Zobacz wątek - KONDYCJA UZYWANYCH R1
NAS Analytics TAG

KONDYCJA UZYWANYCH R1

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Meciek » 15/2/2009, 13:41

Ja się kiedyś zastanawiałem nad R1 z 2003r, przód jest zajebi... :) ale ten kwadratowy tyłek mnie odpycha i dlatego jednak Suzuki.

mattR1 zapodaj link do filmiku ktm'a
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka


Postprzez danielot » 16/2/2009, 11:20

MicronR1 napisał(a):teraz smigam r1 z 2005 roku i mam wrazenie ze co do predkosci max ta z 99 roku była szybsza moze to złudne wrazenie ale tak myslę ( na obecnej jeszcze maxa nie osiągnełem max 260 km/h (licznikowo) i nie moge bardziej jej rozbujac albo konczy sie droga albo jakis mobilek mi wyskoczy :(



moze to złudne wrazenie)) wiesz im ciszej wszystko biega tym wieksze odczucie małej predkosci .

ja tez latam nowsza teraz i mam podobne odczucia jak ty ...(fabryczne wydechy). moja stara jamaszka jak chuczała to czułem te predkosc a ta ciuchutka jest i nic nie wali w silniku wiec wrazenie ze jezdzi wolniej (dopoki sie człowiek na budzik nei spojrzy)

Generalnie uwazam (takie mam odczucia) ze ta z 98 roku na gaznikach mimo ze była pewnie niezle styrana to nei miała takiej dziury jak 2008 w dolnym zakresie obrotów .. jednakze jak juz pokonamy te dziurke to manetki prawie paznokciami łapiesz tak dupsko z kufra sciąga ))
długo sie musiałem przyzwyczając na wtryskach do ruszania ze skrzyzowan , bo albo za mało gazu albo zbyt duzo i troszke ryczał silnik...(pisze oczywiscie o normalnej spokojnej jezdzie)
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz


Postprzez mattR1 » 16/2/2009, 22:34

[
mattR1 zapodaj link do filmiku ktm'a[/quote]

oto i ktm;) ale no cos ty...tyleczek w jedynce 03 ci sienie podoba:) jest swietny tak jak i przod! No ale jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje:)zreszta najwazniejsze jest to jak to moto smiga!A smiga jeszce lepiej niz wyglada!!!Wybrales suzi szacun! A jaki model jajo 600 czy 750 k7 ?


http://www.youtube.com/watch?v=2XM77GST6GU
mattR1
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 8/12/2008, 18:58
Lokalizacja: Nysa

Postprzez RAFF » 17/2/2009, 00:20

zwolnij
RAFF
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 15/11/2008, 17:27
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości




na gr