Zobacz wÄ…tek - nowy smartfun
NAS Analytics TAG

nowy smartfun

O wszystkim
_________

Postprzez cycu_rsko » 13/12/2011, 13:55

Konio XPERIE X10 Ci sprzedam :D W miare to hula, tylko glosnik se wymiensz :D
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez kowal_71 » 13/12/2011, 13:56

Konio napisał(a):i jak smiga?
to lepszy HTC HD czy HD2?

Desire S ;)
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez falconiforme » 13/12/2011, 14:36

kowal_71 napisał(a):
fz6 napisał(a):Jak to ma być dotyk do 900zł to ja bym brał albo galaxy s albo htc hd2

HD2 to wielka cegła i już dość stara. Do tego pracuje na WM, a to kupa w porównaniu do androida. No i dużo lepszy jest desire s, którego kupi za mniejszą kasę.


Na HTC HD2 bez problemu zainstalujesz Androida. Sam próbowałem.
I działa na tym sprzęcie pięknie.

A jak kupujesz smartfona to nie mówisz że cegła, tylko cieszysz się dużym ekranem.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Bystry » 13/12/2011, 17:16

Ja też swojego GT540 zalałem, przeżył 6 miechów na budowie, ciągły kurz itp.
@fz6, ale napisał, że mniej jeżeli nie miał dotyka i nie używał go w ogóle, to lepiej wydać 200 zł niż kupić coś za 700 i potem żałować.

Poza tym ten telefon ma wadę tego, że cicho gra, albo to jest wina nowego oprogramowania albo tego, że jest cały zakurzony, ale w 100% bym komuś polecił za tą cene. Poza tym proponował bym forum.android.com.pl, tam masz wszystko na Temat telefonów z Androidem.
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Leg1oN » 13/12/2011, 17:48

Konio napisał(a):i jak smiga?
to lepszy HTC HD czy HD2?

a co to HTC HD?
chodzi ci o touch HD czy jaki?
bierz Desire HD.. kupisz używkę za 900zł.. wszystkie inne aparaty w tej cenie to przy nim śmieci..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez falconiforme » 13/12/2011, 21:30

Leg1oN napisał(a):
Konio napisał(a):i jak smiga?
to lepszy HTC HD czy HD2?

a co to HTC HD?
chodzi ci o touch HD czy jaki?
bierz Desire HD.. kupisz używkę za 900zł.. wszystkie inne aparaty w tej cenie to przy nim śmieci..


HTC HD = HTC touch HD = HTC Blackstone
Za wolny, sam mam. Tylko 528MHz.

HTC HD2 ma 1GHz i jest to prawie to samo co Desire HD.

Jeśli chcecie najlepszego smartfona to nie ma nic lepszego niż Samsung Galaxy S II.
Na allego za 1600 zł śmigają. Reszta to tylko rezygnacja z cech dostępnych w S II.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez mustafa_waw » 13/12/2011, 21:39

Falcon- a nowy iphone? ;)
mustafa_waw
Świeżak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28/11/2011, 20:39

Postprzez Leg1oN » 13/12/2011, 21:45

falconiforme napisał(a):
Leg1oN napisał(a):
Konio napisał(a):i jak smiga?
to lepszy HTC HD czy HD2?

a co to HTC HD?
chodzi ci o touch HD czy jaki?
bierz Desire HD.. kupisz używkę za 900zł.. wszystkie inne aparaty w tej cenie to przy nim śmieci..


HTC HD = HTC touch HD = HTC Blackstone
Za wolny, sam mam. Tylko 528MHz.

HTC HD2 ma 1GHz i jest to prawie to samo co Desire HD.

Jeśli chcecie najlepszego smartfona to nie ma nic lepszego niż Samsung Galaxy S II.
Na allego za 1600 zł śmigają. Reszta to tylko rezygnacja z cech dostępnych w S II.


Desire HD trochę się różni chipsetem od HD2.. nowsze cpu,gpu i wiecej ramu co daje lesza wydajność.. różnica nie jest jakaś mocno znacząca ale zawsze.. kiedyś nie warto było dokładać 1000zl na DHD jak ktoś chciał modować HD2.. dziś ceny są zbliżone i warto jednak kupić DHD..
co do galaxy s2 jest to super telefon.. sam taki mam w posiadaniu... wydajność znakomita.. 3x wyższa niż wszytko co jest na rynku.. zaskakuje jedynie plastikowy design.. ale idzie się do tego przyzwyczaić..
jeżeli chodzi o konkurencje dla niego (stock) to zobaczymy co pokażą N7000 i I9250..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez kowal_71 » 13/12/2011, 21:58

mustafa_waw napisał(a):Falcon- a nowy iphone? ;)

Pokaż mi w czym (prócz lansu) iphone przewyższa SGS2.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 13/12/2011, 22:05

fz6 napisał(a):to tak jakbyś się chwalił, że zalałeś moto ropą i dodałeś uszlachetniacza, żeby lepiej w zimę palił.
działa? jak tak, to niebawem zakwitnie jej płyta główna. a jak odpalasz to nie ma czasem plam na wyświetlaczu? widać to szczególnie jak jest białe tło.


nie, płyta główna jej nie zakwitnie, nie ma żadnych plam na wyświetlaczu. Porównanie z motocyklem i ropą wyszło Ci bardzo nietrafione...

A zanim następnym razem puścisz taką falę krytyki, to zapoznaj się lepiej z tematem.
do motoroli defy nie przekonało mnie wcale to że ma procesor 800MHz, czy duża ilość pamięci, czy też dość wydajna grafika.
Do motoroli przekonała mnie tylko i wyłącznie jedna rzecz - spełnia normę IP67 i mi to wystarczyło czego można wymagać od telefonu.
ale też ma dodatkowe dwa plusy:
pierwszy plusik dostaje za funkcjÄ™ CrystalTalk
drugim plusikiem jest to, że posiadając duży wyświetlacz 3,7" ma najmniejszą spośród konkurencji obudowę, przez co jest poręczniejsza.

Telefon jak dla mnie ma służyć do dzwonienia ewentualnie smsów. A to jest właśnie do tego stworzony telefon - bo jakoś mnie nie przekonują wszelkie namawiania babek z infolini że proszę wybrać taki telefon bo ma fejsbuczka, nk i do tego aparacik 5mega pikseli... Proszę pani - może to panią zaskoczy, ale ja telefon najczęściej będę używał do dzwonienia - na prawdę!.

W ogóle to ja nie wiem czym tak na prawdę się teraz różnią telefony miedzy sobą że każdy coś poleca. Jak dla mnie to każdy jest minikomputerkiem o wyznaczonych parametrach, na którym jest najczęściej zainstalowany system android xD który na każdym telefonie wygląda tak samo.... Nie wiem, pogoń za znaczkiem firmowym? bo to już nawet nie idzie rozróżnić starego modelu telefonu od nowego, bo wszystkie wyglądają tak samo - jeden wielki ekran. Na prawdę ktoś potrzebuje dwurdzeniowy procesor w telefonie ? :| co on na tym będzie nową część parku jurajskiego tworzył?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez bryk77 » 14/12/2011, 04:21

Jeśli chodzi o smarfony to ważna jest też wielkość wyświetlacza. Jak dla mnie HTC Desire jest zbyt mały (subiektywna opinia).
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Konio » 15/12/2011, 21:07

w sumie to nie wiem czy tego hajcu lepiej nie zainwestowac :twisted: :twisted: :twisted:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez grunder » 15/12/2011, 22:37

Dorzuce od siebie:

Mam HTC DESIRE HD, na Androidzie, i rewelka, Legion dobrze ją opisał ( "nowsze cpu,gpu i wiecej ramu co daje lesza wydajność"). Jak brać smartfony to albo na Androidzie albo Iphona. Nokia dotykowa to istny szajs. SE daje rade i jest tani X10 jest wiele modeli. Teraz przymierzam się do nowego telefonu :) Motorola Razr XT910, na Androidzie, 8mpix, kevlar, ekran LED, video w HD. Zainteresował mnie również Samsung Galaxy Nexus i9250 dość ciekawa...Ale jednak spoczne na Motoroli.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez Grzesku » 15/12/2011, 23:04

ja kupiłem szajsunga (pierwszy raz w życiu) Galaxy S za 800 zł używanego i jestem mega zadowolony. Dotyk super, nie tnie się działa jak trzeba cały czas. Wcześniej używałem nokii e72. Tez fajny telefon, ale blado wypada przy samsungu jeżeli chodzi o funkcjonalność.

Pozdrawiam
560 SMR
Grzesku
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 23/11/2010, 10:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Magdalena0208 » 15/12/2011, 23:27

Żadnego samsunga! Ten badziew nie pocisnął dziś z rana mojego głębokiego rozczarowania.

HTC Whitefire s jest ponoć wyjątkowo udany, ale wypada z ram cenowych :/
Avatar użytkownika
Magdalena0208
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 6/5/2011, 21:54
Lokalizacja: Berlin

Postprzez grunder » 16/12/2011, 11:45

Ciekawe jak to EVO 3D wyglÄ…da w praktyce. 3D naprawdÄ™ idealnie odwzorowuje?
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez gruby19 » 16/12/2011, 20:21

Nie chce mi sie czytać wszystkiego, ale jeśli lubisz modowanie, to tylko i wyłącznie HTC HD2. telefon kox. potężny procesor, po 512MB RAM i ROM. odpalisz na nim każdy system na jaki tylko bedziesz miał ochote, i do tego bedzie on chodził dużo płynniej niz na modelach fabrycznych. Nawet WP7 poleci na nim szybciej niz na innych modelach. Oprócz tego ogromne wsparcie deweloperów, dzieki czemu zawsze bedziesz mial aktualna wersje systemu nawet jeszcze przed premierą.

Jeśli chcesz cos superszybkiego to bierz HTC Mozart, Trophy, LG Swift7, lub Samsunga Omnie 7. to są sprzety na WP7, dzieki czemu mają mocne bebechy, a za ~900zł dostaniesz nóweczki. W tej chwili żaden system nie zapewni Ci takiej płynności (pomijam iOS)

Jeżeli chcesz androidowca to musisz być przygotowany na modyfikacje. System ma duży potencjał, jednak producenci nie pozwalają nam się o tym przekonać. To co potrafią modyfikacje softów, czasem nie mieści się w głowie. Overclocking, zmiana jądra systemu, wszystkich sterowników, bibliotek. Dzięki temu w benchmarkach osiągasz nawet 3 krotnie wyższe wyniki.

Generalnie smartfon to kombinowanie. Mi akurat odpowiada taka zabawa i lubie to robić, i polecam to każdemu kto posiada smartfona. Poprostu jeśli posiadasz smartfona, to nie bedziesz z niego zadowolony dopoki go nie zmodyfikujesz.. ;)

Od Nokii trzymaj sie z daleka i nie dotykaj nawet kijem!!

a Samsungi spoczko. sam posiadam i nie narzekam. wbrew opiniom nie są wcale źle wykonane. topowe modele to zupełnie co innego niż np Spica. Dają świetny stosunek ceny do jakości no i mają zajebiste możliwości tuningowania.

grunder napisał(a):Ciekawe jak to EVO 3D wygląda w praktyce. 3D naprawdę idealnie odwzorowuje?

Pamiętaj, że to co w tej chwili dają ekrany 3D, to w cale nie jest obraz 3D tylko stereoskopia, która, katuje Twoje oczy i jest raczej bajerem do wyrywania dup, niż faktycznym postępem technologicznym. Ale dla osób zielonych w temacie, najważniejsze jest to że to '3D' i tyle. Efekt niepotrzebnie zamula interfejs, wygląda marnie - o czym możesz się przekonać oglądając filmy na YT (w rzeczywistości różni się niewiele) no i ssie baterie... Producenci telewizorów od kilku lat dopracowują stereoskopie którą możesz oglądać w okularach, a producent telefonu wypuszcza tą technologie na ekranie 10 czy 15 razy mniejszym i to bez okularów... logika mówi sama za siebie... Marny chwyt marketingowy.
Wole jak człowiek na dwóch, niż jak zwierze na czterech...

Honda XLV 125 Varadero V-8

http://www.polskajazda.pl/Profil,Honda,XLV,125,Varadero,TGB,F409,Royal,Cruise/42971 (otwórz link)
Avatar użytkownika
gruby19
Stały bywalec
 
Posty: 1220
Dołączył(a): 29/10/2009, 19:36
Lokalizacja: witkowo

Postprzez Leg1oN » 17/12/2011, 00:36

no trzeba przyznać że HD2 ma wsparcie na najwyższym poziomie.. jak nawet nie chcesz modować go to wystarczy zaglądnąć na pierwsze lepsze forum związane z systemem i podziałach typu giełda znajdą się sztuki już zmodowane..
tu masz np taka oferte:
http://forum.android.com.pl/f236/sprzed ... za-120078/
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez mustafa_waw » 17/12/2011, 09:40

"Od Nokii trzymaj sie z daleka i nie dotykaj nawet kijem!! "
Bo??
Znajdź mi za 400 zł telefon, który ma wyświetlacz pojemnościowy, 1 ghz procek, 256 ramu itd.
mustafa_waw
Świeżak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28/11/2011, 20:39

Postprzez vespkon » 17/12/2011, 15:16

Generalnie czego byś nie wziął, to pamiętaj, że w androidzie aplikacje nie zamykają się same (gdy z nich wychodzisz one się po prostu minimalizują) i każdy smartfon zacznie Ci po pewnym czasie zamulać, jeśli nie zainstalujesz jakiejś aplikacji do ich zamykania.
Mam samsunga galaxy, moja siostra galaxy S. Ten galaxy S ponoć smiga ok, ale ja ze swoim mam trochę problemów, więc jakoś specjalnie nie mogę Ci go polecić.
Pozdro!
vespkon
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 27/5/2009, 14:31

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości




na górê