Zobacz wątek - Kółko różańcowe czy domowe przedszkole - poczytaj mi mamo ?
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kółko różańcowe czy domowe przedszkole - poczytaj mi mamo ?

O wszystkim
_________

Kółko różańcowe czy domowe przedszkole - poczytaj mi mamo ?

Postprzez Inku » 8/7/2008, 16:55

Mam pytanie w związku z ostrzeżeniami za wulgaryzmy. Chciałem się dowiedzieć czy przez przypadek się nie zarejestrowałem na forum przedszkolnym albo w jakiejś chrześcijańskiej grupie dyskusyjnej?
Zaczyna się to robić śmieszne. Zaczynam się czuć jak w przedszkolu. Może przytoczę punkt regulaminu:

8. Ogranicz przecinki.
Nie nadużywaj przekleństw. Język polski jest na tyle bogaty w słownictwo, że na pewno da się wstawić coś zamiast tzw. 'ozdobnika'.

Widzi ktoś różnicę w słowie "używanie" a "nadużywanie" ? Bo ja widzę i to sporą. I rejestrując się akceptowałem taki regulamin a nie regulamin żywcem zdjęty z parafialnego kółka różańcowego.

Po wtóre: Może ktoś zechce przypomnieć w jakim celu używa się wulgaryzmów? Bo widzę, że ktoś tu ma braki z j.polskiego.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania


Postprzez silver » 8/7/2008, 16:57

No po części muszę się zgodzić, czasami łacina nadaje takie smaczku wypowiedzi :P
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków


Postprzez blazej1901 » 8/7/2008, 17:02

jeżeli wulgaryzm ma coś wnosić to oki, niech będzie. To świadczy przecież tylko o osobie jego używającej. Gorzej jak ma być tylko w funkcji przecinka :D
...:::Audi Klub Polska Member:::...

FZS 600 2003
Avatar użytkownika
blazej1901
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 4/6/2006, 14:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez Wilku111 » 8/7/2008, 17:08

Ja jeszcze nigdy nie dostałem warna za żadnego bluzga :roll:

A mój psor od polskiego mówi, że wulgaryzmy "nadają i nasycają wypowiedź emocjami, które ciężko inaczej przedstawić" i nigdy nas nie bije za bluzganie na przerwach :lol:
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez mlodygolek » 8/7/2008, 17:11

"Nie nadużywaj przekleństw" czyli używaj ale nie za często , tak? ja to tak rozumiem .Jeśli w jakimś temacie ktoś żuci urwą itd to chyba nic wielkiego na mieście wulgaryzmy słyszy sie co krok a jak ktoś zobaczy "****,kurwa"itd to nagle wielce urażony sie czuje .
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez CeBeRek » 8/7/2008, 17:29

Już o tym napisałem, w jednym ze swoich postów, że za jedno ***** dostaje sie ostrzeżenie i tego nie rozumiem.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez adamus67 » 8/7/2008, 17:32

Napisalem wcześniej pw do terrora i zobaczecie odpowiedz :

Od: Terror
Do: adamus67
Wysłany: 8/7/2008, 14:02
Temat: Re: OSZCZERZENIE Cytuj wiadomość
adamus67 napisał:
Stary masz jakiś problem że za jedno ptaszek dajeśz ostrzeżenie??To chyba nie jest przedszkole!Rozumiem dać warna jak ktoś sie z kimś wyzywa ale za zwykłe "***" też??
Wink


tak, za "***" też
lubie w cs'ie grać TERRORystami !!!
adamus67
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10/11/2007, 17:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez icid » 8/7/2008, 17:46

Kulturą można zmieszać kogoś z błotem bardziej niż przekleństwami, ja jak mam potrzebe zabluźnic to wstawiam pierwsze 2 literki i wykropkowuje reszte. Nie trzeba od razu być takim wylewnym ze swoją łaciną, to moje zdanie.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez adamus67 » 8/7/2008, 17:49

A i tak dostaleś oszczerzenie :lol: :lol: za zniewage innego usera :twisted: :twisted:
lubie w cs'ie grać TERRORystami !!!
adamus67
Świeżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10/11/2007, 17:49
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Terror » 8/7/2008, 17:55

Adamus... Ty to jednak...
nie napiszę Ci co sądzę. Dzis juz raz za "***" dostałeś warna i wkeliłeś to znowu. Opad cyców.

Co do inwektyw: tu nie było inwektyw i nie będzie. Przynajmniej będziemy się starać, żeby tak pozostało. Można emocje inaczej wyrażać. Poszukajcie forum gdzie można je bezkarnie pisać i piszcie tam, albo odpalcie Worda, skoro to pomaga.
Staramy się, zeby pomimo dziesiątków dzieci Neo można było to znaleźć coś wartościowego poza pokrzykiwaniem dzieci, które potrafią tylko kląć.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez icid » 8/7/2008, 18:06

Tu zgadzam sie z Terrorem, dać palec to dzieciaki na skuterach pomyślą że można przeklinać ile wlezie i zrobi sie mega syf w którym wszyscy będą przeklinać, obrażać sie itd. Można wrzucić jakieś przekleństwo, ale je wykropkować i napewno nikt sie was nie czepi a kto będzie chciał ten napewno będzie wiedział o co chodzi.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Inku » 8/7/2008, 18:11

Terror, chyba powinieneś skorzystać ze słownika. Inwektyw to zniewaga słowna i jest czymś innym niż wulgaryzm.
Myślałem, że wywiąże się z tego jakaś rzeczowa dyskusja i chociaż jakaś próba wyjaśnienia na poziomie przewyższającym przedszkole.
Nie chodzi mi tu o wulgaryzmy jako przecinki wypisywane co 2 słowo, tylko o słowa, których celem jest wyrażenie emocji, albo napisanie czegoś w sposób dosadny.l

Faktycznie chyba muszę poszukać sobie innego forum, skoro jestem pokrzykującym dzieckiem. Doradzisz coś?


Edit:
Eneasz dzięki za poparcie. Ale tu nie chodzi tylko o moje ostrzeżenie, chociaż jego powód wysadził mnie z fotela. Widziałem jeszcze dzisiaj parę postów i za 1 użyty wulgaryzm (nawet właśnie wykropkowany) był warn. Zenua

P.S Terror szkoda, że nie odniesiesz się do punktu regulaminu który podałem.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Tomek00 » 8/7/2008, 18:31

Ile już osób postarało się o bana :?
Ja też mam ostrzeżenie :) za to że wkleiłem obrazek z grobem howarda webba w temacie "mecze naszych na euro " chyba
a wkleiłem go dla tego że zauważyłem wyżej inny obrazek chyba dotąt tam jest :?
Nie było to żadne bluźnierstwo ale ok :?
Avatar użytkownika
Tomek00
Bywalec
 
Posty: 522
Dołączył(a): 4/5/2008, 12:01
Lokalizacja: Łódz

Postprzez icid » 8/7/2008, 18:33

Spokojnie, wymagamy od wszelakich neo żeby nie bluźnili, nie zaśmiecali, nie obrażali nikogo, a sami chcecie sobie pobluźnić i żeby administracja przymykała na was oko i robiła jakieś wyjątki. Niby dlaczego? Wejdzie potem kilku małolatów i pierwsze co zobaczy to że starzy userzy przeklinają, więc pomyślą, o spoko można przeklinać, i wtedy sie zacznie spamowanie że nie da sie tu wejść.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez siekson » 8/7/2008, 18:38

Inku napisał(a):Nie chodzi mi tu o wulgaryzmy jako przecinki wypisywane co 2 słowo, tylko o słowa, których celem jest wyrażenie emocji


Rozumiem ze w ten sposob wyrazasz emocje takze w domu i jak sie zdenerwujesz to do matki tez powiesz(sorry za drastyczny przyklad) "ch** Ci do tego, spierd***** stara ku***"? Polecam wyrazac w ten sposob emocje do szefa w pracy/wykladowcy w szkole. Skoro im potrafisz okazac szacunek nie przeklinajac w rozmowie z nimi to postepuj tak samo na forum. Tez uwazam ze pytanie w temacie bylo debilne ale kazdy ma prawo pytac i sie uczyc.


Inku napisał(a):Myślałem, że wywiąże się z tego jakaś rzeczowa dyskusja i chociaż jakaś próba wyjaśnienia na poziomie przewyższającym przedszkole.


HEHEHE normalnie Inku spadlem z krzesla. W poscie napisales "mozecie mi teraz dac ostrzezenie za wulgaryzmy...." a jak je rzeczywiscie dostales to teraz placz i zgrzytanie zebow.


Inku napisał(a):Terror szkoda, że nie odniesiesz się do punktu regulaminu który podałem.


Pozwol ze ja sie odniose. "Naduzywanie" moze miec dwa znaczenia:
1. Zbyt czeste uzywanie wulgaryzmow na tle wszystkich dotychczasowych wypowiedzi usera.
2. Naduzywaniem wulgaryzmow bedzie takze np napisanie trzech w jednym poscie.

Oczywiscie Ty wolisz sobie wybrac jedna interpretacje bo tak przeciez Ci wygodniej.

icid napisał(a):Można wrzucić jakieś przekleństwo, ale je wykropkować i napewno nikt sie was nie czepi a kto będzie chciał ten napewno będzie wiedział o co chodzi.

Dokladnie o to nam chodzi. Najlepsze podsumowanie calej dyskusji.
Ostatnio edytowano 8/7/2008, 18:42 przez siekson, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Terror » 8/7/2008, 18:39

Eneasz, nadmienie tylko, że posty które otrzymały warna są edytowane, żeby usunąć treści niedozwolone.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Inku » 8/7/2008, 18:42

Icid, nie wymagam, żeby pozwalano na przekleństwo co 2 słowo. Temat obrażania, zaśmiecania to nie w tym wątku bo tutaj rozmawiamy o wulgaryzmach.
Temat małolatów też jest osobną sprawą. To jest forum motocyklowe a nie "stowarzyszenie łasuchów". Dlatego małolaci powinni się wypowiadać w skuterach i tam niech sobie obowiązuje prawo szkoły podstawowej.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Inku » 8/7/2008, 18:54

Siekson, temat mojego zachowania w domu nie jest twoją sprawą i niech
Cię nie interesuje. Gdzie widziałeś, że używam wulgaryzmów nazywając innych ludzi?

HEHEHE normalnie Inku spadlem z krzesla. W poscie napisales "mozecie mi teraz dac ostrzezenie za wulgaryzmy...." a jak je rzeczywiscie dostales to teraz placz i zgrzytanie zebow.


Kpisz czy o drogę pytasz? Napisałem, że możecie mi dać ostrzeżenie więc nie dorabiaj teorii do praktyki. Przeczytaj jeszcze raz mój post. Wulgaryzmy to był ostatnio powód, za który spodziewałem się ostrzeżenia. W dupie mam to ostrzeżenie. Chodzi mi też o ostrzeżenia innych jakbyś nie zauważył.



Pozwol ze ja sie odniose. "Naduzywanie" moze miec dwa znaczenia:
1. Zbyt czeste uzywanie wulgaryzmow na tle wszystkich dotychczasowych wypowiedzi usera.
2. Naduzywaniem wulgaryzmow bedzie takze np napisanie trzech w jednym poscie.


Ale używać ich można. Ja widziałem warny za 1 wulgaryzm w 1 poście.


Można wrzucić jakieś przekleństwo, ale je wykropkować i napewno nikt sie was nie czepi a kto będzie chciał ten napewno będzie wiedział o co chodzi.
Dokladnie o to nam chodzi. Najlepsze podsumowanie calej dyskusji.


Za taki wulgaryzm posypało się dziś ostrzeżenie "myslisz ze ch. nie sugeruje co chcesz napisac?"

Ja napisałem z gwiadką. Tak jak są teraz tak je napisałem. Moderator zmienił tylko kolor.
Ostatnio edytowano 8/7/2008, 19:04 przez Inku, łącznie edytowano 1 raz
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Thrillco » 8/7/2008, 19:03

ze wszystkim z Terrorem moge sie zgodzic poza jednym - cenzurowane na forum słowo D,UPA jest juz śmiesznościa bo nawet w wielce szanowanych stacjach radiowych i TV można czasem je usłyszeć jako uproszczoną wersję nazewniczą częsci ciała i nie zawsze chodzi tu o odbyt...to świadczy na rzecz Inku, czyli zarzut o kółku różańcowym.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Inku » 8/7/2008, 19:22

Dobra. Możecie usunąć moje konto, bo regulaminu w takiej formie jak jest - nie akceptuję. Na forum została garstka osób z którą można podyskutować i wymienić poglądy. Z nimi nie muszę tego robić przez forum. Reszta już dawno odeszła. Z dziećmi dyskutował nie będę.
Pozdro i uważajcie żeby wam frędzle nie poodpadały i kamizelki nie wyblakły.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na gr