Zobacz wÄ…tek - nowy smartfun
 
NAS Analytics TAG

nowy smartfun

O wszystkim
_________

Postprzez Leg1oN » 20/12/2011, 14:19

pokazuje siłę bezmyślności potencjalnego klienta, oraz podatności ciemnej masy na trendy.. cały geniusz polega na wykorzystaniu tego..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań


Postprzez mustafa_waw » 20/12/2011, 15:12

Imo ajfony to lans. Znałem 1, słownie JEDNĄ osobę, która korzystała z jego możliwości w 100%, bo pisała programy na tę platformę ;) A tak to większość ma ten "telefon" i używa go do podstawowych funkcji, oraz wyjmowania, aby pokazać, że ma się taki a nie inny telefon. Heh, na przykład śmieszy mnie to, że ktoś posiada ipoda tudzież iphone`a do słuchania muzyki, bo jakość jest lepsza, w szczególności jak się słucha mp3...
Ostatnio korzystałem z telefonu sprzed dekady i wiecie co? Tak naprawdę, gdyby miał qwerty to byłby świetnym telefonem. I jeszcze przydałby się odtwarzacz mp3, bo lubię słuchać muzykę kiedy jeżdżę autobusem.
mustafa_waw
Świeżak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28/11/2011, 20:39


Postprzez mustafa_waw » 20/12/2011, 16:01

"można szpanowac to chyba ma problem sam ze sobą i swoim ego"
Jeżeli ktoś uważa odwrotnie, to znaczy, że to robi :)

"ale nie rozumiem co w tym złego ze go mam."
Nic złego, sam pomyślałeś, że jest to coś złego, ja tego nie powiedziałem.

"Nikomu nie ukradlem, mi siÄ™ podoba,"
No i git, ktoś napisał, że jest odwrotnie?

"jak mówić po co ci to auto, przecież maluch tez daje radę"
Porównanie byłoby dobre, gdyby nie tak skrajność. Bardziej skłaniałbym się ku: "Po co Ci nowe audi a6, skoro o połowę tańsza honda accord też daje radę.".

"jak aj kocham ta socjalistyczna zawiść i rownosc"
Odnosisz się do mojego postu, ale w swojej wypowiedzi tego nie widzę. Stać na iphone`a, ipada i igówno, ale nie kupuję tego, bo nie potrzebuję wydawać 4-5 razy tyle więcej za telefon, aby mieć parę opcji więcej, których nie użyję, i znaczek.
Pewnie sprzeczność naszych poglądów rodzi się w podejściu do życia- ja podchodzę do wszystkiego z ekonomicznego punktu widzenia i nie kieruję się fajnościa czy też jej brakiem.
mustafa_waw
Świeżak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28/11/2011, 20:39

Postprzez Leg1oN » 20/12/2011, 16:45

produkty apple mają wiele zalet.. są ładnie zaprojektowane, dobrze wykonane, zoptymalizowane.. ja osobiście nic do nich nie mam.. nie podoba mi się jedynie polityka marketingowa tej marki.. bazująca na twierdzeniu nasze jest najlepsze, my wszytko odkrywamy.. co się w wielu przypadkach mija z prawdą.. oraz te zaczepki na podłoży prawnym z innym producentami są śmieszne (jak ktoś chce to niech sprawdzi historie rozpraw patentowych apple vs świat).. to wszystko uderza właśnie do takich ludzi o zachwianym ego, ulegających trenom ale również nie uogólniając do świadomego klienta któremu ten produkt się podoba.. takiego też szanuje..
każdy robi jak uważa za swoje pieniądze.. a poza tym nie o tym jest temat..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez bryk77 » 21/12/2011, 05:19

Legion, mamy erę gadżetów i modę na dizajn.. W tej kwestii apple jest liderem. Produkty tej firmy wyglądają o niebo lepiej niż konkurencji. Niestety polityka firmy polega na złodziejstwie - życzą sobie krocie za swoje cool produkty.. Działają trochę jak sekta.. Nie powiem, bo lubię software apple - prosty i przejrzysty, a z racji tego, że jestem zwykłym śmiertelnikiem nie potrzebuję super mega extra podzespołów i technologii. Cóż.. przyjemność dla bogatych.


Byłem dziś w salonie kilku operatorów. Powiem szczerze, że bardzo mi się spodobało HTC Sensation (w przeciwieństwie do Sensation XL świetnie leży w dłoni) i Samsung Galaxy S II. Czułe, duże i czytelne wyświetlacze. Rewelacyjna nawigacja i szybkość - na oko mogę stwierdzić, że internet (przez 3G) jest sprawniejszy niż w moim Iphonie. Największy plus to touch screeny. Szczególnie w Galaxy S II.
Iphone ma świetny wygląd i wykonanie, ale nieco ustępuje pod względem technologii. Cena na kartę to 500 euro. Ciekawe ile mi zaśpiewają za te cacka jeśli zechcę przedłużyć umowę.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez bryk77 » 21/12/2011, 11:03

eneasz napisał(a):Sorry ale jak 3G może być szybsze od 3G? Iphon ma dodatkowy protokół kompresji danych, czy ty mówisz o aktualnym czy starym iphonie? Druga sprawa officjalny soft czy jailbreak? Jak ten drugi to sorry ale nie spodziewaj się , ze telefon będzie sprawnie działał bo to nic innego jak instalacja syfow, dziur i wirusów. Żeby nie było tak jakieś tam fałszu czy inne maja piękne wielki wręcz ogromne wyswietlacze ale jakoś ich wykonania i forma do mnie nie przemawia, słabe oprogramowanie, kiepskie gry co dla mni osobiście jest bardzo ważne wszystko to sprawia,ze nie jestem zainteresowany niczym co ma androida. Oczywiście gusta są rożne i to co mi się podoba nie musi się podobać komuś i odwrotnie. Podsumowując ,jeśli android jest twoja kawa to chyba nie masz się co zastanawiać i bierz to co lubisz a nie patrz się na ludzi i to co modne bo to ty tego będziesz używał a nie ludzie


Nie bardzo rozumiem do czego pijesz... Miałem mojego ajfona 4 w łapie. W drugiej HTC i wyrażnie było widać, że pierwsza lepsza strona internetowa szybciej się ładowała na HTC.
Mówię ogólnie o sofcie apple, bo korzystam zarówno z ajfona jak i maca - system czysty, prosty, przejrzysty.
Nie wiem jaki jest android, bo nigdy nie miałem smartfona z tym systemem. Wybacz, ale z gier to już dawno wyrosłem i byłaby to ostatnia rzecz na jaką zwróciłbym uwagę...
JeÅ›li miaÅ‚bym do wyboru ajfona 4s za €279 i HTC czy Samsunga za poÅ‚owÄ™ tej ceny to matematyka jest prosta. Poza tym wciąż mam "czwórkÄ™", na której nawet ryski nie ma i wszystko Å›miga cacy..
Nie wiem o co Ci chodzi z jakością wykonania tych "wielkich wręcz ogromnych wyświetlaczy". Oświeć mnie...
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez mustafa_waw » 21/12/2011, 17:32

Pora zakończyć temat, bo trochę bezsensu się robi.
Mam takie telefon jaki mam, bo mam fajnego człona, pozdro ;)
mustafa_waw
Świeżak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28/11/2011, 20:39

Postprzez Konio » 22/12/2011, 11:43

hd2 zakupiony
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Leg1oN » 22/12/2011, 13:34

zamykam..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê