Zobacz wątek - Forum Prawników - bezpłatne porady...
NAS Analytics TAG

Forum Prawników - bezpłatne porady...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 21/6/2016, 11:45

Komentatorzy napisał(a):Mam alimenty 600 złoty na dziecko z poprzedniego związku, teraz założyłem nowa rodzinę mm żonę i synka. Nie zarabiam wiele, czy mogę dostać podwyzke? Lub starać się o obniżenie alimentów?<br><hr>anonim<br>
Dodm, że dziecko jest chore<br><hr>anonim
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


ostrzegam

Postprzez MMMMMMM » 28/6/2016, 09:47

Witam.
Chce opisać bardzo nie miłą sytuacje ze sklepem internetowym :http://www.pompypaliwa.home.pl 51-312 WROCŁAW SYCOWSKA 6BTel: 724386917.Zakupiłem u nich pompę paliwa do suzuki k7. Niestety okazała się nie sprawna co potwierdził to nawet renomowany serwis motocyklowy. Pompa jest na gwarancji, wiec zadzwoniłem do sklepu, aby opisać sytuacje i uprzedzić o tym że odeśle ja na gwarancje. Niestety Pan który odebrał tel jak tylko usłyszał że jego towar może być nie sprawny. Zaczął używać wobec mnie wulgaryzmów krzyczeć że to nie możliwe. Nie dał mi dojść do słowa, abym mógł mu wyjaśnić iż jest to pewne i sprawdzone. Gdy skończył mnie wyzywać rzucił słuchawką. Po chwili zadzwoniłem Ponownie z nadzieją że może tym razem rozmowa potoczy się innym torem. Odebrała Kobieta gdy tylko wspomniałem o pompie również zaczęła mi przerywać, po czym odłożyła słuchawkę. W tym roku odbudowywałem cały motocykl po wypadku ,zakupiłem wiele części przez Internet, i pierwszy raz spotkałem się z tak chamski i wulgarnym potraktowaniem Klienta. Chce ostrzec wszystkich potencjalnych kupców tego sklepu. Wszedłem również na fora Wrocławskie i okazuje się, że nie jestem pierwszym klientem, którego tak potraktowano.
Pozdrawiam Mariusz Domalewski.
MMMMMMM
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28/6/2016, 09:38


Postprzez Olga Bednarz » 23/1/2017, 17:41

Jeśli będzie potrzebna pomoc prawna to polecam kacprzyk-bojaryn.pl. Dobra i niedroga kancelaria prawna (otwórz link).
Olga Bednarz
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/1/2017, 17:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2017, 20:59

Polecam Panią Karolinę Kołłątaj karolinakollatajonline.pl bardzo rzeczowa i doświadczona prawniczka.<br><hr>Januszwwa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr