Zobacz wÄ…tek - Wybory Prezydenckie
NAS Analytics TAG

Wybory Prezydenckie

O wszystkim
_________

Postprzez falconiforme » 8/6/2010, 09:58

A co do Komorowskiego.
PO sprzeda nas Rosjanom i odbierze nam prawa. Znowu będą kombinować z "uregulowaniem" internetu.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez Hubert_o2o » 8/6/2010, 10:31

Nie ma nic gorszego niż stagnacja... Pis miał swoją szansę (prezydenta i premiera w jednym czasie) teraz chciałbym zobaczyć w tej roli Po. Lepszy zły pomysł niż żaden! Mam dość weta prezydenta, dlatego Komorowski.
o2o - i banan nie schodzi z twarzy :)
Hubert_o2o
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24/4/2010, 09:52


Postprzez michael » 8/6/2010, 10:52

Pudzian!
1952 SHL M-04
2000 Suzuki GSF 600 S Bandit
michael
Bywalec
 
Posty: 515
Dołączył(a): 25/1/2007, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Daga » 8/6/2010, 11:39

Nie ma i chyba nigdy nie bedzie u nas odpowiedniego kandydata na prezydenta.Na gorze wszyscy maja poje***e w glowach.
Lecz jesli wiadomo,ze najwiecej glosow bedzie mial Komorowski i Kaczynski-z calym szacunkiem,nie mam ochoty,by za granica reprezentowal mnie taki blaznowaty,prostacki i zacofany dziadek,jakim jest Kaczynski.Ani on reprezentatywny,ani inteligentny,ani poczucia humoru na wlasny temat nie ma...Jego partia tez w wielu kwestiach mi nie odpowiada.Tyle ode mnie.
http://www.youtube.com/watch?v=qyYfzXsD ... re=related
On ma byc naszym prezydentem...?Proooooosze....
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez miki1406 » 8/6/2010, 12:33

Ja tam wale na Korwina Mikke'go... Tylko on mówił kilka lat temu, żeby zlikwidować ZUS... I co?? I teraz będzie trzeba go zlikwidować... A gdybyśmy odkładali nasze składki na lokate to zabrali byśmy więcej na emeryture niż ten cały zus...

Wiem że to zmarnowany głos na tego Korwina, ale lubie ludzi innych... Dla mnie to czy Kaczyński czy Komorowski to standardowe ... które chcą się dostać do kasy... Nassać ile się da, a na stare lata kupić jakąś firmę i pierdzieć w stołek do końca życia... Zapewnić też byt dzieciom

OOOO widze, że nie jestem sam!!! To może Korwin ma szanse!!!
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez gelo007 » 8/6/2010, 12:49

Ja chciałem zaglosować na Radosława Sikorskiego. Prezydent w Polsce pełni głównie rolę reprezentacyjną i myślę, że Sikorski byłby najlepszym kandydatem. Wykształcony, zna języki obce etc. :) Niestety wyszło jak wyszło.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez MaciekM » 8/6/2010, 16:00

falconiforme napisał(a):
Ja nie chcę głosować na osobę, ja chcę głosować na konkretny program!!!!


no własnei trzeba głosowac na osobe ( bo wiesz czego sie po niej spodziewać a program to se każdy wymyśla jaki chce przed wyborami a i tak nikt go nie spełnia.

Wegług mnie nie pójscie na wybory to tez głos że w polsce nie ma dobrego kandydata na prezydenta, według mnie wiekszym złem jest pojscie na wybory i zagłosować na kogoś o kim sie nei ma zielonego pojęcia ( bardzo duzo ludzi nie interesuje sie polityką)
MaciekM
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 20/3/2010, 19:12

Postprzez Materialmord » 8/6/2010, 16:26

Do wielbicieli Komorowskiego.

Wybierając go, godzicie się na wyższe podatki i jeszcze więcej urzędników. Jest to kandydat pro socjalny, czyli popiera biednych i nierobów czyli nasze podatki będą iść na zasiłki. Jego partia zapowiedziała uszczuplenie ilości urzędników, a pop cichu zatrudnienie w urzędach jeszcze wzrosło.

Radze każdemu przejrzeć PROGRAM kandydata a nie patrzeć na hasło.

Dla przykładu Korwin Mikke z podatków chce finansowac TYLKO wojsko i Policję. Sejm, senat, inne partie miały by być finansowane na zasadzie wywiązywania się ze swoich obowiązków, a nie jak teraz - poseł jest 30 % czasu na obradach a dostaje pełną dietę.
Materialmord
Świeżak
 
Posty: 159
Dołączył(a): 21/4/2010, 15:56

Postprzez Matyj713 » 8/6/2010, 17:12

JKM a w drugiej turze mniejsze zlo czyli komor.
Matyj713
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1/5/2007, 19:15

Postprzez Bystry » 8/6/2010, 18:00

falconiforme napisał(a):Do do Jarka:
Po pierwsze nie chcę mieć powtórki z rozrywki.
Jak ktoś, kto ma wpływ na to co się dzieje, nie ma najmniejszego pojęcia o SWOJEJ PRACY jest w stanie zasiąść na odpowiedzialnym stanowisku???
Chrzanienie bez ładu i składu:
http://www.youtube.com/watch?v=2OcXIhOOVTE
http://www.youtube.com/watch?v=ia1t4DoO ... re=channel

Po drugie co ma piernik do wiatraka i Smoleńsk do prezydentury?? Jedyne czego możemy się dowiedzieć to to że Lech razem innymi wysoko postawionymi wymusił lądowanie na pilotach.
W Gruzji była taka sama afera gdzie pilot odmówił lądowania i przez to miał kłopoty.


Ja nie chcę głosować na osobę, ja chcę głosować na konkretny program!!!!
np.
1. Likwidacja urzędniczych miejsc pracy!! Minimum o 20%.
2. Zajęcie się sprawą "transportu".
a) jedna tablica rejestracyjna na całe życie samochodu - ktoś kosi DUŻĄ kasę na tych tablicach!
b) Stopniowane prawo jazdy dla kat A.
np. do 60KM przez pierwsze dwa lata
c) stopniowe przyspieszanie dróg krajowych. Czyli przerzucenie ruchu na drogi lokalne z niewieloma wjazdami na drogi między miastami i tym samym usuwanie radarów.
d) wycinka drzew przy skrzyżowaniach i drogach podporządkowanych. Także na zakrętach z małą widocznością.
e) wygospodarowanie miejsc dla ludzi pragnÄ…cych adrenaliny. Np. Otwarte i poprawione stare lotniska.

Dużo by wymieniać, i na tych postulatach NIKOMU nie zależy. Po co głosować?


Popieram ja nie głosuje ;) bo nie ma na kogo ;]
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez madcap » 8/6/2010, 19:17

jeśli mamy się bawić w politykowanie, to niech każdy sobie odpowie na pytanie jaką władzę ustawodawczą ma tak naprawdę prezydent (oczywiście poza prawem weta i w razie wątpliwości kierowania ustaw uchwalonych przez parlament do Trybunału Konstytucyjnego)?
jeśli nie ma zaplecza w postaci partii lub koalicji mającej większość w parlamencie, to poza tym co napisałem w nawiasie może tylko przeprowadzać ślepe natarcia niczym ułan na koniu na czołg.
przypominam przy tym, że jest otoczony dużą armią darmozjadów w rangach ministrów bądź wiceministrów, z zarobkami brutto rzędu 15 tyś - zwracam uwagę na to, ponieważ ktoś wcześniej wspomniał coś o utrzymywaniu różnej maści darmozjadów z naszych pieniędzy.

zaznaczam prz tym, że nie gloryfikuję tu jakiejkolwiek partii

jak dla mnie instytucja prezydenta jest w tej chwili przerostem formy nad treścią

co do głosowania na pewno na prawo od lewicy, dalej nie wiem.
wiem tylko, że na slogany zwane nie bez powodu wyborczą kiełbasą nie warto zwracać uwagi
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez C-bool » 8/6/2010, 19:34

Prezydent desygnuje premiera, więc jeśli wybrał by kogoś, kto miałby dar przekonywania i dostałby wotum zaufania, to mógłby wiele zdziałać mając teoretycznie władzę nad Sejmem.

btw. szkoda, że Pudzian nie może kandydować jeczcze ;/
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Koval135 » 8/6/2010, 20:52

JKM
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez andrzej551 » 8/6/2010, 20:56

falconiforme napisał(a):Do do Jarka:
Po pierwsze nie chcę mieć powtórki z rozrywki.
Jak ktoś, kto ma wpływ na to co się dzieje, nie ma najmniejszego pojęcia o SWOJEJ PRACY jest w stanie zasiąść na odpowiedzialnym stanowisku???
Chrzanienie bez ładu i składu:
http://www.youtube.com/watch?v=2OcXIhOOVTE
http://www.youtube.com/watch?v=ia1t4DoO ... re=channel

Po drugie co ma piernik do wiatraka i Smoleńsk do prezydentury?? Jedyne czego możemy się dowiedzieć to to że Lech razem innymi wysoko postawionymi wymusił lądowanie na pilotach.
W Gruzji była taka sama afera gdzie pilot odmówił lądowania i przez to miał kłopoty.


Ja nie chcę głosować na osobę, ja chcę głosować na konkretny program!!!!
np.
1. Likwidacja urzędniczych miejsc pracy!! Minimum o 20%.
2. Zajęcie się sprawą "transportu".
a) jedna tablica rejestracyjna na całe życie samochodu - ktoś kosi DUŻĄ kasę na tych tablicach!
b) Stopniowane prawo jazdy dla kat A.
np. do 60KM przez pierwsze dwa lata
c) stopniowe przyspieszanie dróg krajowych. Czyli przerzucenie ruchu na drogi lokalne z niewieloma wjazdami na drogi między miastami i tym samym usuwanie radarów.
d) wycinka drzew przy skrzyżowaniach i drogach podporządkowanych. Także na zakrętach z małą widocznością.
e) wygospodarowanie miejsc dla ludzi pragnÄ…cych adrenaliny. Np. Otwarte i poprawione stare lotniska.

Dużo by wymieniać, i na tych postulatach NIKOMU nie zależy. Po co głosować?





dobrze prawi...


co jeden to lepszy byle sie dostac na te 5lat do koryta i wydrzec jak najwiecej, a obywatelów miec w du*ie wiec po co głosowac?
Avatar użytkownika
andrzej551
Bywalec
 
Posty: 691
Dołączył(a): 23/5/2009, 16:08
Lokalizacja: starachowice

Postprzez Invi » 8/6/2010, 21:43

Na pewno nie będę głosował na kogoś kogo wciskają mi media i sondaże serwowane ludowi. Więc Komorowski i Kaczyński odpadają.

W pierwszej turze zagłosuje na Korwina. Bo jako jedyny nie serwuje piarowej gówno wartej gadaniny, a jedynie logiczne i racjonalne argumenty. A do tego większość jego poglądów są bardzo bliskie moim. No i jako jedyny jest jakąś konkurencją dla Kom/Kacz (2-gie miejsce w głosowaniu na facebooku).

W drugiej jak to powiedział mój wykładowca: "Nie będę swoim głosem legitymizował tego złodziejskiego ustroju" ;)

Codo ludzi głosujących na Jarka, jak przez jedną tragedię można zapomnieć o tym co wyprawiał przez cały czas? Bo ktoś mu kazał siedzieć cicho bo jakby otworzył usta to od razu stracił by kilka % poparcia?

falconiforme napisał(a):1. Likwidacja urzędniczych miejsc pracy!! Minimum o 20%.


Tu JKM by pasował ;)


Autor nie pomyślał przed założeniem tematu :P Trzeba było ankietę zrobić ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez fandzoilisz » 8/6/2010, 22:46

tutaj teoria spiskowa do poczytania

http://www.niepoprawni.pl/blog/164/gruppenfuehrer-kat
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez mar111cin » 8/6/2010, 22:56

hmm jak słysze o JKM, to jego pomysły przerastają jego głupote. Najlepsze obietnice wyborcze miał kilka lat temu "jak wygram wybory to paliwo będzie po 2zł za litr" jakby to od niego zależało :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez rasta rules » 9/6/2010, 00:07

ja najchętniej wybrałbym rysia kalisza ale z braku laku dobry bronek byle nie jarek
rasta rules
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 5/5/2010, 11:21
Lokalizacja: gdańsk

Postprzez Traperoso » 9/6/2010, 02:13

mar111cin napisał(a):hmm jak słysze o JKM, to jego pomysły przerastają jego głupote. Najlepsze obietnice wyborcze miał kilka lat temu "jak wygram wybory to paliwo będzie po 2zł za litr" jakby to od niego zależało :lol:


Właśnie miałem to napisać, ten kandydat to klaun, a dlaczego? Ewidentnie sobie jaja robi, ma kasę i prawdę mówiąc, nie wiem czy Ci co tu o nim wspominają mówią serio czy żartem.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez patryk83 » 9/6/2010, 06:55

Komorowski
PiS odpada a nikt inny się nie liczy w tych wyborach, nie widzę żadnego innego kandydata na prezydenta który naprawdę ma szanse wygrać i jeszcze jakoś w miarę się prezentuje, chociaż Komorowski z prezencją i żoną to podobnie do Kaczyńskiego i jego zony.
Wolałem Sikorskiego jako kandydata no ale stało się jak się stało.

Ogólnie to chciałbym zobaczyć PO w formie jedynej partii rządzącej i jej prezydenta.
Wtedy bym się przynajmniej dowiedział ile potrafią zrobić z tego co powiedzieli a tak to zawsze kłody pod nogi(weta itp.) i nie wiadomo czy coś nie wyszło przez nich czy przez nich czy przez problemy po drodze...
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê