Zobacz wątek - Żenujący poziom forum
NAS Analytics TAG

Żenujący poziom forum

O wszystkim
_________

Postprzez Labiss » 9/2/2008, 21:28

Ponieważ jestem nacjonalistą,ale ludzie mylą pojęcia.Nacjonalizm ma odmiany.Jedną z nich jest tzw. "brudny nacjonalizm".

Jest on opisany w wielu książkach między innymi Politologia autorstwa Heywooda.
Warto wiedzieć,że nacjonalizm to duma narodowa,duma z przynależności do grupy kulturowej o obyczajach i tradycji,która jest zachowywana przez lata.

Dzięki takim poglądom jak nacjonalizm, proces globalizacji nie zaciera naszych wartości kulturowych.

Sęk w rozróżnieniu nacjonalizm - skrajny nacjonalizm - brudny nacjonalizm.

Temat nacjonalizmu moim zdaniem zamknięty.
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów


Postprzez gelo007 » 9/2/2008, 21:33

Tym razem zrobię offtopa. Labiss, czy mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego nacjonalizm jest ideologią przez Ciebie wyznawaną? Nie chodzi mi o przepychanki słowne, tylko o rzeczowe argumenty, ponieważ jestem ciekaw Twojego poglądu w tym temacie :).
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez siekson » 10/2/2008, 00:01

Labiss Ty sie zdecyduj co studiujesz bo teraz jest historia a kilkanascie postow wczesniej byla politologia.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dawid 89 » 10/2/2008, 00:20

oj widze że niektórzy dążą wszelkimi sposobami do tego aby uzyskać miano "bywalca"
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez mar111cin » 10/2/2008, 00:23

Siekson, ale on już w tamtym poście wspominał że ma dużo historii. Skoro mówi że ma dużo historii no to najwidoczniej jego studia się na tym opierają. I chyba może powiedzieć że u niego na historii mówią inaczej niż.........
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez fandzoilisz » 10/2/2008, 01:18

a moze zamknac tego mega OOF topa?
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Labiss » 10/2/2008, 09:07

Na politologii mam więcej historii niż nauk politycznych. :)

Gelo jak chcesz się dowiedzieć dlaczego moje poglądy są zakorzenione w nacjonalizmie to wytłumaczę Ci to na gadu-gadu. :)

Co do forum to zauważyłem,że jeżeli popełnię błąd ortograficzny to pojawia się on poprawiony na czerwono.Czy tylko ja widzę kolor i poprawę,czy też jest ona widoczna dla wszystkich użytkowników forum ?
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Wilku111 » 10/2/2008, 09:16

Co do forum to zauważyłem,że jeżeli popełnię błąd ortograficzny to pojawia się on poprawiony na czerwono.Czy tylko ja widzę kolor i poprawę,czy też jest ona widoczna dla wszystkich użytkowników forum ?


To chyba mozilla :D
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez fandzoilisz » 10/2/2008, 18:28

simonw napisał(a):
Labiss napisał(a):Moim zdaniem nacjonalizm to też pozytywna ideologia.No,ale to tylko moje zdanie.


I Cale szczescie, wystarczy nam juz nacjonalistycznych bojowek skinheadzkich wierzacych calym sercem w swoj narod i broniacych go kastetami i pałami przed jakimis czarnuchami, zydami, szwabami, hamerykansami i innym syfem spolecznym...
Polska mesjaszem wsrod narodow, pomazancem bozym

Koloryzuje? Tylko troche


a kto pamieta simona moll a tego murzyna z aids ktory 20 polek zarazuił a te swoich bialych chlopakow/mezow itp...
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Thrillco » 10/2/2008, 19:15

Wiesz Labiss...własnie dlatego ani nie rozumiem ani nie popieram ludzi, którzy nie dość, ze sie przyznaja do nacjonalizmu to jeszcze twierdza, ze jest to pozytywna ideologia...spójrzmy gdzie ten "pozytywizm" zaprowadził niemców pod koniec lat 30-tych? A teraz druga sprawa...sorry co ma nacjonalizm, który jak piszesz jest oparty na milosci do ojczyzny do haseł faszystów...które jak słusznie wczoraj jeden z modów zauwazył miałeś w podpisie...dokladnie było to hasło SS. Co ma ten "pozytywny" polski nacjonalizm z głoszeniem haseł majacych za zadanie przekazać skrajna nienawiśc do innych ludzi tylko ze wzgl, na ich rase, kolor skóry, przekonania polityczne bądź religijne? Wiesz...mieszkam w miescie gdzie ten ładie nazywany "nacjonalizm" jest miejscami bardzo widoczny a tak naprawde jest skrajnym przykładem ksenofobii i antysemityzmu. Co dziwne...nie czepiają sie oni tatarów...ciekawe dlaczego? Bo byłoby to przegięcie dlatego, ze wiekszość Tatarów jest bardziej patroityczna od wielu "prawdziwych polaków"? A tak jeszcze wracajac do narodowosci, kultury i obyczajów...sprawdziłeś swoje drzewo genealogiczne? Może nie bronisz tego czego powinieneś...

W tym kraju jednak nacjonalizm kojarzył i bedzie się kojarzył zawsze z mało pozytywnymi nastawieniami i niestety ma to oparcie w rzeczywistości, bo jeszcze nie widziałem skinheada przeprowadzającego staruszka przez jezdnie ale wielu już widziałem takich co potrafili takiemu dziadkowi hamskich haseł nawstawiać i nawyzywać...wiesz co...jestem chyba prawie nacjonalista, bo w takich sytuuacjach to mam ochote rozwalic takiemu głabowi łeb i emulsje która ma w głowie (bo na pewno nie jest to mózg) rozmazac na dzrwiach jego domu...tylko, cholera...ścierwo ubijesz a posadza jak za cżlowieka.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Terror » 10/2/2008, 19:53

Bardoz prosze choc w tym temacie nie robić syfu, dobrze?
Nacjonalizm to nie temat tego wÄ…tku.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 10/2/2008, 19:58

dyskusja sie toczy, dział hydepark...offtopów byla masa wczesniej...i nie widze powodu by nacjonalizmowi poświecac osobny temat...nie widze powodów interwencji :) jest potrzeban gdy dzieje się komuś źle a nie kiedy ludzie prowadza rozmowe...nieładnie tak przerywac Terror :P
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Labiss » 10/2/2008, 20:02

"A teraz druga sprawa...sorry co ma nacjonalizm, który jak piszesz jest oparty na milosci do ojczyzny do haseł faszystów...które jak słusznie wczoraj jeden z modów zauwazył miałeś w podpisie...dokladnie było to hasło SS."

Nic.

"W tym kraju jednak nacjonalizm kojarzył i bedzie się kojarzył zawsze z mało pozytywnymi nastawieniami"

Jak ludzie zaczną kształcić i rozróżniać pojęcia nie kierując się stereotypami wtedy te skojarzenia się zmienią.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Terror » 10/2/2008, 20:12

Dobra, z racji tego, ze już tak ważny wątek został zaspamowany blokuję go.
Jak na forum ma byc dobrze, skoro część userów sama nie wie czego chce?

Wypowiedź nie brzmi mądrzej jeśli zamiast kropki postawi się trrzykropek. Naprawdę.
Do pozostałych userów - podziękujcie Labissowi i Thrillco
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez simonw » 11/2/2008, 00:45

Labiss napisał(a):Co do forum to zauważyłem,że jeżeli popełnię błąd ortograficzny to pojawia się on poprawiony na czerwono.Czy tylko ja widzę kolor i poprawę,czy też jest ona widoczna dla wszystkich użytkowników forum ?


Nie to Żmija przewaznie, albo albo inny mod poprawia kolorem zeby wszyscy widzieli gdzie zasadziles byka.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości




na górê