Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Jazda motocyklem bez prawa jazdy -...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Jazda motocyklem bez prawa jazdy -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 26/7/2014, 17:38

Komentatorzy napisał(a):Ja podszedlem do tematu powaznie i cierpliwie. Zainwestowalem czas i kase w szkolenie podstawowe, poszedlem do najlepszej szkoly jazdy motocyklowej. Egzamin zdalem za pierwszym razem. Koszt ok. 2000 zl. Nastepnie skompletowalem dobrej jakosci stroj (kask, kurtka, spodnie, buty, rekawice) Koszt ok. 4500 zl. Zaplacilem za dodatkowe godziny jazdy doszkalajacej na wiekszym motocyklu, gdzie trenowalem sytuacje awaryjne przy predkosciach do 50Km/h. Koszt ok. 600 zl. Przez jeden sezon wypozyczylem kilka maszyn, zeby zobaczyc na czym czuje sie pewnie. Jaki typ motocykla (naked, enduro, tour) jaka pozycja, jak pojemnosc, jaka moc itd. Koszt 2000 zl. W koncu kupilem pierwszy motocykl (uzywane tour/enduro, 650ccm, 50KM) Koszt 9500 zl. Nastepny krok to calodniowe szkolenie w autoryzowanym osrodku. Koszt 800 pl. Dodatkowo w sprzecie trzeba wymienic ojej, filtry, kilka innych rzeczy. Koszt ok. 1000 zl. W miedzy czasie fachowa literatura na temat doskonalenia techniki jazdy, ksiazka obslugi technicznej motocykla, prenumerata czasopism, czytanie forum np. scigacz.pl, rozmowy z doswiadczonymi motocyklistami, itd. Podsumowujac - cala zabawa zajela mi ok. 3 lata i kosztowala 18000 zl. Czy warto? Oczywiscie ze tak, poniewaz wychodze z zalozenia ze to inwestycja w hobby na cale zycie. Ma byc bezpieczne, przyjemne i odpowiedzialne. Dzisiaj mam z tego wielka satysfakcje i namawiam wszytskich zeby w ten sposob podchodzili to tematu dwoch kolek.<br><hr>Funduro<br>
Ja kupiłem motocykl Honda Shadow koszt ok.9000zł i strzelam, że równie dobrze się bawię. Pozdrawiam<br><hr>Spokojny Motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/8/2014, 20:13

Komentatorzy napisał(a):Chciałem podejść do tematu odpowiedzialnie, zapoznałem się z przepisami, jako że będę właśnie kończył 18 lat "należałaby mi się" Kat. A2. Niestety, odbiłem się z hukiem od rzeczywistości, przepisy się zmieniły, a kategorii w Warszawie (gdzie mieszkam) zdać się nie da ponieważ P. Prezydent która nie umie wymówić poprawnie "R", nie umie również sprawić, aby podejście do kursu było możliwe. Zostało mi powiedziane że mogę podejść do kursu w Piotrkowie Trybunalskim (Co mój znajomy żartobliwie skomentował "A Piotrków jest w ogóle w Polsce?"). Miało być pięknie, wyszło jak zwykle, zdam kategorie B i zacznę kolekcjonować mandaty za brak kategorii (mam nadzieje że tylko). Kiedy ludzie w garniturach, najwyraźniej nie wykonujący swojej pracy, sprawią że zdanie, ba, podejście do kat. A2 będzie dla mnie możliwe, zrobię to niezwłocznie (pewnie w przyszłym roku...).<br><hr>Szy<br>
OK, może i dobre podejście z kolekcją mandatów :))) a teraz się trzeba zastanowić hmm? a co jak dojedzie do kolizji lub wypadku jesteś na skreślonej pozycji i jesteś winnym wszystkiego bo ubezpieczyciel zedrze z ciebie ostanie portki :)) np , kolizja wjechałeś w ferrari cały bok zarysowany i jak myślisz jaki koszt będzie ? powiedzmy że 100 000 i co myślisz że PZU ci podaruje odda sprawę do sądu i będzie się domagał zwrotu poniesionych kosztów kosztów bo gość ma AC i sobie wyremontuje .To życzę powodzenia w kierowaniu jednośladem bez prawka :)))<br><hr>agent OC
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/9/2014, 12:54

Komentatorzy napisał(a):Ja podszedlem do tematu powaznie i cierpliwie. Zainwestowalem czas i kase w szkolenie podstawowe, poszedlem do najlepszej szkoly jazdy motocyklowej. Egzamin zdalem za pierwszym razem. Koszt ok. 2000 zl. Nastepnie skompletowalem dobrej jakosci stroj (kask, kurtka, spodnie, buty, rekawice) Koszt ok. 4500 zl. Zaplacilem za dodatkowe godziny jazdy doszkalajacej na wiekszym motocyklu, gdzie trenowalem sytuacje awaryjne przy predkosciach do 50Km/h. Koszt ok. 600 zl. Przez jeden sezon wypozyczylem kilka maszyn, zeby zobaczyc na czym czuje sie pewnie. Jaki typ motocykla (naked, enduro, tour) jaka pozycja, jak pojemnosc, jaka moc itd. Koszt 2000 zl. W koncu kupilem pierwszy motocykl (uzywane tour/enduro, 650ccm, 50KM) Koszt 9500 zl. Nastepny krok to calodniowe szkolenie w autoryzowanym osrodku. Koszt 800 pl. Dodatkowo w sprzecie trzeba wymienic ojej, filtry, kilka innych rzeczy. Koszt ok. 1000 zl. W miedzy czasie fachowa literatura na temat doskonalenia techniki jazdy, ksiazka obslugi technicznej motocykla, prenumerata czasopism, czytanie forum np. scigacz.pl, rozmowy z doswiadczonymi motocyklistami, itd. Podsumowujac - cala zabawa zajela mi ok. 3 lata i kosztowala 18000 zl. Czy warto? Oczywiscie ze tak, poniewaz wychodze z zalozenia ze to inwestycja w hobby na cale zycie. Ma byc bezpieczne, przyjemne i odpowiedzialne. Dzisiaj mam z tego wielka satysfakcje i namawiam wszytskich zeby w ten sposob podchodzili to tematu dwoch kolek.<br><hr>Funduro<br>
Ale nadgiołeś czasporzestrzeń :D Za ta kasę jeździłbym a jeździł i jeszcze moto na nowsze wymienił ;)<br><hr>bk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2014, 12:47

DEBILE!!! CO TO ZA KRAJ!!! KTO WKOŃCU SIĘ ZA TO WEŹMIE... Przeciętny człowiek w tym kraju nie istenieje... Ale taki portal jak ścigacz.pl może mógł by cos zrobic ?... 2000zł za kurs na prawko... Co to ma być...Fajnie było by gdyby tego posta przeczytał ktoś kto ma na to wpływ i żeby zaświeciła mu się lampeczka, że coś trzeba zrobic...<br><hr>KisielMotocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 21:21

jesli znajdzie sie w moim miescie instruktor który lepiej ode mnie jezdzi motocyklem to zrobie prawo jazdy kat A.Ale nie ma niestety takiego kogoś.A jak ma mnie nauczyć ktos kto jezdzi gorzej ode mnie?To nie jakies przechwałki ale fakty.Jak mnie koleś przekona przy asyście policji że potrafi to co ja na motocyklu, nawet odebrać poród to zapłace dwa razy tyle instruktorowi za kurs.A póki co to możecie mnie w pompe.A w testach nie robie żadnego błędu raz w miesiącu robie sobie dla sportu taki teścik.trzeba przeczytać definicje instruktora i kursanta.<br><hr>Viper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/12/2014, 17:17

mnie złapali we wrześniu mam 18 lat prawko b zrobiłem a a2 ma głeboko w d może i moja wypowiec będzie dziecinna i niepoważna ale żaden Tusk czy inny pedalina nie będzie mi muwić co moge co nie ma 18 pić wolno palić ale moto nie morze chyba że ze 35 kw jeżdziłem gs 500 jak miałem 16lat teraz banditem 600 i co może mam do gs wrucić napisze jak mnie pierwszy raz złapali piękny ranek 9.00 wsiadam i lece na obwodnice droga pusta az miło więc pomyślałem ze dam do końca ale złamalem soją zasade obseruj lusterka czy ogon czysty no i na tyle. 190 km h u nich , a dalej tak zatrzymuje przedstawia sie ,no widze że umiejętności są po zakrętach ładnie ciekawe jak reszta. Pokazuje dokumenty teraz kolej tej cizi mto tak 500zł mandatu 10pk a ja jak głupek sie pytam za co dokładnie te 500 a ten goścu wtedy spogląda w dokumenty i muwi ze kategori nie ma a ona to bedzie 800zł i muwi co za co ale ogulnie nie byłem wściekły na nich tylko na siebie bo za prawko to 300zł w poruwnaniu z tym co na paliwo wydaje to pestka na tyle tys km żeby nie 500zł i 10pk to by nie było zle jak bym miał 24 lata to bym penie zrobił prawko choć na a2 tez są mocne sprzęty ale nie z naked i sport



<br><hr>zenek8499
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2015, 06:48

Komentatorzy napisał(a):mnie złapali we wrześniu mam 18 lat prawko b zrobiłem a a2 ma głeboko w d może i moja wypowiec będzie dziecinna i niepoważna ale żaden Tusk czy inny pedalina nie będzie mi muwić co moge co nie ma 18 pić wolno palić ale moto nie morze chyba że ze 35 kw jeżdziłem gs 500 jak miałem 16lat teraz banditem 600 i co może mam do gs wrucić napisze jak mnie pierwszy raz złapali piękny ranek 9.00 wsiadam i lece na obwodnice droga pusta az miło więc pomyślałem ze dam do końca ale złamalem soją zasade obseruj lusterka czy ogon czysty no i na tyle. 190 km h u nich , a dalej tak zatrzymuje przedstawia sie ,no widze że umiejętności są po zakrętach ładnie ciekawe jak reszta. Pokazuje dokumenty teraz kolej tej cizi mto tak 500zł mandatu 10pk a ja jak głupek sie pytam za co dokładnie te 500 a ten goścu wtedy spogląda w dokumenty i muwi ze kategori nie ma a ona to bedzie 800zł i muwi co za co ale ogulnie nie byłem wściekły na nich tylko na siebie bo za prawko to 300zł w poruwnaniu z tym co na paliwo wydaje to pestka na tyle tys km żeby nie 500zł i 10pk to by nie było zle jak bym miał 24 lata to bym penie zrobił prawko choć na a2 tez są mocne sprzęty ale nie z naked i sport



<br><hr>zenek8499<br>
Faktycznie za mądry nie jesteś, a Twoja ortografia też pozostawia wiele do życzenia:)<br><hr>Pemol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/1/2015, 17:18

Komentatorzy napisał(a):Na awionetkach można latać od 17 roku życia a, jeździć motocyklem od 20-tego roku, to trochę chore.<br><hr>stasiu<br>
SORRY, ale na samolotowy kurs możesz się zapisać jeśli skończyłeś gimnazjum i masz skończone 15 lat. Na ale tam jeszcze bada cię psycholog zanim podejdziesz do kursu. Czyli jest "selekcja". A na motocykl wsiada każdy - i mądry - idebil.<br><hr>KrisV
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/2/2015, 16:17

Co mnie czeka jak bede jeździł motorem bez kat A ,i mnie zatrzymają .jaki los mnie będzie czekały ?? pozd<br><hr>Z1000
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/2/2015, 16:18

Co mnie czeka jak bede jeździł motorem bez kat A ,i mnie zatrzymają .jaki los mnie będzie czekały ?? pozd<br><hr>Z1000
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2015, 17:57

Komentatorzy napisał(a):Ja podszedlem do tematu powaznie i cierpliwie. Zainwestowalem czas i kase w szkolenie podstawowe, poszedlem do najlepszej szkoly jazdy motocyklowej. Egzamin zdalem za pierwszym razem. Koszt ok. 2000 zl. Nastepnie skompletowalem dobrej jakosci stroj (kask, kurtka, spodnie, buty, rekawice) Koszt ok. 4500 zl. Zaplacilem za dodatkowe godziny jazdy doszkalajacej na wiekszym motocyklu, gdzie trenowalem sytuacje awaryjne przy predkosciach do 50Km/h. Koszt ok. 600 zl. Przez jeden sezon wypozyczylem kilka maszyn, zeby zobaczyc na czym czuje sie pewnie. Jaki typ motocykla (naked, enduro, tour) jaka pozycja, jak pojemnosc, jaka moc itd. Koszt 2000 zl. W koncu kupilem pierwszy motocykl (uzywane tour/enduro, 650ccm, 50KM) Koszt 9500 zl. Nastepny krok to calodniowe szkolenie w autoryzowanym osrodku. Koszt 800 pl. Dodatkowo w sprzecie trzeba wymienic ojej, filtry, kilka innych rzeczy. Koszt ok. 1000 zl. W miedzy czasie fachowa literatura na temat doskonalenia techniki jazdy, ksiazka obslugi technicznej motocykla, prenumerata czasopism, czytanie forum np. scigacz.pl, rozmowy z doswiadczonymi motocyklistami, itd. Podsumowujac - cala zabawa zajela mi ok. 3 lata i kosztowala 18000 zl. Czy warto? Oczywiscie ze tak, poniewaz wychodze z zalozenia ze to inwestycja w hobby na cale zycie. Ma byc bezpieczne, przyjemne i odpowiedzialne. Dzisiaj mam z tego wielka satysfakcje i namawiam wszytskich zeby w ten sposob podchodzili to tematu dwoch kolek.<br><hr>Funduro<br>
zrobiłem dokładnie tak samo jak TY, dodatkowo dla świętego spokoju i bezpieczeństwa, zrobiłem kurs spawania migomatem i na wszelki wypadek w osłonie argonu, bo jednak jakby coś się stało motocylkowi to będę wiedział jak go pospawać, jak już zrobiłem kurs spawacza to pomyślałem, dlaczego nie zrobić kursu szydełkowania bo w razie gleby siodło trzeba będzie zszyć dobrym i solidnym ściegiem, dodatkowo wyrobiłem kartę pływacką, to na wypadek wpadki do jeziora/rzeki no a na końcu poszedłem na kursy przedmałżeńskie, mimo że nie mam dziewczyny, ale wiesz lepiej dmuchać na zimne.<br><hr>ab
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/8/2015, 21:43

te egzaminy na kategorie a są bez sensu na **** to powinna być sama jazda i tyle. sam jerzdże bez prawka pare pościgów było i jeździć będe jeździć dale mogą mnie cmoknąć w huja pa.<br><hr>szajba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/9/2015, 12:52

Komentatorzy napisał(a):mnie złapali we wrześniu mam 18 lat prawko b zrobiłem a a2 ma głeboko w d może i moja wypowiec będzie dziecinna i niepoważna ale żaden Tusk czy inny pedalina nie będzie mi muwić co moge co nie ma 18 pić wolno palić ale moto nie morze chyba że ze 35 kw jeżdziłem gs 500 jak miałem 16lat teraz banditem 600 i co może mam do gs wrucić napisze jak mnie pierwszy raz złapali piękny ranek 9.00 wsiadam i lece na obwodnice droga pusta az miło więc pomyślałem ze dam do końca ale złamalem soją zasade obseruj lusterka czy ogon czysty no i na tyle. 190 km h u nich , a dalej tak zatrzymuje przedstawia sie ,no widze że umiejętności są po zakrętach ładnie ciekawe jak reszta. Pokazuje dokumenty teraz kolej tej cizi mto tak 500zł mandatu 10pk a ja jak głupek sie pytam za co dokładnie te 500 a ten goścu wtedy spogląda w dokumenty i muwi ze kategori nie ma a ona to bedzie 800zł i muwi co za co ale ogulnie nie byłem wściekły na nich tylko na siebie bo za prawko to 300zł w poruwnaniu z tym co na paliwo wydaje to pestka na tyle tys km żeby nie 500zł i 10pk to by nie było zle jak bym miał 24 lata to bym penie zrobił prawko choć na a2 tez są mocne sprzęty ale nie z naked i sport



<br><hr>zenek8499<br>
usun ten post bo od samego czytania bym ci przyje***<br><hr>zygi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2015, 07:21

Komentatorzy napisał(a):DEBILE!!! CO TO ZA KRAJ!!! KTO WKOŃCU SIĘ ZA TO WEŹMIE... Przeciętny człowiek w tym kraju nie istenieje... Ale taki portal jak ścigacz.pl może mógł by cos zrobic ?... 2000zł za kurs na prawko... Co to ma być...Fajnie było by gdyby tego posta przeczytał ktoś kto ma na to wpływ i żeby zaświeciła mu się lampeczka, że coś trzeba zrobic...<br><hr>KisielMotocyklista<br>
I tacy idioci mogą też głosować!!!<br><hr>hazzz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2015, 20:49

wal policje...gaz gaz gaz ,/a policja nie złapie was<br><hr>5h
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/11/2015, 17:04

Komentatorzy napisał(a):Ja podszedlem do tematu powaznie i cierpliwie. Zainwestowalem czas i kase w szkolenie podstawowe, poszedlem do najlepszej szkoly jazdy motocyklowej. Egzamin zdalem za pierwszym razem. Koszt ok. 2000 zl. Nastepnie skompletowalem dobrej jakosci stroj (kask, kurtka, spodnie, buty, rekawice) Koszt ok. 4500 zl. Zaplacilem za dodatkowe godziny jazdy doszkalajacej na wiekszym motocyklu, gdzie trenowalem sytuacje awaryjne przy predkosciach do 50Km/h. Koszt ok. 600 zl. Przez jeden sezon wypozyczylem kilka maszyn, zeby zobaczyc na czym czuje sie pewnie. Jaki typ motocykla (naked, enduro, tour) jaka pozycja, jak pojemnosc, jaka moc itd. Koszt 2000 zl. W koncu kupilem pierwszy motocykl (uzywane tour/enduro, 650ccm, 50KM) Koszt 9500 zl. Nastepny krok to calodniowe szkolenie w autoryzowanym osrodku. Koszt 800 pl. Dodatkowo w sprzecie trzeba wymienic ojej, filtry, kilka innych rzeczy. Koszt ok. 1000 zl. W miedzy czasie fachowa literatura na temat doskonalenia techniki jazdy, ksiazka obslugi technicznej motocykla, prenumerata czasopism, czytanie forum np. scigacz.pl, rozmowy z doswiadczonymi motocyklistami, itd. Podsumowujac - cala zabawa zajela mi ok. 3 lata i kosztowala 18000 zl. Czy warto? Oczywiscie ze tak, poniewaz wychodze z zalozenia ze to inwestycja w hobby na cale zycie. Ma byc bezpieczne, przyjemne i odpowiedzialne. Dzisiaj mam z tego wielka satysfakcje i namawiam wszytskich zeby w ten sposob podchodzili to tematu dwoch kolek.<br><hr>Funduro<br>
Komentatorzy napisał(a):zrobiłem dokładnie tak samo jak TY, dodatkowo dla świętego spokoju i bezpieczeństwa, zrobiłem kurs spawania migomatem i na wszelki wypadek w osłonie argonu, bo jednak jakby coś się stało motocylkowi to będę wiedział jak go pospawać, jak już zrobiłem kurs spawacza to pomyślałem, dlaczego nie zrobić kursu szydełkowania bo w razie gleby siodło trzeba będzie zszyć dobrym i solidnym ściegiem, dodatkowo wyrobiłem kartę pływacką, to na wypadek wpadki do jeziora/rzeki no a na końcu poszedłem na kursy przedmałżeńskie, mimo że nie mam dziewczyny, ale wiesz lepiej dmuchać na zimne.<br><hr>ab<br>
MISTRZ xD długo takiego zajebistego komenta nie czytałęm. Pozdro zi00m.<br><hr>JB
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/11/2015, 00:53

Komentatorzy napisał(a):te egzaminy na kategorie a są bez sensu na **** to powinna być sama jazda i tyle. sam jerzdże bez prawka pare pościgów było i jeździć będe jeździć dale mogą mnie cmoknąć w huja pa.<br><hr>szajba<br>
"szajba" jak czytam twój komentarz to widzę małego zakompleksionego frustrata z pryszczami na gębie z małym hujem i za samą twoją mordę kwalifikujesz się na 5 lat odsiadki w pierdlu. Zapewne ktokolwiek ma z tobą kontakt werbalny to dosłownie po minucie musi ci przypierdolić bo nie da rady słuchać twoich farmazonów.<br><hr>jaro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/11/2015, 00:56

Komentatorzy napisał(a):mnie złapali we wrześniu mam 18 lat prawko b zrobiłem a a2 ma głeboko w d może i moja wypowiec będzie dziecinna i niepoważna ale żaden Tusk czy inny pedalina nie będzie mi muwić co moge co nie ma 18 pić wolno palić ale moto nie morze chyba że ze 35 kw jeżdziłem gs 500 jak miałem 16lat teraz banditem 600 i co może mam do gs wrucić napisze jak mnie pierwszy raz złapali piękny ranek 9.00 wsiadam i lece na obwodnice droga pusta az miło więc pomyślałem ze dam do końca ale złamalem soją zasade obseruj lusterka czy ogon czysty no i na tyle. 190 km h u nich , a dalej tak zatrzymuje przedstawia sie ,no widze że umiejętności są po zakrętach ładnie ciekawe jak reszta. Pokazuje dokumenty teraz kolej tej cizi mto tak 500zł mandatu 10pk a ja jak głupek sie pytam za co dokładnie te 500 a ten goścu wtedy spogląda w dokumenty i muwi ze kategori nie ma a ona to bedzie 800zł i muwi co za co ale ogulnie nie byłem wściekły na nich tylko na siebie bo za prawko to 300zł w poruwnaniu z tym co na paliwo wydaje to pestka na tyle tys km żeby nie 500zł i 10pk to by nie było zle jak bym miał 24 lata to bym penie zrobił prawko choć na a2 tez są mocne sprzęty ale nie z naked i sport



<br><hr>zenek8499<br>
niestety tacy właśnie debile "jeżdżą" po drogach. Wróć do szkoły podstawowej i skończ ją uczciwie.<br><hr>bolek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/11/2015, 01:02

Komentatorzy napisał(a):Co mnie czeka jak bede jeździł motorem bez kat A ,i mnie zatrzymają .jaki los mnie będzie czekały ?? pozd<br><hr>Z1000<br>
jaki los ? ty musisz czekały a jak doczekały to ty mieć wjeby i smary od policja ty nie mieć pretensja do polaka bo ty być nie mądra ty być głupia ale ty się nie obrażać bo prawda to wielka sprawa ty się uczyć i jak się nauczyć to ty tu wrócić<br><hr>nkwd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/1/2016, 17:13

Komentatorzy napisał(a):mnie złapali we wrześniu mam 18 lat prawko b zrobiłem a a2 ma głeboko w d może i moja wypowiec będzie dziecinna i niepoważna ale żaden Tusk czy inny pedalina nie będzie mi muwić co moge co nie ma 18 pić wolno palić ale moto nie morze chyba że ze 35 kw jeżdziłem gs 500 jak miałem 16lat teraz banditem 600 i co może mam do gs wrucić napisze jak mnie pierwszy raz złapali piękny ranek 9.00 wsiadam i lece na obwodnice droga pusta az miło więc pomyślałem ze dam do końca ale złamalem soją zasade obseruj lusterka czy ogon czysty no i na tyle. 190 km h u nich , a dalej tak zatrzymuje przedstawia sie ,no widze że umiejętności są po zakrętach ładnie ciekawe jak reszta. Pokazuje dokumenty teraz kolej tej cizi mto tak 500zł mandatu 10pk a ja jak głupek sie pytam za co dokładnie te 500 a ten goścu wtedy spogląda w dokumenty i muwi ze kategori nie ma a ona to bedzie 800zł i muwi co za co ale ogulnie nie byłem wściekły na nich tylko na siebie bo za prawko to 300zł w poruwnaniu z tym co na paliwo wydaje to pestka na tyle tys km żeby nie 500zł i 10pk to by nie było zle jak bym miał 24 lata to bym penie zrobił prawko choć na a2 tez są mocne sprzęty ale nie z naked i sport



<br><hr>zenek8499<br>
zenek8499 ty debilu jak czytam takie wpisy to nóż mi się otwiera samoczynnie, wyp*** ze swoimi prymitywnymi przemyśleniami z porządnego portalu<br><hr>bronek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê