Zobacz wątek - Żenujący poziom forum
NAS Analytics TAG

Żenujący poziom forum

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 5/2/2008, 18:12

to wszystko jest dobre ale za trudne... najlepszy pomysl to powitalnia i paru modów ktorzy decydowaliby o przyznaniu dostepu do działów innych niz powitalnia i komentarze
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez Leitho » 5/2/2008, 18:12

yhym, ostatnio chcialem sobie poczytac cos nie cos o r6,a dokladniej o skrzyniach biegow, wiec znalazlem ladny 7 stronicowy temacik sprzed 2 lat, jednak jak doszlem do konca to jedyne co wiedzialem, to ze najlepsz jest hunda. wniosek - to o czym mowisz falco to rzecz nie nowa na tym forum, jednak kiedys to tak nie przeszkadzalo
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez falconiforme » 5/2/2008, 18:37

Ja ostatnio chciałem coś sensownego poszukać na forum na temat słynnej R1. I najbardziej sensowna była moja wypowiedź odnoście serwisowania tego motocykla (ściągnąłem dożo wcześniej manuala). :?
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Yuurei » 5/2/2008, 19:20

Jasne. Testy, powitalnie. Ciekawe co jeszcze wymyślicie? Zdanie egz. na kat. A w obecności co najmniej dwóch członków fanklubu ścigacz.pl + zrobienie kółka na Torze Poznań w okolicach 1 min. 50 sek + stoppie i wolna guma przez 10 metrów.
Zastanówcie się co piszecie. Forum jest otwarte dla wszystkich i wiadomo, że im więcej ludzi się pojawi tym różne i skrajne będą to jednostki. Ale działania prewencyjne wywołują u mnie odruch wymiotny. Po to są moderatorzy żeby trzymać porządek. Skoro się na tą funkcję zgodzili to znaczy, że się do czegoś zobowiązali więc niech się wywiązują z tych zobowiązań.
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez SzpiceR » 5/2/2008, 19:35

na SP niema neo... ja tam czesto sobie wchodze poczytac co pisza... niezle teksty leca :D u nas to by gelo i siekson zawalu dostali i zbanowali cala rodzine :P
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Yuurei » 5/2/2008, 19:39

SP jest specyficzne... kiedyś i tak było tam lepiej :]
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez dawid 89 » 5/2/2008, 19:40

moim zdaniem olewanie troli nic nie da, zrobi sie totalna rospusta, jeśli chodzi o eliminowanie przez błędy ortograficzne to też totalna głupota, jesli chodzi o ilość unserów, nie wiem w jakim stopniu to obciąża serwer, ale na innych forach powiedzmy po okresie 6 miesięcy w których nie napisano żadnego posta konto jest usówane, zmniejszyło by to ilość użytkowników o jakieś 15%, jestem zarejestrowany na lancia.pl, tak każdy pod awatorem ma napisane coś o sobie, co jest ustalane przez moderatorów, np dla nowo zarejestrowanych pisze: dopiero zaczyna na naszym forum, itd, równie dobrze moża by napisać coś innego, jeśli delikwent jest nadpobudliwy to nawet jestem za lekko obraźliwym tekstem, a najlepiej byłoby wprowadzić spartańskie zasady tak jak na stundpoland, lub jakieś ograniczenia, eliminacja, okres próbny, lub coś w tym stylu, ewbrew pozorom przydałby sie oddzielny dział "powitalnia", tak jak na niezniszczalni.pl lub lancia.pl to bordzo jednoczy ludzi, i jest wpisane jako warunek konieczny w rególaminie, każdy tam zagląda, jeśli ktoś nie ma nic sensownego do powiedzenia na swój temat to nie można od niego wymagać sensownych wypowiedzi, a najbardziej skuteczna metoda to BAN, i nie na 2-3 dni, pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez Terror » 5/2/2008, 20:25

SzpiceR napisał(a):na SP niema neo... ja tam czesto sobie wchodze poczytac co pisza... niezle teksty leca :D u nas to by gelo i siekson zawalu dostali i zbanowali cala rodzine :P

Wow, zaimputowałeś mi, że masz tam dostęp.

Weźcie tylko pod uwagę jedną rzecz - SP to stosunkowo małe forum ludzi o bardzo wąskich zainteresowaniach, a tu jest dużo ludzi o bardzo duzych zainteresowaniach i khem... kulturze
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez SzpiceR » 5/2/2008, 21:37

niemam tam dostepu bo narazie mi niepotrzebny... i niema czym imponowac... poprostu ta metoda eleminuje duzo osob... SCIGACZ.PL poprostu jest bardzo komercyjny i jak widac nieobejdzie sie bez zonków...
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez gelo007 » 5/2/2008, 23:22

Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że komercyjność forum jest dla Ciebie czymś złym. Szipcer... nie ma nic za darmo.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mr_neox » 6/2/2008, 00:00

Nie pisałem żeby podstawą rejestracji na forum było posiadanie prawa jazdy - tylko żeby ten fakt odznaczyć pod awartarem (user posiada: skuter/motocykl; prawo jazdy/kartę moto) co myślę przyczyniłoby się do poważniejszego traktowania wypowiedzi części użytkowników.
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez zdzichu123 » 6/2/2008, 00:10

mr_neox Myslisz ze jak przerabiają komara na R1 to nieskłamali by w tej ankiecie...
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Postprzez mr_neox » 6/2/2008, 00:18

A kto im pożyczy dowód rejestracyjny i prawko na moto żeby zeskanować a potem na necie umieścić? Tatuś? Chyba wiek by się nie zgadzał troszeczkę z postami w temacie :Jesteś nowy?" i z nazwą usera *****92, *****96 itd.:roll:

ps.i nie ankieta tylko mail na który można wysłać/temat w którym można zamieścić a potem to stanowczo odnotować w profilu usera... ale który z modów, adminów poświęci na to swój czas? :(
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez stuuwa » 6/2/2008, 00:24

moze gdyby podczas rejestracji tak ze 100 razy pojawilo sie okno z wielkim napisem "ZANIM NAPISZESZ COKOLWIEK SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI" i trzeba by bylo nacisnac za kazdym razem "OK, NIE JESTEM NEO" to czesc by zwatpila, czesc wbila by moze to sobie do glowy

Mysle, ze pomysl z ograniczeniem dostepu do czesci forum jest ok
stuuwa
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46

Postprzez Magik » 6/2/2008, 16:49

A ja napisze krótko... Nie czytałem całego tematu bo szlag mnie trafił na 2 stronie i chcę się przyłączyć do Kaji. Gówno się zrobiło na forum a WY modzi i reszta "kolorowych" nie potraficie sobie z tym poradzić...


Proponuję bardzo prosty test IP przed zarejestrowaniem się na forum.... nie zdasz nie rejestrujesz się :) (oby całe forum razem ze mną nie poleciało ^^ )


Narka maniaki, byście pojeździli a nie siedzicie na wirtualnych kartach i czytacie o każdym pierdnięciu jakiegoś idioty który nie ma przyjaciół i musi się gdzieś wypanoszyć....


Kaju gdzie moja flaszka.... :D
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Labiss » 6/2/2008, 18:56

Słyszałem o teście IQ,ale test IP ? Nie słyszałem.

Co do wyszukiwarki to swoją drogą nie działa ona zadowalająco. :/
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Terror » 6/2/2008, 20:19

evil napisał(a):Terror, jesteś przeciwny pewnym rozwiązaniom z SP, a one się jednak sprawdzają... 75% chwastów leci w powitalni, reszta albo się nawraca, albo mamy moda - faszystę :twisted:

Wiez mi, ze dla wlasnej wygody moglbym miec taka powitalnie, ale sek w tym, ze te fora się drastycznie różnią.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 6/2/2008, 20:19

ja widze....że was tu trzyma jeszcze depresja jesienna...a to qrde wiosna idzie..jezykiiiii...wiecie czego wam tu brak? jak was opusciłem to trafiłem w zupełnie inne miejsce, tez przekrój wiekowy rózny, tez jakieś tam powiazanie z klimatem 2 kółek ale...ogólny SZACUNEK...wielu tutaj trudno jest te ceche zarzucić. Stad syf...od kórego od lipca miło sie odpoczywało..serio. I po co i dlaczego wracam? A czmu nie. Jak napisała gdzieś zalozycielka tematu Kaja - tu tez jest spory kawałek mojego zycia, choc od lipca nie narzekalem specjalnie na to, zeby mi było tego kawałka brak...bo jest lekko toksyczny...może bardziej niż lekko...ale cóż..co mnie nie zabije to wzmocni :)

pozdro i Szacun...for all, zeby nie było
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Magik » 6/2/2008, 21:02

Tak macie rację..... chodziło o test IQ . Zwyczajna literówka podczas szybkiego pisania. Papa
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Kris2k » 6/2/2008, 21:08

Uderz w stol a nozyce sie odezwa... evil i Thrillco wrocili... to dopiero bedzie syf :!: :twisted:
pozdro chlopaki :!:
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê