Zobacz wątek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez dormarcia » 20/9/2006, 10:44

orlik1981 napisał(a):Dorota o jakim wsparciu myślisz, i jakie chcesz moto na początek kupić??



Hej,
pytam o wsparcie profesjonalistów, doświadczonych ludzi w temacie moto, wiec chodzi mi o wsparcie profesjonalne, konkretne, rzeczowe, solidne. Chyba, że źle trafiłam??

Poczytam troche, nie chce powtarzac sie z pytaniami zadanymi wielokrotnie na forum, będę miała pytanie to się zwrócę.

Dzieki za zainteresowanie, miło mi.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko


Postprzez dormarcia » 20/9/2006, 11:24

Thrillco napisał(a):Łooo..witam:) Dopiero teraz:) pytanie na forum publicznym o wsparcie to nie najlepszy pomysł bo zaraz jakiś a'la thores zacznie ci doradzać i se kupisz....rower z silnikiem.


Cześć Thrillco,
takich "a'la thores-ów" łatwo rozpoznać, a o tym co go masz na myśli już mam pewien pogląd, poczytałam sobie..., chociaż na wszystko szkoda czasu...

Mimo, że moje imię kończy się literką "a" wskazujacą ewidentnie na kobiecość, to potrafię mysleć..., sporo pytań muszę jeszcze zadać i liczę na Wasze wsparcie, a czemu nie na forum publicznym?, wolę zdobywać wiedzę niż się przed nią kryć (szczególnie w temacie który mnie bardzo interesuje),

Zapewniam Cię, nie łatwo mi byle co wcisnąć (dzięki, że się martwisz)...poza tym mam swoje preferencje i raczej trudno mnie bedzie od nich odwieźć...

;-)

pozdro,
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko


Postprzez Thrillco » 21/9/2006, 06:54

No..ja juz wiem, że jestes bardzo rzeczowa:) jednak ilość porad od wielu róznych osób, jakie na pewno się udzielą moze zrobic z czasem taki mętlik w głowie, ze historia....to jest w sumie tak, ze ile ludzi tyle opinii, ciężko z obiektywizmem u niktórych:) Ale fajnie, ze wpadłas do Nas...generalnie też jako dobre kompedium wiedzy polecam samą stronke www.scigacz.pl
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez redtasman » 21/9/2006, 21:18

...i tu Thrillco ma rację. Co do stronki ścigacz.pl to naprawdę fundamentalna wiedza. Można tu wiele znaleźć, szukasz po necie a okazuje się, że wszystko jest podane jak na tacy. Ostatnio tworzyłem coś o sporcie, a tu masz. Wyszło jak wyżej :lol:
Wszystko podane na stronce.
Dziś w TV usłyszałem o wielkim pechu jaki spotkał Richarda Hammonda, zaglądam na stronkę, a tu wszystko już jest. Szybko, rzeczowo na temet.
A swoją drogą trzymam mocno kciuki za stan zdrowia Hammonda. Mam nadzieję, że szybko powróci do zdrowia i zobaczymy go w kolejnych odcinkach Top Gear.
Pozdrowienia...
GSX-R 750 K4 ale przypomina teraz GSa :)
Avatar użytkownika
redtasman
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14/9/2006, 22:22

Postprzez motoman » 22/9/2006, 08:15

Eeee... no dobra nowy nie jestem:D ale jeszcze tu nie pisalem wiec moze jednak:D

Mam na imie Konrad :P mam 19(,5) lat i jestem z Wrocławia, moja przygoda z motocyklami rozpoczela sie w sierpniu 2005 roku na kursie kat.A, nastepnie egzamin chyba 28.08.05 <kurs był tempo ekspres - jazdy po 2h codziennie> no a pozniej letarg z ktorego obudzilem sie 1 lipca z moim pierwszym motocyklem w życiu jakim był i jest Yamaha FZ6 FAZER. <jestem debil co na 1 moto kupil sobie 600ccm 100 koni prawie -> jakos zyje ;) a jazda idzie mi chyba niezle, ale nie mnie to oceniac>

Tak wiec jezdze juz prawie 3 miesiace, zrobilem skromne 3000km <głównie po mieście> no i to byloby na tyle.

pozdrawiamy ;)
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Thrillco » 22/9/2006, 12:42

tzw. dziecko szczęścia:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez motoman » 22/9/2006, 17:28

Thrillco napisał(a):tzw. dziecko szczęścia:)


rozwiń myśl :P
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Thrillco » 22/9/2006, 19:05

"mam 19 lat...jeżdżę nówka FZ6" hmmm..czekaj, niech no ja pomyslę ilu ja 19stolatków znam, którzy z własnej kasy kupili moto za 30k, czy nawet niewiele mniej...:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez motoman » 22/9/2006, 21:51

Thrillco napisał(a):"mam 19 lat...jeżdżę nówka FZ6" hmmm..czekaj, niech no ja pomyslę ilu ja 19stolatków znam, którzy z własnej kasy kupili moto za 30k, czy nawet niewiele mniej...:)


tzn tak. najpierw chcialbym sprostowac kilka spraw.

1). motocykl nie był nowy. jest roczny <2005> i był po glebie.
2). kosztował 19k a nie 30k albo i wiecej;) <we francji kosztowal 13k;) ale kupilem od goscia co go sprowadzil>
3). nie kupilem go z wlasnej kasy tylko z WIELKA pomoca rodzicow. sam mialem 1/4;) <zbierałem... 1,5 roku - ale to zbieranie to trzeba nazwac jako -> wyrzeczenia, skąpstwo, oszczedzanie i w 100% oddanie wszystko "w skarbone" - ale chcialem udowodnic rodzicom jak bardzo mi zalezy i pokazac im ze kazdy grosz chce przeznaczyc wlasnie na motocykl>
4). pomimo tych sprzecznosci uwazam sie za dziecko szczescia i "caluje po stopach" moich rodzicow ktorzy spelnili moje najwieksze marzenie na swiecie i zdaje sobie sprawe ze wiele osob tyra ostro zeby miec jakis sprzet za 5k-10k a ja mialem TAKI sprzet na "dziendobry".

:wink:

ps. chciałbym jeszcze oficjalnie podziekowac moim rodzicom za zaufanie i wiare we mnie, ze dali mi taki sprzet w swoje łapy :twisted: :wink: ale oni wiedza ze jestem rozwazny;)

ps2. tato wczoraj do mnie <czytalem posta o jazdzie na gumie> Konrad tylko nie probuj jezdzic na kole! ... szkoda ze juz zaczalem i to na stojąco i jakby mnie zobaczyl gdzies to masakra :D ale... where is risk, there is fun :D ale szanuje i dbam o sprzeta :) moj Skarb... :* :D
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Thrillco » 23/9/2006, 03:35

no thores...teraz to sie dochrapałeś pozwu do sadu...kodeks cywilny zacznij czytać baranie-Wiewiórku czy moge otrzymać dane tego imbecyla??
A co de tego tańczenia-koeś uważaj bo ja mam przelot do twojego miasta za freeko i podjechanie tam kosztuje mnie tylko czas...choć na ciebie to i czasu szkoda.
Ja myslę, że nasz kolega będzie zmuszony zrobić to o czym wcześniej Ci napisał, wiec zacznij chować paski w domu bo dupsko bedzie sine przypuszczam...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Laki » 23/9/2006, 12:00

Witam Wszystkich! Mam na imię Łukasz, mieszkam w Częstochowie mam 25lat. Aktualnie posiadam Suzuki GSXR750W rocznik 1995. Do następnego postu.... Pozdrawiam!!!
Avatar użytkownika
Laki
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:28
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez mafioza » 23/9/2006, 13:25

Thrillco napisał(a):no thores...teraz to sie dochrapałeś pozwu do sadu...kodeks cywilny zacznij czytać baranie-Wiewiórku czy moge otrzymać dane tego imbecyla??
A co de tego tańczenia-koeś uważaj bo ja mam przelot do twojego miasta za freeko i podjechanie tam kosztuje mnie tylko czas...choć na ciebie to i czasu szkoda.
Ja myslę, że nasz kolega będzie zmuszony zrobić to o czym wcześniej Ci napisał, wiec zacznij chować paski w domu bo dupsko bedzie sine przypuszczam...


Thrillco moge się z tobą przejechać do tego małolata!!! i pare kolesi też moze sie przejechać do niego!!!
mafioza
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 260
Dołączył(a): 28/7/2006, 12:55

Postprzez mafioza » 23/9/2006, 17:33

a ty niejesteś dzieckiem i to w przedszkolu ja myślalem ,więc jesteś gnojkiem z podwórka któremu się nudzi i kumple z nim niechca lepić babek w piaskownicy przykre nie
mafioza
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 260
Dołączył(a): 28/7/2006, 12:55

Postprzez mafioza » 23/9/2006, 18:17

wiesz co naubliżałbym ci bardzo wiele ale niebędę już zasmiecał forum wypowiedziami do ciebie tylko do prawdziwych motocyklów tobie niedałbym ci nawet rowera bo bałbym ,że się zabijesz ,więc spadaj dziadu z tego forum bo to jest o motocyklach a nie o krytykowaniu innych

SPADAJ Z TEGO FORUM ZNAJDŻ SOBIE DZIWCZYNE LUB KUP MOTORYNKE ALBO MINI POCKETA I SIĘ ZABIJ

koniec.............
mafioza
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 260
Dołączył(a): 28/7/2006, 12:55

Postprzez Thrillco » 23/9/2006, 18:48

thores_zerznieciewmorde napisał(a):
Thrillco napisał(a):no thores...teraz to sie dochrapałeś pozwu do sadu...kodeks cywilny zacznij czytać baranie-Wiewiórku czy moge otrzymać dane tego imbecyla??
A co de tego tańczenia-koeś uważaj bo ja mam przelot do twojego miasta za freeko i podjechanie tam kosztuje mnie tylko czas...choć na ciebie to i czasu szkoda.
Ja myslę, że nasz kolega będzie zmuszony zrobić to o czym wcześniej Ci napisał, wiec zacznij chować paski w domu bo dupsko bedzie sine przypuszczam...



straszyć sobie mozesz dzieci w przedszkolu świetym mikołajem

Mój ty imbecylku-ja Cię nie straszę-JA Cię INFORMUJĘ...kontynuuj obelgi a wychodzac z domu bedziesz musiał ze łba zrobić latarnie morską.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Pisiu » 23/9/2006, 19:07

Thores czy tobie to sie nigdy nie znudzi :evil: :evil: :evil: robisz z siebie głupka i tyle :twisted: Naprawde zastopuj bo to już jest nudne cały czas czytać jak krytykujesz innych :roll:

ps. obyś znowu dostał bana :evil: :evil: :evil:
Pisiu
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

witam!

Postprzez adams_bart » 24/9/2006, 17:07

witam!
jestem tutaj pierwszy raz.... mam 19 lat i ochote na zrobienie prawa jazdy kategorii A 8)
nawet zacząłem zbierać kaske na moto (tylko jeszcze nie wiem jakie :D )
tak w ogóle moto zacząłem się interesować jak zobaczyłem r6 :D zakochałem się :oops: (ale chyba sam nie jestem :wink: )

ps. czytam ostatnio świat motocykli i zauważyłem jeden dynks - gdy opisywane są przełożenia skrzyni biegów to używany jest zapis: 1:2,521 , 2:2,122 itd. Co to oznacza??

edit: zapomniałem napisać, że śmigam na skuterze :D
adams_bart
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/9/2006, 16:59

Postprzez Bunny » 24/9/2006, 21:06

cześć! jestem świeżak. nikogo nie sprzedałem. do kogo mam podklepywać na bajere?

chciałem zaznaczyć swoją obecność na forum
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: się: biorą: dzieci: ?

Postprzez kamus » 24/9/2006, 23:27

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


o kur....ka kogo ja tu widze

Bunny to Ty jeszcze zyjesz :!: :?: :!:
Przed pijanymi katamaraniarzami chroń nas Boże,

i przed tymi w mundurach o niebieskim kolorze :!:
Avatar użytkownika
kamus
Świeżak
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12/6/2006, 11:16
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez biskup » 25/9/2006, 08:48

Witam wszystkich, jestem nowy, praktycznie z zerowym pojęciem o motorach, więc proszę się nie śmiać jak spytam o jakąś durnotę:)
Pozdrawiam
biskup
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/9/2006, 19:18

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr