Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Jazda motocyklem bez prawa jazdy -...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Jazda motocyklem bez prawa jazdy -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2016, 12:42

Komentatorzy napisał(a):Ja podszedlem do tematu powaznie i cierpliwie. Zainwestowalem czas i kase w szkolenie podstawowe, poszedlem do najlepszej szkoly jazdy motocyklowej. Egzamin zdalem za pierwszym razem. Koszt ok. 2000 zl. Nastepnie skompletowalem dobrej jakosci stroj (kask, kurtka, spodnie, buty, rekawice) Koszt ok. 4500 zl. Zaplacilem za dodatkowe godziny jazdy doszkalajacej na wiekszym motocyklu, gdzie trenowalem sytuacje awaryjne przy predkosciach do 50Km/h. Koszt ok. 600 zl. Przez jeden sezon wypozyczylem kilka maszyn, zeby zobaczyc na czym czuje sie pewnie. Jaki typ motocykla (naked, enduro, tour) jaka pozycja, jak pojemnosc, jaka moc itd. Koszt 2000 zl. W koncu kupilem pierwszy motocykl (uzywane tour/enduro, 650ccm, 50KM) Koszt 9500 zl. Nastepny krok to calodniowe szkolenie w autoryzowanym osrodku. Koszt 800 pl. Dodatkowo w sprzecie trzeba wymienic ojej, filtry, kilka innych rzeczy. Koszt ok. 1000 zl. W miedzy czasie fachowa literatura na temat doskonalenia techniki jazdy, ksiazka obslugi technicznej motocykla, prenumerata czasopism, czytanie forum np. scigacz.pl, rozmowy z doswiadczonymi motocyklistami, itd. Podsumowujac - cala zabawa zajela mi ok. 3 lata i kosztowala 18000 zl. Czy warto? Oczywiscie ze tak, poniewaz wychodze z zalozenia ze to inwestycja w hobby na cale zycie. Ma byc bezpieczne, przyjemne i odpowiedzialne. Dzisiaj mam z tego wielka satysfakcje i namawiam wszytskich zeby w ten sposob podchodzili to tematu dwoch kolek.<br><hr>Funduro<br>
Jak czytam Twój post to śmiać mi się chce, nie z Ciebie tylko ze mnie... moto pierwsze kupiłem za 3500, ubranie z uciułanych zaskórniaków jakieś 400zł , na naukę wydałem tylko swój czas. I powiem szczerze że sprawiło mi tyle satysfakcji że Ty chyba w życiu tego nie doświadczysz. Tu nie chodzi o jak najwięcej wydanych pieniędzy, bo na pieniądzach nie jeździsz tylko na moto. <br><hr>xart
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 13/7/2016, 21:15

Komentatorzy napisał(a):mnie złapali we wrześniu mam 18 lat prawko b zrobiłem a a2 ma głeboko w d może i moja wypowiec będzie dziecinna i niepoważna ale żaden Tusk czy inny pedalina nie będzie mi muwić co moge co nie ma 18 pić wolno palić ale moto nie morze chyba że ze 35 kw jeżdziłem gs 500 jak miałem 16lat teraz banditem 600 i co może mam do gs wrucić napisze jak mnie pierwszy raz złapali piękny ranek 9.00 wsiadam i lece na obwodnice droga pusta az miło więc pomyślałem ze dam do końca ale złamalem soją zasade obseruj lusterka czy ogon czysty no i na tyle. 190 km h u nich , a dalej tak zatrzymuje przedstawia sie ,no widze że umiejętności są po zakrętach ładnie ciekawe jak reszta. Pokazuje dokumenty teraz kolej tej cizi mto tak 500zł mandatu 10pk a ja jak głupek sie pytam za co dokładnie te 500 a ten goścu wtedy spogląda w dokumenty i muwi ze kategori nie ma a ona to bedzie 800zł i muwi co za co ale ogulnie nie byłem wściekły na nich tylko na siebie bo za prawko to 300zł w poruwnaniu z tym co na paliwo wydaje to pestka na tyle tys km żeby nie 500zł i 10pk to by nie było zle jak bym miał 24 lata to bym penie zrobił prawko choć na a2 tez są mocne sprzęty ale nie z naked i sport



<br><hr>zenek8499<br>
NA POCZĄTEK PROPONUJĘ POWTÓRZYĆ PODSTAWÓWKĘ,JA PIERRRRR. JAK MOŻNA TAKIE BŁĘDY ORTOGRAFICZNE ROBIĆ HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEEH MYŚLAŁEM, ŻE BURAKÓW TO TYLKO W BMW MOŻNA SPOTKAĆ ...WIDAĆ, ŻE POD KASKIEM TEŻ....DO SZKOŁY :),:) WIĘCEJ SIĘ CHŁOPIE NIE KOMPROMITUJ NA JAKICHKOLWIEK FORACH<br><hr> MIODEK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/12/2016, 21:50

Komentatorzy napisał(a):mnie złapali we wrześniu mam 18 lat prawko b zrobiłem a a2 ma głeboko w d może i moja wypowiec będzie dziecinna i niepoważna ale żaden Tusk czy inny pedalina nie będzie mi muwić co moge co nie ma 18 pić wolno palić ale moto nie morze chyba że ze 35 kw jeżdziłem gs 500 jak miałem 16lat teraz banditem 600 i co może mam do gs wrucić napisze jak mnie pierwszy raz złapali piękny ranek 9.00 wsiadam i lece na obwodnice droga pusta az miło więc pomyślałem ze dam do końca ale złamalem soją zasade obseruj lusterka czy ogon czysty no i na tyle. 190 km h u nich , a dalej tak zatrzymuje przedstawia sie ,no widze że umiejętności są po zakrętach ładnie ciekawe jak reszta. Pokazuje dokumenty teraz kolej tej cizi mto tak 500zł mandatu 10pk a ja jak głupek sie pytam za co dokładnie te 500 a ten goścu wtedy spogląda w dokumenty i muwi ze kategori nie ma a ona to bedzie 800zł i muwi co za co ale ogulnie nie byłem wściekły na nich tylko na siebie bo za prawko to 300zł w poruwnaniu z tym co na paliwo wydaje to pestka na tyle tys km żeby nie 500zł i 10pk to by nie było zle jak bym miał 24 lata to bym penie zrobił prawko choć na a2 tez są mocne sprzęty ale nie z naked i sport



<br><hr>zenek8499<br>
Komentatorzy napisał(a):NA POCZĄTEK PROPONUJĘ POWTÓRZYĆ PODSTAWÓWKĘ,JA PIERRRRR. JAK MOŻNA TAKIE BŁĘDY ORTOGRAFICZNE ROBIĆ HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEEH MYŚLAŁEM, ŻE BURAKÓW TO TYLKO W BMW MOŻNA SPOTKAĆ ...WIDAĆ, ŻE POD KASKIEM TEŻ....DO SZKOŁY :),:) WIĘCEJ SIĘ CHŁOPIE NIE KOMPROMITUJ NA JAKICHKOLWIEK FORACH<br><hr> MIODEK<br>
nie obrazaj kierowcow bmw idioto,skoro nie stac cie na to auto!!!<br><hr>lako
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2017, 10:58

Komentatorzy napisał(a):jesli znajdzie sie w moim miescie instruktor który lepiej ode mnie jezdzi motocyklem to zrobie prawo jazdy kat A.Ale nie ma niestety takiego kogoś.A jak ma mnie nauczyć ktos kto jezdzi gorzej ode mnie?To nie jakies przechwałki ale fakty.Jak mnie koleś przekona przy asyście policji że potrafi to co ja na motocyklu, nawet odebrać poród to zapłace dwa razy tyle instruktorowi za kurs.A póki co to możecie mnie w pompe.A w testach nie robie żadnego błędu raz w miesiącu robie sobie dla sportu taki teścik.trzeba przeczytać definicje instruktora i kursanta.<br><hr>Viper<br>
Jak czytam wasze komentarze i usprawiedliwienia to mnie śmiech ogarnia myślenie tego typu jak ja to umiem jeżdzic czego nawet instruktor nie potrafi nie prowadzi do niczego , skoro tak dobrze jezdzisz to w czym problem żeby zdać egzamin ? Jak któryś z was spowoduje kolizję z naprawdę drogim samochodem lub innym pojazdem którego cena zaczyna się od 100000 zl wtedy dopiero będziecie płakać bo ubezpieczenie tego nie pokryje lub nie daj Boże człowiek wam wbiegnie pod koła , czego oczywiście nikomu nie życzę .Wszystko ma swoje miejsce i czas ale zawsze znajdą się małolaty myślący ,że są nietykalni . <br><hr>zawodowy kierowca ABCDE
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr