Zobacz wątek - administrator senekkorzenna / reszta administracji
Advertisement
NAS Analytics TAG

administrator senekkorzenna / reszta administracji

O wszystkim
_________

Czy senek powinien stracic funkcje administratora po tym co zrobił

tak
19
73%
nie
7
27%
 
Liczba głosów : 26

Postprzez Kaai » 11/3/2013, 23:09

dlatego hydepark (spampark) powinien być dla userów od iluś tam postów, żeby świeżak nie wchodził w ten syf, gdzie można po prostu normlanie pogadać, rzucić czasami mięsem (nikt ci tego nie każe czytać). jak ktoś wchodzi pierwszy raz, to kieruje się w chcę kupić motocykl, mechanik itp, a nie od razu do hydepark (przynajmniej tak mi się wydaje).
zakaz podkreslania capsem jest co najmniej głupi. rozumiem, jak ktoś zaspamuje całego posta na capsie, ok, upomnieć go, ale jedno słowo dla wyróżnienia i warn? bez przesady.

nabudi - komuś kto w temacie nie siedzi, nawet jak przeczyta 3strony albo i nie (nie broniąć rosiboja) nic mu to nie da. dostałeś wiadomość (a przynajmniej pokazałeś screena, który nigdy nie był i nie będzie dowodem) i tyle. ja tu jestem za krótko, żeby kojarzyć Twoje inne konto, jeszcze z tym samym nickiem, pewnie nawet bym nie zauważył, gdyby ktoś nie poweidział (na licznik postów etc rzadko patrzę). więc nagłośnienie sprawy jeśli serio ktoś nieogarnął jest ok, ale sprawę chyba i tak będziesz musiał z administracją wyjaśnić, bo tutaj w temacie jest 80% spamu o 'czymś' o czym nikt nie wie, bo wiadomość dostałeś/albo i nie ty i tyle.

amen
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez nabudi » 11/3/2013, 23:10

na pewno osoba która jako administrator zaprezentowała taki poziom nie powinna nim nigdy wiecej juz byc.... ja nadal nie dostałem jasnej odpowiedzi czemu to zrobił wiec jak możemy mówić o podjęciu kroków ? bo na razie nie ustalono nawet powodu kasacji mojego konta... chyba ze jednak jest już jasne ze jako administrator zrobił to na własne widzimisie ? to wtedy nie mam pytan


dowodu by nie było jak bym nie zrobił screna .... a zrobilem zeby sytuacja nie znikła w bagnie....
zreszta mysle ze co do tego ze konto zostało skasowane pomimo tego że nie złamalem regulaminu jest juz raczej dla wszystkich jasne... mozna do tego dojsc analizując posty ... bo posty zostały
Ostatnio edytowano 11/3/2013, 23:15 przez nabudi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52


Postprzez Glenroy » 11/3/2013, 23:14

melvin napisał(a):widzisz wg mnie jak ktoś wejdzie na forum po raz pierwszy i popatrzy na taki "sajgon" to może go to zniechęcić do marki dlatego wolałbym by strony zainteresowane wyjaśniły to między sobą.

Ja mam łatwiejsze rozwiązanie, może administracja zacznie traktować użytkowników jak na administrację przystało i zaczęła dawać przykład, a nie spinała się na każde pierdnięcie w hydeparku. Ja rozumiem, regulaminy, ale spinanie się o słowo napisane drukowanymi literami czy wykropkowana "łacina" raz na tysiąc postów to lekkie przegięcie, tak samo jak rozdawanie warnów jak cukierków na odpuście. O usuwaniu kont użytkowników, bez na prawdę solidnych podstaw i argumentów ku temu, już nie będę dużo pisał, bo to już woła się o pomstę do nieba.

Zacznijmy się traktować wzajemnie z szacunkiem, i co ważniejsze z pewnym dystansem, bez względu na rangi i wszyscy będą zadowoleni. Wybacz, ale jak już ktoś słusznie zauważył, większość ostatnich problemów, stworzyli użytkownicy, którzy są na forum po to, żeby problemy rozwiązywać a nie je stwarzać.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez melvin » 11/3/2013, 23:15

Kroki nie musiały zostać podjęte na forum publicznym, a jak tylko zapadnie decyzja co z tym fantem zrobić to na pewno nie ominie Cię ta informacja.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez nabudi » 11/3/2013, 23:17

wybaczcie panowie ale za 5h wstaje do pracy :) milej nocy i dobranoc :)
Ostatnio edytowano 11/3/2013, 23:27 przez nabudi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nabudi
Bywalec
 
Posty: 600
Dołączył(a): 10/3/2013, 17:52

Postprzez Glenroy » 11/3/2013, 23:27

Gdyby nabudi nie podniósł głosu to wszystko pewnie przeszło by bez echa, a tak jednak trochę się forum zagotowało, sam temat nigdy by nie powstał, gdyby konto zostało usunięte w związku z jakimiś na prawdę poważnymi zarzutami, a jak na razie nikt nie podał, żadnego słusznego argumentu, dla którego konto nabudiego zostało skasowane, zakładam, że nie tylko to konto, tylko do tej pory nikt nie podnosił głosu.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Black-Ghost » 11/3/2013, 23:30

Dobra pany, poluzujta gumkę. Czas pokażę co się będzie działo na forum.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez melvin » 11/3/2013, 23:31

tu wypowiedzieć musi się sam Senek więc poczekaj na jego odpowiedź, swoją drogą gdybamy sobie tutaj a nie wiemy jakby to wyglądało gdyby Nabudi napisał do Madcapa, Gela albo MiczaB i poprosił o wyjaśnienie...
Nie jesteśmy tutaj po to by polować na userów i jak pisałem zachowanie Senka było naganne, ale na tym musze skończyć bo nie mi decydować o konsekwencjach.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez madcap » 11/3/2013, 23:45

Starski napisał(a):(...)Zreszta od kiedy prawo nie ulega ewolucji?


mamy coś takiego w prawie co nazywa się prawem rzymskim jak i dowód, ze barberyzacja psuje prawo...
proponuję poczytać na ten temat

Glenroy nie przesadzaj..

Kaai od kiedy to liczba postow ma być lub też staż ma być demarkatorem dostepu do działu zwanego hydeparkiem? ... sorry ale dużo bardziej przemawia do mnie osoba, która raz a ruski rok napisze wartościowego posta niz ta, co spamuje po tematach...



melvin, nabudi napisał do mnie i dostał odpowiedź, co prawda wstępną ale dostał.
jakakolwiek korespondencję z nim prowadzę tojest ona między nami i nie czuję się upowazniony by ją upubliczniać.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Boshi » 11/3/2013, 23:52

Tak odbiegając lekko a nawiązując do wypowiedzi kaai-a to nowy user w 95% wchodzi w dział jaki go interesuje pisze posta i tyle. O czymś takim jak Hydepark nawet nie myśli początkowo. Jak się zaklimatyzuje to wejdzie coś ewentualnie napiszę po jakimś czasie i zacznie powoli brac udział w życiu forum, jak nie to znika i tyle..
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Vergon » 12/3/2013, 00:00

melvin napisał(a):widzisz wg mnie jak ktoś wejdzie na forum po raz pierwszy i popatrzy na taki "sajgon" to może go to zniechęcić do marki dlatego wolałbym by strony zainteresowane wyjaśniły to między sobą.


Ja będąc modem/adminem dbałbym o markę zaczynając od źródła problemu a nie od zamiatania jego skutków pod dywan, więc załatwianie takich akcji w 4 oczy na PW to bardzo krótkowzroczne rozwiązanie.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Starski » 12/3/2013, 10:32

madcap napisał(a):mamy coś takiego w prawie co nazywa się prawem rzymskim jak i dowód, ze barberyzacja psuje prawo...
proponuję poczytać na ten temat

Przestudiowalem ile moglem, ale byc moze nie mam dostepu do specjalistycznej literatury, poniewaz w dalszym stopniu nie widze nawiazania do regulaminu forum, badz jak ktos to ladnie okreslil rzucania polmiesem. Prawo nie jest moja dziedzina, ani specjalizacja, aczkolwiek mialem na studiach trzy przedmioty zwiazane z nim, dlatego moja wiedza na ten temat jest mniej niz podstawowa. Do glowy przychodzi mi pojecie martwego prawa, ktore moim zdaniem po czesci by pasowalo do poruszanego tematu. Poniewaz, uzytkownicy lamia ten punkt nagminnie regulaminu, a konsekwencje wyciagane sa w sposob chaotyczny i zalezny od humoru moderatorow oraz zapewne od sympatii badz antypatii do danego usera.
Moto na A2: GS 500, NX 650, XT 660, YBR 250, Ninja 250R
Avatar użytkownika
Starski
Świeżak
 
Posty: 349
Dołączył(a): 25/1/2013, 14:30

Postprzez madcap » 12/3/2013, 11:56

Być moze wyraziłem się nieprecyzyjnie.
Miałem na myśli to, że ewolucja w prawie psuje je. Im więcej nowych regulacji i zmian, tym bardziej staje się ono niespójne.



ad temat:
zamykam, dalsze roztrząsanie sytuacji, która powstała niczego nie zmieni.
informuję, że zostały podjęte pewne działania, wyniki kazdy kto śledził temat, zauważy.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr