Zobacz wątek - Kółko różańcowe czy domowe przedszkole - poczytaj mi mamo ?
NAS Analytics TAG

Kółko różańcowe czy domowe przedszkole - poczytaj mi mamo ?

O wszystkim
_________

Postprzez Terror » 8/7/2008, 19:47

Trhrillco, cenzuruje automat i robi to od dawna.
Inku, nie usuniemy konta na życzenie.

nie zamierzam na ten temat więcej dyskutować. Temat wraca co parę miesięcy w różnych odmianach.

EOT
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez icid » 8/7/2008, 19:48

Spokojnie Inku, nie powinienneś generalizować bo sam jesteś bardzo młody, zresztą twoja motocyklowa kariera rozpoczęła sie stosunkowo niedawno, więc mówienie że zostały tu same dzieci jest nie na miejscu. Zresztą obrażanie sie że nie można sobie pobluźnić też jest śmieszne, nie można i już. W wielu miejscach nie można i nikt sie nie buntuje :)
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez bastus » 8/7/2008, 20:13

za pojedyńcze słowo warna mojim zdaniem być niepowninno ale za takie coś nawet ban !!!

h4zell napisał(a):ja pierodle jebani idoci az zal was czytac, chlopak chce automata to na *** mu na sile manuala wciskacie :?
sprzedam :
:D
- Sony Ericson P99i (700pln)
:D
- Nowe sprzęgło do Aprili Rx 50 (90 zł)
Avatar użytkownika
bastus
Bywalec
 
Posty: 827
Dołączył(a): 5/10/2007, 20:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Thrillco » 8/7/2008, 21:36

Automat nie automat...sam sie nie ustawia i sam sobie haseł nie wpisuje :)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Terror » 8/7/2008, 22:11

eneasz napisał(a):Ja wszystko rozumiem, tez nie jestem fanem przeklinania a jak juz chce podkreslic ,ze cos posiada emocje to kropkuje gwiazduje lub jakos przerabiam. Nie rozumiem tylko tego jednego: ma byc poziom, nie nalezy przeklinac a mozna zakladac tematy po ktorych doslownie majtki opadaja? Jak to sie z soba nie kloci?

Nikt nigdy sie nie czepia kropkowań. Czepiam się własnie braku kropek.

A swoją szosą nawet nadmiar kropek nie świadczy dobrze o autorze

Adamus, jeszcze jeden post z innego konta i kasuje ci "adamusa". hint: regulamin.

Bastus: THX za info.

Thrillco: jest i tak będzie.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Movi » 9/7/2008, 01:31

Co do tematu to zgadzam się w 100% ze wszystkimi wypowiedziami Icid'a.

A tak w ogóle to jestem totalnie przeciwny jakimś bezsensownym selekcją. Co to w ogóle za teksty są że dzieci to do skuterów. Są dzieci które mają po 15 lat i mają cholernie duże doświadczenie, większe niż nie jeden dorosły użytkownik, normalnie tekst Inka "dzieciaki do skuterów" czy coś w tym stylu mnie zszokował. Faktycznie, mamy teraz atak neo i 75% dzieciaków zadaje idiotyczne pytania, a kolejne 90% z nich łamie przy tym regulamin i się obraża za słuszne warny, ale należy pamiętać zawsze że samemu się kiedyś miało 14 czy tam 15 lat i jeździło Simsonem. A zaczynam coraz częściej zauważać, że jak ktoś nie dosiada minimum 600 i nie ma 18 lat to w ogóle jego zdanie jest nie ważne, nie mówiąc o tym żeby okazać mu jakiś szacunek. Myślę, że niektórzy z was powinno przypomnieć sobie czasy jak sami zaczynali i byli młodzi, a nie strugać teraz "kozaków".

Sorry za OT ale tak jakoś mnie natchnęło, ponadto moja wypowiedź nie jest kierowana do wszystkich.

Pozdrawiam, Movi.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Thrillco » 9/7/2008, 05:03

Wiem ,że bedzie ale nie wiem kto mu wpisał D.upe, bo tego słowa nie znajdziesz nawet w najbardziej ortodoksyjnym słowniku wulgaryzmów...i w tym miejscu jest to smieszne na tym forum...sa jeszcze inne słowa ale już mi się nie chce wyszukiwać...chyba pieprzenie. Dla scisłosci - słowo może opisywac czynność (wykonywaną nie w łóżku tylko przy kuchence i z pomoca pieprzniczki) i w tym miejscu jest to już nie tylko smieszne ale świadczy o braku znajomości elementarnych podstaw j.polskiego osoby ustawiajacej automat...no to teraz "send" i zobaczymy jak z tym polskim jest u admina :D

Yeee...można pieprzyć :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez mar111cin » 9/7/2008, 09:46

Movi troche masz raczji, ale takich którzy są normalnie to jest ułamek.

Jak ja miałem motorower, to nie było jeszcze takiedo dostępu do internetu i jedyne rozmowy ze starszymi odemnie którzy mieli motocykle były na żywo. Tam nikt z tutejszych małych bikerboysów nie odważyłby się tak powiedzieć do starszego. A myślą że internet im daje anonimowość. Aż kiedyś paru się zdziwi jak dostanie najzwyczajniejwszy wpie....l
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Movi » 9/7/2008, 11:53

To fakt, większość młodych odnosi się totalnie bez szacunku na forum, sam nie raz zostałem zbluzgany na PW za warna od jakiegoś 12 latka, ale nie mam pretensji bo sam jestem jeszcze b. młody ;)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Terror » 9/7/2008, 18:20

no, ale masz poukładane :twisted:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez greddy » 10/7/2008, 22:55

a ci starsi tez czesto majo niepoukladane :lol:
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez marcio » 11/7/2008, 01:23

ekhm.. przepraszam możesz przeliterować ostatnie zdanie bo nie dosłyszałem, evil ? :D a właściwie dwa bo tam jest kropka :D
SM
Avatar użytkownika
marcio
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 20/1/2007, 15:39
Lokalizacja: z rambo

Postprzez turboponczek » 11/7/2008, 10:52

to czy ktos klnie czy nie klnie to jego sprawa - to swiadczy o jego kulturze i mówi o nim wiele toteż dlategóż, tudzież ku**a mam na to
evil666 napisał(a):zupełnie wyje****. i ***.

8)
a właśnie.. za cytowanie wulgaryzmów też są warny ?
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez YZF R1 » 11/7/2008, 11:25

Ja krótko w tym temacie nie ważne czy to forum motocyklowe, kółko różańcowe, forym zbieraczy znaczków, grzybów, czy pogawędki przy piwie, kultura osobista wszędzie obowiązuje i tak jak się wypowiadasz takie o tobie zdanie kreują ludzie którzy Cię nie znają.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez YZF R1 » 11/7/2008, 16:16

evil napisał(a):a pies to srał!!! :lol:


i post do przodu haha :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez icid » 11/7/2008, 17:56

Movi napisał(a):Co do tematu to zgadzam się w 100% ze wszystkimi wypowiedziami Icid'a.

A tak w ogóle to jestem totalnie przeciwny jakimś bezsensownym selekcją. Co to w ogóle za teksty są że dzieci to do skuterów. Są dzieci które mają po 15 lat i mają cholernie duże doświadczenie, większe niż nie jeden dorosły użytkownik, normalnie tekst Inka "dzieciaki do skuterów" czy coś w tym stylu mnie zszokował. Faktycznie, mamy teraz atak neo i 75% dzieciaków zadaje idiotyczne pytania, a kolejne 90% z nich łamie przy tym regulamin i się obraża za słuszne warny, ale należy pamiętać zawsze że samemu się kiedyś miało 14 czy tam 15 lat i jeździło Simsonem. A zaczynam coraz częściej zauważać, że jak ktoś nie dosiada minimum 600 i nie ma 18 lat to w ogóle jego zdanie jest nie ważne, nie mówiąc o tym żeby okazać mu jakiś szacunek. Myślę, że niektórzy z was powinno przypomnieć sobie czasy jak sami zaczynali i byli młodzi, a nie strugać teraz "kozaków".

Sorry za OT ale tak jakoś mnie natchnęło, ponadto moja wypowiedź nie jest kierowana do wszystkich.

Pozdrawiam, Movi.
Niby tak Movi, każdy był młody. Ale jak śmigałem jawą czy mz to do bani mi nie przyszło doradzać jakiemuś 10 lat straszemu kolesiowi jakiego litra kupić, przecież taka rada w moim wykonaniu była by na tamten czas żałosna :D Niektóre dzieciaki jednak tego nie rozumieją i zaśmiecają dział motocykle bo myślą że jak zawalą jakąś super porade typu; Kup honde bo honda to honda albo R1 kup, to wszystkich tym powalą :)
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez gelo007 » 11/7/2008, 18:05

Honda? Ch..... wygląda. Marcin już wcześniej o tym napisał, że wcześniej nie było for internetowych, w ogóle z dostępem do internetu był problem, a całą wiedzę o motocyklach przekazywali nam starsi koledzy. I to nie było tak jak teraz, że Ci 4 lata młodszy dzieciak zaczął wrzucać etc... pełna kultura, szacunek etc.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez icid » 11/7/2008, 18:24

gelo007 napisał(a):Honda? Ch..... wygląda. Marcin już wcześniej o tym napisał, że wcześniej nie było for internetowych, w ogóle z dostępem do internetu był problem, a całą wiedzę o motocyklach przekazywali nam starsi koledzy. I to nie było tak jak teraz, że Ci 4 lata młodszy dzieciak zaczął wrzucać etc... pełna kultura, szacunek etc.
Teraz wiedze można sobie wsadzić, po co sie wysilać jak i tak każdy 14 latek wie wszystko lepiej, i to bez względu czy ma moto czy nie ma, czy umie jeździć czy nie. Stały schemat, włazi koleś pyta sie o zakup moto typu R1 czy R6 i czy sobie poradzi. Jak tylko zaczną padać odpowiedzi że nie, to sie zaczyna :) dyskusja o tym że ktoś tam gdzieś tam kupił R1 na pierwsze moto i jeździ, że ja mam poukładane (każdy koleś który ma poukładane kupuje moto powyżej 140 koni na pierwsze) :D Na koniec jest awantura że wszyscy są głupi i sie nie znają i on sobie i tak kupi i ma nas w d...... Takich naliczyłem już kilkunastu przez rok. A potem sobie radzą jak ten co kupił R6 na pierwsze moto i pierwszego dnia na prostej wywalił głową w przyczepe od ciągnika.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez CeBeRek » 11/7/2008, 20:31

Icid po pierwsze to dzieci 15 letnie się pytają na forum czy R1 czy R6. Bo ktoś kto chce kupić taki motocykl to i tak kupi. I nawet tutaj nie będzie wchodzić.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez mar111cin » 11/7/2008, 21:14

4lata młodszy? do mnie ostatnio pisali 12latkowie, taki jakby sie w realu odezwał w taki sposób, to sam ojciec mu by przylał, bo jakby nie patrzeć za często sami nie wyłażą, a w internecie niestety nikt ich nie pilnuje...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr