Zobacz wątek - KONDYCJA UZYWANYCH R1
NAS Analytics TAG

KONDYCJA UZYWANYCH R1

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez YZF R1 » 5/2/2009, 18:33

Kosta jak 01 jest babiną to 09 już w poważnym wieku hehehe ludzie latają na motocyklach z początku lat 90 i są zadowoleni a ty rok 99 tak upodliłeś hehe. co do tematu to RN09 299 bez żadnych problemów idzie,co prawda od 275 troszkę wolniej ta skazówka dobija ale leci, oczywiście wynik z budzika, co do filmów z YouTube to nie sugerujcie się tak do końca bo tam różni magicy różne czary zamieszczają...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Konio » 5/2/2009, 21:12

Slimaczki sobie poprzekrecaja i ze 150 robi sie 180 :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk


Postprzez numberuno » 5/2/2009, 23:55

Ja swoją RN09 złapałem 290, tylko ja troszkę ponad 90kg ważę i opór powietrza tu się na pewno daje we znaki.
http://bikepics.com/members/numberuno/ | | www.diety-treningi.pl Jakby ktoś potrzebował, zapraszam.
numberuno
Świeżak
 
Posty: 306
Dołączył(a): 25/1/2007, 09:49

Postprzez mattR1 » 6/2/2009, 00:35

[/quote] wystarczy spojrzeć na to co jest napisane przy profilu i twoje pytanie byłoby zbędne. Do rzeczy mam dwie jedna z 99r a druga 03r chyba nie musze tłumaczyć o której mówiłem że jest babinką.........
no nie wiem jak moglem nie zauwazyc...i narazic kolege na kolejna zbedna odpowiedz...;)naprawde sorki!;)a propo tej babuni pytanie moze znow wydac sie glupawe ale jesli nia troche pojezdziles to napisz jaka silnik utrzymywal temperature na trasie przy temp powietrza jakies 25s.czy trzymal rowno 75-80 czy moze spadal nawet do 65? Bo ja tak wlasnie mam...wymiana termostatu nic nie dala...widzialem kiedys na jakims filmie koles dawal taka sama rn04 i mial 63s no ale watpie czy tak ma byc...
mattR1
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8/12/2008, 18:58
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kosta » 6/2/2009, 10:43

faktycznie coś musi być na rzeczy z ta tmperatura bo rzadko kiedy skakała do ok 100 C przeważnie miałem w okolicach 70C i też myślałem że to termostat więc go wymieniłem co oczywiście gówno dało, także możliwe że jest to jakieś niedopatrzenie konstrukcyjne ukałdu chłodzenia
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez danielot » 13/2/2009, 15:14

latałem wczesniej 98r i tez przy wiekszych predkosciach spadała temp..a co do max predkosci to leciałem 280 z hakiem (moze wiecej ) ale takie wibracje dostawała ze szok ...i odpuszczałem )))


powiem inaczej :wg mnie predkosci powyzej 240 km/h na starych sprzetach(rok 98 uznawałem jako starszy sprzet) to balans na granicy ..cholera wie kiedy i co moze pierdyknąc)) np w mojej przy predkosci powyzej 260 miałem wrzenie ze w silniku tak napie...la ze zaraz korbowód wyskoczy ..


ps. Ni8e ma to jak zabawa po miescie i na krotkich odcinkach ...jakos zawsze srednio przepadałem za duzymi szybkosciami na długich jednostajnych odcinkach . Strasznie meczace
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez YZF R1 » 13/2/2009, 19:56

mattR1 napisał(a):
YZF R1 napisał(a):witam moja na Yoshimurze 299 i odcina zapłon z tym ze na wtrysku.

299 w roczniku 2002 no z tym sie zgodze:)tak powinn tam pokazywac ale ze cie odcina to juz naprawde nie zle...tym bardzie jestem ciekaw jak moja bedzie latac po zmianie tlumika i wszystkich regulacjach...a propos banditow ja kiedys swoja xj600 z 93 r pocislem prawie 210 z malej gorki co prawda ale jednak! :D zamykajac licznik na prostej razem z cb1000 prawie nie bylo roznicy:D


końcówka 2003 roku kolego moja jest.
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez YZF R1 » 13/2/2009, 20:02

numberuno napisał(a):Ja swoją RN09 złapałem 290, tylko ja troszkę ponad 90kg ważę i opór powietrza tu się na pewno daje we znaki.


Sorry za Brak Editu Nemberuno śliczniutka ta twoja jedyneczka prawie taka sama jak moja tylko nie mam leo tylko yoschi... tank pad taki sam hehe no i do tych pasków na felgach się przymierzam jak masz jakiś namiar na te paski daj znaka.... a tak to gratuluje motorek z pizdy miąższ.... :wink: a ty gdzieś blisko wawy????
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mattR1 » 13/2/2009, 23:01

końcówka 2003 roku kolego moja jest.[/quote]
wiec to dalej model rn 09 taki sam jak w roku 2002 tyle ze z innym schematem malowania...nowy model(rn12) wyszedl w 2004 ;)
mattR1
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8/12/2008, 18:58
Lokalizacja: Nysa

Postprzez mattR1 » 13/2/2009, 23:51

danielot napisał(a):latałem wczesniej 98r i tez przy wiekszych predkosciach spadała temp..a co do max predkosci to leciałem 280 z hakiem (moze wiecej ) ale takie wibracje dostawała ze szok ...i odpuszczałem )))


powiem inaczej :wg mnie predkosci powyzej 240 km/h na starych sprzetach(rok 98 uznawałem jako starszy sprzet) to balans na granicy ..cholera wie kiedy i co moze pierdyknąc)) np w mojej przy predkosci powyzej 260 miałem wrzenie ze w silniku tak napie...la ze zaraz korbowód wyskoczy ..


ps. Ni8e ma to jak zabawa po miescie i na krotkich odcinkach ...jakos zawsze srednio przepadałem za duzymi szybkosciami na długich jednostajnych odcinkach . Strasznie meczace


wiec z ta temperatura to chyba tak juz poprostu jest w tym modelu..predkosc maksymalna w serii (i wedlug wskazania budzika) to jakies 290 ...czy ktos zlapał wiecej???a co do tej pracy silnika heh...:) no napier...mysle ze u mnie jeszce nie jest tak zle ale oglolnie nie slyszalem r1 z lat 98-2001 zeby silnik naprawde ladnie pracowal...jest albo "nie ciekawie" (to tak lepiej...)albo cos co przypomina przejeżdzajacego jelcza ze zlomem na pace ktory tarabani sie tak ze zaglusza prace silnika...cholera!!!Czy te silniki po prostu tak pracuja???sa takie chujowe???Wszyatkie maja po 100tys przebiegu??? czy 99,9%motocykli z tych lat na rynku nie tylko polskim sa skatowane???Jestem fanem tego modelu i raczej sie to nie zmieni ale smieszy mnie jedna rzecz...wszyscy tak nadaja na kawe ze sie sie sypia i tandeta straszna...suzuki ze panewki lapie...nie twierdze ze takiej nie ma ale osobiscie nie widzialem r1(a widzialem sporo) z ladniej pracujacym silnikiem jak w kawie zx9(pomijam kwestie pekania ram) czy sradach!!!bo te bija na glowe silnik yamahy pod wzgledem kultory i uwzam ze pod wzgledem wytrzymalosci teZ!!Czym daja stunterzy od lat na calym swiecie???po hondzie jest zaraz suzuki i kawa a gdzie ta najlepsza r1???panewki w suzuki???prosze...moze i sie zacieraja ale tylko podczas naprawde ekstremalnej jazdy do ktorej potrzeba sporo umiejetnosci i doswiadczenia! a r1???zanim nauczys sie na niej konkretnie latac na gumie trzeba dwa razy skrzynie remontowac...150km wystarczy do walki ze sradem 750 98-99r. z k1 byłby juz napewno wiekszy problem cbr900 /929 no przynajmniej ta pierwsza jest wolniejsza ale za to jej silnik...to juz nic dodac nic ujac...na pocieszenie yamasze mozna napisac ze chociaz rama nie peka;)
mattR1
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8/12/2008, 18:58
Lokalizacja: Nysa

Postprzez numberuno » 14/2/2009, 00:48

YZF R1 napisał(a):
numberuno napisał(a):Ja swoją RN09 złapałem 290, tylko ja troszkę ponad 90kg ważę i opór powietrza tu się na pewno daje we znaki.


Sorry za Brak Editu Nemberuno śliczniutka ta twoja jedyneczka prawie taka sama jak moja tylko nie mam leo tylko yoschi... tank pad taki sam hehe no i do tych pasków na felgach się przymierzam jak masz jakiś namiar na te paski daj znaka.... a tak to gratuluje motorek z pizdy miąższ.... :wink: a ty gdzieś blisko wawy????


Hehe, dzięki:) Te paski to na Alledrogo są dostępne i nie ma problemów z jakością. Jak kupowałem oploty, to też wziąłem w czerwonych koszulkach co by się ładnie komponowało:) A do wawy bardzo mi blisko,południowe przedmieścia. I prawie codziennie do roboty do wawy dojeżdżam.
http://bikepics.com/members/numberuno/ | | www.diety-treningi.pl Jakby ktoś potrzebował, zapraszam.
numberuno
Świeżak
 
Posty: 306
Dołączył(a): 25/1/2007, 09:49

Postprzez MicronR1 » 14/2/2009, 13:43

Latałem wczesniej r1 99r 45000 km przebiegu wydech yoshimura pełny, co do max prędkosci ok 275km/h (licznikowo) ale czułem ze dala by rade więcej , predkosc max mozna zwiekszyc (licznikowo ) przez dobrannie odpowiednich zebatek zdawczej i odbiorczej choc przekłada sie to na strate mocy no ale cos za cos,
teraz smigam r1 z 2005 roku i mam wrazenie ze co do predkosci max ta z 99 roku była szybsza moze to złudne wrazenie ale tak myslę ( na obecnej jeszcze maxa nie osiągnełem max 260 km/h (licznikowo) i nie moge bardziej jej rozbujac albo konczy sie droga albo jakis mobilek mi wyskoczy :(
Motor Jest Bogiem Prędkośc Nałogiem Życie Zabawą A Laski Podstawą... | http://www.youtube.com/watch?v=XtA8sRferlY
Avatar użytkownika
MicronR1
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30/1/2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez YZF R1 » 14/2/2009, 13:50

numberuno napisał(a):
YZF R1 napisał(a):
numberuno napisał(a):Ja swoją RN09 złapałem 290, tylko ja troszkę ponad 90kg ważę i opór powietrza tu się na pewno daje we znaki.


Sorry za Brak Editu Nemberuno śliczniutka ta twoja jedyneczka prawie taka sama jak moja tylko nie mam leo tylko yoschi... tank pad taki sam hehe no i do tych pasków na felgach się przymierzam jak masz jakiś namiar na te paski daj znaka.... a tak to gratuluje motorek z pizdy miąższ.... :wink: a ty gdzieś blisko wawy????


Hehe, dzięki:) Te paski to na Alledrogo są dostępne i nie ma problemów z jakością. Jak kupowałem oploty, to też wziąłem w czerwonych koszulkach co by się ładnie komponowało:) A do wawy bardzo mi blisko,południowe przedmieścia. I prawie codziennie do roboty do wawy dojeżdżam.


no to polatamy moze coś w sezonie na takich samych sztukach.... a dokładniej skąd jesteś jesli mogę zapytać...?
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kreto » 14/2/2009, 19:04

R1 to marzenie każdego, żeby mieć coś takiego :D
kreto
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1/12/2008, 20:15
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez MicronR1 » 14/2/2009, 19:13

Motor Jest Bogiem Prędkośc Nałogiem Życie Zabawą A Laski Podstawą... | http://www.youtube.com/watch?v=XtA8sRferlY
Avatar użytkownika
MicronR1
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30/1/2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez YZF R1 » 14/2/2009, 22:32

bardzo lubię ten filmik szczególnie ze dotyczy mojej sztuki...

jeszcze bardzo lubie ten

http://www.youtube.com/watch?v=TsTeCLrXX7c
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mattR1 » 15/2/2009, 01:12

YZF R1 napisał(a):bardzo lubię ten filmik szczególnie ze dotyczy mojej sztuki...

jeszcze bardzo lubie ten

http://www.youtube.com/watch?v=TsTeCLrXX7c


no to i ja sie podziele swoimi marzeniami... :D
http://www.youtube.com/watch?v=uVER0STL ... re=related
ale mimo wszystko ta rn 09...miodzio!;)
jesli chodzi o reklamy to nic nie przebije ktm'a 990 duke...
mattR1
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8/12/2008, 18:58
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Meciek » 15/2/2009, 13:41

Ja się kiedyś zastanawiałem nad R1 z 2003r, przód jest zajebi... :) ale ten kwadratowy tyłek mnie odpycha i dlatego jednak Suzuki.

mattR1 zapodaj link do filmiku ktm'a
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez danielot » 16/2/2009, 11:20

MicronR1 napisał(a):teraz smigam r1 z 2005 roku i mam wrazenie ze co do predkosci max ta z 99 roku była szybsza moze to złudne wrazenie ale tak myslę ( na obecnej jeszcze maxa nie osiągnełem max 260 km/h (licznikowo) i nie moge bardziej jej rozbujac albo konczy sie droga albo jakis mobilek mi wyskoczy :(



moze to złudne wrazenie)) wiesz im ciszej wszystko biega tym wieksze odczucie małej predkosci .

ja tez latam nowsza teraz i mam podobne odczucia jak ty ...(fabryczne wydechy). moja stara jamaszka jak chuczała to czułem te predkosc a ta ciuchutka jest i nic nie wali w silniku wiec wrazenie ze jezdzi wolniej (dopoki sie człowiek na budzik nei spojrzy)

Generalnie uwazam (takie mam odczucia) ze ta z 98 roku na gaznikach mimo ze była pewnie niezle styrana to nei miała takiej dziury jak 2008 w dolnym zakresie obrotów .. jednakze jak juz pokonamy te dziurke to manetki prawie paznokciami łapiesz tak dupsko z kufra sciąga ))
długo sie musiałem przyzwyczając na wtryskach do ruszania ze skrzyzowan , bo albo za mało gazu albo zbyt duzo i troszke ryczał silnik...(pisze oczywiscie o normalnej spokojnej jezdzie)
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez mattR1 » 16/2/2009, 22:34

[
mattR1 zapodaj link do filmiku ktm'a[/quote]

oto i ktm;) ale no cos ty...tyleczek w jedynce 03 ci sienie podoba:) jest swietny tak jak i przod! No ale jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje:)zreszta najwazniejsze jest to jak to moto smiga!A smiga jeszce lepiej niz wyglada!!!Wybrales suzi szacun! A jaki model jajo 600 czy 750 k7 ?


http://www.youtube.com/watch?v=2XM77GST6GU
mattR1
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8/12/2008, 18:58
Lokalizacja: Nysa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości




na gr