jakieś losowe bzdury w stylu wypadł w auta i uderzył w pieszego :P
Chodziło mi o pasażera ;)


A Glenroy jak zwykle ma najgorsze zdanie o wszystkich. Jeśli nawet chodzi o światła to i tak każdy jest debilem :lol:




cioracz jeszcze raz wytniesz numer z cytowaniem samego siebie cytując forum, to dostaniesz ode mnie bilet do galaktyki trójkatów.
nie mam czasu szukać po skrypcie kto odwala babole psując w ten sposób forum
m.
Ostatnio edytowano 3/5/2015, 09:53 przez cioracz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez mar111cin » 1/5/2015, 22:08

Dzisiaj kamerka sportowa którą ostatnio nabyłem zarobiła na siebie...
Nagrała, jak pijany sąsiad rzuca mi butelką w dach budynku (2 raz...)

Nie wiem co z nim zrobić, żeby gnoja uspokoić... jest przed 40stką i bardzo rozrywkowy...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Walenty » 1/5/2015, 22:40

mar111cin napisał(a):Dzisiaj kamerka sportowa którą ostatnio nabyłem zarobiła na siebie...
Nagrała, jak pijany sąsiad rzuca mi butelką w dach budynku (2 raz...)

Nie wiem co z nim zrobić, żeby gnoja uspokoić... jest przed 40stką i bardzo rozrywkowy...


Wpierdolić.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Glenroy » 2/5/2015, 00:09

cioracz napisał(a):A Glenroy jak zwykle ma najgorsze zdanie o wszystkich.

Awww stop it You, już mi tak nie schlebiaj bo cukrzycy dostanę :D
cioracz napisał(a):Jeśli nawet chodzi o światła to i tak każdy jest debilem :lol:

Idąc za klasykiem: "Mnie oszukasz, mamusie oszukasz, przyjaciela oszukasz, ale życia nie oszukasz."
Walenty napisał(a):
mar111cin napisał(a):Dzisiaj kamerka sportowa którą ostatnio nabyłem zarobiła na siebie...
Nagrała, jak pijany sąsiad rzuca mi butelką w dach budynku (2 raz...)

Nie wiem co z nim zrobić, żeby gnoja uspokoić... jest przed 40stką i bardzo rozrywkowy...


Wpierdolić.


Odrzucić butelkę :D tylko taką ekstra, z benzyną...i szmatką :D
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez mar111cin » 2/5/2015, 07:20

ogólnie to jest taki wojskowy kurdupel, ojciec już raz mało go nie rozszarpał, ze mną miałby podobnie, ale coś w tym jest, że takie kurduple to są szersze od koszuli...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Angler » 2/5/2015, 08:49

mar111cin napisał(a):ogólnie to jest taki wojskowy kurdupel, ojciec już raz mało go nie rozszarpał, ze mną miałby podobnie, ale coś w tym jest, że takie kurduple to są szersze od koszuli...


Syndrom Napoleona - taka pozostałość po starych przodkach z afryki. W prawie każdym gatunku ten "mały" musi sobie wywalczyć pozycję.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez Czester » 2/5/2015, 15:54

Od kilku lat w weekendy stoję na dyskotece w mieścinie, w której znajduje się jednostka wojskowa. Poza sezonem letnim "bawią się" tam głównie żołnierze. W zdecydowanej większości to same zjeby i niedorozwoje umysłowe. Najgorsi są ci, którzy byli w Iraku czy Afganistanie. Ale lubię ich...
























... napierdalać :twisted:
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez mar111cin » 2/5/2015, 22:58

kwalifikacja wstępna przyspieszona kierowców - gratuluję temu, kto to wymyślił... 3k zł płacone za nic... oglądasz około 6000 slajdów co najszybciej będzie trwało 30h... a na slajdach takie głupoty że głowa mała... tego się nawet nie da opisać - ani tego nie zapamiętasz, ani nie jest ci to potrzebne, ani tego nigdy nie użyjesz...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Walenty » 2/5/2015, 23:13

OglÄ…da ktoÅ› walkÄ™ 2nite? :>
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê